Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas tutvub
 
kadakajupp 17. mai 2015, kl 23.33
ei olegi turvaline miski sada protsenti, riskid kannab kasutaja. ka mina kasutajana.
 
täpsustaks 18. mai 2015, kl 00.09
sina ei kaota eriti midagi,mõni aastat tingimisi pole hullu aga mina võin kaotada märksa rohkem.
 
kadakajupp 18. mai 2015, kl 10.32
tingimisi? gmaili kasutamise eest? peand hoogu...
 
täpsustaks 18. mai 2015, kl 10.42
andmete lekitamisele soosimisel. pean-pean hoogu
 
kadakajupp 18. mai 2015, kl 10.48
meelevaldne mõttekäik - gmaili, hoti või misiganes keskkonna kasutamine ei võrdu automaatselt andmete lekitamise soosimisega.
 
täpsustaks 18. mai 2015, kl 10.57
kadakajupp
16. mai 2015, kl 17.51
Registreerus: 7 kuud tagasi
Postitusi: 2,613
no nii, härrased - kes kvalifitseerub § (tingimused eelpool, lk 1), siis paluks kirjutada.§
 
kadakajupp 18. mai 2015, kl 11.11
jah, ja saata palutud materjalid.
 
tunnen huvi 18. mai 2015, kl 14.24
kuidas IQ testi tulemuste avalikustamine kodanikule kahjulikuks võib osutuda?
presidendi puhule ehk jah, ei mõju pr-le soodsalt, kuid nimesid ju ei avaldata?
pangakontol võib ka vaid lõppsumma esitada. ei nimesid ega muid detaile. kuidas see kriminaalne olla võib, kui keegi seda ainuisikuliselt näeb, kellele saadeti?
 
kadakajupp 18. mai 2015, kl 15.21
mulle jäi ka arusaamatuks, mida täpsemalt kriminaalseks peeti.
 
to k 24. mai 2015, kl 19.40
Kas mõne vanataadi põetaja/abiline on saatnud konto väljavõtte juba?
 
kadakajupp 24. mai 2015, kl 20.14
ei, ei ole saatnud ehk siis keegi pole siiani kvalifitseerunud. noh, saadetud kirjade sisu ma ei kommenteeri, aga sobivat otsitavat ei ole.
 
jupile 24. mai 2015, kl 20.24
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei, ei ole saatnud ehk siis keegi pole siiani kval
> ifitseerunud. noh, saadetud kirjade sisu ma ei kom
> menteeri, aga sobivat otsitavat ei ole.


Kas tunned rahuldust, et keegi pole kirjutanud?

Kas jätkuvalt arvad, et planeedil leidub otsingukriteeriumitele vastavat?

Ja kas jätkuvalt pead eetiliseks vanaisadelt selliseid asju küsida?
 
kadakajupp 24. mai 2015, kl 20.27
kas jätkuvalt läbustad siin või saab su sessioon varsti läbi? kui ei kvalifitseeru, siis hoia oma nokk kaerahelveste jaoks, eks.
 
jätkuvalt ei vasta :) 24. mai 2015, kl 20.38
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas jätkuvalt läbustad siin või saab su sessioon v
> arsti läbi? kui ei kvalifitseeru, siis hoia oma no
> kk kaerahelveste jaoks, eks.


Laskudes sinu tasandile, siis võin öelda retoorilise kõrvaldetaili, et ma pole oma kvalifitseerumise detaile esitanud, mistõttu on alusetu kaerahelveste tasemel intelligentsusega end ehtida.

Jätkuvalt ei ole sa vastanud lihtsatele küsimustele ja häirid oma haigusega inimesi, mistõttu tuleb aeg-ajalt üle küsida, kuidas olukord on, see pole läbu, vaid lihtsad ravieesmärgilised küsimused.
 
kadakajupp 24. mai 2015, kl 20.42
keri kuradile oma "raviga" - see on mu vastus. :D. ravieesmärgilised offkoors... nimetades läbu raviks on üsna haige tegelikult. aga eks igal lollil oma lõbu. siin pole ka raviasutus, kui tohib meelde tuletada.
 
to patsiendile 24. mai 2015, kl 20.47
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> keri kuradile oma "raviga" - see on mu vastus. :D.
> ravieesmärgilised offkoors... nimetades läbu ravi
> ks on üsna haige tegelikult. aga eks igal lollil o
> ma lõbu. siin pole ka raviasutus, kui tohib meelde
> tuletada.


Kuradi-kurat eksole.

