Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas tutvub
 
:)) 27. mai 2015, kl 22.58
Endine püsikas, Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui ma kümmekond aastat tagasi siia sattusin,

See meenutav tekst on vast kasuks siinsetele.
Lisaksin juurde, et ajalugu ei ole piisav argument. Kui juba ajaloos oli midagi valesti, siis see ei õigusta tänast valesti toimetamist. Vähemalt foorumi küsimuses kindlasti mitte.
Alamfoorumis tuleb püsida alamfoorumi kontekstis. Seda elementaarset normi eirates tekib kaos ja kannatajad, nagu seletati.

Enne teraapia alustamist oli päris õudne pilt siin.
Vaadake teistesse alamfoorumitesse siin, kusagil pole sellist teemavälist juttu nagu siin.

Saavutame siin rahuldava tutvuskeskkonna, seejärel saab hinnata, kuidas edasi.
Kui teile üldnormid ei meeldi, mida ma põhjendatult taotlen, siis võidelge vastu nagu oskate.

Ega ma ei loodagi kohe kiireid ravitulemusi.
 
:)) 27. mai 2015, kl 23.12
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sinu "ravi" on sinu subjektiivne reaalsus.

ma olen põhjendanud, et minu seisukohad ühtivad üldtunnustatud normidega.


> püüa nü
> üd seda mitte laiendada kohutuslikus korras või le
> pi seda tehes teadmisega, et sinu subjektiivne rea
> alsus ei ole objektiivne.
>

subjektiivsus võib ühtida juhuslikult objektiivsusega.
formaalsused ja mõisted ei õigusta püsikate solki.


> ja millise normi
> kohaselt tuleks kellegi tsitaati kasutades seda v
> anasõnaks pidada või sellena presenteerida?


sellist normi ei leidu, kuna normid on üldist laadi, mitte ei tegele formaalsustega. Nimetatud kahe mõiste erinevus on väike, mistõttu ei kannata sisuline eesmärk, saadakse öeldust aru. Võimalik, et postitus tehti seadmega, mis automaatselt kiirelt pakkus sellise sõna või ei tekkinud klahvivajutusest tühik ja taotlus oli öelda "vana sõna" vms, mis viitab kõrget vanust omavale tekstile nagu vanasõnad, vanad tsitaadid jne. On mitmeid muid võimalikke põhjendusi, kuid neil formaalsetel tähenärimistel ei ole küpset eesmärki.


> mis ni
> me all sa muidu ka tutvumisfoorumis...khmm... tutv
> ud? :D

Olen vastanud rohkelt ka sellele küsimusele ja vastuküsinud. Miks tunned ängistust anonüümsete kasutajate osas? Minu tutvusteema solkisid sa püsikatega täis ja see haihtus ära aktiivsete solkteemade tõttu.

Miks ei näe ma siiani ühtegi põhjenduslikku lähenemist? ainult formaalsused ja emotsionaalsused. :)
 
Endine püsikas, 27. mai 2015, kl 23.17
Ravitseja vist ei saanud aru minu postituse mõttest - iga asi kujuneb ise omal loomulikul moel ja viisil, omandades selle unikaalse keskkonna ja vaimsuse teataval ajahetkel, nii oli ka selle Foorumiga, kellele meeldis ja sobis, jäi siia, kellele ei, liikusid edasi Rate.ee-sse..vaba looduslik valik,
mida ma silmas pidasin, oli teatava kriitilise massi kadumine/lahkumine, kes seda vaimsust ja õhkkonda hoidsid, miski ei ole igavene, selge see, aga oma osa on ka haldaval personali, kes toimuval silma peal peaksid hoidma..see ei ole tsensuur vaid eluterve talupojatarkus, visata välja lauaseltskond, kes teisi häirima hakkab..aga see õigus on vaid siiski omanikul/peremehel,
Ma ei pea õigeks samas, et marsib sisse keegi täiesti suvaline, kes arvab endal õiguse olevat kuulutama hakata, kuidas olla ja mida rääkida..
Mind isiklikult ei häiri, kui räägitakse kurkidest ja makrameest, elan ka üle, kui mõni tagasihoidlikult häbenedes esimese öö õiguste ajaloolise konteksti kohta küsib..
aga häirib ropendamine - avalikus ruumis, ja labasus..selle võiks siit välja ravida..ja vihkamine, oleks hea, kui ka sellega tööd tehakse..
aga seda ei tee keegi suvaline isehakanu, vaid pädevad ja vastavaid volitusi omavad isikud, ja muidugi esmatasandil, ehk siis meie ise..tundub, et anonüümsus (näiline muidugi..) on mingi osa siinliikuvast rahvast loliks teinud,
 
:)) 27. mai 2015, kl 23.29
Endine püsikas, Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga häirib ropendamine - avalikus ruumis, ja laba
> sus..selle võiks siit välja ravida..ja vihkamine,
> oleks hea, kui ka sellega tööd tehakse..

