Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas tutvub
 
Kallis :(( 28. mai 2015, kl 18.46
Ma kardan, et arst ei luba meil enam siin rääkida ja peame seda privaatruumis tegema. Ma ehitasin kahest tühjast tikutopsist ja niidist meile telefoni,et saaksime palatite vahel sidet pidada. Sain endas selgusele, olen ikkagi 007 ja mitte Terminaator. See viimane oli robot, elutu olend, aga ma olen elusolend. Muide kui arst küsib, et mis vahet on lennukil ja linnul, vasta kindlasti, et lennuk on elutu, aga lind elus. Ei tohi vastata, et lennuk ja lind on mehhanismid! Meie palatis tegime poistega ka arsti kuju, aga savist ja panime paberist kitli selga. Ma rohkem ei julge siia kirjutada, arst hakkab riidlema. Suhtleme tikutopsi teel edasi :)
 
:(( 28. mai 2015, kl 19.03
kokk, kuule kokk, tikutops on väga hea mõte. aitäh. tegin oma tikutopsiga juba uutest lehvikutest pilti ja saadan selle pildi niidi kaudu sulle vaatamiseks.
linnu ja lennukiga saab selle kaudu ka vahet teha, et üks ei mune. kumb, ära ütle, las arvab ära. meie palatis 1 kord ei arvanud, hakkas rääkima, et ta ei saa vastata, kuna küsimus pole põhjendatud. selle peale tõusis Kadakajupp püsti ja ütles, et läheb pilatesesse. ossa kuri mooses ja moosekandid, mis siis arstiga juhtuma hakkas. ma tegelikult läksin selle peale teki alla peitu, muidu saadetakse jälle popkorni loopima vms.
kuju on hea mõte. saada meile ka pilt arsti kujust. siis on hea rahulik, et kui arsti pole, on pilt. see rahustab.
 
Endine püsikas, 28. mai 2015, kl 19.05
Millal siis ka tablette jagama hakatakse..? teaks ka palatiuksel valmis olla,
 
arst 4 28. mai 2015, kl 19.07
Ainult üks küsimus arstile kaliifi peakokalt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Austatud eelkõneleja, austatud meditsiinitöötaja :
> ))
>
> Käisin huvi pärast lugemas kadaka kolumn
> i. Jah, tõepoolest, isegi sinna on teie väärt tead
> mised ladestatud ja õpetussõnad meile haigetele el
> us toimetulekuks. Juhin tähelepanu pealkirjale "ka
> daka kolumn". Miks peab elutarkusi ja uuemaid ravi
> võtteid seal tutvustama? Kui ma teen ühel päeval t
> eema "Kaliifi peakokk tutvub" või oma kolumni... k
> ui ma seal räägin veidi lähemalt endast, tutvustan
> enda hobisid, räägin vaba aja sisustamisest, muus
> ikamaitsest, vastan huviliste küsimustele...äkki m
> õnega veidi filosofeeringi, vahetan mõtteid, unist
> an... Kas ma siis lähen avalik-õiguslike normidega
> vastuollu, minu suhtes kohaldatakse riiklikku sun
> di või ehk islami õigusest tuttavat kividega surnu
> ksloopimist?
>
> Aitäh!

Lühidalt öeldes küsid, kas blogi on õigustatud?

Esimese vastuse leiad siinse foorumi blogist nr 2, "Mul ei ole sõbrannasid". Sealt näed, kas rahvale meeldivad blogid. Arvatavasti ei hakka sa õigustama, et aga äkki mõnele meeldib blogi ja seetõttu on see õigustatud. Normid on loodud enamiku heaolu huvides, mitte mõne haige soovide järgi. Sealt blogist leiad, et inimestele ei meeldi blogid.

Teine asi on see, et kui siinne foorum hakkaks aktiivsena tähelepanu keskmes hoidma üldblogisid, mammutteemasid jms-st, siis ei jääks tutvujate kuulutused üldse nähtavale. Kui siin oleks eraldi alamfoorum, nimega "üldblogid", siis sinna sobiks küll siinse saidi 2 blogi. Kui me teeme praegu 20 aktiivset blogi siia, mida igapäev aktiviseeriks, siis oleks tutvujate tutvuskuulutused nähtavad ainult 30 minutit ja seejärel lükkuksid nad peitu leheküljele nr 2. Seetõttu Delfi foorumitesse blogisid ei ole õige teha.

