Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas tutvub
 
:)) 26. mai 2015, kl 23.08
Papa Legba Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sidile ja kadakajupile jõudu & jaksu isehakanud Si
> gmund Freudi jt toimetulekul.


teraapia on tõhus ja oled oodatud ravile.
jõudu ja jaksu läheb vaja, tänan. :)
 
kadakajupp 26. mai 2015, kl 23.14
see pole ka ettekirjutuste foorum, eksole. püüa nüüd lähinädalatel oma vaimne tervis sedavõrd stabiliseerida, et ei peaks hakkama suvalises foorumis ulmemahus ettekirjutusi tegema, neil võib olla pöördvõrdeline effekt seoses su endaga.


ahjaa, peaegu oleks unustanud öelda - ma lähen nüüd magama ;).



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakajupp 26.05.2015 23.15.
 
:(( 26. mai 2015, kl 23.15
teraapiaks sööge seemneid ja fooliummütsid pähe. irww.
 
:)) 26. mai 2015, kl 23.22
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mhmh, loe oma tänased siinses teemas olevad postit
> used läbi ja siis mõtle hetkeks, kes keda segab.


Tänased siinses foorumis olevad ravipostitused segavad patsiente ja see paneb nad vinguma, mis segab tutvujaid.
Ravipostitused tulenevad püsihaigete solkpostitustest ja on esimene stiimul, kust alates ülejäänud ahel edasi liigub.

Tänane olukord on tunduvalt parem kui ravialguses.
Aga olen päri, et pole ideaalne ravi kõrvalefekti tõttu.

Minu arvates võiks ikkagi samamoodi jätkata. Jälge norme, põhjendame oma teguviise. Kui teil tekib paremaid ideid metoodika osas, siis oleks huvitav kuulda. Samuti võiksite ka öelda, mis oli senini kõige tõhusam võte ravis, mis tõhusalt tulemust andis?
 
:)) 26. mai 2015, kl 23.25
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> see pole ka ettekirjutuste foorum, eksole. püüa nü
> üd lähinädalatel oma vaimne tervis sedavõrd stabil
> iseerida, et ei peaks hakkama suvalises foorumis u
> lmemahus ettekirjutusi tegema, neil võib olla pöör
> dvõrdeline effekt seoses su endaga.
>
>


Ettekirjutused on tavalised normid, mida on vaja aegajalt lihtsalt meelde tuletada. Minu arvates on seletused olnud piisavalt lühikesed ja selged ja nii ka võiks jätkata. Kas on veel ideid seoses metoodikaga?


> ah
> jaa, peaegu oleks unustanud öelda - ma lähen nüüd
> magama ;).


mine või kurgimajja, aga mõtle mineku ajal, et miks seda teistel teada on vaja?
 
Ravijuhis 26. mai 2015, kl 23.29
Õine anaaliekspress 26. mai 2015, kl 18.40

tegelt on pihkulöömine ka vahva!
ja pärakut saab dusivoolikuga hõõruda. ega ei seisa ka, olenamata kas keegi küsib või mitte.

Lihtsalt ei seisa. Nutune värk. Pärakulihas ka valutab, isegi verd tuleb.
 
seansi lõpp :) 26. mai 2015, kl 23.33
Seansi lõppudes läheb alati labiilseks kätte.

Ei usu, et dushiprotseduurid siin ravivad!

järjepidevus on võti, jätkame nagu seni edenesime.

:)
 
Teenusekirjeldus 26. mai 2015, kl 23.41
ravi seda perverti. kes nilbusi kirjutab.mitte ära kiida. talle kaasa. irww.
 
luulule, 26. mai 2015, kl 23.45
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hell was full... So im back! Kirjutas:
> --------
> -----------------------------------------------
>
> > Pagan, delfist ikka ei tohi eemal olla..mitteku
> imi
> > dagi aru ei saa, ega sellestki, et üdini
> igav vill
> > ases seelikus sahistav kadakajupp t
> utvub :) Okei,
> > vähemasti koht on õige ;)
>
>
> Siin ei saa juba ammu enam millestki aru, vahe
> st ma olen selle teema avanud, kui jupikese vastus
> viimane juhtub olema, aga siis on ka ainult lehek
> ülgede kaupa mingit jura, mida mina küll lugeda ei
> viitsi ja lihtsalt edasi kerin. Jupike lihtsalt t
> undub veel kannatlik inime olevat ja tolereerib ka
> poolearulisi, mina nii tolerantne ammuilma enam e
> i ole. :D
>
> https://www.youtube.com/watch?v=q
> TUU_ykQbfg


mida selle lingiga nüüd peale hakata?
 
analüüs 27. mai 2015, kl 16.36
kadakajupi kommentaarid meenutavad TB postitusi, sama järjepidevalt rumal ja oma pidevat kohalviibimist lapsikult õigustav. kas te pole märganud?
 
