Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kõik ongi mõrrad?
 
alu 08. aprill 2015, kl 15.42
Sid, jah, midagi pole öelda, selles hülgemöla vastu ajamises pole mina kindlasti nii hakkaja. Respect. Aga mul on palju libasid, nemad aitavad, nagu ka tänane terve ennelõuna:D

Harv külaline,

Kuulsin ka, et ta olevat üleöö saledaks saanud. Imetlusväärne, kas pole?
 
irw 08. aprill 2015, kl 15.46
hoiatus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kõik, kes jagavad privaatselt saadud isikuandmeid,
> võetakse kriminaalkorras vastutusele!

Ära jahu totakas.
TB on virtuaal kuju ja siin pole isikuandmetega mitte mingit pistmist. Kui keegi samastab teda ja ennast, on see tema enda sügav mure, ning ta võib rivistuda oma patsientide sekka.
 
alu 08. aprill 2015, kl 15.46
hoiatus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kõik, kes jagavad privaatselt saadud isikuandmeid,
> võetakse kriminaalkorras vastutusele!

Kuhu võiks pöörduda, mul on kindlad andmed, et üks siit varjunu on minu andmeid laiali jaganud?
 
Kindel Allikas 08. aprill 2015, kl 15.46
Tean kindlatest allikatest, et läks Hiina, sinna kus on mitmemehepidamine tavaks. Või oli see Utahhisse, kus mitme naisepidamine tavaks... vot ei tea, ei tea.
Aga tean, kindlast allikast, et sinna ta läks.

Siis tean veel seda, kindlast allikast, et olevat saanud suure päranduse, kuskil Saksamaal - vot niiiii suure, ei oska nulle kokku lugeda... veab mõnel.
Aga võib olla oli see oopistükkis vastupidi, et loobus sellest pärandusest - liig palju sekeldusi ja tähelepanu kaasnes... vot ei tea, ei tea...
Aga igatahes selle ta sai...

Siis tean veel, kindlast allikast, et olevat läinud iluoperatsioonile - alt üles ja kõik korda... või oli see ülalt alla? vot ei tea, ei tea, aga seda ta teeb....

Oli nati lõbusam, kui tavapärane kemplemine, et kes keda ja kus ja miks...? Ja kes kellele ja mismoodi ja millal ja kuis nüüd ja miks??? :)
Mul kirjutades küll oli.... ;)
Ingel olin.
 
aga palun 08. aprill 2015, kl 15.47
Kirjuta googlesse veebikonstaabel ja esita kaebus.
 
Ingel, endine ingel 08. aprill 2015, kl 15.54
Kindlasti tasub uurida, et ega need andmed, mis "avaldatud on" need isikuandmed, ei oleks avalikult otsingumootoritest leitavad... sest muidu ei kvalifitseeru kriminaali jaoks...
Maailm on liig avatud ja meie kohta tuleb infot uksest ja aknast, ole ainult mees ja sisesta õige otsingusõna...

Kui aga keegi on avalikustanud mingeid iniimseid detaile kellegi kohta, siis nende omaks võtu korral oled ise end avalikustanud.... loobu sellest.

Ja tihenda sõela, järgmiste suhete eel.. normaalselt. Välimiku, ideaali, etteloetlemisel, ei saavutata ajumahu määramist ega kodust kaas asaadud kombestiku ja väärtuste avalikustamist..
Ning: ära ise s...a keera ja teisi halvusta, siis ei tehta seda ka sinu kohta.. (kui oled eelnevalt selle sõela tihendanud just sellest kohast)...

Aga muidu - laske edasi, lõbus on!!!!
 
alu 08. aprill 2015, kl 16.01
Üks asi on avalikuks tehtud isikuandmed. Teine asi on isikuandmete, isikut lähedaselt puudutavate andmete, fotode (isiklike) levitamine kolmandale isikule. Kes on ka teada. Muu klatsi hulgas. Kvalifitseerub? Laimu ja maine kahjustamise alla?
 
jah 08. aprill 2015, kl 16.03
alu, kvalifitseerub küll.
Ma kirjutan sulle, arutame.
 
aga palun 08. aprill 2015, kl 16.07
ei kvalifitseeru.
Levitamine ei ole automaatselt laim ja maine kahjustamine.

