Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas tutvub
 
:)) 28. mai 2015, kl 11.48
Ootame Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> :)) Kirjutas:
>
> > Võin ka diplomi esitada, ka
> tan selles isiklikud andme
> > d kinni.
>
> Lu
> badus antud, ootame.

Oodake, aga jätkuvalt proovige ka põhjendada, miks seda vaja on ja kas olete valmis midagi vastu pakkuma? Seni on ravi tõhus ja teie diilid ega diplom ei muuda seda tõhusamaks.
 
Ignore 28. mai 2015, kl 11.54
 
päikesepillaja 28. mai 2015, kl 11.55
Tundub, et kõik ilus on enne meid ära olnud, kui lugeda Endise püsika mälestusi. Selleks, et siia tekiks tema kirjeldatud õhkkond, on vaja kõigi asjast huvitatute ühist panust. Tore koht, kus mõni sõna juttu ajada võiks sellest ju saada.
 
:)) 28. mai 2015, kl 11.58
Ignore Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ignore.


Ignorantsus on samm küpsuse poole, aga mitte lahendus.

Ma arvan, et WC-s suitsetavad pubekad ei ole võimelised ignoreerima, aga teoreetiliselt võivad nad selle idee peale tulla pikapeale.

Igatahes areneme ja küpseme edasi, kuni oleme nii küpsed, et tunneme, et solkimine pole terve.
 
:)) 28. mai 2015, kl 12.00
päikesepillaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tundub, et kõik ilus on enne meid ära olnud, kui l
> ugeda Endise püsika mälestusi. Selleks, et siia te
> kiks tema kirjeldatud õhkkond, on vaja kõigi asjas
> t huvitatute ühist panust. Tore koht, kus mõni sõn
> a juttu ajada võiks sellest ju saada.


Eks arutlege omakeskis sellest.
WC-sse suitsupesa teha ei lasta, peate leidma muu variandi.
Leidke omale lahendused, mis austavad üldiselt norme ja reegleid ehk teisi inimesi.
 
Ignore 28. mai 2015, kl 12.03
 
irww 28. mai 2015, kl 12.07
Ignore Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ignore


Juba hommikul hüsteeriahoog peal.
Suitsu saate teha ka mujal kui WC-s, seega olge mõistlikud ja leidke teine koht suitsule.
 
ignore 28. mai 2015, kl 12.14
 
Vene kõnekäänd 28. mai 2015, kl 12.15
Juba hommikul hüsteeriahoog peal.
Suitsu saate teha ka mujal kui WC-s, seega olge mõistlikud ja leidke teine koht suitsule.
-------------------------------------------------------
> irww

Kui mul on oma maja, siis võin ka WC-s suitsu teha kui tahan. Oma tuba, oma luba ja keegi ei keela!

Kordame üle Vene kõnekäänu: "Jesli tšelovek pjan, eto prohodit, a jesli durak, eto navsegda!"
 
päikesepillaja 28. mai 2015, kl 12.15
kellega omakeskis? minu kommentaar ei tohiks olla kuidagi hea tavaga vastuolus, see on rahulik, sõbralik ja ei ründa kedagi.
 
:)) 28. mai 2015, kl 12.28
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Eetika?

Ideaalsust on raske saavutada ja ebaõiglus on vältimatu. Seetõttu on ravis erimeetodid õigustatud ja ma ei näe, et ravi niiväga ebaeetiline oleks. Kas leiad, et püsikate solk on eetiline?

> ________________
> Endine püsikas, 28. mai 2015,
> kl 11.31
>
> Väga hea stoori, teemakohasem kui
> arstitädi pajatused. Juttu palju, tolku vähe.

See Endine Püsikas jt püsihaiged ropendavadki kogu aeg, vt näiteks Lk 151 seal teemas:

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?23,13038119,page=151

"Endine püsikas,
22. mai 2015, kl 10.49
Mul on m unn kui sitajunn
peidus p erse sees
mina olen p edekunn
talle tagant teen

https://www.youtube.com/watch?v=GsPq9mzFNGY"

Püsikate ropendamist ma aktiivselt ei kavatse ravida hetkel, kuna see on formaalsus, põhjendamatu möla, vaimne agressiivsus, see on põhihaiguse kõrvalefekt. Probleemiks on kogu see teemaväline muusika mammut teema, mitte selle sees olevad roppused.

