Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas tutvub
 
:)) 28. mai 2015, kl 17.05
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Ja nüüd sa
> jooksidki oma demagoogia ja tautoloogiaga lõpuks u
> mmikusse, mida oligi arvata. Sinu piirkond on siin
> ja selle tõestamiseks ei ole vaja ei registrikann
> et ega diplomit! Bingo! Järelikult ei ole vaja sea
> dusandja poolt kehtestatud ÜLDNORME järgida. Miks
> meie peame siis neid järgima, lisaks iga oma väide
> t põhjendama.

Üldiseid norme ei panda kirja seadusandja poolt. Näit ei ole seaduseandja poolt kirjas, et kinos popkorniloopimine pole lubatud, pole kirjas paragrahvi et alamfoorumites tuleb püsida vastavas temaatikas. Elukauge on hakata otsima selliste elementaarsete normide jaoks seaduse paragrahvi.

Minu käitumine järgib üldtunnustatud norme, st et ma püsin foorumi temaatikas, mis on hetkel tutvus+ravi, ma ei lasku õigusseadusesse, pilatesesse ega roppustesse.

Teie, mina ja kõik peavad järgima üldiseid norme. St, et ei kasuta alamfoorumit chatina, ei sega teemavälise ibaga teisi, ei ropenda, kurgiblogisid ja mmusikaroppuseeid ei tee, jne.

Ma ei saa aru, kuidas sa näed vastuolu, minu seisukohtades? Põhjendasin just, et kohtlen kõiki võrdsete reeglite alusel, sh ka ennast.

Kui ma teeksin siia fiktiivse tutvusteema praegu, siis oleks eriti ebaküps käitumine ja seda ma teie rõõmuks siia ei tee. Peate õppima põhjendustega ja aruteluga, mitte aga ahvilaadselt läbi füüsilise tegevuse õppima. Peate mõistma põhjendusi, miks on mõttetu siia tutvusteemat teha ja kuidas püsikad häirivad teisi.

Rohkem mõtestamist, vähem arsti pädevuses kahtlemist!
 
:)) 28. mai 2015, kl 17.16
päikesepillaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuidas te sellest sisutust jauramisest ometi ära e
> i väsi?

soovitakse 10k postitust täis saada ja on kange kihk teemavälist solki toota, milleks hetkel on hea vabandus, et ravi raames oma solki ja JOKK.
Las solgivad ja ropendavad, arvan et saavutame ikkagi progressi.
Näiteks üks põhitroll üllatas täna tervenemisega ja ütled, et ta ei julge enam solki toota. Nii jätkates saavutame peagi rohelusega ümbritsetud sillerdava puhta veega järve.
 
:)) 28. mai 2015, kl 17.17
:(( Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> liiga aegunud meetodid sul. käsutad ja halvustad.
> tunnen, et ei parane selliste meetoditega, tunnen
> end aina kehvemalt.
> seda iga kord, kui su juhi
> seid loen. kehvemaks läheb. :((


usalda arsti, kõik on kontrolli all ja küll varsti näed juba tõeliselt ilusat ilma.
 
:)) 28. mai 2015, kl 17.20
Endine püsikas, Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Piss ja kaka - see on hea
> pissist märg on tyrap
> ea
> kakast must on perseviil
> põski paitab pee
> ruiil


Tänu sinu ja teiste püsikate luuletustele on see foorum nii vahva paik tutvumiseks.
 
:)) 28. mai 2015, kl 17.29
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Kõik tr
> ollid armastavad Delfi naistekat
> N on troll
>
> __________________
> N armastab Delfi naistekat

> >
> Loogikareeglite järgi on kõik korras, ent es
> imene eeldus on vale. Me ei saa ilma küllaldase al
> useta väita, et KÕIK trollid armastavad Delfi nais
> tekat.

Tõid näite, et inimesed, kellel on valed andmed, teevad sageli vigu oma järeldustes.

Ma ei ole eeldanud valesid asju.

1. Alamfoorumites tuleb püsida temaatikas- see on täiesti korrektne eeldus ja ei maksa tähte närida, et mõnikord siiski võib ka teemast välja minna hetkeks.