Edastamine ei ole levitamine, õpi mõisted selgeks.

Peab olema kindlalt tõestatav.
Pmst kui andmed ei ole teisel ja kolmandal isikul säilitatud, siis kvalifitseerud vaid sa ise kuulujutu levitajaks.
 
Sid 08. aprill 2015, kl 16.08
Sa alu ikka veel arvad, et Agnes mulle mingeid andmeid/pilte sinu kohta saatnud on? Ole mureta, ta ei ole seda teinud, aga sa ise figureerisid mõnda aega ta avalikus G+ nimekirjas ja sealt tean ma just nii palju, kui sa ise internetis endast avalikustanud oled.

*su pilte pole ma aga elus näinud ja tegelt ei huvita ka - milleks?
 
irw 08. aprill 2015, kl 16.10
jah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> alu, kvalifitseerub küll.
> Ma kirjutan sulle, ar
> utame.

TB ja alu ühinesid Agnese vastu :D
Edu teile kaks psühhopaati:)
 
tean 08. aprill 2015, kl 16.12
aga palun Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei kvalifitseeru.
> Levitamine ei ole automaatse
> lt laim ja maine kahjustamine.
>
> Edastamine e
> i ole levitamine, õpi mõisted selgeks.
>
> Peab
> olema kindlalt tõestatav.
> Pmst kui andmed ei
> ole teisel ja kolmandal isikul säilitatud, siis kv
> alifitseerud vaid sa ise kuulujutu levitajaks.

Olen seda uurinud ja tean täpselt, et ka neti teel levitatav isikupõhine laim on karistatav.
 
ei kvalifitseeru 08. aprill 2015, kl 16.15
Kui oleksin vastaspoole abistaja-nõustaja, esitaksin vastuväite, mis kohtuniku poolt noogutusega vastu võetakse:
Kui ise oled selle nimetule (olemas tema kirjanikunimi, mitte passinimi) interneti teel edastanud siis oled ise selle avalikustanud. Kui on keegi seda edasi saatnud, saab tema kaitsja alati öelda, et tegutses sinu huvides (nn. lepinguvälised suhted), sest teadis et sa otsid kaaslast ja paarilist ja oled seda soovi ka sellele nn. edasisaatjale väljendanud, kirjalikult... (oled ju?)
Kui see edasisaatja on sinna lisanud mingid kommentaarid ja need ei ole otseselt solvavad, pigem kahemõttelised, siis selle edasisaatja kaitsjana saan alati öelda, et edasisaatja püüdis välistada sulle ebasobivad persoonid, andes edasi tema oma arvamuse... nohh, et asju kiirendada...

Kui malet mängitakse, siis olenemata nuppude värvist, mida sina liigutad, pead sa mõtlema ka teist värvi nuppude käikudest ja sellest kust ja mil viisil ning millal nad saavad sulle haiget teha... Ei tee paha ka teiste nuppude liigutajale silma vaadata - sealt võib nii mõndagi välja lugeda...

Iga sinu ütlust sa pead saama korduvat tõestada ja mitte suuliselt, kui tunnistajad puuduvad...

Ärgem keerakem end üles mõtetustega...

Ja siis nahutatakse siin neid, kes koheselt oma pilte ei saada... naerukoht...
 
et esitada avaldus 08. aprill 2015, kl 16.16
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Üks asi on avalikuks tehtud isikuandmed. Teine asi
> on isikuandmete, isikut lähedaselt puudutavate an
> dmete, fotode (isiklike) levitamine kolmandale isi
> kule. Kes on ka teada. Muu klatsi hulgas. Kvalifit
> seerub? Laimu ja maine kahjustamise alla?

alu, kirjuta mulle delfidelfi@hot.ee
 
Ingel, endine ingel 08. aprill 2015, kl 16.19
Nii, nüüd käivitan stopperi ja hakkan nõustama - kellele arve saadan?

