Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas tutvub
 
kadakajupp 28. mai 2015, kl 13.42
khmm, 2694 ei ole "kümneid tuhendeid", ära enda läbu minu nimele küll kirjuta. ja vaata viimase paari lk postituste suhtarvu - krt, enamus on sinu.

ahh, las olla. püsid siin vähemalt puuris, sinuga ei jaksa dzinn ka maad jagada.

irw, kodune ülesanne on siin demagoogilise sisutu möla ajamine, loogikavastased argumendid, nihkes reaalsusetaju, pettekujutlused? anna andeks, aga ma ei suuda ;).

oi, peaaegu oleksin unustanud... ma lähen nüüd pilatesesse :D.
 
õunastruudel 28. mai 2015, kl 13.43
Mees ja naine voodis õhtul. Mees loeb raamatut ja samal ajal teeb näpukat naisele.
Naine mõnuleb juba kõrval, läheb ülikiima ära. Küsib : "Noh, kas seksime ka?"
Mees : "Ei, ma lihtsalt hoidsin näppu märjana, et lehekülge parem keerata oleks."
 
Kaliifi peakokk 28. mai 2015, kl 13.47
Püsikate roppuste, solkimise ja trollimise peale naermine ei õigusta nende tegusid. See on tutvusfoorum, mitte trollijate naljategemise koht.
Mulle tundub, et sa jätkuvalt ei mõista trolli mõistet ja ei adu mastaape. Püsikate trollimine kahjustab rohkelt tutvujaid ja nende teguviis ei ole õigustatud sellepärast, et sul on korruptiivne poolehoid neile kui naljatajatele.
-------------------------------------------------------

Mis need õiged mastaabid siis on? Meil on väike riik, ei meie saa panna 200 trolli igapäevaselt Piiteris tööle vaenulikke uudiseid trollima ja peakurssi kiitma (http://forte.delfi.ee/news/varia/uhes-peterburi-majas-kiidab-200-inimest-raha-eest-putinit?id=70167269).

Trolli ülesanne siin on veenda teisi inimesi, et immigrant on paha, homo on paha, Eesti mees on paha, sale naine on paha, suuseks on paha, peešeks on paha. Mina ütlen, et mida haritum inimene, seda tolerantsem on ta. Mul üks tuttav kogu aeg mögises, et mustanahalised on pahad ja homod on pahad ja rikkad on pahad. Ma siis küsisin konkreetselt, et nimeta mulle ÜKS mustanahaline, kes sulle paha teinud on? Oligi suu .... täis ja rohkem enam ei mananud.

Korruptiivne? Selleks peaks mul olema siin mingi ametiseisund, et ma saaksin panna toime korruptiivseid tegusid. Püsikad toovad mulle tõesti obrokit - datleid, pähkleid, lukummi, lambaid, šerbetti. Tegelikult päris hea mõttevälgatus :-D
 
:)) 28. mai 2015, kl 13.52
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nüüd küsimus, mi
> ks peaks kedagi ärritama number 8 postituses? Või
> miks ajas eriliselt marru järgmine piktogramm: 8==
> =D (*). Kui suudad selle vastata, siis my complime
> nts :)

8-saga emotikon ärritab, kuna see sümboliseerib spämmerile asju, mis on tema veendumuse vastane. See on sama, kui pullile näidata punast lina.
Lisaks soovitakse oma mantra viimase postitusena aktiivsena nähtavale jätta, ja 8-saga emotikon segab seda eesmärki.
Lisaks taandub asi lõpuks agressiivsele ärapanemisele, kus ratsionaalne mõtlemine on väljalülitatud ja loobitakse kvantitatiivselt roppsõnadega võidu jne. Sel hetkel pole oluline, kas saadetakse number 8 või muu number.

Võiksite vähem kontrollida arsti teadmisi ja ärge põgenege kõrvalteemadesse. Siin on tutvusfoorum üheskoos raviga ja number 8 on teemaväline.
 
irww 28. mai 2015, kl 13.59
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> khmm, 2694 ei ole "kümneid tuhendeid",

Ma ei öelnud, et ainult sinul, vaid sinul üheskoos teiste ravitavatega:

"> Sul ja püsikatel on komme ülivõrdesse minna, ".

