Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kõik ongi mõrrad?
 
:) 09. aprill 2015, kl 12.31
...eriti päevalillede taustal.
 
kadakajupp 09. aprill 2015, kl 12.32
ingli jutuga seoses meenub mulle jaan toomiku purki s...mine, mida siis kunstiks (performance?) kutsuti. kunstivõhikuna ei näe isegi õhkõrna piiri, minu jaoks see oligi täpselt nagu näis - purki s...mine.
 
alu 09. aprill 2015, kl 13.47
Prioriteedid paigas,

Tahad selt katuse lennutajalt ka natuke liiga palju. Tema repertuaar piirneb kadakatupe omaga(kiirvalangud allapoole vööd), see vist pole ikka piisav kadakajupi omale, et blogi pidada..
 
Prioriteedid Paigas 09. aprill 2015, kl 13.52
Ingel, endine ingel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma väga vabndan oma piiratud teadmisi, kuid:
> mi
> s või kes on psäiko?
> Psühh?
Psäiko=Psycho on küll vähe East-Endi hääldus,aga mis siis..:)
See huumor mida antud kohalik siin viljeleb on nii üle võlli,et kui sisse elada ajab isegi väga naerma.
Minu soovitus talle oma tema teha oli täiesti surmtõsine ja lubadus fänniks hakata samuti..:)
 
Sid 09. aprill 2015, kl 14.00
Prioriteedid Paigas Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> See huumor mida antud kohalik siin viljeleb on
> nii üle võlli,et kui sisse elada ajab isegi väga
> naerma.


Täitsa nõustun. Sellise omapärase huumoriandega inimene võiks seda vähe efektiivsemalt kasutada ja mitte ainult paari-kolme püsika kallal virisemisega piirduda. Igatahes potentsiaali on märgata. :)
 
irw 09. aprill 2015, kl 14.18
Kadri Metsa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "...vaimust vaeseid tögada..."?
> mida see nagu s
> inu kohta ütleb, sid?

hea küsimus, kuid vastust ei näe. kes teab, miks?
 
Sid 09. aprill 2015, kl 14.50
irw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kadri Metsa Kirjutas:
> -------------------------
> ------------------------------
> > "...vaimust va
> eseid tögada..."?
> > mida see nagu s
> > inu ko
> hta ütleb, sid?
>
> hea küsimus, kuid vastust e
> i näe. kes teab, miks?

Ju siis jäi see küsimus kahe silma vahele. :D Sry, ei ela siin foorumis ja reeglina lasen silmadega vaid kergelt üle teemade.

Aga vastuseks sulle võin öelda, et vaimust on vaesed need, kes arvavad, et see foorum ongi elu. Neid siin ikka jagub, mõni veel ähvardab politsei ja kohtugagi. Minu jaoks on see mõnus koht lõõpimiseks ja seepärast ei sega mind ka selle "psühhi" omapärane huumor mu enda aadressil.
Aga kasutaja "irw" on siin minu veedetud aastate jooksul küll näidanud üles erilist vaimuvaesust ja elu ning foorumi segiaajamist. :D
Minu kaastunne sulle. :)
 
alu 09. aprill 2015, kl 15.29
Midagi pole öelda. Skiso teeb huumorit. Ja see hõlmab peamiselt piirkonda, mis jääb alul naba ja põlvede vahele. Naergem, mehed ja naised, kutsugem ka teisi üles naerma omale kusi püksi.
 
Prioriteedid Paigas 09. aprill 2015, kl 15.53
alu:ära nüüd ütle,et Psäiko vaimuvaene punnitamine sind isikuna kuidagi riivaks.
Minu jaoks on Psäiko huumoris kõige nauditavam osa kuidas vaimuvaene, ilma igasuguse huumorisooneta,rumal
hani üritab teravmeelne ja sarkastiline olla just see on tugev tase mida igal pool ei kohta,sestap mulle meeldiks,kui ta oma andeid eraldi teemas avaks.
Kusi püksi naljakas ta veel ei ole -peab veel natuke avanema:P
 
alu 09. aprill 2015, kl 16.38
Prioriteedid paigas,

Pole küll viimasel ajal viitsinud läbi lugeda skiso leiutisi, kasutan mingi segase autorivälja puhul lihtsalt edasikerimist, kuid taoliste puhul on minu tunnustus siiski mitte huumoril a'la kusi püksi vaid visadusel. Et siis nagu tõsine ja sitke eesti palgatöö otsija, kes ka 3eurise tunnitasu juures vorbib teha säravaid motivatsioonikirju lisaks oma hiilgavale wc'le.
 
võta siis mittemõrd 09. aprill 2015, kl 17.35
alu, aga sa võta oma paksu kere kõrvale siis mittemõrd. lihtne ju.
miss sa närvitsed nende paksude pärast juba 10 aastat vähemalt.
vanadus tuleb ju nurga tagant kui näljane hunt, pole silesäärne pesulaud, et ootaks rõõmuga..
 
riputa pilt ülesse, alu 09. aprill 2015, kl 17.41
aga alu pilt, mis tänaval pildistatud, võik ju küll naiste hirmutamiseks ja hoiatamaiseks üles riputatud saada.

järsku ehmatavad end saledaks.
 
