Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas tutvub
 
kadakajupp 26. mai 2015, kl 21.15
oo, I like your name already!

mis suurtähtedesse puutub, siis väldin ma neid teadlikult mugavuse pärast. aga mul ei ole mugavam kirjutada "tegematta, kärpsed, gonditsioon.. jne". telefonis pole eladeski netti kasutanud.

ja teate mis - mul ei ole ühtegi villast seelikut, seega kuvand "muhu mutist" tuleb kõrvale jätta. 12 cm kontsaga kingad olid täna hoopis, need ei sobi villavammustega reeglina.
 
Agnes 26. mai 2015, kl 21.19
Tead, see kontsade jutt on juba siin nii igatepidi äraleierdatud, et see ei tööta..ahvatlevamaks ei tee.
Pigem sis juba muhumustrilised kalossid või nii :)
 
kadakajupp 26. mai 2015, kl 21.24
et siis soovitad mul valetada? nojah, see samuti ju üsna äraleierdatud praktika ega tee kedagi ahvatalevamaks.
 
Agnes 26. mai 2015, kl 21.26
Ei soovita, kullake, ei soovita. Ma soovitan sul...soovitaksin hoopis midagi muud..kui nüüd tõseiselt rääkida.
 
kadakajupp 26. mai 2015, kl 21.30
soovita pealegi, ega see tükki küljest ei võta. ei mul ega sul.
 
P. õige 26. mai 2015, kl 21.36
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei soovita, kullake, ei soovita. Ma soovitan sul..
> .soovitaksin hoopis midagi muud..kui nüüd tõseisel
> t rääkida.


võtke privaatne ruum, kus soovitage ja tehke privaatselt oma asju, mis teistesse ei puutu.
see on tutvusfoorum, mitte ajaviite chatt!
 
kadakajupp 26. mai 2015, kl 21.37
ära loe asju, mis sinusse ei puutu. või mida sa arvad endasse mitte puutuvat.
 
oehh 26. mai 2015, kl 21.46
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ära loe asju, mis sinusse ei puutu. või mida sa ar
> vad endasse mitte puutuvat.


sellele demagoogiale on juba vastatud ja lühidalt on vastus sama, et ära tooda teemavälist solki, püsi tutvusteemas ja austa teisi.
Tahes tahtmata on püsihaigete solkteemad aktiivsed ülal ja külastajad vajutavad neid automaatselt samamoodi nagu kinokava vaadatakse automaatselt eeldusega, et seal on ootuspäraselt filmide nimekiri, mitte sinu solk.

Tutvusfoorumis on normaalne vajutada igale teemale, kuna eeldatakse, et teemavälist solki ei ole.

Teine asi on see, et reaalsete tutvujate teemad vajuvad nähtamatuks alla kui püsihaigete solkteemad koguaeg aktiivsed on.

See teema siin ei ole tutvumise teema, vaid pubekate uus mammutteema solkimise eesmärgil, mida siin ka käesolevalt näeb.

Minge kuhugile vabaaja chatti või foorumisse, siin ei ole koht tutvusvälist iba ajada.
 
kadakajupp 26. mai 2015, kl 21.49
tänu sinu postitustele on seda iba siin oluliselt rohkem ja kui sul just mäluprobleeme ei ole, siis miks krt sa mu teemat üldse avad? mine ja tutvu.
 
kadakale 26. mai 2015, kl 22.05
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tänu sinu postitustele on seda iba siin oluliselt
> rohkem

Eksid, kuna oled unustanud teraapia eelse olukorra, tänu tõhusale ravile, mida kinnitati mitmete poolt.


> ja kui sul just mäluprobleeme ei ole, siis
> miks krt sa mu teemat üldse avad? mine ja tutvu.

siin foorumis ei saa tutvuda, kuna püsihaiged solgivad teemad ära ja lükkavad tutvusteemad alla nähtamatuks.
nagu öeldi, siis ära õpeta teisi, vaid jälgi üldiseid norme, mida ühiskonnas kõik teised järgivad.
 
kadakajupp 26. mai 2015, kl 22.09
tsiteeriksin siinkohal Sidi "sitta tantsijat segavad ka munad". minu teemas jauramise asemel mine ja tutvu muus teemas. loodetavasti ei saanud sa selle korduvast ja lubage meenutada - vabatahtlikust - lugemisest psühhotraumat. mulle ei meenu, et ma sinu teemat läbustanud oleksin, küll aga lugesin pisut aega tagasi sinu järjekordset läbu täis tutvuja teemat. kahju.
 
mati 26. mai 2015, kl 22.12
pole ime, et kadakajupil meest ei ole, ükski ei kannataks seda targutajat, kamandajat, vaidlejat välja.
 
kadakale 26. mai 2015, kl 22.17
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tsiteeriksin siinkohal Sidi "sitta tantsijat segav
> ad ka munad".

Vanasõnad jm targutused omavad meelelahutuslikku eesmärki ja ei saa kasutada argumenteerimisel. Kui kinos popkorniga loopija õigustab end, et miks te vingute, pange müts pähe ja ärge vinguge, siis see on sarnane õigustus nagu see tantsija meelelahutus ütlus.