Seega kokkuvõttes on näha, et rahvas on blogide vastu ja tehnilistel põhjustel häirivad blogid ja mammutteemad külastajaid. Üldine põhjendus on aga selline, et alamfoorumites tuleb püsida temaatikas ja püsikad pole seda teinud, kaasaarvatud kurgiblogiga.
 
:)) 28. mai 2015, kl 19.09
Kallis :(( Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma kardan, et arst ei luba meil enam siin rääkida
> ja peame seda privaatruumis tegema. ... Suhtleme tikutopsi teel edasi :)

Tore, et saate aru, et siin pole koht tikutopsidest rääkida.
 
Fight Club 28. mai 2015, kl 19.12
kullake, Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> >
> Reeglid ja normid on väga lihtsa
> d:
> 1. kinos ei loobita popkorniga.
> 2. tutvus
> foorumis ei solgita ega veedeta aega.


Tere tulemast Kaklusklubisse!

1. Esimene Kaklusklubi reegel on...sa ei räägi Kaklusklubist.
2. Teine Kaklusklubi reegel on...sa ei räägi Kaklusklubist!
3. Kolmas Kaklusklubi reegel. Kui keegi karjub, on jõuetu, tahab lõpetada,...siis on kaklus läbi.
4. Neljas reegel. Kakeldakse ainult kahekesi.
5. Viies reegel - Üks kaklus korraga, sõbrad.
6. Kuues reegel. Ei mingied särke, ei mingeid kingi.
7. Seitsmes Reegel. Kakeldakse nii kaua, kui on vaja.
8. Ja kaheksas ja viimane reegel. Kui sa oled esimest korda Kaklusklubis...siis sa pead kaklema.
 
Kallis :(( 28. mai 2015, kl 19.21
Kallis :(( ja kallis Endine püsikas,

Ma tegin klõpsu ära arsti kujust ja saatsin teele, varsti peaks kohal olema. Meil tuleb kell 8 tšaiku ja buulotškate aeg, siis saame veel natuke telekat vaadata. Rohtu hakatakse jagama kella 10 paiku, aga nad ei luba seda palatisse kaasa võtta, kardavad, et kogume portsu kokku. Ükskord anti mingit kanget unerohtu, siis tulid nii vinged hallukad, et hakkasin ennast Iraani šahhiks pidama ja sõitsin lendava vaibaga palati lae all ringi. Talvel oli meil väga külm, siis ma nägin nägemust, et jääkaru ajas mind taga.
 
arst 4 28. mai 2015, kl 19.25
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> miks ometigi ei või tutvumise foorumis rääkida oma
> hobidest, trennidest, maailmavaatest, muusikaeeli
> stustest? ja mina teen seda veel lisaks oma tutvum
> isteemas.

Olgugi, et sul võib olla 20 blogi ja mammutteemat, ei ole see omamine mingi õigustus, kuna oled ühisruumis ja mõjutad teisi.

Sinu tehtud teemasid saab pidada tutvumisteemadeks ainult pealkirja formaalse sõnastuse järgi, küll aga mitte sisulistel põhjustel. Kokkuvõttes võib sinu kohta öelda sinu enda sõnadega, et sa siin ei tutvu. See tähendab, et sa ei kasuta foorumit eesmärgipäraselt, oled teemast väljas. Kui konstrueerid kusagil hetkeks tutvumise olukorra, siis on selle eesmärgiks vanureid alandada ja ebareaalseid tingimusi esitades koguda lihtsalt tähelepanu ja 10000 postitust.
 
:(( 28. mai 2015, kl 19.26
kas arst on tagasi? mul seal ees nii palju küsimusi, et kuidas mõtestada ja muu tähtis asi.
kodused tööd tegin voltimise osas ära. 27 valget lehvikut ja 10 värvilist.
kas see aitab mul terveneda?
mõtestamine on keeruline. ikka tahaks väikest näidet või miskit. või kuidas õppida mõtestama. ootan väga juhendeid.
tikutopsidest on jah, keelatud rääkida, tikutopsidest peaks rääkima tikutopside alafoorumis, mitte tikutopsi teemat levitada kuhu juhtub, kus pole mingi tikutopsifoorum isegi. ma ei tea, mis inimesed need on, kes aina tikutopsidest rääkida tahavad, minu meelest ei ole see õige. tikutopsiteema ikka tikutopsifoorumisse.
lisaks soovin ennetada pahandusi ja ütlen ette ära, et minu meelest meie palatist sepitseb keegi tasakesi kurgifoorumit. mis on keelatud. nagu teame.
 