Sid 27. mai 2015, kl 16.50
analüüs Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kadakajupi kommentaarid meenutavad TB postitusi, s
> ama järjepidevalt rumal ja oma pidevat kohalviibim
> ist lapsikult õigustav. kas te pole märganud?


Ma näen vaid sinu karjuvat rumalust, aga ma ei ole ühtegi su tutvumisteemat näinud. Oled mingi vigane või, et tutvuda ei julge?
 
ei 27. mai 2015, kl 16.52
pakuks hoopiski, et arst on tb.
 
kadakajupp 27. mai 2015, kl 16.54
teie ettekujutus minu pidevast kohalolust on tugevalt liialdatud :D. ja ma ei teadnudki, et siinkäimist kuidagi õigustama peaks - käin, kus tahan. ja mina olen endiselt mina, ainult ühe nimega ja ühes eksemplaris, koopiate tegemine välistatud.
 
analüüs 27. mai 2015, kl 16.57
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> analüüs Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
> > kadakajupi komment
> aarid meenutavad TB postitusi, s
> > ama järjepid
> evalt rumal ja oma pidevat kohalviibim
> > ist la
> psikult õigustav. kas te pole märganud?
>
>
>
> Ma näen vaid sinu karjuvat rumalust, aga ma ei ol
> e ühtegi su tutvumisteemat näinud. Oled mingi viga
> ne või, et tutvuda ei julge?

tead, si(tt)d, mind ei koti, mida sina näed või ei näe.
 
Sid 27. mai 2015, kl 17.04
analüüs Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> tead, si(tt)d, mind ei koti, m
> ida sina näed või ei näe.


Aga mis see siis ON???? :D


*Kotib, kotib. Sinu väike hing ei saa enne rahu, kui sinust targemad ja ilusamad siit kõik läinud on, aga seda ilmselt ei juhtu (kui nad just kõik üksteist äkki ei leia). :D
 
hahahaaaa 27. mai 2015, kl 17.07
targemad ja ilusamad ? ennast pead silmas ? kadakajuppi? lubage naerda.
 
kadakajupp 27. mai 2015, kl 17.20
naer on terviseks, aga kuna mul su soost isegi aimu pole, rääkimata muust, siis vabalt võin olla sinust ilusam ja targem.
 
Ühendus "Anaalivaba Eesti" 27. mai 2015, kl 17.26
Džiis, kus siin saab iga päev nalja! Kümme aastat tagasi kasutati siinset rubriiki tõsimeelseks tutvumiseks ja sain omale mitmed meeldivad sõbranad. Nüüd on selline "battlefield", et anna aga olla. Mõtlesin varem, et ülemtroll käib ainult teki all oma ängi välja elamas, aga tema põhipesa on hoopis siin. Vahel põikab mujale ka. Elu on raske kui sa vihkad Vene naisi ja Aasia naisi, pepukat ja suuseksi, Islamivabariiki, Talebani, vabamüürlasi ja reptiile, rahvusvahelist imperialismi ja Euroopa Liitu, sooja ilma ja külma ilma, Eesti mehi, sest neil on väikesed riistad ja ülejäänud mehi, sest et nad sind ei taha. Tak deržat, tovariš!
 
kadakajupp 27. mai 2015, kl 17.37
kas see on trolli vihkamise listi väljavõte? džiis tõesti... võid mind ka nimekirja lisada :D.
 
To kadakajupp 27. mai 2015, kl 17.53
See polnud ammendav loetelu, kadakajupp :) Üldse kipub kuidagi nii minema teisteski foorumites, et esimesel leheküljel on jutt teemasse, siis tulevad trollid ja lõpuks on koogel-moogel. Muidugi on diskuteeritav, kas troll peab just tutvusrubriigis vaimutsemas käima.
 
kadakajupp 27. mai 2015, kl 18.01
eks neid vahelehõikeid on alati olnud, sõltumata foorumist või teemast. aga siinne on äärmiselt nüri järjekindlusega oma meelepetteid igasse teemasse integreerinud. üsna verbaal-agressiivne ka veel. pagan, peab ikka aega ja tahtmist olema terve portaal läbi kapata...
 
irww 27. mai 2015, kl 18.18
Hämmastavalt kergelt tekkis veendumus, et arst tegeleb ka voodifoorumis raviga.

