Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kõik ongi mõrrad?
 
ja mis sind nagu vaevab, alu 08. aprill 2015, kl 00.22
su potentsi probleemidest ja erektsioonihäiretest ju ka ei viitsi lõpmata lugeda.

jube tüütu vana mehe hala ja inin.

kunagi ei saa aru ka, kas on juba nagu doos selleks korraks täis.
 
irww 08. aprill 2015, kl 00.26
alu,võta selle Agnesega midagi ometi ette või keera talle lõpuks taha.
 
libaja 08. aprill 2015, kl 09.35
hommik tutvujad!
 
targutav punapea 08. aprill 2015, kl 10.50
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> minu Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
> > meelest on see kuutõb
> ine Agnes,sest tema on ainuke
> > ,kes alut südam
> est vihkab.
>
> Haiguste ravi sõltub paljuski s
> ellest, kui palju patsient ise soovib enda tervene
> mist. Sinu puhul seda märgata ei ole, sest soovmõt
> lemine ületab reaalsustaju. Ma siiski olen veendun
> ud, et mõnel on see tervenemine paremini välja tul
> nud ja kuigi ma siin ise ka enam tihti ei käi, sii
> s
prl. Agnese jälgi pole foorumis enam tükil ajal
> märgata olnud.


prl Agnes on oma karvamütsi blondile Sidile kõrvuni pähe tõmmanud, ei see kuule, näe ega saa enam millesti aru. mäletamist mööda ei saanud see oinas isegi sellest tükk aega aru kui Agnes ammu juba alu otsas ratsutas ja pidi seda ka uudist delfi teadetetulbalt lugema.
 
targutav punapea 08. aprill 2015, kl 11.12
libalake (10:50), mine pühi oma nina tatist puhtaks:D
nb! mina siin sellise nimega enam ei kirjuta, kui kedagi peaks huvitama...
 
Sid 08. aprill 2015, kl 11.12
Ka sina, Punapea. :) Ma ju ei vaidle, et Agnes siin möllanud on, aga siin tuleb ka temale omistatud paska järjest ka siis, kui ta arvutist eemal on (no juhtub ju ikka, ega keegi meist jõua 24/7 siin passida :D). Kui ma aga tean, et seda paska toodab siin ka keegi teine, siis miks ma peaks eeldama, et Agnes seda kogu aeg teeb?
Tegelikult ei sega mind see skiso mitte üks raas, tal on oma asi ajada (minu ja alu sõimamine) ja las ta siis ajab. :) Ruumi jagub siin kõigile ja ei maksa igat asja nii isiklikult ja südamesse võtta. :D
 
Sid 08. aprill 2015, kl 11.13
Libapunapea on ka libaaagnes, paljastatud :D
 
irwww 08. aprill 2015, kl 11.17
sidi ja alut ühendab ainult üks lüli ja see on Agnes. sid teab täpselt Agnese ajagraafikut,millal ta siin skisotseb?
 
alu 08. aprill 2015, kl 11.21
kevadel võiksid skiso Agnese karvamütsi juba peast heita:-)
 
alu 08. aprill 2015, kl 11.26
usume kahte delfi igavest feministi, targutavat punapead ja Agnest,kellele järsku tiivad selga kasvasid!
 
irww 08. aprill 2015, kl 11.27
Ilmselt sellepärast PV madalat profiili hoiabki...teab juba, et saaks ka skiso käest oma jao kätte:D
 
Sid 08. aprill 2015, kl 11.31
irwww Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sidi ja alut ühendab ainult üks lüli ja see on Agn
> es. sid teab täpselt Agnese ajagraafikut,millal ta
> siin skisotseb?

Nagu näha, siis Agnes siin ei skisotagi, hoopis irw oma täies ilus platsis, ööd ja päevad läbi. :D Miks ta seda Agnese kaela tahab ajada, sellest ma aru ei saa, ega tegelikult ei huvitagi.
 
alu 08. aprill 2015, kl 11.38
Arusaamatu, miks sa seda skisot kaitsed. Tahad näitan sulle Agnese kirju, kus ta ise sinu trollimist tunnistas?
 
Sid 08. aprill 2015, kl 11.44
Ega need delfimängud pole mind kunagi väga erutanud, seega ei huvita ka Agnese trollimised, no las ta siis trollib, kui ta seda tahab. Seda, et ta seda ikka veel teeb, ma muidugi väga ei usu, aga see ongi rohkem usu küsimus, sest teadmine mul puudub ja foorumi logidele ma ka kuskilt ligi ei pääse. Kui keegi aga pääseb ja seda teadmist siin lahkelt jagab, siis ma arvan, et pigem peaks delfi juhtkonna poole pöörduma ja inimeste ametisobivust kaaluma.
 
alu 08. aprill 2015, kl 11.46
oma usku pobise kodus, aga ära kuuluta siin oma juhmust.
 