:(( 28. mai 2015, kl 19.36
kokk, kuule kokk, saadetud pilt on väga ilus, aitäh. kohe rahulikum olla meil siin. ainult natuke hägune on see pilt. kas see on 3D prillidega vaatamiseks? igaks juhuks tegimegi endale eri värvi klaasidega prillid värvipaberist. üks arst on siin 4. kas see on meie arst või peab teda 4D-prillidega vaatama? meil veel väripabereid täitsa on, võime teha ka 4D prillid.
ja siis veel, et kuna arst oli kuri ja ei lubanud t...topsi..st rääkida, siis ütleme, selle t...t...i kohta midagi muud, eks.
 
arst 4 28. mai 2015, kl 19.39
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> :)) Kirjutas:
> ---------------------------------
> ----------------------
>
> > Minu käitumine jär
> gib üldtunnustat
> > ud norme, st et ma püsin foo
> rumi temaatikas, mis o
> > n hetkel tutvus+ravi,
> ma ei lasku õigusseadusesse,
> > pilatesesse ega
> roppustesse.
>
>
> Miks sa jälle valetad? Ku
> s on su tutvumise teema? Kas sinu 10 000 spämmpost
> i ei ole roppus? Kas pidev teemade trollimine erin
> evate nimede alt ei ole üldtunnustatud foorumi ree
> glite rikkumine?
>
> Miks sa ei vasta lihtsatel
> e küsimustele adekvaatselt, vaid ajad mingit demag
> ooglist mula? Kas sa oled see P., kelle sõbranna m
> aha jättis ja kes ei suuda ilma sellest kirjutamat
> a olla?
> Kuna sa valetad siin kõigile ülbelt näk
> ku kõige elementaarsemates asjades, siis kuidas sa
> ab sinu "ravi" usaldada?


Ma ei valeta. Millisel alusel sa väidad, et valetan?
Olen vastanud minu tutvumise teema osas ja ei kavatse teist tuvumisteemat siia solgiauku enam teha. Seega lepi sellega, et ei sul ega mul pole siin aktiivset tutvusteemat ja ei hakka ka tegema. Neela alla ehk lepi paratamatusega.

Minu postitustel on õigustus, püsikate omadel ei ole. Olen seda pealtnäha ebaõiglast asja seletanud. Ravi on teemaväline, kuid ainus meede ja seejures tõhus. Ravi vajadus on põhjendatud, kuna püsikad rikuvad elementaarseid reegleid, ei lase tutvuda.

Ma olen vastanud küsimustele ja minu esitatud küsimustele on tunduvalt rohkem vastamata jäetud.

Minu ravi saab usaldada, kuna see on põhjendatud ja sisulisi vastuväiteid ei ole. Ma ei ravi kedagi haigemaks siin, kuna elementaarsete normide kehtestamine teenib enamike huve.
 
kadakajupp 28. mai 2015, kl 19.40
kaks ja kakskümmend erinevad üksteisest oluliselt, pealegi ei ole siiski ükski tutvumisteema kadunud kunagi kuskile. v.a sinu fantoomteema vist. ainuke, kes teemade ja pealkirjade ning sisu üle viriseb, oled sina. ja siis veel mõned, kes sinu postituste üle virisevad.

ahjaa, ma lähen nüüd teen ühe kiirkõnni, pisut kardiotrenni eksole. siis tutvujad teavad, et ma olen heas vormis. ja see pole ei sinu ega kellegi asi, mis soost, vanuses ning isikuomadustega inimestega ma tutvuda soovin.
 
kadakajupp 28. mai 2015, kl 19.42
kuule troll - ma pole siiani kuulnud ega lugenud ühtegi põhjendust sellele, et püsikasutajad (jätame siinkohal mõiste defineerimata) ei lase tutvuda. sinu arvamus ei ole fakt, vaid sinu arvamus. kelle tutvumist ma tänagi näiteks seganud olen, ah?
 