Asjade juures proovige hakata aduma mastaape. Haigete tähelepanu läheb kohe detailidesse, nähakse pindu palgi asemel ja oskast metsa asemel jne. Täiskasvanud inimene peaks hoidma fookuse suurel pildil, mitte detailidel.

Haige inimese mälukanalid on umbes, aga ka tervel inimesel on neid toimivaid mälupesasid küllalt vähe, ütleme lihtsustatult, et ca 8 tükki. St, et kui teile öelda kuni 5 võõrsõna, siis jätate need rasksutega meelde, aga kui lasta juba 10 sõna meelde jätta, siis te unustate ja ei suuda. Haigel ja ebaküpsel inimesel on võime keskenduda ühele detailile ja suur pilt ununeb. Neile tundub raske suurt pilti aduda.

Teeme siis ka sellise kodutöö, et proovige mastaape jälgida asjadel. Et mis on vähetähtis detail ja milline on suur pilt? Näiteks, kas teie toitumine on olnud sel aastal tõhus ja tervislik aasta mastaapis ja kuidas see on hetkel selle nädala baasil ja kumb on siis olulisem, kas suurem mastaap või tänane nädal? Jms võrdlusi tehke.
Samuti jätkuvalt proovige hakata mõtestama asju, põhjendage.

Head harjutamist.
 
:)) 28. mai 2015, kl 12.33
Vene kõnekäänd Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Kui mul on oma maja, siis võin ka WC-s suitsu t
> eha kui tahan. Oma tuba, oma luba ja keegi ei keel
> a!

Kas endale ei tundu selline omamaja näide arulage?
Mis eesmärk sellel olla võiks? Trolliv kontekstist väljarebitud ja demagoogliselt manipuleeriv kontranäide, mille eesmärgiks on näidata, et siiski leidub arsti tekstis mingeid detailvigu, näiteks ei tunne advokatuuri ja omamaja seadusi. Selline trollimine ei õigusta WC-s suitsetamist, kullakesed.

Jätkuvalt proovite õigustada ennast, et reegleid pole ei oma toas ega mujal, kuid ise käitute sellisele anarhia ideoloogiale vastupidiselt- lasete kustutada teksti ja vingute ja kamandate.
 
:)) 28. mai 2015, kl 12.36
päikesepillaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kellega omakeskis? minu kommentaar ei tohiks olla
> kuidagi hea tavaga vastuolus, see on rahulik, sõbr
> alik ja ei ründa kedagi.

sinu kommentaar tundus alustama mingit arutelu, mille jaoks on siin küllalt osavõtjaid ja arvan, et arutlus tuleb kasuks ka ravieesmärke silmas pidades.
Kuid mina ei viitsi sellega ühineda, sestap soovitan teil omakeskis siin arutleda sellest. Omakeskis nendega, kes siin viimase tunni aja jooksul postitasid.

Ma ei arvagi, et ründad ega ei teinud seda ka ise.
 
ignore 28. mai 2015, kl 12.39
ignore...
 
olen püsihaige. 28. mai 2015, kl 12.41
olen WC-s
lal, lal, lal, laa...
 