Ma olen varasemalt juba põhjendanud, et te toodate kümneid tuhandeid solkpostitusi ja tegin seda nüüd taas. Eelmiste kontotega ja anonüümsete lisapostitustena on teil üheskoos märkimisväärne solk siia toodetud.
Oled ilmselt unustanud, et oled öelnud, et sa ei tutvu ja eesmärgiks on 10k postitust täis sada. Lisaks ütlemisele, tõestab seda ütlust ka sinu senine käitumine.

> ära enda lä
> bu minu nimele küll kirjuta. ja vaata viimase paar
> i lk postituste suhtarvu - krt, enamus on sinu.

> >
> ahh, las olla. püsid siin vähemalt puuris, s
> inuga ei jaksa dzinn ka maad jagada.
>

Tundub, et siiski harjutad aeg-ajalt mõtestamist. Esmalt ütled, et teen halba ja siis analüüsid ja järeldad, et hoopis head teen. Soovitan rohkem mõtestada, põhjendada, analüüsida. Samuti kodutööna mastaape jälgida.


> irw,
> kodune ülesanne on siin demagoogilise sisutu möla
> ajamine, loogikavastased argumendid, nihkes reaals
> usetaju, pettekujutlused? anna andeks, aga ma ei s
> uuda ;).
>

kas tooksid ka mõne näite, põhjenduse või sajatad niisama emotsionaalselt?


> oi, peaaegu oleksin unustanud...
> ma lähen nüüd pilatesesse :D.


me võtame teada ja ahhetame.
 
hei 28. mai 2015, kl 14.03
sa oled vaheldumisi irww ja siis :))?
sellepärast "meie"-tad?
 
Prioriteedid Paigas 28. mai 2015, kl 14.04
Vaimsete kiusajate vastu aitas vanasti muidu ristimärk aga moodsal ajal foorumites 8---D?

OK proovime 8-) 8---D 8-DDD
 
Kaliifi peakokk 28. mai 2015, kl 14.07
My respect :) Üks tark mees seletas seal teemas kunagi asja lahti. Katse-eksituse meetodil ta selle avastas. Lühidalt 8===D tähendas meesterahva riistvara ja (*) tähistas naisterahva peput. Hiljem seostus 8 juba automaatselt millegi spämminguväärsena - 8 pöialpoissi, 8 orgasmi, 8 autot, V8, 8 retsepti jne tõid kaasa vihapurske. Ma ei tea, kas see on doktori ravist või maavälistest mõjutajatest tingitud, ent anaalseksimantra kadus peale volbriööd. Kas rahunemine on ajutine või alaline, teab vaid Kõigevägevam.

Teen ettepaneku hakata siin läbi viima muusikateraapiat, ka joogateraapia poleks paha mõte. Mittetraditsioonilised ravivahendid võivad teinekord väga tulemuslikud olla, kasutagem ka alternatiivmeditsiini võimalusi. Kui need tulemusi annavad, liigume ka teistesse teemadesse ;)
 
:)) 28. mai 2015, kl 14.07
hei Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa oled vaheldumisi irww ja siis :))?
> sellepära
> st "meie"-tad?


Püsikate vastumeelsus anonüümsete nimede osas on haiglane ängistus ja sellest oleme me juba arutlenud. Meie all mõtleme patsiente ja arsti üheskoos.

Kas võiksite unustada detailid, formaalsused ja kõrvalise ja keskenduda kodutööle? Põhjendage, aduge mastaape.
 
:)) 28. mai 2015, kl 14.09
Minu ravipiirkond on siin ja teistesse alamfoorumitesse ma ei kavatse liikuda.
Kõnealloleva spämmeri tegevust olen piisavalt seletanud ja ei näe kasu, et temast aina edasi siin heietada.
 
hei 28. mai 2015, kl 14.12
TOP DEFINITION
8=D
I though it was a smiley face. I used it everywhere. Now I'm banned from lots of forums. =(

Me: I'm so happy! 8=D
Admin: Why, you like penis? *BANNZOR*
 
päikesepillaja 28. mai 2015, kl 14.12
kuidas te sellest sisutust jauramisest ometi ära ei väsi?
 