Muusikateraapia toas passiks sulle olla, seal käib kergendav ropendamise teraapia püsihaigete poolt.

Kordavalt küsiks taas üle, et kas soovid diili, et sa ei rooja siin rohkem ja vastutasuna ei tegeleta sinu roojapidamatuse raviga?

Millist osa ravist sa läbuks nimetad ja kas ehk kunagi sooviks vähemalt osaliselt vastata, kas ravi on olnud tõhus? Hindaksin ise, et oled tervenenud natuke kindlasti, aga ei soovi ära sõnuda.
 
kadakajupp 24. mai 2015, kl 20.57
pole palunud mingit teraapiat ja diile ma terroristidega ei sõlmi, kena õhtut.
 
infoks 24. mai 2015, kl 21.10
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pole palunud mingit teraapiat ja diile ma terroris
> tidega ei sõlmi, kena õhtut.


Keegi pole palunud ka sinult ebapädevusi, kamandamist, silmakirjalikkust, ropendamist, hüsteeritsemist ja haiget solkimist.

Haige inimene õigustab ennast sageli stiilis, et kui kuskil pole täpset reeglit kirjas või pole konkreetselt palutud, siis järelikult on õigustatud nende asjad jne. Paraku ei õigusta sinu solkimist miski nagu ka kinos pole õigustatud popkorni loopida.

Sinu haiguslikud hood on siin harvenenud kui vaatad oma postituste ajalugu peale teraapiaseansse. Sama jutt teiste püsiroojajate kohta. Tunnista seda või mitte, aga oled paranenud natuke.
 
kadakajupp 24. mai 2015, kl 21.42
ära loe, kui ei meeldi. mittemeeldimine on sinu probleem. pole tarvis minu teemat avada ju. pärast sinu sittamist pole ka väga teemasid jäänud ning kevadeti ongi mul vähem vaba aega nagunii.
 
irw 24. mai 2015, kl 21.58
infoks Kirjutas:

> Sinu haiguslikud hood on siin
> harvenenud kui vaatad oma postituste ajalugu peal
> e teraapiaseansse. Sama jutt teiste püsiroojajate
> kohta. Tunnista seda või mitte, aga oled paranenud
> natuke.

Defineeriks nüüd, et sina ja teistes teemades rääkija on kõik ükssama inimene, Samuti muusikateemas peldikulaulik.
Ja kõik see lõhnab hoopis TB järgi, kõige rohkem.
Jälle uus "roll" võetud endale.
 
to Kada 24. mai 2015, kl 22.19
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ära loe, kui ei meeldi.

Tutvusfoorumi aktiivsete teemade all eeldatakse normaalset asjakohast juttu, seetõttu loetaksegi. Kino filmide nimekirja lugedes eeldatakse, et sinna on kirja pandud filmid ja saalis ei loobita popkorniga ega loeta sinu solki. Kas endale ei tundu naiivne egoistlik moraal, et ära siis loe ega mine kinno?


> mittemeeldimine on sinu pr
> obleem.

kullake see on kogu terve ühiskonna "probleem", normide rikkujad ei meeldi kellelegi. Kui keegi loobib solki, siis probleemiks on haige loopija, mitte ülejäänud ühiskond :)


> pole tarvis minu teemat avada ju.

Haiglaslik eneseõigustus on panna aktiivselt rahvarohkesse kohta pommid ja öelda, et polnud tarvis nende otsa kõndida.


> pärast s
> inu sittamist

Mis asi sitt on? Ma olen selgelt esitanud teraapilised küsimused ja vastanud vastuküsimustele, seletanud ja täiesti viiskalt ja professionaalselt, erinevalt sinust jt patsientidest. Näiteks muusikateraapia toas olen koos kiitustvääriva teise valvearstiga kirjutanud viisakalt teraapilist tõest teksti, aga püsihaiged on sellepeale hüsteeriliselt haiget teksti tootnud sinna. Kas oled ikka kindel, mis on "sitt" või ropendad niisama puusalt?


> pole ka väga teemasid jäänud ning ke
> vadeti ongi mul vähem vaba aega nagunii.


Kas sellega kinnitad, et ravi on olnud natukenegi tõhus? :)
Kui eemaldada muusikateema ja natuke veel mujalt solgikraanid kinni keerata, siis saabubki järvele vaikus natukeseks, misjärel algab normaalne elu.