Endine püsikas, 28. mai 2015, kl 12.45
Kui potti kerit sita kringel
ei, põrgu, ma vaid pissi - ingel
ja mootorsõidukiks ei ole ratas
vaid valge pott kus mina kakan
 
Kaliifi peakokk 28. mai 2015, kl 12.50
Haige inimese mälukanalid on umbes, aga ka tervel inimesel on neid toimivaid mälupesasid küllalt vähe, ütleme lihtsustatult, et ca 8 tükki. St, et kui teile öelda kuni 5 võõrsõna, siis jätate need rasksutega meelde, aga kui lasta juba 10 sõna meelde jätta, siis te unustate ja ei suuda. Haigel ja ebaküpsel inimesel on võime keskenduda ühele detailile ja suur pilt ununeb. Neile tundub raske suurt pilti aduda.
-----------------------------------------------------
Tunnistan ausalt, et mul on kanalid umbes ja üleüldse olen klamüüdiat täis. Äkki saaks kuidagi pendliga mul kanalid lahti teha ja klamüüdia ära võtta? ;) Ära sa mulle mälust tule rääkima, olen lugenud Endel Tulvingu ja Talis Bachmanni raamatuid ja olen mõlemat nimetatud härrat ka laivis kuulnud. Mälupesade jutt kõlbab rohkem arvutimaailma. Sa diagnoosid meid kõiki siin vingelt haigeteks, tegelikult paneb diagnoosi välja ikkagi vastav arst/komisjon ja selleks on vaja patsiendiga näost-näkku kohtuda. Ma võin siin samuti šarlataniks kehastuda ja hakata neti teel diagnoose panema ja vähki ravima.

1980. aastatel oli Tallinnas üks tegelane, kes kirjutas igale plangule: "Haiguste ravi. Garanteeritud." Kas meie saame samuti su ravile garantii? Arvesta, et lisaks raviasutuse vastutusele eksisteerib konkreetse raviteenust osutava isiku vastutus ;)

Trolli tegevusest eraldi. Trollile meeldib iseendaga suhelda. Näiteks postitab ta mingi tarkusetera ja lisab kohe uue postituse stiilis "Eelmine räägib õigust!". "Ise küsin, ise vastan", oli Maalehes selline rubriik. Täna öösel kaaperdas troll šovinisti nurgakesest Chätryyni nime ja ladus tutvusteemad täis postitusi - mis auto sul on? Ei ole trolling? Troll armastab võtta mingi nime ja selle alt trollima kukkuda. Teki alt leidis Christian Grey ja postitas midagi suhusaamisest ja pe**esaamisest, moded kustutasid ära. Ja nii edasi, ja nii edasi :)
 
Mr Hankey, lõbus jõulujunn 28. mai 2015, kl 12.56
Endine püsikas, Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui potti kerit sita kringel
> ei, põrgu, ma vaid
> pissi - ingel
> ja mootorsõidukiks ei ole ratas
>
> vaid valge pott kus mina kakan


We've all heard of Rudolph and his shiny nose..
And we all know frosty who's made out of snow..
But all of those stories seem kind of, Gay..
Cos we all know who brightens up our holiday..

Mr Hankey, The Christmas Poo
Small and Brown, he comes from you
Sit on the toilet, here he comes
Squeeze and tween your festive buns!
A present from down below
Speading joy with a 'howdy ho'!
He's seen the love inside of you
Cos he's a piece of poo!

Sometimes he's nutty, sometimes he's corny
He can be brown, or greenish-brown
But if you eat fibre on Christmas Eve
He might come to your town..
Mr. Hankey the Christmas Poo
He loves me, I love you
Therefore vicariously, he loves you
'I can make a Mr Hankey too'!

Cartman: 'Well Kyle, where is he?'
Kyle: 'Uh, he's coming..'
Stan: 'Come on dude, Push!'
Kyle: 'I'm trying'
Cartman: 'Wait Wait! I can see his head'
Kyle: 'Here he comes..'
Mr Hankey: 'HOWDY HO!'

I'm Mr Hankey, the Christmas poo..
Seasons greetings to all of you..
Lets sing songs, and dance, and play..
Now, before I melt away..
Here's a game I like to play..
Stick me in your mouth and try to say..
'Howdy ho ho, yum yum yum
Christmas time has come!'

Sometimes he's runny, sometimes he's firm
Sometimes he practically water..
Sometimes he hangs off the end of your ass
And wont fall in the toilet,
cos he's just clinging to your sphincter
And he wont drop off, and so you shake your ass around..
And try to get it to drop in the toilet
And finally it does..