Kallis :)) 28. mai 2015, kl 19.45
Nii nunnu, et kätte said selle :) On jah 3D prillidega vaatamiseks, mul on siin need A le Coq õllepakist saadud papist prillid, üks klaas on sinine ja teine punane. Kui arst oma kabinetti läheb, toon vaikselt su palatiuksest sisse. Ega nad ei luba meil võõrastes palatites käia, saame kohe sõimata. Arst 4 on peaarsti varjunimi. Me kutsume teda vahel Mooseseks ja sikutame habemest. Jõulude ajal tegi ta meile Jõuluvana ja võttis hellalt põlvele. Ma lugesin talle luuletust: "Suur Lenin, ta oli üllas! Nii hoolitsev tark ja hea. Meid lapsi ta võtaks sülle ja hellalt meil silitaks pead!" Paraku andis ta mingeid vastikuid karamellkomme, mis mulle ei maitsenud :(

Ütleme parem jah t...t...i kohta näiteks nutikas. Et võtame nutikad ja räägime ;)

Meil üks poiss ütles palatis, et kui siin foorumis aktiivselt püsime, on arst meiega. Lisaks pidi veel mingi troll? ka siin püsima ja ei saa teisi teemasid solkima minna. Mina ei tea, misasi see troll on. Troll on buss nagu aga sarvedega...? Tove Jannsonil oli lasteraamat Muumitrollidest ja venelastel on ansambel Mumij Troll. Aga ära ütle, et mina rääkisin, sest muusikast peab rääkima muusikafoorumis ja raamatutest raamatufoorumis.
 
arst 4 28. mai 2015, kl 19.56
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuule troll - ma pole siiani kuulnud ega lugenud ü
> htegi põhjendust sellele, et püsikasutajad (jätame
> siinkohal mõiste defineerimata) ei lase tutvuda.
> sinu arvamus ei ole fakt, vaid sinu arvamus. kelle
> tutvumist ma tänagi näiteks seganud olen, ah?


Põhjendused on toodud ka siinse teema praegusel leheküljel.
Võib kopipasteerida uuesti siia lugemiseks.

Vt näiteks tänast tutvusteemat
"Tutvun naisega, kellele meeldib reisida"
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?23,13644931

Seal on tüüpiline püsikate solk ja see ei lase tutvuda, seda illustreerib seal selline ängistav postitus:

"Kuradi sitapead! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ärge solkige teemat!!!!
"

Püsikate solk peletab, mammutteemad peidavad tutvujate teemad- kas on arusaadav, et need asjad segavad tutvumist?
Korduvalt on püsikad sellele põhjendusele vaatamata õigustanud, et tehniliselt on võimalik sellegipoolest tutvusteema valmis teha. Kas endale ei tundu haige selline õigustus? See kõlab umbes nii, et kui soovid tutvuda, siis esmalt pead suutma läbida filmi Hunger Games mängu, seejärel alles selgub, kas saad õiguse edasi minna tutvumisevooru.
 
arst 4 28. mai 2015, kl 20.10
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kaks ja kakskümmend erinevad üksteisest oluliselt,

Kuna rahvas ei poolda 2 blogi, siis ei pooldaks ka 20 blogi. Seetõttu ei ole vahet numbritel 2 ja 20. Reegel peaks ühtselt kas lubama blogisid või mitte.


> pealegi ei ole siiski ükski tutvumisteema kadunud
> kunagi kuskile. v.a sinu fantoomteema vist.

Teemade kadumise all ei maksa naiivselt sõnu väänates mõelda püsikate soovil kustutatud teemasid/postitusi, vaid teemad kaovad teemade nimekirjas allapoole aktiivsete mammutteemade tõttu, kuni on kiirelt aktiivselt Lk 1 pealt "kadunud peitu" Lk 2 peale.
Hetkel on tutvusteemad alates kuupäevast
25.05.2015 12.38
kuni praeguse (postituse) hetkeni näha.
Seega praegu raviteraapia ajal kuvatakse ca 3 päeva postitused, aga ilma teraapiata on see ajaaken veel kitsam.
Ega foorumi külastajad ei keri ka Lk 1 teemade nimekirja lõppu eriti, vaid vaatab TOP 10 teemat ja need on eemalepeltavat püsikate solki täis.


> ainuk
> e, kes teemade ja pealkirjade ning sisu üle virise
> b, oled sina. ja siis veel mõned, kes sinu postitu
> ste üle virisevad.
>

Virisejaid on püsikate vastu vähem näha loogilistel põhjustel (siin on olnud nö püsikate enamus, ei olda püsikate trollimise vilumusega, jms).
Püsikad virisevad, hüsteeritsevad ja lasevad kustutada postitusi, mis tõestab et reeglid ja normid on vajalikud.

> ahjaa, ma lähen nüüd te
> en ühe kiirkõnni, pisut kardiotrenni eksole. siis
> tutvujad teavad, et ma olen heas vormis. ja see po
> le ei sinu ega kellegi asi, mis soost, vanuses nin
> g isikuomadustega inimestega ma tutvuda soovin.