2. Püsikad on teemast väljas. Teemavälised blogid, roppustega mammutteemat, ravieelne räme tutvusteemade trollimine, mingi teemavälised alutamised jm solk- neid asju ei tee keegi muu kui püsikad. Kümnetes tuhandetes mastaapides.

3. Püsikate tegevus takistab normaalset tutvumist. Solkteemad on aktiivsed ülal, mis peletab inimesi eemale ja surub tutvujate teemad nähtamatuks.

Milline neist 3-st punktist nii arusaamatu on ja milline oleks järeldus neist punktidest?
 
:(( 28. mai 2015, kl 17.29
ikka halvasti mõjub see ravi. ma ei saanud kodusest ülesandest ka aru. mis siis ikka tegema pidi? kokk ütles, et voldiksime paberit. kas peab?
see halvustamine, et kinos popkorniloopijad ja pubekad WC suitsetavad, see mõjub mulle ka pahasti. nagu arst mõnitaks mind. mul on popkorni vastu tugev allergia, lisaks ma ei suitseta, suits on väga rõve. avalikud WC-d tekitavad ka paha tunde. miks sa selliseid näiteid tood, see on väga ebameeldiv ja teeb mu olukorra halvemaks. hüsteeriahood on mul nüüd tihenenud peale sinu ravi, halb enesetunne. mis ma valesti teen? :((
 
:)) 28. mai 2015, kl 17.30
Tibinatsile:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Muidu jäädki delfi foorumisse, keti otsa mis kägis
> tab ja ei vabasta enam kunagi. Tahad alu või Sidis
> uguseks saada?


Foorumisse on jäänud püsihaiged ja seetõttu suuna oma soovitused neile?
 
Kaliifi peakokk 28. mai 2015, kl 17.34
:)) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Ma ei saa aru, kuidas sa näed vastuolu, minu seisukohtades? Põhjendasin just, et kohtlen kõiki võrdsete reeglite alusel, sh ka ennast.

Juba Aristoteles ütles, et võrdseid tuleb kohelda võrdselt ja ebavõrdseid ebavõrdselt. Kaude põhistas ta sellega orjapidamist.

Ma ei saanud vastuseks, mida sa pead silmas üldnormi all? Küsisin korduvalt, et kas mõtled sotsiaalset normi või õigusnormi kui sotsiaalse normi alaliiki. Kinos popkorniloopimine kordub teemast teemasse, jällegi tegemist mingi sisutühja näitega. Muutugem moodsaks - kasvõi kinos urineerimine või oksendamine nagu juhtus ühe purjakil Briti daamiga, kes "50 halli varjundit" vaadates orgasmi sai.

Ravimeetodiks on sul enese tühjakskirjutamine? Mulle sa ei ole jätkuvalt vastanud, milliseid meetodeid sa kasutad ja kodutöödest räägid pidevalt, aga ei anna meile neid. Kas su meetodid on üldse teaduspõhised? Enese tühjakskirjutamine on küll kasutusel, sina kirjutad solki, troll kirjutab solki, meie kirjutame solki vastu - kokkuvõttes ravime meie sind ja sina meid.

:(( Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> liiga aegunud meetodid sul. käsutad ja halvustad.
> tunnen, et ei parane selliste meetoditega, tunnen
> end aina kehvemalt.
> seda iga kord, kui su juhi
> seid loen. kehvemaks läheb. :((


usalda arsti, kõik on kontrolli all ja küll varsti näed juba tõeliselt ilusat ilma

Kuidas seda peab mõistma? Sa oled poole kohaga Ilmateenistuses või hoopiski ilmatark? Palun ütle siis, millist ilma on jaaniõhtuks oodata ja millal ükskord soojaks läheb. Ma olen nii soojalembene patsient, et minu suvi peab olema suvel +30 ja öösel +25 ja kui ma seda ei saa, siis ravi ei anna tulemusi ;)

PS! Põhitroll on ikkagi see miljoni nimega trollitar, kelle profiil mul sama hästi kui koos on. Ikka see irww. Kord oli uudis ühest maalikunstnikust, kel oli 20 alter ego, kelledest 13 tegelesid maalimisega. Delfi trollil on neid alter egosid rohkem.
 
