Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kõik ongi mõrrad?
 
Gunilla 03. aprill 2015, kl 15.36
Jah, naised ongi mõrrad. Kes neid mehi muidu ikka võrgutaks ja püüaks.
Grislid? Gepardid?
 
kadakatupp 03. aprill 2015, kl 17.07
mõned naised ehk ongi võrgutamiskunstis nagu grislid, gepardid või niisama käpardid.
aga õnneks ununevad kõik mürgised mõrrateadlased hetkega kui mees, kellest kõrvuni sees oled, sind ilusaks kiisuks kutsub ja kohtingul ei pea paljuks tundideks su silmadesse uppuda...
 
libaja 03. aprill 2015, kl 21.00
kui paljudeks tundideks - see sõltub viina kogusest.
 
jah 03. aprill 2015, kl 22.13
on tunda, et libaja tunneb asja, peaasi, et viina jätkub. siis peaksid ju delfi mõrrad ka asja ära ajama, ikkagi parem kui oma parkund pihud.
 
libaja 03. aprill 2015, kl 22.22
ma ei joo(ainult natikene veini), ma ei suitseta.
ja ma mängin instrumenti, pean käed korras hoidma. kogu töö jääb daamidele, kes erutavad ka kainet mind.
 
kadakatupp 03. aprill 2015, kl 22.56
libaja, käi vähem tünnmõrdadega kohtamas, võid viina pealt kõvasti kokku hoida.
meil oli ainult koorega kohv ja õhtusöök, mille maitset ei mäleta. aga tunne nagu extasy laksu all..ja on siiani. vot nii vingeid mehi on kah eestis, täitsa uskumatu.
 
alu 04. aprill 2015, kl 00.02
Pelgan, et mingi ligi 50'se muti ilusaks kiisuks kutsumise juures võib tegemist olla mingi psüühilist laadi häirega..seda enam, kui ta äravajunud näkku tundideks uputakse. Haige värk..
 
alu unistuste nainbe, nõgusa seljaga teenis raha 04. aprill 2015, kl 00.50
http://www.ohtuleht.ee/671696/peenike-piht-ja-uuratu-pepu-kim-kardashiani-tagumik-lihtsalt-roovib-tahelepanu
-----------------
sama töö ka alul, oma klikke korjata, ja sente teenida, aga kas on ka miljonileping, polegi kusilt küsida..

aga samasugune lõpmata enese liputamine.
Kim paneb miljoni sujuvalt taskusse, palju sa alu delfikast saad?
 
alu 04. aprill 2015, kl 00.58
Arva ära. Räigelt ikka, et nii lolle mutte välja kannatada..
 
miks mitte? 04. aprill 2015, kl 03.39
miks vana inimene ei võiks väärikas olla.
kas tõesti keegi keelab?
 
libaja 04. aprill 2015, kl 09.14
miks mitte? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> miks vana inimene ei võiks väärikas olla.
> kas
> tõesti keegi keelab?

kas alu on ka siis 40 täis?
 
kadakatupp 04. aprill 2015, kl 14.10
alu, ära lase end häirida sellest kui keegi väheke õnnelik on. mina ju ei lase end häirida, et sind keegi juba aastaid pole seksikaks kõutsiks kutsunud.......
aga haige tõesti, et mõni mees omavanuse või tiba vanema naise peale erutub. küll on hea, et alu seda kohutavat haigust ei põe.

sid'i peaks see-eest lausa kinnisesse asutusse ravile panema!
 
libaja 04. aprill 2015, kl 14.35
vanema naise peale erutumine on normaalne - kui olin 25, oli mul armuke 32, 7aastat vanem minust. seisis hästi, ei kaeba. ühtlasi oli see ka rekord selles mõttes, et nii palju vanemat naist mul rohkem olnud ei ole.
 
kadakatupp 04. aprill 2015, kl 15.34
libaja, 25-ne mees on seksuaalsuse tipus ja võiks teoreetiliselt ka 90 aastat vanema naise peale täkku täis minna. hiljem, testosterooni vähenedes, hakatakse juba rohkem valima ja pipardama.
minu rüütel aga juba 4-kümnendate alguses härrasmees, nii et ei mõtle enam ainult alumise ajuga. tõenäoliselt ei hakkaks ka 30 aastat vanema naise säärt silitama.
tavaliselt sellises eas mehed väga pinget ei paku, aga kummaline, et see üks tekitab tunde nagu hõljuks kaaluta olekus ja maa paistab kusagilt kaugelt, kõik ookeanid üheks suureks südamekujuliseks mullivanniks kokku sulanud.
 
libaja 04. aprill 2015, kl 15.38
nüüd näpista end ninast ja ärka üles, kell on pool neli juba.
 
kadakatupp 04. aprill 2015, kl 15.43
aga kui ei tahagi ärgata? miks peakski...
pealegi pilve peal istudes on kergem järgmist kohtumist oodata, muidu saaksid jalad igatsuse silmaveelompides märjaks.
 