Rahvasuu läbi Google 28. mai 2015, kl 14.16
Bread shop in the town of Rakvere,
anal encouter is again in vogue.
 
:(( 28. mai 2015, kl 14.17
liiga aegunud meetodid sul. käsutad ja halvustad. tunnen, et ei parane selliste meetoditega, tunnen end aina kehvemalt.
seda iga kord, kui su juhiseid loen. kehvemaks läheb. :((
 
Ignore 28. mai 2015, kl 14.18
Ignore...
 
Endine püsikas, 28. mai 2015, kl 14.20
Piss ja kaka - see on hea
pissist märg on tyrapea
kakast must on perseviil
põski paitab peeruiil
 
Kaliifi peakokk 28. mai 2015, kl 14.31
Kas võiksite unustada detailid, formaalsused ja kõrvalise ja keskenduda kodutööle? Põhjendage, aduge mastaape.

-------------------------------------------------------

Kordamine on tarkuse ema. "Ei ole ühtegi teist jumalat peale irww ja :)) on tema prohvet!"

Ja mis me koduülesanne siis on? Teeme paberist jõulutähti või voldime midagi muud? Ega meil ole siin käimas mingi loogikakursus, et me peame kõiki väiteid põhjendama ega ole käimas ka argumentatsiooni kursus. Kui püüdsin oma väiteid allikapõhiselt põhjendada, oli see kopipasteerimine. Kui ise kirjutan, siis ei päde.

Kirjutan nüüd siis ise.

Klassikaline korrektne süllogism:

Kõik inimesed on surelikud (I suurem eeldus)
Sokrates on inimene (II väiksem eeldus)
____________________
Sokrates on surelik (tuletis)

Ent:-

Kõik trollid armastavad Delfi naistekat
N on troll
__________________
N armastab Delfi naistekat

Loogikareeglite järgi on kõik korras, ent esimene eeldus on vale. Me ei saa ilma küllaldase aluseta väita, et KÕIK trollid armastavad Delfi naistekat. Ühtegi väidet ei saa tunnistada tõeseks ega vääraks ilma küllaldase aluseta (küllaldase aluse seadus).
 
Tibinatsile:) 28. mai 2015, kl 14.33
irww Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kadakajupp Kirjutas:
> --------------------------
> -----------------------------
> > khmm, 2694 ei o
> le "kümneid tuhendeid",
>
> Ma ei öelnud, et a
> inult sinul, vaid sinul üheskoos teiste ravitavate
> ga:
>
> "> Sul ja püsikatel on komme ülivõrdess
> e minna, ".
>
> Ma olen varasemalt juba põhjend
> anud, et te toodate kümneid tuhandeid solkpostitus
> i ja tegin seda nüüd taas. Eelmiste kontotega ja a
> nonüümsete lisapostitustena on teil üheskoos märki
> misväärne solk siia toodetud.
> Oled ilmselt unus
> tanud, et oled öelnud, et sa ei tutvu ja eesmärgik
> s on 10k postitust täis sada. Lisaks ütlemisele, t
> õestab seda ütlust ka sinu senine käitumine.
>

> > > ära enda lä
> > bu minu nimele küll kirjuta.
> ja vaata viimase paar
> > i lk postituste suhtarv
> u - krt, enamus on sinu.
>
> > >
> > ahh, la
> s olla. püsid siin vähemalt puuris, s
> > inuga e
> i jaksa dzinn ka maad jagada.
> >
>
> Tundub
> , et siiski harjutad aeg-ajalt mõtestamist. Esmalt
> ütled, et teen halba ja siis analüüsid ja järelda
> d, et hoopis head teen. Soovitan rohkem mõtestada,
> põhjendada, analüüsida. Samuti kodutööna mastaape
> jälgida.
>
>
> > irw,
> > kodune ülesanne
> on siin demagoogilise sisutu möla
> > ajamine, l
> oogikavastased argumendid, nihkes reaals
> > uset
> aju, pettekujutlused? anna andeks, aga ma ei s
>
> > uuda ;).
> >
>
> kas tooksid ka mõne näite
> , põhjenduse või sajatad niisama emotsionaalselt?
>
>
>
> > oi, peaaegu oleksin unustanud...
>
> > ma lähen nüüd pilatesesse :D.
>
>
> me võta
> me teada ja ahhetame.