Minu arvates võiksid tunnistada, et oled end tundud tervemana viimasel ajal, see pole häbiasi vaid progress.
 
to irvvvvvvvvvvvvvv 24. mai 2015, kl 22.22
irw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> infoks Kirjutas:
>
> > Sinu haiguslikud hood on
> siin
> > harvenenud kui vaatad oma postituste a
> jalugu peal
> > e teraapiaseansse. Sama jutt teis
> te püsiroojajate
> > kohta. Tunnista seda või mi
> tte, aga oled paranenud
> > natuke.
>
> Defin
> eeriks nüüd, et sina ja teistes teemades rääkija o
> n kõik ükssama inimene, Samuti muusikateemas peldi
> kulaulik.
> Ja kõik see lõhnab hoopis TB järgi, k
> õige rohkem.
> Jälle uus "roll" võetud endale.


Ei saa kaasa rääkida selles ebaselges jutus. Aga fundamentaalselt tundub olema kogu arusaam vale. Muusikateraapia tuba peaks asuma Muusika alamfoorumis ja Kadaka ja P blogi Lollifoorumis. Kui suudate aduda mastaape, et kogu teema on haige, siis saate aru, et pole mõtet teemade sees üksikuid detailpostitusi lahata.
 
kadakajupp 24. mai 2015, kl 22.29
sinu teksti jaoks ei oskagi kohe head alateemat soovitada. isegi lugeda ei viitsinud, lasin diagonaalis. sina ei meeldi muide mulle ka, mis siis nüüd? hakkan ka samamoodi sul kannul käima ja mingit ajuvabat ettekäändet leiutades ahistama? mine kraaksu näiteks graffiti tegijate kallal või ole loomade varjupaigas vabatahtlik - usu, sellest on ühiskonnale oluliselt rohkem kasu, kui siin sittamisest.
 
irw 24. mai 2015, kl 22.37
to irvvvvvvvvvvvvvv Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> irw Kirjutas:
> ---------------------------------
> ----------------------
> > infoks Kirjutas:
> >
>
> > > Sinu haiguslikud hood on
> > siin
> > >
> harvenenud kui vaatad oma postituste a
> > jalu
> gu peal
> > > e teraapiaseansse. Sama jutt teis

> > > te püsiroojajate
> > > kohta. Tunnista seda
> või mi
> > tte, aga oled paranenud
> > > natuke
> .
> >
> > Defin
> > eeriks nüüd, et sina ja te
> istes teemades rääkija o
> > n kõik ükssama inime
> ne, Samuti muusikateemas peldi
> > kulaulik.
> >
> Ja kõik see lõhnab hoopis TB järgi, k
> > õige r
> ohkem.
> > Jälle uus "roll" võetud endale.
>
>
>
> Ei saa kaasa rääkida selles ebaselges jutus.
> Aga fundamentaalselt tundub olema kogu arusaam val
> e. Muusikateraapia tuba peaks asuma Muusika alamfo
> orumis ja Kadaka ja P blogi Lollifoorumis. Kui suu
> date aduda mastaape, et kogu teema on haige, siis
> saate aru, et pole mõtet teemade sees üksikuid det
> ailpostitusi lahata.

Point on hoopis sildistamises ja lahterdamises, mida sa püüad teha. Koos sellega aga ka õelus ja õhkuv kurjus ja vihkamine.
Kas sa karmat ei karda? Juba lähiajal lajatab see sulle kuklasse. Mul pole isegi mitte kahju. Saad, mis teenitud.
 
:))) 24. mai 2015, kl 22.46
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sinu teksti jaoks ei oskagi

No aga tunnista lihtsalt oma ebapädevust? Täiskasvanud küps inimene võiks ega alla suruda ja tunnistada kui talle põhjendatult ebapädevust ette heidetakse. Kui sa küpselt ei hakka käituma ega tunnistama asju, siis ei saa sa kunagi küpseks pereeluks, samuti kannatab ümbruskond sinu haigust. Kui ei oska, siis õpi, mitte ära õigusta oma haigust.



> kohe head alateemat so
> ovitada.

Korduvalt on sulle öeldud, et miks kamandad inimesi erinevatesse alateemadesse, kui ise oled tuhandeid teemaväliseid solkpostitusi siia tootanud?


> isegi lugeda ei viitsinud, lasin diagonaa
> lis.

Aga miks inimesed peavad sinu jt patsientide tuhandeid solkpostitusi koguaeg lugema igalt poolt? Kas tõesti nii enesekeskne ja ebaküps mentaalsus on ,et teistest üldse ei hooli, isegi lausa vanureid narrib takkatippu?


> sina ei meeldi muide mulle ka, mis siis nüüd?

Nüüd ei ole asi egotsentriliselt sinus ja nendes mitmetes siin, kes ütlesid et sa neile ei meeldi, vaid asi on üldiste normide austamises.