Mr Hankey the Christmas Poo
Christmas leaves, he must leave too..
Flush him down, but he's never gone,
His smell and his spirit lingers on.
Howdy ho!
 
:)) 28. mai 2015, kl 13.06
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Tunnistan ausalt, et mul on k
> analid umbes ja üleüldse olen klamüüdiat täis.

Tundub küll, kuna kipud unustama olulisust ja keskendud detailidele. Jääb mulje nagu oled unustanud, et püsikad on siin solkinud ja ropendanud, aga sa seda ei mäleta ega näe ja haakud kellegi mingile detailsele ükskikule ropendusele ja lahkad seda.


> Äkk
> i saaks kuidagi pendliga mul kanalid lahti teha ja
> klamüüdia ära võtta? ;) Ära sa mulle mälust tule
> rääkima, olen lugenud Endel Tulvingu ja Talis Bach
> manni raamatuid ja olen mõlemat nimetatud härrat k
> a laivis kuulnud.

Sinu diplomite ja kursuste kogus ei tõenda teadmisi ega õigusta siinset solgimäge.


> Mälupesade jutt kõlbab rohkem ar
> vutimaailma. Sa diagnoosid meid kõiki siin vingelt
> haigeteks, tegelikult paneb diagnoosi välja ikkag
> i vastav arst/komisjon ja selleks on vaja patsiend
> iga näost-näkku kohtuda. Ma võin siin samuti šarla
> taniks kehastuda ja hakata neti teel diagnoose pan
> ema ja vähki ravima.
>

Mälu ja vaimuhaiguste seose osas võid kiirelt kinnitust leida guugeldades. Ma ei pea õigeks siia kopipasteerida raamatutarkusi, seetõttu väljendan selgelt oma sõnadega lakooniliselt, mis passib tutvusfoorumi raviosakonda paremini kui pikad vigased kopiapsteeringud advokatuurist jms-ne.


> 1980. aastatel oli Ta
> llinnas üks tegelane, kes kirjutas igale plangule:
> "Haiguste ravi. Garanteeritud." Kas meie saame sa
> muti su ravile garantii? Arvesta, et lisaks ravias
> utuse vastutusele eksisteerib konkreetse raviteenu
> st osutava isiku vastutus ;)
>

Ravi tõhusust on mitmed kinnitanud ja selle vajadust pole keegi suutnud ümber lükata. Ma ei garanteeri, et ravi sama tõhusalt jätkub, elame-näeme kas hakkab veel tõhusamalt kulgema või jätkub mõõdukas tempos ilusti edasi.


> Trolli tegevus
> est eraldi. Trollile meeldib iseendaga suhelda.

Kõik me suhtleme endaga kui mõtleme, mõtestame, otsime põhjendusi. Mul on viljakas diskussioon sinu jt patsientidega. Ma ei tea sinu arusaama trolli mõistest, arvan, et pead selleks kõiki, kes sulle ei meeldi. Ma nimetaks trolliks püsikaid, kuna nad rikuvad üldisi norme.


> Nä
> iteks postitab ta mingi tarkusetera ja lisab kohe
> uue postituse stiilis "Eelmine räägib õigust!". "I
> se küsin, ise vastan", oli Maalehes selline rubrii
> k. Täna öösel kaaperdas troll šovinisti nurgakeses
> t Chätryyni nime ja ladus tutvusteemad täis postit
> usi - mis auto sul on? Ei ole trolling? Troll arma
> stab võtta mingi nime ja selle alt trollima kukkud
> a. Teki alt leidis Christian Grey ja postitas mida
> gi suhusaamisest ja pe**esaamisest, moded kustutas
> id ära. Ja nii edasi, ja nii edasi :)


Püsikad lasevad sageli kustutada ja vinguvad, see aga ei õigusta nende solki ja ravi on sellele vaatamata tõhus.
 