Täitsa Blond, sellest postitustest olid sa äratuntav. Nüüd on kindel et see oled sina.
Sinu puhul on uuem joon rafineeritud õelus, mis tuleneb ilmselt headest meestest ilmajäämisest ja järjestikku pettumistest, kui sind järjekordselt ei tahetud.
Võta puhkust. Seesama õelus võib viia sind surmava haiguse küüsi. Kunagi pole hilja. Ka sinul.. analüüsimaks ennast ja ümbritsevat, tegemaks järeldusi ja muutmaks end ja oma elu.
Muidu jäädki delfi foorumisse, keti otsa mis kägistab ja ei vabasta enam kunagi. Tahad alu või Sidisuguseks saada?
 
doktor 28. mai 2015, kl 14.41
Teadaanne: Uriiniproove ja anaalkaabet võetakse
E-R 18.30-18.45.
Palume moodustada nimikiri.
ARST
 
kadakajupp 28. mai 2015, kl 15.12
kuule troll, mul ei ole eelmisi ega tulevasi kontosid, samuti ei käi ma muusikateemas ropendamas. ei oma ühtegi kroonilist diagnoositud haigusseisundidt ning suvalise jobu arvamus ei kvalifitseeru diagnoosiks.

astu nüüd ise pisut eemale ja vaata ka ajaviiteks puude tagant metsa, mõtesta, hinga sügavalt sisse ning mõtesta uuesti.
 
Kaliifi peakokk 28. mai 2015, kl 15.36
Ikkagi keeldutakse meile kiivalt diplomi koopiat esitamast ja väidetakse umbes, et diplom pole oluline ja see ei ravi kedagi. Ma võiksin siis hommepäev marssida Lufthansa peakorterisse ja nõuda, et mind lubataks Boeing 767-700 kokpitti piloodina istuda. Mis sellest, et mul puudub juhitunnistus (multi-pilot licence), ma võin vabalt ette võtta mõne kontinetidevahelise lennu. Olen telekast näinud, kuidas lennukit juhitakse ja korra ka lennusimulaatorit proovinud. Arvan, et üsna kiiresti leiaks end parimal juhul kummist seintega toast. Suurel Venemaal on kah üks mees, kes püüab 25 kg hauge, võitleb tiigritega, juhib kureparve, toob merepõhjast amforaid, juhib hävituslennukit, mängib NHL staaridega hokit ja viskab 8 väravat ;)
 
kadakajupp 28. mai 2015, kl 15.44
tutvumisfoorumis ei või piuksugi teha mittetutvudes, aga doktori mölapidamatus sobib siia, sest siin on "ravipiirkond"?
irww-irww, delfil on loodetavasti meditsiiniteenuse osutamiseks olemas vajalik tegevusluba, tea, kas haigekassaga leping ka on?
 
:)) 28. mai 2015, kl 16.06
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tutvumisfoorumis ei või piuksugi teha mittetutvude
> s,

tore, et sellised põhimõtted on tekkinud.

Usinalt olete arutlenud siin ravitemaatika teemal- see on hea. Kas on mõni konkreetne küsimus ka minule? Kuidas kodused ülesanded edenevad?

Küsin vahelduseks, et kas käisite ka WC-s vahepeal ja tahate sellest teavitada teisi, et kuidas oli ja mis mõtted tekkisid sellega. Kas pilatese WC-s on parem kui teie kodu WC?
 