Oleme ausad, need nimetatud asjad (ropendamine jne) on püsikate kapsaaed ja seega häirib sind püsikate tegevus.

Sinu sõnal ei ole rohkem kaalu kui mitmetel, kes siin etteheidavad püsikate chatti, teemavälist juttu jms. Sellised julgemad väljaütlejad on siis olnud ja mitte mina.

Minu seisukoht ühtib üldiste normidega. Kui üldised normid lõhuvad ära mingi normidele mittevastava pesakese, siis ei ole dragöödiat sellest. Näiteks kui õpilased käivad WC-s suitsetamas ja see on neile nii armas pesa, siis tuleb see paraku lõpetada ja tekkiv nutt ära kannatada.


> aga se
> da ei tee keegi suvaline isehakanu, vaid pädevad j
> a vastavaid volitusi omavad isikud,

Siin on 3 mõju omavat osapoolt: moderaator, püsikad ja üldiste normide austajad. Ma ei näe, et keegi neist omaks rohkem võimu kui teised. Püsikad saavad ikka oma roppustega jätkata, moderaator ei jõua kustutada. Samuti on ravijad piisavalt pädevad, et jätkata.

Arutlus on progress. Edeneme.
Jätkake ja arutlege. Põhjendage.

Kui suudate ära põhjendada midagi, siis ei ole mul alust teisti arvata. Ma olen küps inimene, võtan rõõmuga uued põhjendused teadmiseks.
 
Epiloog 27. mai 2015, kl 23.38
Mina enam mitte midagi aru ei saa...
Mis Sinu täpsem "point" on? Postitusest postitusse kordub mõiste "üldnorm". Kas kasutad seda sotsioloogilises või õiguslikus tähenduses? Kui viimases, siis teab Sulle iga esimese kursuse tudeng öelda, et erinorm domineerib üldnormi üle st kui antud õigussuhtele on kohaldatavad mõlemad, tuleb kohaldada erinormi. Kolmanda kursuse jõmpsikas võib rääkida, et võlaõigusseadust tuleb lepingulistele võlasuhetele kohaldada tagurpidi - esmalt otsida eriosast, kas pole vastavat erinormi ning selle puudumisel otsida üldosast vastav üldnorm. Iga teine sõna on norm. Sotsiaalsed normid reguleerivad inimestevahelisi suhteid. Sotsiaalsete normide alaliigiks on õigusnormid. Ei võtnud õpikust, peast võtsin :-D

Saan ma õigesti aru, et oled võtnud omale õigusloomealase pädevuse, kehastunud normiloojaks? Õigusnormid peaksid ideaalis välja kasvama inimestevahelistest suhetest, millele seadusandja tagab riikliku sunniga autoriteedi. Venelastel on hea ütlus, et võõrasse kloostrisse ära tule oma seadustega. Mina üritan seda järgida. Ma ei pea argumendiks, et olen seda foorumit lugenud aastast 2002. Lihtsalt tõin näite, et algselt ei käidud seda niimoodi trollimas. Mõni poisike tegi jah homonalju, aga sihikindlat trollimist ei olnud. Tekialuses nurgakeseski vahetasid mehed-naised asjalikult kogemusi (siis olid veel voodirõõm/voodimure). Kui algas trolli ristisõda jumalavallatute seksiviiside vastu, muutus iga teine teema väljalaskesüsteemi eripäradele keskenduvaks läbuks. Trollimine tõi kaasa uued trollid ja lumepalliefekti. Lõpuks ei jõudnud modedki kõike seda sõnnikut sealt koristada, aga kahjuks pandi asjalikudki teemad lukku ja kustutati ühe tegelase pärast sootuks.

Muide, teistes foorumites annavad moded konkreetselt "panniga" kui moderaatori õigusteta isik hakkab iseseisvalt teemasid modereerima. Et siis kes, kas arst, moderaator, seadusandja? Elik ühe tuntud Eesti filmi järgi: "Ei, Gabriel, aga kes te olete? Näitleja, rändrüütel või ikkagi mässaja?"
 