> hakkan ka samamoodi sul kannul käima ja mingit aj
> uvabat ettekäändet leiutades ahistama?

Lase käia, seda olen pakkunud ennegi- kui lõpetad solkimise ja austad norme ehk inimesi, siis minu ja valvearstide poolt ei tule ka mingit aktsiooni ja sul polegi midagi kirjutada neile. Kirjuta aga sellegipoolest, vastan kõigele selgelt ja põhjendatult. See on osa teraapiast ja võiksid tunnistada, et selletulemusena oled paranenud.

> mine kraaks
> u näiteks graffiti tegijate kallal


Miks ebapädev haige ropendaja kamandab ja õpetab? Ma olen oma meetodites kindel ja edu saavutanud, küllap tean ise kus ja kuidas edasi toimetada. Kas arvad tõesti naiivselt, et oled üheskoos teiste patsientidega kokku targem kui arst ja hakkad nüüd targalt soovitama? Nii see elus paraku pole, kamp patsiente ei ole ajudega kunagi üle arstist ja seda on ka meie seansid siin tõestanud. Vähem targutamist, rohkem järgmist.


> või ole loomade
> varjupaigas vabatahtlik - usu, sellest on ühiskon
> nale oluliselt rohkem kasu, kui siin sittamisest.


Sitt, sitt, siit- see siin ei ole kesk-eesti sõnnikulaut.
Minu arvates eksid taas pädevusega. Kasulikum on kui arst jätkab erialast tegevust peale seda kui on selged märgid tema metoodika edust kui et ta läheb erialavälisele rindele kätt proovima. Sinu ebapädev soovitus ei tulnud ilmselt sinu enda poolt, vaid sinu haiguse poolt, kes lihtsalt naiivselt arvas, et halb haigusetapja arst äkki lõpetab ravi kui soovitada talle graffiti valdkonda minna eemale vms :)

Ei maksa häbeneda, et oled tervenenud.
 
karva 24. mai 2015, kl 22.53
irw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Point on hoopis sildista
> mises ja lahterdamises, mida sa püüad teha. Koos s
> ellega aga ka õelus ja õhkuv kurjus ja vihkamine.
>
> Kas sa karmat ei karda? Juba lähiajal lajatab s
> ee sulle kuklasse. Mul pole isegi mitte kahju. Saa
> d, mis teenitud.


Karmat ja üleloomulikke teadusvastaseid asju usuvad patsiendid, mitte aga terved inimesed.
Sildistamine ja üldistamine on teaduslik meetod ja sageli IQ 100-104 vahemiku ülemise otsa isikud ründavad sildistajaid lihtsalt retoorilisel eesmärgil, kuna on võimalik kontranäite-põhiselt tõestada, et kõik on mingil määral relatiivne.
Kas soovid sildistatud püsihaigeid nimetada mingi õilsama sildinimega? :) Arvan, et saad aru, et kõik püsikad siin on sarnaste tunnustega ja silt sobib neile hästi. :)
 
irw 24. mai 2015, kl 23.19
kingsepal pole kingi..
oma psühholoogi-hariduse võid maha kanda, kahjuks ei ole sellest kasu olnud, kuna kogumi vaatlus ei tule päris reeglitepäraselt välja.
Tundub et kõigepealt peaksid hoopis endaga tööd tegema:)
Kui ei õnnestu, käi saunas.. pole ju kaugele minna, eks?
Kuumus rahustab, vihtlemine lõõgastab, närvipinge lahtub aeglaselt.
Pealesuruv personaalne ja agressiivne õelus aga ei ravi kedagi. Puudub vaid Kadakajupil anonüümseks püsikaks hakata, kui kogu sinu suunatud rafineeritus hajub õhku nagu metaani lehma tagumikust...
:)
 
:)) 24. mai 2015, kl 23.42
irw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kingsepal pole kingi..
> oma psühholoogi-hariduse
> võid maha kanda, kahjuks ei ole sellest kasu olnu
> d, kuna kogumi vaatlus ei tule päris reeglitepäras
> elt välja.


Kas sellega soovisid öelda, et teraapial pole tulemusi ja ma olen halb? Kui jah, siis kas põhjendaksid? Kadakas jt on selgelt mõista andnud, et muutused on toimunud, foorumi kasutajate haigushoogude arv on ilmselgelt vähenenud ja mitmed põhihaiged on hakanud harvemini postitama. Lisaks on hakanud rohkem inimesi püsihaigeid ohjama ja väljendama negatiivsust nende vastu. Jpt märgid annavad tõendust, et oleme haigeid tervemaks muutnud.