Sid 28. mai 2015, kl 16.12
:)) Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Usinalt olete arutlenud siin ravitemaatika teema
> l- see on hea. Kas on mõni konkreetne küsimus ka m
> inule? Kuidas kodused ülesanded edenevad?

Ma olen siin korduvalt küsinud:

KUS ON SINU TUTVUMISE TEEMA?????

Sry, ei viitsi neid eelnevaid ibasid, mida sa lehekõlgede kaupa oled tootnu, üle lugeda, aga kerimise käigus ei ole ükski link ette juhtunud.

Seega, minu jaoks oled sa lihtsalt üks valetav veiderdis, kes tutvumist segab! Kuna mul endal on Kadakajupiga tutvumine pooleli, siis tema postitusi olen siit lugenud, aga miks sina siin oled?
Oskad seletada?

*Parem muidugi, kui sa seda ei teeks, sest seda demagoogilist läbu on siin niigi paljuvõitu. :D
 
Kaliifi peakokk 28. mai 2015, kl 16.12
Lugupeetud tervishoiutöötaja võiks meile oma nime öelda, me saaksime ise ju tervishoiutöötajate registrist kõik järgi kontrollida:

http://mveeb.sm.ee/Tervishoiutootajad/?

Mis asi tal see ravipiirkond on? Kui ta end perearstiks peab, siis on see tegevuspiirkond. Ilmselt ta end nii madalalt ei tituleeri, ehkki perearst võib samuti näiteks depressiooni diagnoosida, määrata vastavaid ravimeid jm. Ma olin aastaid tagasi sõprade-sõbrannade seas väga hinnatud hingearst ja suhtekorraldaja. Umbes nagu vanahärra Freud, kes lasi patsientidel rääkida, ise kuulas ja popsis piipu. Vähemalt ise ma end psühholoogiks ei pidanud ja ei hakanud endale midagi ette kujutama. Suurusluul on üldse huvitav asi. Olen oma silmaga näinud patsiente, kes peavad end väga ilusaks, kes peavad end väga tugevaks või väga rikkaks. Mõni peab end väljavalituks, Buddha reinkarnatsiooni olen samuti näinud. Näinud kodanikku, kes tegi meditsiinipersonaline hinnalisi kingitusi - laevu, maju, autosid, ehteid jne.
 
kadakajupp 28. mai 2015, kl 16.18
doktoril on mingid kinnisideed seoses wc-ga või miks peaks seda võrdlust täiesti kohatult kasutama?
lisaks veel äärmiselt selektiivne nägemismeel, päris huvitav keiss. või on lugemisoskus lisaks puudulikule ka füüsiliselt selektiivne...
 
:)) 28. mai 2015, kl 16.31
Sid,
Minu tutvusteema osas olen varasemalt vastanud. Esiteks, mis on selle asukoha küsimise eesmärk? Kui ei põhjenda küsimuse eesmärki, siis võin põhjendamatult küsida vastu midagi, millele sa vastasta ei suuda, näiteks, mis on 80 aastaste inimeste keskmine IQ.
Olen vastanud, et minu jt tutvusteema solgiti püsikate poolt täis ja see kadus silmapiirilt hetkega, kuna aktiivsed solkteemad surusid end peale.

Kaliifi peakokk,
Kas sa arvad naiivselt, et registrisse märgitakse mõne arsti piirkonnaks Delfi foorum või kosmos? Minu piirkond on siin alamfoorumis ja selle tõestamiseks ei ole vaja registrikannet ega diplomit ega võlaõigusseaduse paragrahvi.

kadakajupp,
kuna püsikad on nagu WC-s suitsetavad pubekad, ja oma blogides ja mammutteemades nad teavitavad tutvusvälistest asjadest, siis on huvitav erimetoodika võrrelda neid WC-ga ja vaadata, kuidas nad reageerivad sellele, kas võtavad omaks või mitte.
 