:(( 28. mai 2015, kl 17.36
miks selline doktor Delfi Tervisemures inimesi ei aita? sinusuguse spetsialisti nõu kuluks seal väga ära. muidu mingid tavalised inimesed seal vastavad, kui on paha olla.
netis on ka arstid ja vastavad, kuid neil on seal nimi ja isegi foto juures. miks sul ei ole?
kas eelmise koduse ülesande peab ette näitama?
mis järgmine kodune ülesanne on?
 
:)) 28. mai 2015, kl 17.36
:(( Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ikka halvasti mõjub see ravi. ma ei saanud koduses
> t ülesandest ka aru. mis siis ikka tegema pidi? ko
> kk ütles, et voldiksime paberit. kas peab?
> see
> halvustamine, et kinos popkorniloopijad ja pubeka
> d WC suitsetavad, see mõjub mulle ka pahasti. nagu
> arst mõnitaks mind. mul on popkorni vastu tugev a
> llergia, lisaks ma ei suitseta, suits on väga rõve
> . avalikud WC-d tekitavad ka paha tunde. miks sa s
> elliseid näiteid tood, see on väga ebameeldiv ja t
> eeb mu olukorra halvemaks. hüsteeriahood on mul nü
> üd tihenenud peale sinu ravi, halb enesetunne. mis
> ma valesti teen? :((


Kui tunned, et mingi tegevus teeb paha tunde, siis väldi seda. Näiteks mine tutvu Flirtic.ee-s või mujal, kus pole püsikate solki, mis praeguse olukorra on tekitanud.
Mine tervise foorumisse nõu küsima.
Mina tegelen siin peamiselt ikkagi püsikatega, st suuremahaardeliselt, üksikpatsientide probleemidega ei tegele.
 
:(( 28. mai 2015, kl 17.41
palun mulle ka veel kord üteleda, et mis moodi see ravi ikka käib, ma vist valesti aru saanud või teen midagi teisiti, miks muidu halvemaks läheb.
koduste tööde suhtes ka. et mida voltida ja kui palju?
ilmaennustusi ei soovi, vaatan netist ilm.ee-d.
 
:(( 28. mai 2015, kl 17.45
ma ikka olengi väga laias laastus püsikas mis püsikas. kasutan ka juba erinevaid nimesid, kuna sa ütlesid, et nimedel pole tähtsust, vahetad ise ka nimesid ja siis ma nüüd püüan ikka ka vahetada. et ehk hakkab parem.
mis on flirtic.ee?
tervise foorumis käin küll küsimas, kui on paha olla, kuid seal ei anta koduseid töid ja ei öelda, et ravi on tõhus, ma ikka parem olen siin. nii head doktorit seal ka pole.
miks sul pilti ja nime pole juures?
 
Kaliifi peakokk 28. mai 2015, kl 17.46
Kui arst nimetab patsiente "püsihaigeteks", siis ta annab nende tervistumisele halva prognoosi. Arst ravib lootusetuid haigeid, ise sellesse uskumata? Ma sooviksin ikkagi teada, kuidas selline suhtumine sobib kokku arstieetikaga ja kas oleks võimalik raviarsti vahetada?
____________________________________________
Hullumajas esines agitaator ja kiitis nõukogude tegelikkust.
Kõik aplodeerisid, välja arvatud üks eemalseisja.
Agitaator tundis huvi, miks too ei plaksuta.
"Mina pole ju hull, olen sanitar!"
 
:(( 28. mai 2015, kl 17.48
see halvustamine, et kinos popkorniloopijad ja pubekad WC suitsetavad, see mõjub mulle ka pahasti. nagu arst mõnitaks mind. mul on popkorni vastu tugev allergia, lisaks ma ei suitseta, suits on väga rõve. avalikud WC-d tekitavad ka paha tunde. miks sa selliseid näiteid tood? see on väga ebameeldiv ja teeb mu olukorra halvemaks.
kas see aitab ravile kaasa?
 