On elementaarne kohustus öelda, mis soost isikutega tutvud.
Võiksid mõtestada oma spordi eesmärki.
 
Kaliifi peakokk 28. mai 2015, kl 20.13
arst 4 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Põhjendused on toodud ka siinse t
> eema praegusel leheküljel.
> Võib kopipasteerida uuesti siia lugemiseks.
>
> Vt näiteks tänast tutvusteemat
> "Tutvun naisega, kellele meeldib reisida" http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.ph p?23,13644931
>
> Seal on tüüpiline püsikate solk ja see ei lase tutvuda, seda illustreerib seal selline ängistav postitus:
>
> "Kuradi sitapead
> ! Kirjutas:
> -----------------------------------
> --------------------
> > Ärge solkige teemat!!!!

Kuna lp :)) nõuab iga väite põhistamist ja nimetab seda meie ravimeetodiks, siis võin seda nõuda ka temalt. Mille alusel väidate, lugupeetav, et tegemist on just PÜSIKATE solgiga? Te väitsite kord, et iga suvaline troll suudab oma IP-aadressi varjata, järelikult ei ole IP-aadressil mingit tähtsust. Tähendab, et ehkki te ei tea trollijate IP-aadresse, ei peagi te neid teadma, sest need ei omaks mingit tähtsus. Bueno, magnifico! :)

Mittejärelduslik teadmine - meeleline kaemus? sisekaemus? mälu? Lugupeetud psühhiaatrile ei ole kahtlemata teadmata Jeruusalemma sündroomi mõiste.Patsiendid, kes selle linna tänavatel ekskursioonil viibivad, satuvad seletamatu hulluse mõju alla. Mõni hakkab end pidama Jeesuseks, mõni Naitsi maarjaks, mõni Joosepiks, mõni Pontus Pilaatuseks. Mõtle ja analüüsi nüüd, mida ma öelda soovisin. Kasuta indukstiooni ja deduktsiooni :)



>
 
Sid 28. mai 2015, kl 20.17
arst 4 Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Ma ei valeta. Millisel
> alusel sa väidad, et valetan?

Kui sa tõtt ei räägi, siis järelikult valetad, või äärmisel juhul varjad olulisi detaile.

> Olen vastanud mi
> nu tutvumise teema osas ja ei kavatse teist tuvumi
> steemat siia solgiauku enam teha.

Sel juhul ei ole su siinviibimisel mingit õigustust, kui sa siin tutvuda ei kavatse. Otsi omale teine solgiauk ja tutvu seal!


Seega lepi selle
> ga, et ei sul ega mul pole siin aktiivset tutvuste
> emat ja ei hakka ka tegema. Neela alla ehk lepi pa
> ratamatusega.

Miks peaks sinuga leppima? Kes sa siin oled selline?
Tavaline püsipasandaja ja mittetutvuja!

> Minu postitustel on õigustus,
> püsikate omadel ei ole. Olen seda pealtnäha ebaõi
> glast asja seletanud. Ravi on teemaväline, kuid ai
> nus meede ja seejures tõhus. Ravi vajadus on põhje
> ndatud, kuna püsikad rikuvad elementaarseid reegle
> id, ei lase tutvuda.

Kui tahad tingimata Delfi naisteka foorumis olla, siis mine omaravinõuannetega tervisemure alamfoorumisse! Siin on koht tutvumiseks ja sinusugusel mittetutvujal siia asja ei ole!

> Ma olen vastanud küsim
> ustele ja minu esitatud küsimustele on tunduvalt r
> ohkem vastamata jäetud.

Sa oled KÕIK küsimused vastuseta jätnud ja vaid demagoogilist mula ajanud, miks sa ei vasta mu küsimustele?

> Minu ravi saab usal
> dada, kuna see on põhjendatud ja sisulisi vastuväi
> teid ei ole. Ma ei ravi kedagi haigemaks siin, kun
> a elementaarsete normide kehtestamine teenib enami
> ke huve.

Kuidas saab usaldada ravi, mis põhineb vaid teiste sõimamisel ja halvustamisel? Mida sa siin üldse ravid?
Kui inimene on harjunud valetama ja varjama, siis ei ole ta käest võimalik adekvaatseid vastuseid saada ja seni, kuni sa mu küsimustele vastanud ei ole, ära siia foorumisse oma nina topi! Saad sa üldse aru, mis su käest tahetakse? Või oledki mingi poolemeelne, kes iga asjapeale ainult midagi ebamäärast pobiseb?
 