To :)) 28. mai 2015, kl 00.03
"Oleme ausad, need nimetatud asjad (ropendamine jne) on püsikate kapsaaed ja seega häirib sind püsikate tegevus.Sinu sõnal ei ole rohkem kaalu kui mitmetel, kes siin etteheidavad püsikate chatti, teemavälist juttu jms. Sellised julgemad väljaütlejad on siis olnud ja mitte mina."

Ropendamine EI ole püsikate kapsaaed, vastupidi - püsikad on siin varem olnud ja tunnevad teineteist vähemasti kirjastiilist kui mitte nimest. Paljud on omavahel kohtunudki. Kui lugeda leimivat ja ropendavat trolli püsikaks (jah, ta on staažikas), siis on muidugi Sul õigus.
_____________________________

"Siin on 3 mõju omavat osapoolt: moderaator, püsikad ja üldiste normide austajad. Ma ei näe, et keegi neist omaks rohkem võimu kui teised. Püsikad saavad ikka oma roppustega jätkata, moderaator ei jõua kustutada. Samuti on ravijad piisavalt pädevad, et jätkata."

Küsiksin kohe, et kes on need RAVIJAD? Kas provotseeriv troll ja Sina? Troll ravib šokiteraapiaga ja Sina grupiteraapiaga. Ma ei oleks siia teemasse üldse sõna võtma tulnudki, aga troll on igale poole jõudnud. Pea et igas rubriigis on asjakohatu ja seosetu mula. Isegi telesaate foorumisse on vaja vaimukusi loopima minna, sodiaagi nurgakesse anaalseksimantrat külvata :-D

puujalaga ahvionu
23. mai 2015, kl 01.46
"miks dildo mind pärakusse muudkui rammib?"

väike pärdik ise
23. mai 2015, kl 03.47
"väike pärdik ise võib mehe pärakut lakkuda küll."

väike pärdik ise
23. mai 2015, kl 03.53
"millised maisted ja millied vaated sealt pärakust avanevad... eriti puujalaga ahvionu puust peenist sirgemaks hööveldades.
no et ikka pärakusse paremini mahuks koos väikese pärdikuga."

Kui see pole ropendamine, siis ma olen James Bond!;)
 
:)) 28. mai 2015, kl 00.13
Epiloog Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina enam mitte midagi aru ei saa...
> Mis Sinu
> täpsem "point" on?

Point on solgijärv muuta normaalseks looduslikuks järveks.


> Postitusest postitusse kordub m
> õiste "üldnorm".
> Kas kasutad seda sotsioloogilises
> või õiguslikus tähenduses? Kui viimases, siis tea
> b Sulle iga esimese kursuse tudeng öelda, et erino
> rm domineerib üldnormi üle st kui antud õigussuhte
> le on kohaldatavad mõlemad, tuleb kohaldada erinor
> mi.

Erinorm ehk täpsustus on formaalne detail ja vajalik tähenärijale, mitte aga tavalisele inimesele. Tavalisele inimesele piisab üldreeglist, et alamfoorumites tuleb püsida alamfoorumi kontekstis.

> Kolmanda kursuse jõmpsikas võib rääkida, et võ
> laõigusseadust tuleb lepingulistele võlasuhetele k
> ohaldada tagurpidi - esmalt otsida eriosast, kas p
> ole vastavat erinormi ning selle puudumisel otsida
> üldosast vastav üldnorm. Iga teine sõna on norm.
> Sotsiaalsed normid reguleerivad inimestevahelisi s
> uhteid. Sotsiaalsete normide alaliigiks on õigusno
> rmid. Ei võtnud õpikust, peast võtsin :-D
>

Võlg tuleb maksta ja foorumis tuleb püsida teemas. Seejuures ei õigusta võlg ega võlaseadust kuidagi püsikate solkimist.

> S
> aan ma õigesti aru, et oled võtnud omale õigusloom
> ealase pädevuse, kehastunud normiloojaks?

Minu nimetatud normid on laialt aktsepteeritud igas foorumis. Minul pole siin midagi uut leiutada.