:(( 28. mai 2015, kl 17.51
kokk, kas pidi siis midagi voltima või mitte, arst ei vasta ka praegu, mul hakkab uus hüsteeriahoog, palun vastake ometi!
:((
 
:(( 28. mai 2015, kl 17.52
mis ajal arst siin vastab? mul oleks kogu aeg vaja ravi. nii ikka väga raske, et vahest vastab ja vahest ei vasta, mul nii palju küsimusi juba eespool.
nii paha on olla, kus arst nii kaua ära on?
 
palve 28. mai 2015, kl 17.52
issand sa näed ja sa ei mürista? miks moded ei sekku?
 
:)) 28. mai 2015, kl 17.53
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Juba Aristoteles ütles, et võrds
> eid tuleb kohelda võrdselt ja ebavõrdseid ebavõrds
> elt. Kaude põhistas ta sellega orjapidamist.
>

See ei ole advokatuuri ega filosoofia nurgake.

>
> Ma ei saanud vastuseks, mida sa pead silmas üld
> normi all?

Olen selgitanud, mida normi all mõtlen. Selgituste baasil koosta soovi korral oma definitsioonide vastavus-süsteem või mida iganes soovid.
Norm ehk normaalsus ehk üldaktsepteeritud reegel on alamfoorumis püsida temaatikas, mitte ropendada ega teemaväliselt chattida, kurgiblogisid ja vanurite alandamise blogisid mitte teha jne. Kui soovid nimetada seda sotsiaalseks normiks, siis lase käia. Mõisted, diplomid ja seaduse paragrafid ei õigusta püsikate solki.



> Küsisin korduvalt, et kas mõtled sotsia
> alset normi või õigusnormi kui sotsiaalse normi al
> aliiki. Kinos popkorniloopimine kordub teemast tee
> masse, jällegi tegemist mingi sisutühja näitega. M
> uutugem moodsaks - kasvõi kinos urineerimine või o
> ksendamine nagu juhtus ühe purjakil Briti daamiga,
> kes "50 halli varjundit" vaadates orgasmi sai.
>
>
> Ravimeetodiks on sul enese tühjakskirjutamine
> ?

Ravitõhusust on kinnitatud, järelikult meetodid toimivad. Ma arvan, et võib kirjeldada meetodit sõnaga "teraapia". Arutletakse üheskoos asjadest, mis paneb peas kruvid paika ja tekib arusaamine, mis on õige ja mis vale. Huvitav, et on tekkinud kaastunne ja poolehoid nende vastu, keda nad varasemalt kiusasid. Sellise tulemuse baasil on tutvujatel edaspidi kindlasti parem tutvuda. Aga eks näeme kuidas edasi lähme.


> Mulle sa ei ole jätkuvalt vastanud, milliseid me
> etodeid sa kasutad ja kodutöödest räägid pidevalt,
> aga ei anna meile neid.

Kodutööks anti kirjeldus, et mõtestage oma tegevust ja elu üldse, hinnake asjade mastaape. St, et kui ütled, et lähed WC-sse või pilatesesse, siis mõtiskle, et miks seda teistele ütled, kas nad üldse tahavad seda teada jne. Mastaapide hindamise näide oleks, et hinnake, mitu tutvusfoorumi protsenti postitustest tuleb tutvujatelt, kelle eesmärgiks on tutvumine.


> Kas su meetodid on üldse
> teaduspõhised? Enese tühjakskirjutamine on küll ka
> sutusel, sina kirjutad solki, troll kirjutab solki
> , meie kirjutame solki vastu - kokkuvõttes ravime
> meie sind ja sina meid.
>

Tundub, et jõudsid järeldustega sinna, et oleme võrdsed.
Eks andke teada, kas saavutate minu ravis ka edu peagi.
 
:(( 28. mai 2015, kl 17.54
ma juba igaks juhuks voltisin miskit. kas peab mingi loom tulema või lihtsalt võib nagu lehviku voltida?
 
nii on 28. mai 2015, kl 17.55
palve Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> issand sa näed ja sa ei mürista? miks moded ei sek
> ku?

jumalat ei ole olemas ja moded magavad.
 