:(( 28. mai 2015, kl 20.22
kokk, kuule kokk, ma olen ikka :((, ma ei ole :)). või olen? lähen vaatan peeglist. sa ütlesid, et "kallis :))".
arst muidugi ongi meile kallis. kus me ilma temata, hädaorg, muremeri, vaeva vald ja kannatuste kants, ei oska istu, ei oska astu, maa külmand, kärss kärssand, kured läinud, kurjad ilmad..
muutun temale mõeldes iga kord väga poeetiliseks.
peaasi, et arst oleks tõesti alati meiega. ma isegi ei saa aru, kuidas see koht siin enne ilma sai eksisteerida justkui tiibadeta lind, justkui traktor tavotita, justkui päike ilma UV-kiirguseta. mind haarab õud sellele pimedale ajastule siin mõeldes.
trollibussiga meeldis muidu ka mulle sõita. kuna trollidest viimasel ajal palju juttu, siis on loota, et viiakse meid jälle ehk trollibussiga sõitma, seal on siis Muumitrollid ja Mooses ja Lenin. ilm pidi ka ilusaks minema, arst ise ütles.
muide, minu nutitopsil pole laadijat. saad sa kuidagi voltida või leivast voolida mulle? sanitar smuugeldab sisse, ma hoidsin talle õhtuseid buulotskaid.

ootan ka enda küsimustele väga arsti vastuseid.
 
arst 4 28. mai 2015, kl 20.27
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> arst 4 Kirjutas:
> ------------------------------
> -------------------------
> > Põhjendused on too
> dud ka siinse t
> > eema praegusel leheküljel.
>
> > Võib kopipasteerida uuesti siia lugemiseks.
>
> >
> > Vt näiteks tänast tutvusteemat
> > "Tutvu
> n naisega, kellele meeldib reisida" http://naistek
> as.delfi.ee/foorum/read.ph p?23,13644931
> >
>
> > Seal on tüüpiline püsikate solk ja see ei lase t
> utvuda, seda illustreerib seal selline ängistav po
> stitus:
> >
> > "Kuradi sitapead
> > ! Kirjuta
> s:
> > -----------------------------------
> > -
> -------------------
> > > Ärge solkige teemat!!!!
>
>
> Kuna lp :)) nõuab iga väite põhistamist ja
> nimetab seda meie ravimeetodiks, siis võin seda n
> õuda ka temalt. Mille alusel väidate, lugupeetav,
> et tegemist on just PÜSIKATE solgiga?


Püsikad väidavad tundvat teiste püsikate käekirja, saavad aru, kas on õige Alu või mitteõige. Püsikate enda solgil on samasugused äratundmise märgid küljes.

Sedalaadi tutvusteemade solkimist on varem rohkelt olnud ja on arusaadavalt olnud püsikate kätetöö, püsikad on lausa oma kontodega teemadesse kaaperdama lennanud.

Kuna püsikad elavad siin iga minuti, jakasutavad anonüümseid nimesid sageli, siis on suurem tõenäosus, et solk just nende poolt tulebki.

Iga asja jaoks ei pea otsima kivisse raiutud paragrahvi ja tõestust. See on haige, et õigustada iga oma tegu paragrahvide jms retoorilisega.


> Tähendab, et ehkki te ei tea trollijate IP
> -aadresse, ei peagi te neid teadma, sest need ei o
> maks mingit tähtsus. Bueno, magnifico! :)

Teietamine, teretamine, õigekiri, formaalsused jms mõjuvad viisakusele vastupidisena.
IP-aadressi jutt on arusaamatu. IP aadress ei ole unikaalne identifikaator, mistõttu ei saa tema põhjal midagi järeldada. Näiteks siin foorumis võivad kõigil püsikatel olla ühiselt üks ja seesama haigla IP-aadress või sama web-proxy veebisaidi aadress.
Nõustun, et IP-aadresse ei pea teadma, kuid jääb arusaamatuks, miks tutvusfoorumis püsikad seda IP teemat sedavõrd armastavad.


>
> Mittejärelduslik teadmine - meeleline kaemus? sise
> kaemus? mälu? Lugupeetud psühhiaatrile ei ole kaht
> lemata teadmata Jeruusalemma sündroomi mõiste.

Mõisted jm formaalsus ei näita tarkust.
 