Kas teile ei tundu, et kui nii efektiivselt omale meelepäraseid veendumusi tekitate, siis võib-olla näeb kogu teie maailm välja reaalsusest väga kaugel. Tavaliselt inimesed niikiirelt veendumusi ei suuda omale pähe istutada.
Hämmastav :D
 
To kadakajupp 27. mai 2015, kl 18.29
Ühes teises alafoorumis tegeleti vahepeal "in corpore" trollitõrjega. Seal tegutses ta aastaid spämmirobotina, kopeerides ühte ja sedasama teksti jõhkra masinliku järjekindlusega. Kui kasutajad suutsid ta lõpuks välja vihastada (tehes nimme vastavasisulisi libateemasid), hakkas verbaal-agressiivset teksti tulema. Alguses küll üherealist, ent areng seegi. Mind huvitab motiiv, mis ajendab teda tegutsema. Puhtteaduslik huvi, võiks öelda ;) Meetod peaks tal lihtne olema: foorumi põhimenüü ees lahti ja monitoorida uusi postitusi, et sinna midagi tarka puistada ;)
 
kadakajupp 27. mai 2015, kl 18.39
ma olen kursis nende kopipasteetidega, on olnud au neid kohata ja ohtralt. arvestades teemade ampluaad ja kogu mustrit, siis ilmselgelt kaldub f-diagnoosi poole. ehk siis see on põhjus, mitte tagajärg. lisaks on trollil üks copycat - pisut teistmoodi retoorikaga, aga sarnase kasutajamustriga. kokku moodustavad nad vastikult ahistava tandemi igatahes.

/ahjaa, troll vihkab veel kurke, muuhulgas :D/
 
:)) 27. mai 2015, kl 18.42
To kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Ühes teises alafoorumis tegeleti vahepeal "in corpore"
> trollitõrjega.

Arvan, et naiivne on püsihaigetel ennast kiitvalt oletada, et nende koostöö saavutas spämmerist vabanemise. Seal oli ikkagi mingi muu põhjus saja võimaliku põhjuse hulgas, miks isik eemaldus. Püsikamraad küll teda kunagi ei häirinud, vaid toitis.


> Mind huvitab motiiv, mis ajendab teda tegut
> sema.

Pakun, et tegu oli sundmõttega, osadel isikutel tekivad ülihõlpsalt veendumused ja need võimenduvad sedavõrd tugevaks, et aju analüütiline töö seiskub kui sundmõte on aktiivne. Selline pime veendumus ja seda ratsionaalsete seletustega ära ei eemalda.

Selle spämmeri kohta ma diagnoosi ei oska öelda, tal oli sarnasus siinsete püsihaigetega, et olid sagedased paranoiad, agressiivsus ja endale meelepärased veendumused tekkisid maru efektiivselt.
 
:)) 27. mai 2015, kl 18.49
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma olen kursis nende kopipasteetidega, on olnud au
> neid kohata ja ohtralt. arvestades teemade amplua
> ad ja kogu mustrit, siis ilmselgelt kaldub f-diagn
> oosi poole. ehk siis see on põhjus, mitte tagajärg
> . lisaks on trollil üks copycat - pisut teistmood
> i retoorikaga, aga sarnase kasutajamustriga. kokku
> moodustavad nad vastikult ahistava tandemi igatah
> es.
>
> /ahjaa, troll vihkab veel kurke, muuhu
> lgas :D/


Mida mõtled f-diagnoosi all ja millised on põhjendused?
 
kadakajupp 27. mai 2015, kl 18.55
sulle, sipsik, ei pea ma midagi põhjendama. püsihaige :D
 
Sid 27. mai 2015, kl 19.07
hahahaaaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> targemad ja ilusamad ? ennast pead silmas ? kadaka
> juppi? lubage naerda.

Su sõnakasutust vaadates sind eriliseks intelligendiks pidada ei julge, välimuse kohapealt ei hakka aga arvama, sest ilu on alati vaataja silmades. Vähemalt ühe inimese jaoks olen ma kõige ilusam mees maailmas ja sellest mulle piisab.

*Endast ma nii heal arvamusel ei ole, aga ega ma ka ennast ei häbene, isegi siia foorumisse julgesin oma pildi üles riputada. Kus on aga sinu pilt?
 
:)) 27. mai 2015, kl 19.08
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sulle, sipsik, ei pea ma midagi põhjendama. püsiha
> ige :D

Kas oled emotsionaalses seisundis sageli, kuna tekst on nagu emotsionaalse pubeka seosetu iba.

Kui selline emotsionaalne põhjendamatu tekst tuleb sageli, siis on vaja uurida seda. See oli põhjenduslik jutt nüüd, et proovi samamoodi seletada ja põhjendada asju ära. Kasvõi proovi välja mõelda mingi trolliv põhjendus, JOKK-tüüpi põhjendus, peaasi, et harjud põhjendama ja olema adekvaatne.
 
kadakajupp 27. mai 2015, kl 19.10
mhmh, mõiste seosetu iba on just niisugune, nagu sa kirjeldasid. aga päriselt ei pea keegi põhjendama midagi kellelegi, kui ta seda ei soovi. sinu tahtmine on sinu probleem, seega põhjenda terviseks.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.