Foorimi teemavälist solki ei saa õigustada mitte kuidagi, ka mitte meelelahutus vanasõnadega.


> minu teemas jauramise asemel mine ja
> tutvu muus teemas.

siin foorumis ei saa tutvuda, kuna püsihaiged solgivad teemad ära ja lükkavad tutvusteemad alla nähtamatuks.
Kui inimene on tulnud saali filmi vaatama, siis ei ole popkorniga loopijal õigust öelda, et mingu ta teise saali kui popkorn ei meeldi.
Miks üritad õpetada koguaeg, õpi käituma küpselt, täiskasvanule kohaselt, ja austa norme ja teisi inimesi.


> loodetavasti ei saanud sa sell
> e korduvast ja lubage meenutada - vabatahtlikust -
> lugemisest psühhotraumat. mulle ei meenu, et ma s
> inu teemat läbustanud oleksin, küll aga lugesin pi
> sut aega tagasi sinu järjekordset läbu täis tutvuj
> a teemat. kahju.


Minule meenub, et sa oled tuhandeid teemaväliseid solkpostitusi teinud, mis kõik on normide rikkumine ja selletulemusena on foorumis kaos, mis viib lõpuks püsihaigete enda vingumiseni, kaos hakkab neid endeid ahistama.
 
kadakajupp 26. mai 2015, kl 22.22
mhmh, loe oma tänased siinses teemas olevad postitused läbi ja siis mõtle hetkeks, kes keda segab.

mati, aga kas pole siiras rõõm teadmisest, et ma ei tahagi meest?
 
arst 4 26. mai 2015, kl 22.26
Kadakat on rohked inimesed pidanud eemalepeletavaks nagu mainiti kamandamise pärast, kuid ka üleüldine ebaküpsus on, inimene ei mõtesta/põhjenda asju elus, lihtsalt nagu laps jonnib ja provotseerib ja siis jookseb minema.

Sellised ebaküpsed jonnipurikad saavad elus vitsa ja siis hakkavad kompenseerivalt vastutasuks teisi vitsutama. Näiteks tekib üleolev suhtumine kõigisse, tuntakse naudingut ülbitsemisest kuni lausa vanataatide alandamiseni välja.

Selline käitumine saab jätkuda ainult internetis, päris elus aga inimesed eemalduvad sellisest patsiendist.

Esimese ravietapina soovitan jätkata põhjendamise oskust, et kui midagi teed või ütled, siis proovi põhjendada. Näiteks kui soovitad tutvusfoorumis teistele õppida IP-aadressit kontrollima, siis ära lase mõtestamata sellist lauset lendu, vaid võta aega ja mõtiskle, et miks sa seda teed üldse, mis on objektiivsed põhjused sellele, mis on psühholoogilised põhjendused sinu käitumisele jne. Mõtesta ja põhjenda senikaua kuni sinu kohta saab öelda täiskasvanud vastutustundlik küps inimene.

Seejärel oled juba küllalt iseseisev, et ise ilma juhendamiseta edasi toimida, oled valmis ka esimeseks küpseks inimsuhteks. Lisaks kõrvalefektina sel hetkel sa pole enam siin solkimas.

Esmalt siis põhjendused. Head harjutamist.
 
mati 26. mai 2015, kl 22.29
muidugi ei taha, viinamarjad on ju hapud.
 
kadakajupp 26. mai 2015, kl 22.34
esimene suhe? ei hakka kommenteerima :D

ja endiselt ei leia, et peaksin midagi põhjendama, eriti veel sellist retoorikat järgides.
 
avantürist 26. mai 2015, kl 22.45
sööge seemneid ja pange fooliummüts pähe. irww.
 
Sid 26. mai 2015, kl 22.46
Hell was full... So im back! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pagan, delfist ikka ei tohi eemal olla..mittekuimi
> dagi aru ei saa, ega sellestki, et üdini igav vill
> ases seelikus sahistav kadakajupp tutvub :) Okei,
> vähemasti koht on õige ;)

Siin ei saa juba ammu enam millestki aru, vahest ma olen selle teema avanud, kui jupikese vastus viimane juhtub olema, aga siis on ka ainult lehekülgede kaupa mingit jura, mida mina küll lugeda ei viitsi ja lihtsalt edasi kerin. Jupike lihtsalt tundub veel kannatlik inime olevat ja tolereerib ka poolearulisi, mina nii tolerantne ammuilma enam ei ole. :D

https://www.youtube.com/watch?v=qTUU_ykQbfg
 
:)) 26. mai 2015, kl 22.50
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> esimene suhe? ei hakka kommenteerima :D
>

jah, esimene küps suhe.


> ja
> endiselt ei leia, et peaksin midagi põhjendama, er
> iti veel sellist retoorikat järgides.