Tähelepanek 28. mai 2015, kl 13.12
Nagu näha on selle :)) puhul tegu tavalise parasiidiga. Reeglina ta ei suuda produtseerida iseseisvaid mõtteid, tema pikad tsiteerimised näitavad, et ta "toitub" põhiliselt teiste kommentaaridest, kusjuures tsiteeritakse teisi kommentaatoreid ka siis, kui enda vastus jääb sisult olematuks.

Lisaks on tegu valeliku inimesega, kes annab lubadusi, kuid ei täida neid. Lubatud diplomi koopiat sooviksin tõepoolest näha. Või loobiti vaid tühje sõnu? Valetati?

Lisaks panin tähele, et antud parasiiti ärritab, kui talle ei jää teemas nö. viimane sõna.

Paluks ignoreerida seda parasiiti, kes end siia puugina sisse seadnud on. Tundub, et see on ainus lahendus.
 
kadakajupp 28. mai 2015, kl 13.21
mnjah... minu teema olete te kenasti sisustanud - mul pole nüüd isegi kohta, mida ignoreerida :D. keegi tutvuda sooviks?
 
:)) 28. mai 2015, kl 13.22
Tähelepanek Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nagu näha on selle :)) puhul tegu tavalise parasii
> diga. Reeglina ta ei suuda produtseerida iseseisva
> id mõtteid,

Lisa väitele põhjendus, näide.

> tema pikad tsiteerimised näitavad, et
> ta "toitub" põhiliselt teiste kommentaaridest, kus
> juures tsiteeritakse teisi kommentaatoreid ka siis
> , kui enda vastus jääb sisult olematuks.

Ma olen seletanud sisukalt kõik lahti, põhjendustega.

>
> L
> isaks on tegu valeliku inimesega, kes annab lubadu
> si, kuid ei täida neid. Lubatud diplomi koopiat so
> oviksin tõepoolest näha. Või loobiti vaid tühje sõ
> nu? Valetati?

Diplomi jutu juurde lisati, et soovijad toogu põhjendus, et miks seda vaja on. Toodi näide, et WC-suitsetajate korrale kutsumine, ei nõua diplomit. Samas ei öeldud ära diplomi esitamsiest, tegelen sellega, kuid jätkuvalt ootan põhjendusi. Kui te põhjendama ei õpi, siis jääte haigeks edasi ja haigete soovid on lõpmatud.


>
> Lisaks panin tähele, et antud
> parasiiti ärritab, kui talle ei jää teemas nö. vi
> imane sõna.
>
> Paluks ignoreerida seda paras
> iiti, kes end siia puugina sisse seadnud on. Tundu
> b, et see on ainus lahendus.


Minu arvates te olete seda ignoreerimise lahendust kogu aaeg nimetanud ja olen juba seda kommenteerinud, et haige ei suuda ignoreerida ja saage omakeskis ühisele meelele, et kas ignoreerimine on hea meetod või pole. Õppige küpselt arutlema omakeskis, et miks ignoreerimine siis osade arvates pole tõhus, mis on põhjused, plussid ja miinused.
 
Kaliifi peakokk 28. mai 2015, kl 13.26
Kõik me suhtleme endaga kui mõtleme, mõtestame, otsime põhjendusi. Mul on viljakas diskussioon sinu jt patsientidega. Ma ei tea sinu arusaama trolli mõistest, arvan, et pead selleks kõiki, kes sulle ei meeldi. Ma nimetaks trolliks püsikaid, kuna nad rikuvad üldisi norme.
-------------------------------------------------------

Ma paraku ennast su patsiendiks enne ei pea kui sa meile oma kvalifikatsiooni tõendad. On küll ütlus, et load ei sõida, mees sõidab, aga eriteadmisteta isik ravida vähemalt Eestis ei tohiks. Siin pole Kesk-Aafrika Vabariik või Benin, kus küla kõige tähtsam mees on vuuduu-preester, kes igasuguste murede puhul käsib ohverdada kana või kitse. Ma EI pea trollideks kõiki NEID, kes mulle ei meeldi. Ma pean silmas ÜHTE konkreetset trolli, kes eri teemades solkimas käib. Püsikate vastu ei ole mul mitte midagi. Nende postitused on vähemalt vaimukad. Trolli omad ei aja naerma, need on kordused teiste postitustest ja võõraste nimede all. Trolli profiil on tema vihaobjektide põhjal hõlpsasti kokkuseatav.