> Tundub et kõigepealt peaksid hoopis
> endaga tööd tegema:)

Kas võiksid põhjendusi lisada soovitustele, et miks on vaja tööd teha ja kuidas teha jne. Ma leian, et ravitöö on olnud tõhus, kuid nõustun, et võiks olla veel paremad tulemused. Millega sina nõustud?


> Kui ei õnnestu, käi sauna
> s.. pole ju kaugele minna, eks?
> Kuumus rahustab
> , vihtlemine lõõgastab, närvipinge lahtub aeglasel
> t.


Mina küll kunagi sauna ei soovitaks, kuna saunatamise protseduur on keerukas detailiderohke protseduur, kus on suur tõenäosus, et mingi detail ebaõnnestub ja kui tuleb kaua tähelepanu ülal hoida, siis väsitab ära või lihtsalt jooksutab ajukeemia kokku. Näiteks patsient libastub, seejärel põletab end ja ei suuda sokki jalga panna ja unustab midagi sauna maha ja tekibki taas negatiivne episood.



> Pealesuruv personaalne ja agressiivne õelus
> aga ei ravi kedagi.

Miks siis püsihaiged nii agressiivsed on erinevalt arstist?


> Puudub vaid Kadakajupil anonüü
> mseks püsikaks hakata, kui kogu sinu suunatud rafi
> neeritus hajub õhku nagu metaani lehma tagumikust.
> ..
> :)


Metaan ja sitt jm sõnaline agressiivsus on sage rahuldusmeetod haigete puhul. Saan aru, et proovid ähvardada vms? Ma olen loetlenud haigete ähvardamise jt meetodid varasemalt üles seansside ajal, seetõttu peaks kõigil selge olema, miks haiged seda teevad. Minu jaoks on koomiline kui nn anonüümsete kontode vastased muutuvad ise anonüümseks ja seetõttu tervitan, laske käia, teraapias ongi aeg-ajalt naljaepisoode ka vaja.
 
kadakajupp 24. mai 2015, kl 23.49
mis haigete foobia sul ometigi on, ma ei taipa... aga head ööd sullegi ja sinu rõõmuks leian homme ekstra vaba aega ja postitan siia kohe hulgim - kümme tuhat on ju vaja täis saada :).
 
pead tööd 25. mai 2015, kl 00.03
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis haigete foobia sul ometigi on,


Kogu ühiskonnal on haigete suhtes ettevaatlik hoiak, kui soovid siis võib ka foobiaks nimetada. Näiteks kui tänaval on lärmatsev kamp, kelle ümber on popkorni ja purke loobitud, siis on inimestel nö foobia ja käivad kaarega mööda. Seda teeksid sa ise samuti ja seetõttu võiksid nüüd mõista, miks sul on foobiad.


> ma ei taipa...

Sa oled ebapädevusega rohkelt esinenud aga kas üldse soovid taibata? Kui soovid taibata jne, siis vasta lihtsatele küsimustele, mitte ära põgene nende eest lapsikult. Need küsimused toovad välja sinu haiguse. Kas sa arvad, et sinu siinsed postitused viitavad vaimselt tervele inimesele? Kui oled väga terve, siis vasta tervelt ja lühidalt küsimustele. Et miks ebapädevalt asju soovitad, miks silmakirjalikult ütled, et reegleid pole, miks narrid vanureid, kõik küsimused lk 38 jpt.

Kui soovid reaalselt taibata, siis tee koostööd. Kuid juba praeguse koostöö taseme juures on raviga edu saavutatud.


> aga head ööd sullegi ja sinu rõõmuks leian homme e
> kstra vaba aega ja postitan siia kohe hulgim - küm
> me tuhat on ju vaja täis saada :).


Patsientidele on omane negatiivsest poolusest kiirelt positiivsesse üle minna, algul sitaks tituleerida ja siis hetke pärast juba kiidavad ja soovivad head :)

Huvitav on jälgida, mida homme teed. Võimalik, et lihtsalt ähvardad haiguslikult niisama, nagu näiteks haiged ütlevad sageli suvalist ähvardust, et lahkuvad foorumist, või et loobuvad püsinimest vms, tegelikult aga on see lihtsalt ebastabiilse episoodi ajal tehtud läbimõtlemata väide.
Võimalik, et nüüd tuleb kompenseeriv Relaps, kuna olid foorumist eemal. Igatahes analüüsime postuumselt ja valime meetodid jooksvalt.

:)
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.