Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kõik ongi mõrrad?
 
muidex 07. aprill 2015, kl 12.10
Mõni elab skisofreenikuga aastaid koos,enne kui kõige lähemad inimesed aru saavad. Teistele on ammu selge, aga lähedased käivad ringi silmaklappidega. Skiso oskab kõiki teisi hulluks tembeldada ja ise teeb samal ajal oma hävitustööd vaikselt susides edasi.
 
nõus 07. aprill 2015, kl 12.19
muidex Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mõni elab skisofreenikuga aastaid koos,enne kui kõ
> ige lähemad inimesed aru saavad. Teistele on ammu
> selge, aga lähedased käivad ringi silmaklappidega.
> Skiso oskab kõiki teisi hulluks tembeldada ja ise
> teeb samal ajal oma hävitustööd vaikselt susides
> edasi.

eriti hull on veel seis, kui skisoks on psühhiaater või psühholoog
 
alu 07. aprill 2015, kl 12.29
agnes ongi platsis.
 
Sid 07. aprill 2015, kl 13.00
Sidile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mina pole su L ega tototaja, see näitab vaid sinu
> juhmust. terve foorum tunneb ära nii alu kui Agnes
> e iga suva nime alt,sina ainult mitte.


Aga ehk sa tutvustaksid ennast meile? :) Saaks sult selle hullu paranoiku templi küljest ära, muidu ma jäängi uskuma, et sina siin kõikide eest hullu paned. :D
 
alu 07. aprill 2015, kl 13.41
Sid, kui see märatsev skiso on siin Agnes, siis oled sina tema paadi tüürimees..muide, mõtteaineks sulle niipalju, et seesama su ülistatud, kiidetud ja kaitstud Agnes on mulle isiklikult tunnistanud sõimuteemade püstitusi ja kommenteerimist siin. See puudutas mind ja mönda veel. Ja mul peaks see koht mailis alles olema.
Aga muidu edu sulle. Agnesega. Hää valik!
 
Sid 07. aprill 2015, kl 13.51
Seda, et Agnes siin märatseda võib, ma täitsa usun, aga selleks peab mingi põhjus olema, praegu ma seda aga ei näe.
Mis aga minu valikutesse puutub, siis Agnes sinna enam ei kuulu, me läksime juba väga ammu lahku - sõpradena. Seepärast ma ka ei usu, et tal oleks mingigi põhjus siin mind siunata.
 
alu 07. aprill 2015, kl 14.02
Sid,

Agnesele polnud märatsemiseks rohkem põhjust vaja, kui seksinälg. Siis tuli tema käest postkasti mida iganes. Kehvasti tunned oma "sõpra"!
Muidugi on ka ilmselge, et siin on teisigi nimetuid ja nimelisi märatsejaid selsamal põhjusel. Nagu näiteks kadakatupp.
 
Sid 07. aprill 2015, kl 14.23
Kui ei tunne, siis ei tunne, ega sest midagi katki ka ei ole. Mind Agnes ei sega ja mina teda samuti mitte. :)
Mis aga seksi puutub, siis seda tahavad naised siis, kui nad armunud on ja ses suhtes on mul vedanud, minu särasilm on ikka veel nagu kahekümnene armunud tüdruk. :)
Kadakatupega on lood kurvemad, tema vast niipea meest ei saa, sest minu mõistes hakkab mehe vanus 35-st. Ta peab veel poisikestega leppima. :D
 
murakas 07. aprill 2015, kl 14.24
Sid, oled purjus või narkojoobes?
 
Sid 07. aprill 2015, kl 14.42
murakas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid, oled purjus või narkojoobes?


Tüüpiline delfitar. :D Kui midagi argumenteeritut öelda ei suuda, siis aitab vaid viide joomarlusele. Ma olen siin kuskil maininud, et ma olin viimati purjus nõukogude ajal. :D
 
niisama 07. aprill 2015, kl 14.44
Kas vastus: tüüpiline delfitar on siis argumenteeritud?
 
alu 07. aprill 2015, kl 14.50
Seksinälga armumisega seostada võib, aga see oleks liiga roosiline sääraste naiste puhul nagu kadakatupp. Pigem on siin tegemist tunnustuse ja tähelepanu vajadusega, mis on rahuldamata aastakümneid kui üldse kunagi. Muuga lihtsalt ei anna seletada vajadust olla armas kiisuke veel poolesajaselt.
 
just just 07. aprill 2015, kl 14.51
Ja millega saab seostada alu siinviibimist juba aastakümneid?
 
alu 07. aprill 2015, kl 15.06
just just Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja millega saab seostada alu siinviibimist juba aa
> stakümneid?