Nüüd sellest, kas oled trolli alter ego või mitte nagu siin väidetud on. Pigem ma pean sind trolli prohvetiks, sest trolli mõttekäik on seosetu, postitused segased ja tekst vigane. Niimoodi ümber kehastuda ei suudaks küll keegi.

Nüüd küsimus, miks peaks kedagi ärritama number 8 postituses? Või miks ajas eriliselt marru järgmine piktogramm: 8===D (*). Kui suudad selle vastata, siis my compliments :)
-----------------------------------------------------
Püsikad lasevad sageli kustutada ja vinguvad, see aga ei õigusta nende solki ja ravi on sellele vaatamata tõhus.

Ei usu, kustutati alles hommikul. Moded teavad, et sõnnikulaotur seal öösel käib põldu väetamas.
 
10k 28. mai 2015, kl 13.29
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mnjah... minu teema olete te kenasti sisustanud -
> mul pole nüüd isegi kohta, mida ignoreerida :D. ke
> egi tutvuda sooviks?

Sa oled püsikatega kogu foorumi täis sisustanud, kui proovid nüüdsest korralikuks hakata, siis tore ja vastutasuna ka ei teki põhjust sinu ravimisele.

Tutvujad on sind eemaletõukavaks nimetanud, kuna sinu käitumine on kehv. See teema on sinu järjekordne blogi pikendus ja kui soovid reaalselt tutvuda, siis käitu nii, et tutvujana välja paistaks. Tee tutvusteema, milles ära alanda inimesi, ära kirjuta vastuolusid ja ebareaalsusi, muidu on tulemus nagu siiani on olnud- keegi ei soovi sinuga tutvuda ja segad takkatippu ka teisi.
 
kadakajupp 28. mai 2015, kl 13.32
oot, pikendanud oled seda sina ja ohtralt. ei saaks öelda, et minu paar postitust mu enda teemas on mingi solkimine. mind kuidagi nimetanud oled kah ainult sina. aamen!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakajupp 28.05.2015 13.33.
 
Ignore 28. mai 2015, kl 13.33
ignore....
 
:)) 28. mai 2015, kl 13.34
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Püsikate vastu ei ole mul mitte midagi. Nend
> e postitused on vähemalt vaimukad. Trolli omad ei
> aja naerma

Püsikate roppuste, solkimise ja trollimise peale naermine ei õigusta nende tegusid. See on tutvusfoorum, mitte trollijate naljategemise koht.
Mulle tundub, et sa jätkuvalt ei mõista trolli mõistet ja ei adu mastaape. Püsikate trollimine kahjustab rohkelt tutvujaid ja nende teguviis ei ole õigustatud sellepärast, et sul on korruptiivne poolehoid neile kui naljatajatele.
 
ignore 28. mai 2015, kl 13.34
 
:)) 28. mai 2015, kl 13.39
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> oot, pikendanud oled seda sina ja ohtralt. ei saak
> s öelda, et minu paar postitust mu enda teemas on
> mingi solkimine. mind kuidagi nimetanud oled kah a
> inult sina. aamen!


Sul ja püsikatel on komme ülivõrdesse minna, ütlete et teil on ainult paar postitust kui tegelikult olete kümneid tuhandeid solkpostitusi ja teemasid produtseerinud.

Sinu ja püsikate postitused ongi solk, ja 2 postitust ei ole sellejuures olulised näitajad nagu ka diplomid jms kõrvaline mitte.

Kuna te minu küsimustele ei vasta, siis laske käia ja küsige ise.

Vahepeal harjutage aga kodutööna ülesandeid.
 
ignore 28. mai 2015, kl 13.42
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.