Kaliifi peakokk 28. mai 2015, kl 17.59
Kallis :((

Arst mulle ka ei vastanud, aga ma hakkasin ise jõulukaunistusi valmistama, sest kaugel need jõuludki on. Kunagi Märt Rannamäe lasi ikka oma noortesaates jaanipäeval jõululaule ja vastupidi.
Mine aga Lõustaraamatu kaudu sisse ja õpetus kohe olemas:

http://juhendaja.ee/traditsiooniliste-joulukaunistuste-meisterdamine/

Tegelikult võib ka vesivärvide või rasvakriidiga oma hetkeemotsioonid üles joonistada ja siis meie raviarst pärast hindab, milline on meie seisund. Kas me joonistame päikese, mereranna ja palmid või joonistame vikatimehe, surnupealuu või piraadilaeva. Must toon on halb, kui me tahame välja pääseda, peame arsti petma ja joonistama helge pildi ;)

Mina vorbin hetkel savist türannosaurust. No see polegi päris türannosaurus, hoopis selline nagu skulptor Simson von Seakyll teeb. Et siis 8=D ja jalad all. Peaks kõigile meeldima!
 
:(( 28. mai 2015, kl 18.00
mis on õige ja mis on vale?
kas arst palun vastaks? palun jätta popkorn, WC ja suits välja, need näited mõjuvad mulle pahasti.
kas see, kui ma miskit ütlen ja teen ja siis mõtestan, kas see nagu aitab? kuidas saab mõtestada? ma ei oska. :((
 
:(( 28. mai 2015, kl 18.05
kokk, mul ei ole Lõustaraamatu paroole, ei saagi vaadata. :((
ma igaks juhuks voldin siis ikka edasi lihtsalt lehvikuid.
joonistada mulle ka meeldib. mul on värvilised pliiatsid.
mul tuleb vikatimees palmi all, kas siis nagu on ok? kas nüüd läheb paremaks?
kuhu pilt saata tuleb?
 
:(( 28. mai 2015, kl 18.07
kokk, kuule kokk, Simsonil oli puha pronksist kõik.
kas peab pronksi valama, siis on ok?
 
Sid 28. mai 2015, kl 18.10
:)) Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Minu käitumine järgib üldtunnustat
> ud norme, st et ma püsin foorumi temaatikas, mis o
> n hetkel tutvus+ravi, ma ei lasku õigusseadusesse,
> pilatesesse ega roppustesse.


Miks sa jälle valetad? Kus on su tutvumise teema? Kas sinu 10 000 spämmposti ei ole roppus? Kas pidev teemade trollimine erinevate nimede alt ei ole üldtunnustatud foorumi reeglite rikkumine?

Miks sa ei vasta lihtsatele küsimustele adekvaatselt, vaid ajad mingit demagooglist mula? Kas sa oled see P., kelle sõbranna maha jättis ja kes ei suuda ilma sellest kirjutamata olla?
Kuna sa valetad siin kõigile ülbelt näkku kõige elementaarsemates asjades, siis kuidas saab sinu "ravi" usaldada?
 
:(( 28. mai 2015, kl 18.19
arst jälle ei vasta. :((
mul nii palju küsimusi ja pilt ka sai valmis. lehvikuid voltisin 27 tk. kuidas edasi?

tahtsin nüüd öelda, et koht läks tühjaks ja lähen teen endale süüa, kuid siis tuli meelde, et nii ei tohi öelda, siis arstile ei meeldi ja saab riielda. õudne hakkab. sest tegelikult on kõht tõepoolest tühi. kas ma siis tohin öelda, et kõht on tühi või ei tohi?
kuidas seda nüüd kõike veel mõtestada? nii keeruline. ikka halvemaks justkui läheb mul.
samas nüüd ikka vist lähen söön siiski. oh, ikka ütlesin jälle seda. mõtestamine ka ei õnnestu, lihtsalt kõht on tühi.
või ikka ei tohiks sööma minna?
:((
 
kadakajupp 28. mai 2015, kl 18.21
miks ometigi ei või tutvumise foorumis rääkida oma hobidest, trennidest, maailmavaatest, muusikaeelistustest? ja mina teen seda veel lisaks oma tutvumisteemas.
(mille sa troll täis läbustasid ja kui ma küsisin, kas keegi tuvub ka, kiirustasid vastama, et ma olen...loll, ebameeldiv ja paha vms. juskui ma sinuga oleks tutvuda soovinud või su arvamust palunud).
 