> Õigusnor
> mid peaksid ideaalis välja kasvama inimestevahelis
> test suhetest, millele seadusandja tagab riikliku
> sunniga autoriteedi. Venelastel on hea ütlus, et v
> õõrasse kloostrisse ära tule oma seadustega. Mina
> üritan seda järgida. Ma ei pea argumendiks, et ole
> n seda foorumit lugenud aastast 2002. Lihtsalt tõi
> n näite, et algselt ei käidud seda niimoodi trolli
> mas. Mõni poisike tegi jah homonalju, aga sihikind
> lat trollimist ei olnud. Tekialuses nurgakeseski v
> ahetasid mehed-naised asjalikult kogemusi (siis ol
> id veel voodirõõm/voodimure). Kui algas trolli ris
> tisõda jumalavallatute seksiviiside vastu, muutus
> iga teine teema väljalaskesüsteemi eripäradele kes
> kenduvaks läbuks. Trollimine tõi kaasa uued trolli
> d ja lumepalliefekti. Lõpuks ei jõudnud modedki kõ
> ike seda sõnnikut sealt koristada, aga kahjuks pan
> di asjalikudki teemad lukku ja kustutati ühe tegel
> ase pärast sootuks.
>

Trollimise mõiste on ebaselge, seetõttu ei soovita seda üldse kasutada. Võib öelda, et püsikad on siinsed põhitrollid ja sina hetkel tähtsusetu kaaperdav troll.


> Muide, teistes foorumi
> tes annavad moded konkreetselt "panniga" kui moder
> aatori õigusteta isik hakkab iseseisvalt teemasid
> modereerima. Et siis kes, kas arst, moderaator, se
> adusandja? Elik ühe tuntud Eesti filmi järgi: "Ei,
> Gabriel, aga kes te olete? Näitleja, rändrüütel v
> õi ikkagi mässaja?"

Leian hetkel on mõistlikum meetod teraapia.
 
:)) 28. mai 2015, kl 00.20
To :)) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Ropendamine E
> I ole püsikate kapsaaed, vastupidi - püsikad on si
> in varem olnud ja tunnevad teineteist vähemasti ki
> rjastiilist kui mitte nimest.

Eksid. Tõestuseks vaata muusikateemas olevaid ropendusi, sinna teemasse ei postita juhu külastajad, vaid ainult püsikad. Kui ei leia sealt ropendamisi, siis võime konkreetselt väljatuua sealt sulle näited, samuti teistest teemadest.


> Küsiksin kohe, et kes on ne
> ed RAVIJAD?

Küsiksin, et kes on püsikad? Ja vastaksin, et need on WC-s suitsetavad pubekad.


> Pea et igas rubri
> igis on asjakohatu ja seosetu mula. Isegi telesaat
> e foorumisse on vaja vaimukusi loopima minna, sodi
> aagi nurgakesse anaalseksimantrat külvata :-D


Ma ei oska kommenteerida selle isiku kohta ja selle foorumi kohta. Minu ravi piirkond on siin.

> Kui see pole ropendamine, siis ma olen James B
> ond!;)

See on püsikatele omane käekiri, vaata muusikateemasse.
Minu meetodid seisnevad põhjendustel. Ropendamine üleüldiselt juba ei ole põhjenduslik tekst, vaid mingi emotsionaalne sajatamine ja verbaalne agressiivsus.

Ei oska kaasa rääkida nimetatud isiku suhtes, ei tea, mida ta taotleb.
 
Veel kord 28. mai 2015, kl 01.39
Toetan järgnevat mõtet:
Ent kui Sa meid kõiki ravima hakkad, siis paluksin ka siia koopiat diplomist ja selgitaksid täpsemalt ravimetoodikat.
Kui Sa meid tahad oma tautoloogiaga lihtsalt nurka ajada, siis see pole ravi.
 
:)) 28. mai 2015, kl 10.27
Veel kord Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Toetan järgnevat mõtet:
> Ent kui Sa meid kõiki
> ravima hakkad, siis paluksin ka siia koopiat diplo
> mist ja selgitaksid täpsemalt ravimetoodikat.

Metoodikat olen seletanud ja võin uuesti seletada. Aga mis eesmärk sellel seletusel on, kas ei piisa teile teadmine, et metoodika on tõhus nagu olete kinnitanud?

Mis eesmärk on diplomil ja kas teile endale ei tundu jabur sellist asja küsida? Teie kui ravitavate dokumente pole ju ka küsitud ja oleks absurdne arvata, et dokument õigustaks või muudaks midagi.


> K
> ui Sa meid tahad oma tautoloogiaga lihtsalt nurka
> ajada, siis see pole ravi.


Teie poolt kinnitatud ravi tõhusus on siiski märkimisväärselt parandanud olukorda, pilt on tunduvalt paranenud ja te olete hakanud tutvujaid kaitsma lausa.

Paraku ei näe ma muud kui WC-ss suitsupesa teinud vinguvaid pubekaid, kes otsivad ettekäändeid. formaalsusi, üritate trollida dokumentide ja advokatuuriga. Need asjad ei ole pädevad argumendid kullakesed ja pesa tuleb ikkagi lammutada.
 