libaja 04. aprill 2015, kl 15.49
ma ootan ka kohtumist, aga teen seda teleka ees ilma igasuguse raskuseta. sa pane jalad tabureti peale, siis saad vabalt pisaraid valada ja unistuste printsi taga nutta.
 
alu 04. aprill 2015, kl 16.45
Libaja, olen Sinust suts vanem. Ja ka mul on olnud kord elus endast paar aastat vanem naine. Aga ta siis vaid 25. Edasi pole kordagi pähe tulnud, et peaks või võiks endast vanemaid naisi vaatama. Ja see on minu jaoks siiski siiralt mõistmatu, et keegi hakkab poolesajast naist armsaks kiisukeseks pidama. Saaks aru, et vaatan teda tunnustavalt kui enda laste ema, kellega koos oleme mõndagi üle ja läbi elanud. Ja laste või nende laste pealt vaadates näen teda sellise kiisukesena, nagu ta kunagi oli. Aga minna mingi suvalise mooriga, nagu nt ligi 50 kadakatupp kogu oma l.... olemusega...kohtama ja unustada end tema äravajunud nägu imetlema poetades talle sõnad armas kiisuke...loogilisem oleks ennast kohapeal kaks korda järjest üles puua. Kuidagi piinlik oleks elada nii võltsina.
 
to alu 04. aprill 2015, kl 16.48
õnneks sinusuguseid jätiseid palju ei ole, õigemini pole ise kohanud ja ei tea kedagi, kes oleks kohanud ja või teaks kedagi , kes oleks kohanud.
 
alu 04. aprill 2015, kl 16.51
to alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> õnneks sinusuguseid jätiseid palju ei ole, õigemin
> i pole ise kohanud ja ei tea kedagi, kes oleks koh
> anud ja või teaks kedagi , kes oleks kohanud.

Paistab, et pole eriti ka neid libedaid vuntside jätiseid, kes suva vanamoore armsaks kiisukeseks kutsuvad. Ja kohvi välja teevad kuulates laterdamise ära. Millest see kibestumus muidu..
 
naine arvab 04. aprill 2015, kl 16.54
alu saame kokku, ajame vähe juttu ja siis ma saan usu tagasi, et sinu nime all ei esine see hullarist välja lastud 100 kilone mummi.
 
alu 04. aprill 2015, kl 17.02
Naine arvab,

Ja ise oled <40a ja <60kg?
 
naine arvab 04. aprill 2015, kl 17.23
Ise ma tahan vaid veenduda, et su nime all pole mõni kööbkas 75 aastane vanur ätt või 60+ memmekene, kelle katus sõidab. Ei enamat.
 
libaja 04. aprill 2015, kl 17.27
aga minul sai selle 32 aastase "vanamutiga" nalja ka - ta oli ju abielus, seda te aimasite juba niigi. aga minuga kohtumiseks valetas ta kodus, et läheb trenni tegema, rattaga mingeid kilomeetreid läbima. aga ratta peitis parki sireli põõsasse mille lähedal mina siis autoga ootasin. kõik laabus kuni ükskord ratast enam ei olnud...õnneks sel õhtul mees ratta puudumist ei märganud ja järgmisel päeval kolasime mööda rattapoode ja ma ostsin talle uue täpselt samasuguse.
läks üle noatera.

kui sa musike juhtumisi siin oled ja end ära tundsid - tervitused ja kallistused sulle! olid ajad :D
 
alu 04. aprill 2015, kl 17.32
naine arvab Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ise ma tahan vaid veenduda, et su nime all pole mõ
> ni kööbkas 75 aastane vanur ätt või 60+ memmekene,
> kelle katus sõidab. Ei enamat.

Jah ja mina peaks selle nimel kohtama naisega, kel pole ei kaalu ega vanust välja panna?? Unista edasi vöi kujuta omale ette millist alu aga soovid. Mul poogen!
 
to libaja 04. aprill 2015, kl 17.33
Rahune maamuulja võta oma õhtused rohud ära.
 
libaja 04. aprill 2015, kl 17.35
to libaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Rahune maamuulja võta oma õhtused rohud ära.

võta ise rahusteid, tropp, kui liialt ärritab.
 
naine arvab 04. aprill 2015, kl 17.36
Ja mida oligi vaja selgitada, päris alu-t ma tean ja tema sõnavara on haritud iniemsele kohane, sina oled mats-mammuulja sõnavalikuga labane koll,loomulikult kardad kohtuda, sest sa pole ju alu, sina ättikene mõtled, et oled tegija kui paned alu endale nimeks. Võta rohud ära.
 
to libaja 04. aprill 2015, kl 17.37
vaheldumisi alut ja libajat kommides oled sa tegija või, kas roud võtsid ära.koll.
 
naine arvab 04. aprill 2015, kl 17.37
libaja on see 60+ vanune haige maammuulja ja alut teeb 70+ haige ätt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!