Rahaga loomulikult. Tänan sindki panuse eest.
 
mis ajad 07. aprill 2015, kl 15.19
Kadakatupega on lood kurvemad, tema vast niipea meest ei saa, sest minu mõistes hakkab mehe vanus 35-st. Ta peab veel poisikestega leppima. :D

Alles ükspäev ütles, et kaaslane on 40 ne.
 
Sid 07. aprill 2015, kl 16.22
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Muuga lihtsalt ei anna seletada vajadust olla
> armas kiisuke veel poolesajaselt.

Poolesajaselt võib armas kiisuke ka niisama olla, lihtsalt niisama ja ilma punnitamata. Vanus ei oma tegelikult mingit tähtsust, tähtis on vaid see, milline inimene tegelikult oma natuurilt on. Mul ei ole poolesajase kiisukese vastu midagi, peaasi, et küüned sees hoiaks ja kriipima ei hakkaks. :)
 
alu 07. aprill 2015, kl 16.34
Sulle Sid ei oleks kuidagi nilbelt võlts poolesajasele, võõrale, tutvutavale naisele, juba siiski loppis ja äravajunud naisele, öelda armas kiisuke? Ei taha halvustada ega alavääristada neid naisi, kuid komplimendi ja komplimendi tegemisel peaks siiski vahe olema. Samamoodi selle saajal peaks vahe olema. Võiks ette kujutada, mismoodi reageeriks sellisele tunnustusele meie juba kahjuks kadunud M. Kallast..eal pole ju vahet.
 
Sid 07. aprill 2015, kl 16.47
Ega ma igaühele ei ütlegi armas kiisuke, aga mu oma särasilm on ka veel poolesajaselt kassilikult nõtke ja painduv, ei ole mul talle kahju ühestki komplimendist. Kahjuks on enamus temavanuseid siiski suhteliselt vormitud tegelased ja komplimendid siiski vaid viisakusega seotud.
 
alu 07. aprill 2015, kl 16.51
Ja millest sii mina räägin, Sid. Mina su särasilma ega teie kudrutamist ei tea, kujunenud suhtes on kõik võimalik, aga väärikas eas tutvutavale daamile ega ikka ei lähe küll ütlema armas kiisuke..
 
alu kaitseks 07. aprill 2015, kl 17.13
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> murakas Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
> > Sid, oled purjus v
> õi narkojoobes?
>
>
> Tüüpiline delfitar. :D
> Kui midagi argumenteeritut öelda ei suuda, siis ai
> tab vaid viide joomarlusele. Ma olen siin kuskil m
> aininud, et ma olin viimati purjus nõukogude ajal.
> :D

sid, siin su kallis agnes ongi. üks peamisi delfitrolle.
 
jajah 07. aprill 2015, kl 17.19
alu tegi sidile ära:-)
 
küsimus 07. aprill 2015, kl 17.23
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> just just Kirjutas:
> ---------------------------
> ----------------------------
> > Ja millega saab
> seostada alu siinviibimist juba aa
> > stakümneid
> ?
>
> Rahaga loomulikult. Tänan sindki panuse e
> est.

kuidas ka saada palgaliseks kommenteerijaks?
 
alu 07. aprill 2015, kl 17.31
 
küsimus 07. aprill 2015, kl 17.33
alu,kui ma sulle kirjutan,kas privaatselt ütled?;)
 
alu 07. aprill 2015, kl 17.36
Ärisaladusi ei saa ma kahjuks reeta:-)
 
küsimus 07. aprill 2015, kl 17.39
ma reedan vastutasuks sulle mõne saladuse;)
 
alu 07. aprill 2015, kl 18.00
Kuulujutud ja ärisaladused ei ole võrdväärsed:-)
 
küsimus 07. aprill 2015, kl 18.42
ma ei paku kuulujutte;)
 
alu 07. aprill 2015, kl 18.48
Midaiganes. Saladusi ostma ei hakka:-)
 
alu 07. aprill 2015, kl 19.04
2 Eelmist alu on liba.
Mina loobun.:-)

Teema on õige. Kõik ongi mõrrad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!