Kaliifi peakokk 28. mai 2015, kl 18.22
Kallis :((,

ei pea tingimata pronksi valama, võib teha savist ja pärast laseme keraamikaahjust läbi. Ilusad pruunid saurused tulevad! Võib ka lehvikuid teha, aga kindlasti värvilisest paberist. Kui joonistad, siis vikatimees palmi all on ka ok. Mina tegin eelmine nädal koerust, joonistasin palmi alla piraat Jack Sparrow koos kapten Konskäega rummi joomas. Arstile see millegipärast ei meeldinud, pandi väga kanged rohud peale ja magasin kolm päeva.

Mulle teeb ka muret, et arst kogu aeg ei vasta. Hetkel on seisund stabiilne, aga see võib ruttu muutuda. Online-abi peaks ikka kogu aeg kindlustatud olema. Ma mõtestasin oma elu ja mõtlesin mastaapide üle nagu arst käskis. Kokkuvõttes läks asi sassi. Ma ei tea enam, kas ma olen Batman, Terminaator või James Bond. Varem pidasin end kõikvõimsaks džinniks, aga nüüd hakkavad need kolm alter ego võimust võtma minu üle :(
__________________________
Komisjon vaatab üle hullumaja. Peaarst tutvustab oma hoolealuseid:

"Näete, siin on skisofreenikud. See seal peab ennast Julius Caesariks, see seal Napoleoniks ja see kolmas seal Ivan Julmaks."

"Aga kes see üleni roheline ja sarvedega on?" uurib komisjon.

"Ah see… Teate, see on mingi pätt. Varastas pudeli viina ja jõi ära. Politsei tõi ta siia, ootab ekspertiisi. Oma süü tunnistas juba üles, aga väidab, et on tulnukas ja nõuab, et saaks karistust kanda oma koduplaneedil."
 
:(( 28. mai 2015, kl 18.39
kokk, kuule kokk, kas võib siin üldse omavahel rääkida? või võib ainult arstiga? ma ikka kardan teda, hakkab jälle riidlema.
kõht on ka väga tühi.
juba on õhtu.
lehvikud olid valgest paberist. :(((((( pean kõik uuesti tegema. seda enne, kui arst tuleb ja saadab mu jälle WC-sse suitsetama. see on kõige jubedam ravi võte, mis ta teeb. isegi ekraaniga toas popkorni loopimasundimine pole nii õudne.
samas arst lubas ilusat ilma. see lohutab, kuid mul on raskusi selle mõtestamisega.
joonistasin nüüd ka uue pildi. Termibättman 007 volditud lehvikuga palmi all. kõrval on meie arst. millegipärast tuli viimane ka kahtlaselt 8==D moodi. ei teagi miks..
kuidagi peaks saama seda siiski mõtestada, arvan..
ikka vist läheb halvemaks?
kõht on ka ikka väga väga tühi. :((
 
Ainult üks küsimus arstile kaliifi peakokalt 28. mai 2015, kl 18.39
Austatud eelkõneleja, austatud meditsiinitöötaja :))

Käisin huvi pärast lugemas kadaka kolumni. Jah, tõepoolest, isegi sinna on teie väärt teadmised ladestatud ja õpetussõnad meile haigetele elus toimetulekuks. Juhin tähelepanu pealkirjale "kadaka kolumn". Miks peab elutarkusi ja uuemaid ravivõtteid seal tutvustama? Kui ma teen ühel päeval teema "Kaliifi peakokk tutvub" või oma kolumni... kui ma seal räägin veidi lähemalt endast, tutvustan enda hobisid, räägin vaba aja sisustamisest, muusikamaitsest, vastan huviliste küsimustele...äkki mõnega veidi filosofeeringi, vahetan mõtteid, unistan... Kas ma siis lähen avalik-õiguslike normidega vastuollu, minu suhtes kohaldatakse riiklikku sundi või ehk islami õigusest tuttavat kividega surnuksloopimist?

Aitäh!
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.