Ar. 28. mai 2015, kl 10.38
Siin kirjutavad tavalised inimesed, kelle dokumendiesitlus pole mingil põhjusel vajalik.
Sina esined arstina. Ilma vastava dokumendita pole võimalik sind uskuda. Arstina võivad esineda ka petturid või hullud.
Paluks esitada kehtiva diplomi koopia, et võiks olla kindel, et tegu pole petturi või hulluga.
Vastasel juhul ei mingit koostööd.
 
Kaliifi peakokk 28. mai 2015, kl 10.50
Palatis oli rahutu öö. Vaatasin huvi pärast, et viimased vaimukused on postitatud peale kella 4 öösel ja esimesed juba enne kella 10. On taaskord oldud produktiivsed, mitmes teemas. Osad mõtteterad kustutasid moded hommikul juba ära.

Räägin siinkohal ühe mõistuloo. Mul oli maal sugulastel üks nässakas karvane koer. Tema klähvis iga inimese peale, olgu see siis oma või võõras. Nässaka tähetund saabus kui keegi väravast sisse tuli. Kord oli maal suurem pidu. Nässakas oli segaduses, jooksis ühe juurest teise juurde ja ei teadnud enam, kelle peale klähvida. Troll on tähelepanust ilmselgelt meelitatud, aga ei jõua enam asju ära administreerida ning selletõttu kannatab uneaeg.

"Ei ole teisi jumalaid peale Delfi trolli ja raviarst on tema prohvet!" Išallah!
 
Tand 28. mai 2015, kl 10.54
Mina neid nn.arsti tekste lugeda ei suuda. Samad kordused, mingid nõudmised, diagnoosid, tekstid on pikad ja nämmutavad. Jääb tõepoolest mulje mingist vallandatud või pensile jäänud kontrollfriigist, kellel väikeseks ülemuseks olemise võimalus liiga järsult ära võetud.
Ebameeldiv ja tüütu tüüp, seega skrollin juba ammu nendest tema "linadest" üle.

Mis aga silma torkab, on hoopis muu. Nimelt on see teema vahepeal juba allapoole langemas, kuid tuleb jälle see nämmutav indleja kohale ja täiesti korrapäraselt tõstab teema taas esimeste sekka. Seega töötab justkui iseenda nõudmistele vastu, õigemini lausa soodustab Kadakajupi BLOGI (mille vastu ta omameelest siin nii agaralt protestib) tähelepanu keskpunktis olemist. On ta siis Kadakasse armunud, kuidagi isiklikult Kadaka poolt vastu kõrvu saanud või lihtsalt peast "soojake" peale vallandamist, kuid selle teema promo on talle justkui elu ülesandeks saanud.
Nõuab, et siin kirjutamine lõpetataks, ise aga vihub tekste täiesti nonstop.

Nii Kadakajupp kui teised kusjuures aina vastavad ka sellele maniakile, mis kütab õhevil kodaniku aina uuesti üles, sest tähelepanunäljast ta ometi nii entusiastlikult aktiveerubki.

Lahendus? Ikka vana hea ignoreerimine.
 
kadakajupp 28. mai 2015, kl 11.02
pole see asi nii lihtne midagi - ükskõik, mis teemas ja teemal ma sõna võtan, kui juba on ta platsis ja toodab sinna teemasse oma tekste. nagu näed, siis eile jahus iseendaga, oponeeris ja vahutas.
 
Prioriteedid Paigas 28. mai 2015, kl 11.07
Tunnustan Kadakajuppi, et ta suudab selle lämisejaga suheldes suhteliselt viisakaks jääda, aga kummastas käitumine paar lk. tagasi,kui Ta ise kutsus üles "vaest haiget looma" rahule jätma,aga truult igale tema purtatusele reageeris.
Kummaline käitumine IMHO.
 
:)) 28. mai 2015, kl 11.17
Ar. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Paluks esitada kehtiva diplomi koop
> ia, et võiks olla kindel, et tegu pole petturi või
> hulluga.


Võin ka diplomi esitada, katan selles isiklikud andmed kinni.
Aga siiski ei ole piisavat põhjendust diplomile. Ega diplom ei kinnita teadmisi, on ennegi nähtud harimatuid hulle magistreid. Teiseks, milline osa ravist pettuse moodi lõhnab? Tegu on elementaarsete normide toetamisega. Näiteks WC-s ei tehta suitsu ja selle elementaarse tõe jaoks pole vaja diplomit.
 
