Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mis teeb naise mehe jaoks huvitavaks?
 
kadakatupp 03. aprill 2015, kl 20.46
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ´jah muidugi´, kesiganes Sa ka pole aga see oli hä
> sti öeldud :D)

hästi öeldud tõesti.
mansion, tuleb välja, et sa oled veel kibestunum kui foorumitäis alusid kokku.
naljakas, et täiskasvanud inimesed arutlevad nagu vinnilised pubekad, kes paarissuhte olemust ainult läbi panemise näevad.
aga edu sulle, meheks saamisel. kuigi tõenäoliselt on juba hilja................
mansion ghost 03. aprill 2015, kl 20.54
Nojah, kui meheksolemine kellegi arusaamise kohaselt on tilli solgutamine suvalises tupes, siis võin ka kellegi rõõmuks kibestunud mittemees olla ;)
 
Nneka 03. aprill 2015, kl 21.11
Lugesin teemaalgatust ja paari mõtteavaldust...Hakkasin mõtlema, et võib-olla pole "huvitav" just päris see, mida naise juurest otsitakse. Muidugi, mingid ühised jooned võiksid ju olla, aga piisab sellest, kui naine ise mehe vastu huvi tunneb, tema kohta küsib jne. Hiljem võib neid ühiseid huvisid küll välja arendada, ühist spordiala harrastada, ühiselt filma vaadata/raamatuid lugeda, mille üle siis arutleda ja ühiselt reisida.
Vist avatus on selle nimi..? Ei oska öelda, pole mees
 
Nnekale 03. aprill 2015, kl 21.18
"kui naine ise mehe vastu huvi tunneb"
kummaline mõttekäik veic, omane rikutud meestele, kui paljud naised nö huvi tunnevad, siis nad ongi kõik mehe jaoks huvitavad või?
 
Nneka 03. aprill 2015, kl 21.24
Nooo vaata
Kuidas saavad tekkida ühised huvid? Minu arust mitte nii, et oo tõstan oma ego lakke, et ma olen nii huvitav ja haritud inimene, aga teise poole ei viitsi poole silmagagi vaadata ega temasse süüvida peale pakend+palk+staatus. Et kui naine astub ise sammu mehe poole, siis ta teebki ennast sellega huvitavaks, avatuks, temaga on mõtet edasi minna. Võib-olla eksin
Muidugi, sama käib mehe kohta, aga naistest oli küsimus ju
 
Nnekale 03. aprill 2015, kl 21.38
mõtlesin seda,kui avatuid huvilisi on mitmeid, kes siis neist naistest mehes huvi äratab.
kuna ise ka mees ei ole, siis julgen arvata, et vastastikune huvi määrab edasise, see on iga suhte puhul unikaalne.
 
NNeka 03. aprill 2015, kl 21.40
Kui on mitmeid, siis ma pakun läheb käiku vana hea VVV - välimus, veetlus, vallatus naiste puhul. Meeste puhul naiste jaos siis PPP, aga see on täiesti uus teooria
 
:) 03. aprill 2015, kl 21.51
ja mis see kolmas P võiks olla?
 
Nneka 03. aprill 2015, kl 21.53
positsioon :D meelest läks, et staatuse panin
 
:) 03. aprill 2015, kl 21.57
ja mina rumaluke arvasin, et puudutus.
 
Nneka 03. aprill 2015, kl 21.59
Noh, see minu pealiskaudne tekst kõigest. Aga ometi olen üsna kindel, et neid kolme asja vaatavad mingil määral kõik naised. Puudutus ei ole nagu selline "lati" asi, vaid märksa isiklikum tunnetamine
 
tatikas 03. aprill 2015, kl 22.09
mis need PPP-d on?
 
kadakatupp 03. aprill 2015, kl 22.50
mansion, ikka suvalises tupes, loomulikult. sinu rong üheainsa erilise tupe leidmisel ju ammu minema vuhisenud- vähemalt jätad sellise mulje oma jutuga.

PPP-
peenis
palganumber
porsche
või mingu P-sse, eks ju.
 
tupele 03. aprill 2015, kl 22.52
:DDDDDDDDD
mansion ghost 03. aprill 2015, kl 23.01
Tupp, inimene on ekslik nikuinii. Ei pea tuimalt läbi käima kümneid ja sadu tuppesid, et leida see õige. Võibolla see esimene oligi õige, mis parema otsinugil tähele panemata jäi. Elul on ka muu sisu kui "lennuväljavarblasel"
Sa ei tea ilmaski millal ja millises pooljaamas just see õige rong ainult sulle peatub.

"pakend+palk+positsioon", kui lugemisoskus on kellegi hüljanud.
 
mann 03. aprill 2015, kl 23.04
Kummitus on nagu süütu vanatüdruk, kes veel surivoodilgi oma printsi ootab. Prints saabubki, aga vikatimehe kujul.
mansion ghost 03. aprill 2015, kl 23.19
"Kummitus on nagu süütu vanatüdruk, kes veel surivoodilgi oma printsi ootab. Prints saabubki, aga vikatimehe kujul."