Nõustun pigem eelmisega, ei kvalifitseeru.
 
lohutuseks naistele 08. aprill 2015, kl 17.04
http://naistekas.delfi.ee/ilumood/ilusnaine/kurb-statistika-96-protsenti-naistest-ei-usu-et-nad-on-ilusad?id=71196535
 
Mnjah 08. aprill 2015, kl 17.16
Et kuda seda nüüd mõista? Kas 96 % ilusatest naistest ei usu-et-nad-ilusad?
 
vand mehed kepita 08. aprill 2015, kl 17.38
poleks arvanudki, et kepinälga mõjub ajule nii halvasti.
mis neil vanadel meestel nii häbi nüüd hakkas asjata elatud aastate pärast?

et modellid ei võtagi järjekorda, kui saavad teda, millised mölakad vanad mehed siis eksisteerivad ja inisevad?

no neid pole siin rohkem kui 3, ses mõttes ei makskas mehi otsivatel naistel erutuda. Mõtteta mehed leiate delfist.need ei lähe meeste arvestuses ju arvesse nagunii
 
uskumatud vanad mehed 08. aprill 2015, kl 17.55
ja sellist paska kirjutavad 60-ndates jõlkuvad mehed? uskumatu lapsemeelsus või on juba seniilsusega tegemist?

see vanade meeste erutumise tase on lausa naljakas.

keegi mainis tomi blondi pead. no peab ikka tobu olema, et 60 se vana mehe halle karvu blondiks pidada..
järsku hakkaks täiskasvanuks?
 
alu 08. aprill 2015, kl 18.22
Sid..ütle palun, aga mida sa siis tõmbled jälle, kui sulle pole midagi saadetud?? Kui pole, siis pole, ela rahus. Midagi ära tõestada on aga vaja siis, kui on teised lood.
 
alu 08. aprill 2015, kl 18.29
aga palun Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei kvalifitseeru.
> Levitamine ei ole automaatse
> lt laim ja maine kahjustamine.
>
> Edastamine e
> i ole levitamine, õpi mõisted selgeks.
>
> Peab
> olema kindlalt tõestatav.
> Pmst kui andmed ei
> ole teisel ja kolmandal isikul säilitatud, siis kv
> alifitseerud vaid sa ise kuulujutu levitajaks.

Keegi erutus, kes?:D oleneb, mida levitati, kas on laim vöi ei, eksole. Ja see väide, et kui levitajal ja saajal pole alles saadetut, siis pole midagi olnudki..see on umbes nagu blondi naljad siis, et mida ei mäleta, seda pole olnud.
Kirjavahetustes, nimelistes, on aga alles saatja, kuupäev, kellaaeg ja kellele saadeti:-)
 
alule 08. aprill 2015, kl 19.34
kuule, sõber!

Olen küll täiesti "mees metsast" ja puudub ülevaade sinu pildi levikust eraisikute vahel, kuid.....

Vaata faktidele otsa:
1. Kas sa ise saatsid neti kaudu selle pildi kellelegi? mitmele?
2. Kas saatsid ise need delikaatsed isikuandmed?
3. Kas sõlmisite kohustuslepingu, et seda ei edastata. aga kui - siis trahv nii ja niipalju (kepihoope, kükke???)
4. Kas sind on internetis kiusatud? et oled süütu kannataja? (siis sammud netikonstaabli poole... vutt, vutt, vutt)

Kui kõik need vastused on sellised, mis on ühe meheau haavatud olek ja hingevalu põhjuseks, siis jääd kohtus hätta, ka politseist saad oma avaldusele, äratuntavalt kaadritaguste muietega, vastuse, et puudub kuriteokoosseis jne jne... ning su nime taha tehakse linnuke, et kui edaspidi ka mingi avalduse esitad, siis neil sust pildike juba ees... ;)

kuid ega kedagi keelata saa, kakelge ja kakelge.. keegi lõikab kasu...