:)) 28. mai 2015, kl 11.19
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Osad mõtteterad ku
> stutasid moded hommikul juba ära.

Pole hullu, püsikad lasevad kustutada sageli, kuid see pole seganud ravi tõhusat kulgu.
 
Endine püsikas, 28. mai 2015, kl 11.20
Ignore this, f..ck them, enjoy that - simple as a life..
 
Tand 28. mai 2015, kl 11.28
Kadakas
No las ta jahub, ära vasta. Räägi nendega, kes ei lämise.
Või on sul endal nii suur suhtlemisvajadus, et iga maniaki köhatuse peale kohe klahvidele vajutad?
Igasuguste tähelepanusõltlastega ongi kindel reegel: jäta nad tähelepanuta.
Enne jooksid sellised sõltlased alasti jalgpalliväljakutele keset matši, et oma nn. kuulsusehetked kätte saada. Nüüd on kindel reegel neid hulle isegi mitte sekundiks ülekandes näidata. See muutnud hullude kuulsusejooksud mõttetuks ning rahvas saabki nautida sporti.
 
:)) 28. mai 2015, kl 11.29
Tand Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina neid nn.arsti tekste lugeda ei suuda. Samad k
> ordused, mingid nõudmised, diagnoosid, tekstid on
> pikad ja nämmutavad. Jääb tõepoolest mulje mingist
> vallandatud või pensile jäänud kontrollfriigist,
> kellel väikeseks ülemuseks olemise võimalus liiga
> järsult ära võetud.
> Ebameeldiv ja tüütu tüüp, s
> eega skrollin juba ammu nendest tema "linadest" ül
> e.

Pikk sisutu valelik vingujutt! :D


>
> Mis aga silma torkab, on hoopis muu. Nim
> elt on see teema vahepeal juba allapoole langemas,


Kas annad mõista, et hea olekski kui see jt solkteemad kaoks?

> kuid tuleb jälle see nämmutav indleja kohale ja t
> äiesti korrapäraselt tõstab teema taas esimeste se
> kka.

Kas sul on tutvujatest kahju? Kui jah, siis see on progress.


> Seega töötab justkui iseenda nõudmistele vast
> u, õigemini lausa soodustab Kadakajupi BLOGI (mill
> e vastu ta omameelest siin nii agaralt protestib)
> tähelepanu keskpunktis olemist.

Ideaalselt korrektset meetodi on raske teostada. Näiteks politsei ei tabaks eriti kurjategijaid kui ta nii aus oleks, vajalik on natuke ka ise ebaõiglaseid seadusevastaseid võtteid kasutada, mis pealtnäha ju on õigusekaitsjate enda eesmärgi vastu. Tulemuseks on siiski korra tagamine, erimeetodid on õigustatud ja tõhusad.
Kadaka, muusika jr solkteemadon sobiv solgiauk, kus teraapia läbi viia.


> On ta siis Kadakas
> se armunud, kuidagi isiklikult Kadaka poolt vastu
> kõrvu saanud või lihtsalt peast "soojake" peale va
> llandamist, kuid selle teema promo on talle justku
> i elu ülesandeks saanud.
> Nõuab, et siin kirjut
> amine lõpetataks, ise aga vihub tekste täiesti non
> stop.
>

Selle pika jutu eesmärk oli vinguda, kuna suitsupesa lammutatakse.

> Nii Kadakajupp kui teised kusjuures a
> ina vastavad ka sellele maniakile,

Vastatakse aga mitte sisuliselt. Pubekad WC-s lihtsalt ropendavad vastu, mingit sisulist teksti pole ju tulnud ja küsimustele ei vastata.

> mis kütab õhevi
> l kodaniku aina uuesti üles, sest tähelepanunäljas
> t ta ometi nii entusiastlikult aktiveerubki.
>
>
> Lahendus? Ikka vana hea ignoreerimine.


Mulle tundub, et te olete seda ignoreerimise ideed ajanud siin pikka aega juba. Advokaat ütles, et ignoreerimine ei toimi, minge vaielge siis selgeks omavahel.
 