Sid 08. aprill 2015, kl 11.53
Alu, ära alahinda usu võimu. Ilma usuta ei juhtu siin ilmas midagi. :D

Üks, mis kindel, on see, et see irw on see põhilibaja ja kraaksub igal võimalikul juhul "Agnes tegi, Agnes tegi". Kes see irw aga on, seda ma ei tea, ei huvita ka, sest siinsetega mul nagunii igasugused suhtearetuse teemad puuduvad. :D
 
lugeja 08. aprill 2015, kl 11.54
seekord aluga nõus, sid on juhmim veel kui juhm.
 
Sid 08. aprill 2015, kl 12.03
Lugeja, ma võin vabalt ka juhm olla, aga selleks, et sinuga nõusse jääda, tahan ma mingit selget tõestust saada. Seni, kuni seda ei ole, ei saa sa kuidagi seda juhmust tuvastada. Järeldus - lugeja on meil veel kõige juhmim, sest tema teeb omi järeldusi vaid juhmide ütluste järgi. MOTT
 
irw 08. aprill 2015, kl 12.07
Oled küll juhm, juba sellepärast, et ei oska ära lõpetada. Isegi Agnes ise palus sul enda kaitsmine ja ülistamine lõpetada, sina ikka ajad oma joru edasi:D


Neid irwe on siin vast oma tükki viis vähemalt. Mina irwan siis, kui miskit irwitama ajab, nagu näiteks praegu see Sidi jonnimine:D
 
lugeja 08. aprill 2015, kl 12.11
Agnes jaurab ja skisotseb siin foorumis praegu rohkem kui parematel aegadel. sid on ainuke,kes sellest aru ei saa. pole meeldiv endale tunnistada,et skisot pani.
alu vähemalt tunnistab,et eksis valikuga.
 
Sid 08. aprill 2015, kl 13.00
irw Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Neid irwe on siin vast oma tükki
> viis vähemalt. Mina irwan siis, kui miskit irwitam
> a ajab, nagu näiteks praegu see Sidi jonnimine:D


Nonäed, ise ütled, et neid irwe on tükki viis, aga kust sina tead, et neid agneseid veel rohkem ei ole? :D

Aga ei lõpeta just seepärast, et mulle teevad need tõsiusklikud delfitarid siin kohutavalt nalja ja nii tore on neid tögada. :D
 
vist mõrd 08. aprill 2015, kl 13.48
Kuidas oleks siinsete meeste ühisnimetaja?
 
alu 08. aprill 2015, kl 13.56
Siin seltskonnas peab igaüks iseenda eest seisma. Sümpaatiaid võib olla. Libasid on nagunii..
 
sidile 08. aprill 2015, kl 14.42
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Libapunapea on ka libaaagnes, paljastatud :D

sid on mingi ajukääbus?
 
alule 08. aprill 2015, kl 14.44
aga antipaatiaid?
 
alu 08. aprill 2015, kl 14.49
Aga missiis? Aga millisele alule? Miks? Mida? Kunas? Milleks?
 
Sid 08. aprill 2015, kl 15.09
sidile Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> sid on mingi ajukääb
> us?


Tüüpiline delfitar. :D
Kui midagi argumenteeritut öelda ei suuda, siis ainult sildistab. Kord purjus, siis ajukääbik, mis sa järgmisena?

*Tore on ikka ja jälle vaadata, kuidas mõnele ajukääbikule see foorum ülim asi maailmas on. :D
 
alu 08. aprill 2015, kl 15.26
Milline palagan. Kord Sid kaitseb kullakest, ja järgmisel hetkel juba nääkleb temaga. Kui kahtlus tekib, saab jutu särasilmale pöörata:-)
 
Sid 08. aprill 2015, kl 15.36
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Milline palagan. Kord Sid kaitseb kullakest, ja jä
> rgmisel hetkel juba nääkleb temaga. Kui kahtlus te
> kib, saab jutu särasilmale pöörata:-)

Erinevalt sinust, ei võta ma oletada, kes parajasti mõne nimetu kommentaari taga on. Sel pole mingit tähtsust, sest suvadelfitar on suvadelfitar ja minupärast olgu ta kes tahes. Nii, kui hülgemöla ajama hakkab, nii samamoodi ka vastu saab. :D
 
hoiatus 08. aprill 2015, kl 15.41
kõik, kes jagavad privaatselt saadud isikuandmeid, võetakse kriminaalkorras vastutusele!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!