rike 09. aprill 2015, kl 17.59
see pilt saaks klikkide kohaliku rekordi
 
alu 09. aprill 2015, kl 18.42
Sugugi ei närvitse paksude kallal. Lihtsalt konstanteerin, et paks naine pole just see..ja selle peale läheb lahti. Umbes et mingeid pakse polegi olemas kõik on trimmis, taimetoitlased, hoolitsetud, kammitud ja puha. Nagu mingid foorumisse peidetud salapaksud oleks ainult olemas, kes kunagi kardina tagant tagumikku välja ei näita..
Minu naise võtmise või valimise üle ei maksa paanitseda-köik õigel ja omal ajal:-)
 
rike 09. aprill 2015, kl 18.50
nagu näha, saavad sama puuga nii need, kes on paksud, kui ka need, kes paksud ei ole. Huvitav, mille eest?
 
alu 09. aprill 2015, kl 19.04
Rike,

Tunned end õhukesena paksude teemal puudutatuna? Miks küll? Kas õhukesse kerre mahub liiga palju empaatiat või on mingi rike sel sees?
 
selle eest saadki, rike 09. aprill 2015, kl 19.18
selle eest, et alu on pöördumatult vana ja üksik ja paks. ja keegi ei taha temaga tutvuda.

sest tema on üks kolmainsuse toladest siin: tom, aeg ajalt, olenevalt mingi vana venelase kohalolust, on ka sidi nime alt, siis mansion gõust ja alu.

Rohkem pehmeid kasutusid torusid siin nagu polegi.
 
alu 09. aprill 2015, kl 19.28
"Rohkem pehmeid kasutusid torusid siin nagu polegi"

Eks neid vanu plonte ole siin teisigi, kel pole kasutusid torusid mingeid võtta. Irw. Näpud abiks, mis muud:D
 
alu mõrd? 09. aprill 2015, kl 20.17
alu, miks sa mõrraks hakkasid?vana mees nüüd mõni mõrd...

kas selle igas teemas tegija olemise eest makstakse hästi?
no et siis on klikke ja saad reklaamide eest klõpsimisel raha ka nendelt, kes ka klõpsivad. ses mõttes, et hea teenistus? eks delfika omanikud võtavad suurema jao, aga eks töötegijale st alule, peab ka sente viskama?
 
alu 09. aprill 2015, kl 20.19
Järgmised küsimused palun.
 
aluke ise teab 09. aprill 2015, kl 20.21
Eks neid vanu plonte ole siin teisigi, kel pole kasutusid torusid mingeid võtta. Irw. Näpud abiks, mis muud:D

no jah, sid, tom ju ka halvide ( blondide irw) karvadega.
jah ja kasutut toru saab meesterahvas ju kusemiseks kasutada.
 
alu 09. aprill 2015, kl 20.27
Irw. Mõni kiimas ja regulaarselt jalgevahet kratsiv mutt meheks ümber sündides tahaks vist, et tal koguaeg kõva oleks. Ka potti kustes:D
 
mine õige kusele, alu 09. aprill 2015, kl 20.30
alu, sa oled siin hoogsalt klahve tagunud küll, mine käi nüüd potil ka tiir ära. muidu kused veel püksid täis. vanad mehed muutuvad väga lohakaks, ei tea, kas unustavad ära vä?
 
sa ju kirjutad iseendast: 09. aprill 2015, kl 20.31
alu 09. aprill 2015, kl 19.28
"Rohkem pehmeid kasutusid torusid siin nagu polegi"

Eks neid vanu plonte ole siin teisigi, ( kui ma ise st.alu)kel pole kasutusid torusid mingeid võtta. Irw. Näpud abiks, mis muud:D
----------------
just, vääna kusi välja ja elu ilusam jälle, ikkagi kuivad püksid ümber perssse.
 
irw 09. aprill 2015, kl 20.36
mine õige kusele, alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> alu, sa oled siin hoogsalt klahve tagunud küll, mi
> ne käi nüüd potil ka tiir ära. muidu kused veel pü
> ksid täis. vanad mehed muutuvad väga lohakaks, ei
> tea, kas unustavad ära vä?

enda hästi kasvatet pojakesest räägid vä, labane pereema? piinlik pole naine olla?
 
no aluke, sinust käib jutt 09. aprill 2015, kl 20.43
no aluke, miks kusemine siis piinlik peaks olema. sittumine ka ju loomulik.
asi läheb siis jamaks, kui mees keelelist sittta tootma hakkab.

aga palju sulle makstakse,alu, selle inina eest siin?
 
libaja 09. aprill 2015, kl 21.10
jõudu rahvas...alu tümitamisel.
aga ma nägin täna saledat ja nõtket, fantastilise säärejooksuga naist. pean ütlema, et oli erutav.
seega alu jutt on üldjoones õige. lõpp on ropuks läind, aga mis selles peldikus ikka häbeneda on.
tutvun saleda naisega - neile kes enam sotti ei saa mis siin üldse toimub.
 
rabanud siis ära 09. aprill 2015, kl 22.37
miks sa seda saledat siis ära ei rabanud? nüüd inised siisn tatt lõual.
 
olnud ka ingel, mõne silmis 09. aprill 2015, kl 23.08
Miks ma pidin sündima, kui mind pole kellelegi vaja?? ;((
 
hakka nüüd nutma 09. aprill 2015, kl 23.12
eelmisele: mina soovitaks tungivalt nüüd nutma hakata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!