:(( 28. mai 2015, kl 20.32
mis on Hunger Games mäng? selle peab suutma läbida? see on uus kodune ülesanne?
aga tahan ka saada läbinägelikuks nagu röntgenpilguga arst. tahan osata kellegi ainsast lausest koostada persooni cv-d ja personaalportreed. tahan olla sama tark ja hea nagu peaarst Mooses, kes jaotab ainsa pilguheitega kommenteerijad püsikateks ja mittepüsikateks, eraldab sikud lammastest, terad sõkaldest, mustad valgetest, kollased kirjutest, kaelkirjakud sebradest.
kuidas küll kuidas ma seda saan saama?
 
Endine püsikas, 28. mai 2015, kl 20.33
Tutvumine kui selline ei ole reglementeeritud protseduur, kus kõigepealt suures valges saalis kaks inimest vastastikku seistest kohmetult reveranssi teevad, siis mõned kohustuslikult päheõpitud laused vahetavad ja seejärel puujalga liibates keset saali paar valsisammu libistavad..oh ei...tõeline tutvumine, see on elu ise, oma ettearvamatuses ja äkilisuses - selleks võib olla pulm, matus või ämma juubel, see võib toimuda suitsusaunas, jääkeldris või arestimaja kainestuskambris, seda võivad teha nii lapsed, täiskasvanud kui ka pensionärid - ühesõnaga, keskkonnas kus inimene on väljas mingist kammitsevast rutiinist ja ettekirjutusest ja saab olla tema ise, vahetus siiruses, teravmeelsuses ja erudeerituses..kasuta ainult juhust ja ära pükse täis lase, kui partner jah ütleb..
mis nn. püsikate solkteemadesse puutub - saab ka seal tutvuda, ole ainult varmas end näitama ja iseendaks jääma ning oma sõnu mitte põdema..mõnest pillatud lausest või mõttest võiud tunda sidet ja vastata, tekib vastastikune vestlus üldise mammutteema sees, ja siis, mingil hetkel voila..ongi aliased sinised ja noored võtavad toa....
miks ei räägita solkimise tegelikust põhjusest - sellest, et keegi t..rastunud egomaniakk postitab sellesama vestleja/tutvuja nime all paar rõvedust ja kui puudub mingigi elementaarne äratundmisinstinkt, lahkubki teine partner hämmingus, et miks sõbralik kaaslane ühtäkki labastus..ja saab meie maniakk jälle WC-seinale kriipsukese tõmmata,
aga muidu on elu ilus....
 
Kallis :(( 28. mai 2015, kl 20.39
Ikka mõtlesin sind, aga näed näpp vääratas :) Ma tegin sulle juba laadija valmis, voltisin päris tükk aega. Kuna otsikuks on Micro USB, siis sobib see kindlasti su nutikale. Õnneks meil pole nii range osakond, et nutikad oleks ära keelatud. Ükskord küll arsti tuli palatisse läbi otsima, sest keegi kaebas, et Feedja naabervoodist hoiab tumbotškas elavat hane. Muidugi oli see laim, sest tegelikult oli tal kõigest kuivanud tuvipea. Fedka on lahe poiss, õpetas meile luuletuse: "Prošlo zima i stalo leto, spassibo partiju za eto!" Fedka räägib, et imperialistid toppisid ta ajamasinasse ning saatsid aastast 1977 meie aega. Me ei suuda talle selgeks teha,et Leonid Iljitš Brežnev enam me maad ei valitse. Nüüd ta konstrueerib päevade kaupa ajamasinat, et olevikku tagasi pääseda. Arst ütles, et kui me ilusasti ennnast üleval peame, saame järgmisel nädalal poodi!
 
arst 4 28. mai 2015, kl 20.50
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui sa tõtt ei räägi, siis järelikult valetad, võ
> i äärmisel juhul varjad olulisi detaile.


"Kaliifi peakokk" kopipasteeris filosoofia materjale siia, mis ei toeta sinu sedalaadi demagoogilisi järeldusi. Leppige omakeskis kokku, kumb teist eksib.

Ma ei avaldanud oma solgitud tutvusteema asukohta, mis ei tähenda, et ma valetan. Isegi kui ma millegi osas valetaksin, siis ei tähenda, et kogu mu tekst vale oleks, vaid ainult mingi väiksem osa sellest. Näiteks võin teha teraapilise erivõttena valetamise, kuna seda on vaja ravi eesmäril. See ei tähenda, et minu ravi on vale ja ebatõhus ju. Vastupidi, ravi on selgelt tõhus olnud.