Tõekspidamised ja vaated vajavad, et oskaksid põhjendada asju. See tagab küspsuse ja isiksuse välja arenemise. See annab sihi ja hingerahu. Jne. See on niivõrd elementaarne, et inimene teeks otsuseid põhjenduslikult, et oleks iga asja jaoks alus ja seletus. Vastasel juhul on tegu pubekaga, kes räägib vastuolulist juttu nagu sina siin rohkelt oled teinud ja nõnda pole küll lihtne ei sul endal ega teistel su ümber.

Põhjused ja seletused ja mõtestatus on elementaarsed omadused nagu ka üldised ühiskonna normid on elementaarsed.

Ajus peab midagi korrast ära olema kui nii elementaarsete asjade vastu eksitakse.

Tihti patsientidele antud soovitused ja mõju saavad esmalt emotsionaalse negatiivse tagasiside, öeldakse et arst on paha jne, aga mõne aja pärast ikkagi hakkab arsti öeldu töötama ja meenub. Seetõttu soovitan veelkord üle, et jätka mõtestamisega, nagu me seanssidega edukalt alustasime.
 
punapea 26. mai 2015, kl 22.51
kadakajuppi peab kiitma - paneb tuima rahuga vastu. nagu katkine plaat - nii üritab ka see püsihaige oma joru ajada:D
lugeda küll jah pole neid tekste mõtet ja tähelepanu pöörata - võtta nagu prügi, mida tuul on üles keerutanud:D
 
kadakajupp 26. mai 2015, kl 22.52
sid, öeldakse, et kannatlikkus viib sihile :D. sihte siin pole, aga pisut kasvatab kannatlikkust küll - kui jätta kõrvale fakt, et see saast mul nagunii külgi mööda alla jookseb. ja inimloomuse tundmise seisukohalt - olgem ausad, sellist materjali naljalt ei kohta.
 
- - - 26. mai 2015, kl 22.54
tõsi mis tõsi, kadaka jutus puudub loogika. saastale muudkui usinasti vastab siin? edevus kasvab tal varsti üle pea.
 
Agnes 26. mai 2015, kl 22.59
No nii, teatavasti tuleb scooter eestisse ja mulle sobib see ju igaljuhul :)

Kadaka tutvumise üle võib irvitada siit ja sealtpoolt, aga tõde on see, et see lihtsalt tehakse ka parema tahtmise juures võimatuks.
Kui see vaid kadakale ka kohale jõuaks :)
 
:)) 26. mai 2015, kl 22.59
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mhmh, loe oma tänased siinses teemas olevad postit
> used läbi ja siis mõtle hetkeks, kes keda segab.

> >
> mati, aga kas pole siiras rõõm teadmisest, e
> t ma ei tahagi meest?


Sa ei soovi ei meest ega üleüldse partnerit siit foorumist.
Seetõttu on sinu siinne blogi ja fiktiivne tutvusteema puhas solk ja paneb imestama, et miks on vajadus solki toota?
 
Sid 26. mai 2015, kl 23.01
Selle prügiga võitlemisel peab küll elevandi kannatus olema, ma olen ka üldiselt kannatlik inimene ja närvi ka ei lähe eriti millegi peale, aga sellist vaimset pasanteeriat ei suuda isegi mina kannatada. Lihtsam on sellele hullule käega lüüa ja ta rahule jätta.

*Tegelikult on sellised tüübid päriselus veel hullemad, trügivad alati su füüsilisse ruumi ja muudkui seletavad midagi. Tavaliselt nad veel haisevad ka kas siis higi või parfüümi järele ja seepärast on nad veel eriti jäledad.
 
kadakajupp 26. mai 2015, kl 23.01
naer on terviseks, agnes ;). ära muretse selle pärast, mis kellelegi kohale jõuab.
 
:)) 26. mai 2015, kl 23.05
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Selle prügiga võitlemisel peab küll elevandi kanna
> tus olema, ma olen ka üldiselt kannatlik inimene j
> a närvi ka ei lähe eriti millegi peale, aga sellis
> t vaimset pasanteeriat ei suuda isegi mina kannata
> da. Lihtsam on sellele hullule käega lüüa ja ta ra
> hule jätta.


No aga tootke vähem solki, siis on teil vähem põhjust vingumiseks.
Patsientidest on sinul kõige kehvem kannatus üldse, pidev vingumine, ropendamine ja sõnaline agressiivsus. Kes patsientidest veel neid muusikapalati räigeid luuletusi koostas, see oli ka üks ebastabiilsematest.

Te ei pea koguaeg korrutama, et hakkate ignoreerima ravi jne. Tehke nagu tahate, küll arstid leiavad ravimetoodikad.
:)
 
Papa Legba 26. mai 2015, kl 23.07
Sidile ja kadakajupile jõudu & jaksu isehakanud Sigmund Freudi jt toimetulekul.
 
:)) 26. mai 2015, kl 23.07
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> naer on terviseks, agnes ;). ära muretse selle pär
> ast, mis kellelegi kohale jõuab.


nõustun, peaasi, et naer ei asenduks kiirelt hüsteeriaga ;)

see ei ole naljafoorum kullakesed, kas see jõuks ehk lähinädalatega kohale?
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.