Endine püsikas, 28. mai 2015, kl 11.31
Räägiks ka oma loo. See juhtus ühe me külapoisi sünnipäeval. Väike talumaja küla servas ja vanemaid kodus polnud, lasid noortel pidutseda. Maja kõrval ka väike saun, alkohol ei puudund me laual, pidu täies hoos ja mõte sauna kütta. No keset ööd hakkas siis see saunas käik, kuna saun väike ja lavale mahtus kolm inimest siis tüdrukud käisid ennem ära. Me siis joogised istusime seal sauna laval ja sünnipäevalapsel paha hakkas toimetasime ta tuppa tüdrukute valve alla. Jäime kahekesi, märkasin et sõber kiikab mu riista poole salamisi. Tundsin piinlikust mis muutus natukese ajapärast nagu meeldivamaks. Minu riist oli tema omast ikka tunduvalt suurem. Jarsku küsis ta et kas ma tohin puudutada. Nii kui ta selle ära ütles seisis mul püsti. Ta lasi end kõlvili mu jalgevahele mis olid mul istudes laiali. See mis ta tegi oma keelega oli uskumatu. Mu sperma pritsis talle juustesse. Läksime pesu ruumi ta astus mu ees, tema kannid jäid mulle silma mis mul uuesti vinna ajas. Nüüd küsisin mina kas ma tohin. Sõber ajas end kummargile toetades vastu alumist lava serva, panin käed kannikatele ja mu riist oleks nagu lõhki minemas. Ta ulatas mulle seebi tüki millega ma oma riista ja ta augu libedaks tegin. Surusin tasakesi sisse mis esimese korraga ei õnnestunud. Surusin oma riista tasakesi juureni sisse see oli mega tunne ja ser meeldis ka sõbrale, hakkasin aeglaselt edasi tagasi liigutama. Polnud palju vaja kui laadungi ta sisse lasin, kordasime ainult siis juba kiiremate liigutustega ja ikka pikalt sai seda kanni uhatud. Pesime end puhtaks ja pidu käis edasi. Vot sedasi.
 
:)) 28. mai 2015, kl 11.32
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pole see asi nii lihtne midagi - ükskõik, mis teem
> as ja teemal ma sõna võtan, kui juba on ta platsis
> ja toodab sinna teemasse oma tekste. nagu näed, s
> iis eile jahus iseendaga, oponeeris ja vahutas.


millisel alusel ma iseendaga jahun? mul on terve palatitäis patsiente, pole ma ühti üksi. Kas ükskord proovid ka ilma hüsteeriata end väljendada, ütle midagi loogilist ja tõest.
 
:)) 28. mai 2015, kl 11.33
. Absoluutselt kõigile täie mõistusega
inimestele teatavalt on KÕIKMÕELDAV
peeseks niivõrd ilge, räpane ja terviseohtlik
perverssus, et sellega tegelevad ehk vaid
üksikud, eriliselt väärastunud pervarid.
. Eesti Seksuaaltervise Liidu soga kuulamine on isegi pedekatele vabatahtlik, mis tähendab, et Eesti Seksuaaltervise Liidu möga ei saa kuidagi olla ühegi kooli õppematerjal.
. Kahjuks ka mõned meie pehmoametkonnad (sh. Haridusministeerium), asutused, arstid
jts. ei taha enda rahanatukesest, mingi
pe+destatud jura pärast, muidugi sentigi
kaotada, tulebki neil seda Eesti
Seksuaaltervise Liidu plära nö.
"kohustuslikult" kaasa joriseda. :D
 
:)) 28. mai 2015, kl 11.33
Prioriteedid Paigas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tunnustan Kadakajuppi, et ta suudab selle lämiseja
> ga suheldes suhteliselt viisakaks jääda, aga kumma
> stas käitumine paar lk. tagasi,kui Ta ise kutsus ü
> les "vaest haiget looma" rahule jätma,aga truult i
> gale tema purtatusele reageeris.
> Kummaline käit
> umine IMHO.


On teisigi vastuolusid, lausa silmakirjalikkust ja inimeste alandamise vajadust.
 
Ar. 28. mai 2015, kl 11.34
Paluks esitada kehtiva diplomi koopia, et võiks olla kindel, et tegu pole petturi või hulluga.
Seniks ignoreerimine ka minu poolt.
 
10k postitust 28. mai 2015, kl 11.34
Endine püsikas, Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ignore this, f..ck them, enjoy that - simple as a
> life..