Sid 28. mai 2015, kl 16.37
:)) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid,
> Minu tutvusteema osas olen varasemalt vast
> anud. Esiteks, mis on selle asukoha küsimise eesmä
> rk? Kui ei põhjenda küsimuse eesmärki, siis võin p
> õhjendamatult küsida vastu midagi, millele sa vast
> asta ei suuda, näiteks, mis on 80 aastaste inimest
> e keskmine IQ.
> Olen vastanud, et minu jt tutvus
> teema solgiti püsikate poolt täis ja see kadus sil
> mapiirilt hetkega, kuna aktiivsed solkteemad surus
> id end peale.

Sa oled iga kord vastusest kõrvale hiilinud, nagu praegugi. Järeldus saab vaid üks olla - seda teemat lihtsalt ei ole. Kui püsikad su teemas kogu aeg oleks sõna võtnud, oleks see ju alati esimen olnud, nagu praegune teema tänu sulle on. Seega - hoia oma näppe mõne teise foorumi jaoks ja ära solgi tutvumise foorumit!
On siis NII raske aru saada?
 
:)) 28. mai 2015, kl 16.47
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa oled iga kord vastusest kõrvale hiilinud, nagu
> praegugi. Järeldus saab vaid üks olla - seda teem
> at lihtsalt ei ole.

Kui sult küsitakse mingit asja (telefoni, pangakonto numbrit, vms) ilma põhjenduseta, siis sa ei anna seda infot välja. Sest küsija võib kuritarvitada saadud asja. See aga ei tähenda, et asja omanik on halb või valelik vms.


> Kui püsikad su teemas kogu aeg
> oleks sõna võtnud, oleks see ju alati esimen olnu
> d, nagu praegune teema tänu sulle on. Seega - hoia
> oma näppe mõne teise foorumi jaoks ja ära solgi t
> utvumise foorumit!

Paraku ei saanud aru, millest järeldad, et seega peaksin teise foorumisse minema? Kas soovituse aluseks on see, et ma oletatavasti ei oma mingit asja?


> On siis NII raske aru saada?

Mulle tundub, et hüsteeritsed ja tõestad taas, et anarhiaga kaugele ei jõua, vaja on austada norme. Kas lubad edaspidi norme austada?
 
Kaliifi peakokk 28. mai 2015, kl 16.52
:)) Kirjutas:
-------------------------------------------------------

Kaliifi peakokk,
Kas sa arvad naiivselt, et registrisse märgitakse mõne arsti piirkonnaks Delfi foorum või kosmos? Minu piirkond on siin alamfoorumis ja selle tõestamiseks ei ole vaja registrikannet ega diplomit ega võlaõigusseaduse paragrahvi.


Ja nüüd sa jooksidki oma demagoogia ja tautoloogiaga lõpuks ummikusse, mida oligi arvata. Sinu piirkond on siin ja selle tõestamiseks ei ole vaja ei registrikannet ega diplomit! Bingo! Järelikult ei ole vaja seadusandja poolt kehtestatud ÜLDNORME järgida. Miks meie peame siis neid järgima, lisaks iga oma väidet põhjendama. Kui isegi põhjendame, vastad suuremeelselt, et väiteid ei põhine tegelikkusel või ei ole asjakohased ja seega jätad need tähelepanuta. Kohe küsin, et kes sind volitas selle piirkonna eest hoolitsema? Buddha, Shiva, Kali, Allah, Universumi Direktor, mõni kõrgem reptiil? ;) Isehakanud prohveteid on läbi aegade olnud, Eestis oli Prohvet Maltsvet, kes propageeris Vana Testamendi õpetust ja keelas tubaka, sealiha, alkoholi, tantsu ja värvilised riided ning tagatipuks viis rahva Lasnamäele Valget Laeva ootama. USA-s oli viimsepäevaprohvet David Koresh, Jaapanis Ülima Tõe sekt jne.

Kahtlane on pidevalt korduv huvi WC-temaatika vastu. Siin võib olla järgmine ratsionaalne põhjus. Urofiilia ehk urolangia on seksuaalse erutuse tekkimine uriinist. Urofiilia, mida on nimetatud ka uriini nautimiseks, tähendab eri­list seksuaalhuvi uriini ja urineerimise vastu. Urofiilia eriliikideks on eritiste söömine või joomine.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.