Ehk rahmeldaks end muud moodi välja? Tee mingi naine/mees/miski õnnelikuks! istutagem metsa miljon puud?
Kuid mis nõuandja nüüd mina siin olen... eks igaüks ise tea.. või siis mitte..
Ja on täiesti ükskõik, mis värvi ja kui vana on kellegi pea...

Ingel olin.
 
to ingel 08. aprill 2015, kl 19.40
sa saputa oma tiibu mujal, aga netikuriteod, sh ka laim ja psühhoterror on tõusev trend ja selleks on politseis omaette osakond loodud.
 
riputa üles ja asi lahendatud 09. aprill 2015, kl 02.07
aga mida seal alus siis nii kohutavat vaadata on, et võtab delfikatel südamed seisma ja delfikate sugulased esitavad alu vastu süüdistuse mõrvas.
 
Sid 09. aprill 2015, kl 09.21
riputa üles ja asi lahendatud Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga mida seal alus siis nii kohutavat vaadata on,
> et võtab delfikatel südamed seisma ja delfikate su
> gulased esitavad alu vastu süüdistuse mõrvas.

See pildi riputamine on siin vaid nendele, kes enam tutvuda ei soovi (mina näiteks) või siis vastupidi, kes soovivad tutvuda pere loomise eesmärgil (yxikmees näiteks), ülejäänud peavad siiski salapära säilitama, muidu pole nad enam konkurentsivõimelised. Alu aga ilmselt jääbki siia tutvuma ja ilma teatava salapärata see kindlasti ei õnnestuks, seepärast ei saa ta ka endale seda avalikustamist lubada. Mulle meeldib siin niisama lobada ja vaimust vaeseid tögada, seepärast lihtsalt pidasin viisakaks, et vastaspool ka teaks kellega/millega tegu. :D
 
Kadri Metsa 09. aprill 2015, kl 09.42
"...vaimust vaeseid tögada..."?
mida see nagu sinu kohta ütleb, sid?
 
Inglile kainelt 09. aprill 2015, kl 10.06
to ingel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa saputa oma tiibu mujal, aga netikuriteod, sh ka
> laim ja psühhoterror on tõusev trend ja selleks o
> n politseis omaette osakond loodud.

No näed Ingel, nad ei suuda millesti aru saada niikuinii.
Eriti veel sellest, et nende poolt arvatavalt psühhoterroriks kvalifitseeritakse tegu vaid siis, kui tegu on reaalselt inimeselt reaalsele inimesele suunatud isikut laimava või solvava verbaalse teguviisiga.
Paraku aga see mida siin foorumis on viljeletud EI OLE reaalsete isikute, vaid VIRTUAALKUJUDE vahel räägitu, sageli isegi mitte otseselt suunatuna kellelegi.

Kuna tegemist on aga virtuaalkujudega, siis tekib õigustatud küsimus "solvatu" kohta, miks ei kasutatud ülemist browseri ristikest ning kust ja mille järgi "solvatu" leidis, et tegemist on just tema pihta käiva tekstiga, kui isiku reaalset ega isegi mitte virtuaalset nime ei olnud esitatud.
 
eelmisele 09. aprill 2015, kl 10.30
pole mõtet sellega oma peakesi vaevata,selleks on politseiuurijad.
 
Prioriteedid Paigas 09. aprill 2015, kl 10.45
to ingel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa saputa oma tiibu mujal, aga netikuriteod, sh ka
> laim ja psühhoterror on tõusev trend ja selleks o
> n politseis omaette osakond loodud.

Ja see annab tõsiselt põhjust kustutada postitusi kus keegi siin igas teemas esineva psäiko tõelise identideedi avalikustab ilma,et psühhopaadi sonimistest ükski rida väheneks.

Aga Psäikole:tee oma teema nagu kadakal hakkan fänniks ausõna!
 
Ingel, endine ingel 09. aprill 2015, kl 12.21
Ma väga vabndan oma piiratud teadmisi, kuid:
mis või kes on psäiko?
Psühh?

Ja psühhi ja geeniuse vaheline piir on õhkõrn ja liikuv.... ning mõne psühhi looming on ikka nautimist väärt, kasvõi lõigatud kõrvadega loodu... :)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!