Pretendeerid printsessi kohale?
Kummitusel on ametlik ex ja piisav hulk järglasi, et mitte enam sihitult tõmmelda mingite igamehenaiste sabas. Võin valima jäädagi ja kellegil pole midagi kobiseda.
 
alu 04. aprill 2015, kl 00.22
Nnekale Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "kui naine ise mehe vastu huvi tunneb"
> kummalin
> e mõttekäik veic, omane rikutud meestele, kui palj
> ud naised nö huvi tunnevad, siis nad ongi kõik meh
> e jaoks huvitavad või?

Irw, on oht, et hakkavad huvi tundma või? Et ise üldse mitte ilma jääda? Vana hea nipp, et mul mehed järjekorras 5kümbiselt pole veenev? Hoia ikka lippu kõrgel, naine ju teeb mehele "teene" kui tutvumiskatsest üldse välja teeb..
 
alu räigus 04. aprill 2015, kl 00.46
vana, 60-ne ülekaaluline vana üksik, ärapõlatud mees oskab ikka ennast jäledaks kirjutada.

uh, alu, on ju kole küll nii üksi olla?
 
alu 04. aprill 2015, kl 00.56
alu räigus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vana, 60-ne ülekaaluline vana üksik, ärapõlatud me
> es oskab ikka ennast jäledaks kirjutada.
>
> uh
> , alu, on ju kole küll nii üksi olla?

60 olin eile, täna olen juba 70. Kõhe on tõesti uhkes üksinduses olla, ei tea ju ette, millal napakad mutid mu üles leiavad..
 
väärikas 04. aprill 2015, kl 03.34
mees võiks olla eelkõige väärikas, ennast, eelkõige just ennast austav. siis tekib huvi ka naisel.

60-sed debiilsusele kalduvad üksindusehirmus mehed tõesti kurvad ju.
 
kadakatupp 04. aprill 2015, kl 14.18
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tupp, inimene on ekslik nikuinii. Ei pea tuimalt l
> äbi käima kümneid ja sadu tuppesid, et leida see õ
> ige.

ega keegi polegi naiivselt arvanud nagu aastaid roostetanud riistvaraga jaksaks sadu tuppesid ära rahuldada.
aga milleks laskuda äärmustesse. piisaks kui hoiaksid oma südame avatuna. kunagi ei tea, kes võib uksele koputada...
aga kindel võib olla, et pehkinud ja ämblikuvõrkudega kaetud ust keegi näppida ei taha.
 
realist 04. aprill 2015, kl 16.51
NNeka Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui on mitmeid, siis ma pakun läheb käiku vana hea
> VVV - välimus, veetlus, vallatus naiste puhul. Me
> este puhul naiste jaos siis PPP, aga see on täiest
> i uus teooria

Oled asjale kenasti pihta saanud. Nagu juba eespool lühidalt ütlesin, oluliseks saavad kena näolapp(veetlus), sale keha ja huumorisoon. Välimus on oluline, kuna kaaslanna peab sobima käevangu teatrisse, kontserdile, jne. Sale ja sportlik(välimus) keha on samuti oluline, sest aktiivse ja mitmete hobidega tegelejana on oluline, et kaaslanna natukenegi suudaks sammu pidada ja koos minuga mööda maakera ringi seigelda. Huumorisoon(vallatus) on vast isegi kõige olulisem, sest sellest saavad alguse kõik muud vaimsed omadused, ellusuhtumine, käitumine erinevates olukordades, maailmapilt, teineteise mõistmine ja täiendamine, jne.
Haritust ei hakanud mainima,see on eeldus.
Vinguvat kõneviisi ei hakanud ka mainima, see on koheselt igasuguse suhtlemise välistav omadus.
 
Keegi mees 30+ 05. aprill 2015, kl 05.37
Et siis vastus esimesele küsimusele teema alguses.

Jääma jätab see, kui tead, et palju juttu ja tegusid ühiseid on tulemas ees: matkad, reisid, jalutamised, jutuajamised, pere loomine. Kindlasti peaksid olema sarnased huvid, arusaamad elust. Välimus peab ka sobima ja temperament. Hüsteerikud on minu puhul välistatud näiteks. Niisamuti naised, kes on minust suuruselt ja jõult kaks korda üle.
 
kolme soolatüükaga paks aam 05. aprill 2015, kl 08.26
oi kuidas mulle meeldivad matkad, reisid, jalutamised ja pere loomised. välimus sobib nagunii suva kolliga, temperamendist rääkimata. saan siis lõpuks mehele või suren süütult?
 
kadakatupp 05. aprill 2015, kl 12.09
mu jaoks on tähtis, et saaks mehele vaimses mõttes alt üles vaadata, muidu on suht kindel, et mõne voodimaratoni järel kaob minupoolne huvi- ükskõik kuidas mees ka ei pingutaks. et saaks meest siiralt imetleda. pagana raske on leida sellist, enamasti arvatakse, et piisab kui komplimente pilduda ja tupp niiske. jah, vaimne väljakutse on oluline. võrgutamine kõigi vahenditega, aga võime end viimase piirini tagasi hoida.
aga ühised huvid ja rändamised, need lihtsalt peavad olema.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!