Osad teist arvavad, et ignoreerimine ja ropendamine ei ole tõhus, kuid ravi on.
 
irwww 28. mai 2015, kl 11.36
Endine püsikas, Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Räägiks ka oma loo. See juhtus ühe me külapoisi sü
> nnipäeval. Väike talumaja küla servas ja vanemaid
> kodus polnud, lasid noortel pidutseda. Maja kõrval
> ka väike saun, alkohol ei puudund me laual, pidu
> täies hoos ja mõte sauna kütta. No keset ööd hakka
> s siis see saunas käik, kuna saun väike ja lavale
> mahtus kolm inimest siis tüdrukud käisid ennem ära
> . Me siis joogised istusime seal sauna laval ja sü
> nnipäevalapsel paha hakkas toimetasime ta tuppa tü
> drukute valve alla. Jäime kahekesi, märkasin et sõ
> ber kiikab mu riista poole salamisi. Tundsin piinl
> ikust mis muutus natukese ajapärast nagu meeldivam
> aks. Minu riist oli tema omast ikka tunduvalt suur
> em. Jarsku küsis ta et kas ma tohin puudutada. Nii
> kui ta selle ära ütles seisis mul püsti. Ta lasi
> end kõlvili mu jalgevahele mis olid mul istudes la
> iali. See mis ta tegi oma keelega oli uskumatu. Mu
> sperma pritsis talle juustesse. Läksime pesu ruum
> i ta astus mu ees, tema kannid jäid mulle silma mi
> s mul uuesti vinna ajas. Nüüd küsisin mina kas ma
> tohin. Sõber ajas end kummargile toetades vastu al
> umist lava serva, panin käed kannikatele ja mu rii
> st oleks nagu lõhki minemas. Ta ulatas mulle seebi
> tüki millega ma oma riista ja ta augu libedaks te
> gin. Surusin tasakesi sisse mis esimese korraga ei
> õnnestunud. Surusin oma riista tasakesi juureni s
> isse see oli mega tunne ja ser meeldis ka sõbrale,
> hakkasin aeglaselt edasi tagasi liigutama. Polnud
> palju vaja kui laadungi ta sisse lasin, kordasime
> ainult siis juba kiiremate liigutustega ja ikka p
> ikalt sai seda kanni uhatud. Pesime end puhtaks ja
> pidu käis edasi. Vot sedasi.


püsikale kohane tekst.
irww
 
:)) 28. mai 2015, kl 11.37
Ar. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Paluks esitada kehtiva diplomi koopia, et võiks ol
> la kindel, et tegu pole petturi või hulluga.
> S
> eniks ignoreerimine ka minu poolt.


Mis eesmärk on diplomil ja kas teile endale ei tundu jabur sellist asja küsida? Teie kui ravitavate dokumente pole ju ka küsitud ja oleks absurdne arvata, et dokument õigustaks või muudaks midagi.

Võin vastu küsida midagi jaburat ja põhjendamatut.

Surnud ringi tekitamist ma ei pea küpseks, seega küsi aga edasi palju soovid.
 
Ootame 28. mai 2015, kl 11.43
:)) Kirjutas:

> Võin ka diplomi esitada, katan selles isiklikud andme
> d kinni.

Lubadus antud, ootame.
 
Kaliifi peakokk 28. mai 2015, kl 11.47
Ideaalselt korrektset meetodi on raske teostada. Näiteks politsei ei tabaks eriti kurjategijaid kui ta nii aus oleks, vajalik on natuke ka ise ebaõiglaseid seadusevastaseid võtteid kasutada, mis pealtnäha ju on õigusekaitsjate enda eesmärgi vastu. Tulemuseks on siiski korra tagamine, erimeetodid on õigustatud ja tõhusad.
______________________________

Mõnes riigis on provokaator-agendid, kes tänavanurgal "gaanjat" müüvad ja kui loll turist seda ostab, siis on koheselt võmmid peal. On see eetiline? Indoneesiasse lendab lakku täis ja pilves Lääne turist, kel taskupõhjas natuke kanepipuru. Kohe ootab köis, hea veel, et pead maha ei raiuta nagu Saudis. Tais ootab surmanuhtlus, aga tavaliselt annab kunn armu ja ootavad ilusad pikad aastad kinnimajas. Loomulikult ei vabasta seaduse mittetundmine vastutusest, aga Indoneesias võib aastateks kinni minna kuuma suudluse eest tänaval ja Tais avalikus rannas seksimise eest. Tais algatati 2000ndate alguses narkovastane kampaania ja mõned tuhanded läksid lihtsalt vaikselt "kasti", see oli tööõnnetus. Levinud trikk on ebameeldivale isikule sokutada hotelli, pagasisse vms väike pakike ja sellest politseid informeerida. Saab kohe teisest lahti. Eetika?
__________________________
:)) 28. mai 2015, kl 11.33

Super! See ongi see õige anaalseksimantra, mis trollil asendab krišnaiitide mantrat OM mani padme hum.
_____________________________
Endine püsikas, 28. mai 2015, kl 11.31

Väga hea stoori, teemakohasem kui arstitädi pajatused. Juttu palju, tolku vähe.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.