> Sel juhul ei ole su siinviibim
> isel mingit õigustust, kui sa siin tutvuda ei kava
> tse. Otsi omale teine solgiauk ja tutvu seal!

Meil on võrdne tutvumise olukord, kuna kummalgi pole aktiivset tutvumise teemat. Ma soovin esmalt foorumis luua tutvumise normaalsed võimalused, seejärel alles saab kõne alla tulla, kas teen teise tutvumise teema või aktiveeerin esimese.

>
> Miks peaks sinuga leppima? Kes sa siin
> oled selline?
> Tavaline püsipasandaja ja mitte
> tutvuja!

Olen püsikatega vähemalt võrdväärne kui mitte rohkema õigustusega siin. Kas sul poleks aeg Stroomi metsa pilatesesse minna?


> Kui tahad tingimata Delfi naisteka foorumis
> olla, siis mine omaravinõuannetega tervisemure ala
> mfoorumisse! Siin on koht tutvumiseks ja sinusugus
> el mittetutvujal siia asja ei ole!

Tore näha ravi progressi, et mõistad foorumi eesmärki.
Kui püsikad hakkavad ise reaalselt foorumit eesmärgipäraselt kasutama, siis vastutasuna pakun, et mingit ravi ei tule, kuna pole vajadust. Eemaldage teemaväline solk, mammutteemad ja blogid, lõpetage chatt ja ravi võib külmutada sellest hetkest alates.

> Sa oled KÕIK küsimused vastuseta jätnud j
> a vaid demagoogilist mula ajanud, miks sa ei vasta
> mu küsimustele?

Lihtne on tekitada olukorda, kus sa ise ei vastaks küsimusele. Näiteks Kadaka puhul on eriti hästi see õnnestunud, kuna tal on ka palju infot väljas ja palju vastuolusid, talle on lihtne esitada küsimus, mis vastuolud välja toob ja seetõttu ta ei vasta. Võin ka sulle sellise küsimuse konstrueerida.
Ma ei vastanud oma tutvusteema asukohaga ütlemisega, kuna küsisin selle küsimuse juurde, et mis eesmärgil seda soovid. Sa ei vastanud ja mul ei ole põhjust asja põhjuseta välja anda.

> kuni sa mu küsimustele vastanud ei ole, är
> a siia foorumisse oma nina topi!

Teised püsikad õigustavad oma solki ja toetavad anarhilist reeglite puudumist, sina aga oled vastupidine ja lood reegleid. Leppige omavahel kokku, kes eksib.
 
Kaliifi peakokk 28. mai 2015, kl 20.51
Endine püsikas võttis asja niivõrd ilusasti kokku, et paremini seda teha ei annakski :) Kusagil varasemalt oli väga hästi kirjutatud, et võõrasse baari sisenedes tellid kõigepealt endale klaasi vett ja istud lauda ning jälgid, mis toimub. Olen seda taktikat kasutanud nii Eestis kui välismaal ja see toimib. Kui lennatakse aga piltlikult Harlemi getobaari uksest sisse, peo dollareid täis ja loobitakse n-sõnu ja m...f.cka sõnu paremale ja vasakule, on selge, et paarikümne sekundi pärast läheb seisuks. Kunagi üks purjus sõber lällas Tartu ööklubis ka midagi stiilis, et maakad jne. Olukorra päästis ainult see, et jõud olid võrdsed, asusime läbirääkimistesse ja kokkuleppel viisime joobnu autosse magama.

Psühhiaater ei tea Jeruusalemma sündroomist midagi. Mõisted ei näita tarkust. Ok! Selle all oli mõeldud, et inimene võib mingis situatsioonis hakata end kellekski kõrgemaks pidama. Me pole siin lambakari, keda hea karjane peab karjatama ja kellele hea ja kurja tundmist õpetama. Kuna psühhiaater püsib siin teemas, on alter egost troll ka näpp klaviatuuril siin stand by peal. See aga säästab teisi teemasid trollingust. Ehk ohverdades tutvusrubriigi ajutise heaolu saavad teised teemad hingata. Polegi nii vähe või mis ;)
 
arst 4 28. mai 2015, kl 21.01
Endine püsikas, Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tutvumine kui selline ei ole reglementeeritud prot
> seduur, kus kõigepealt suures valges saalis kaks i
> nimest vastastikku seistest kohmetult reveranssi t
> eevad, siis mõned kohustuslikult päheõpitud laused
> vahetavad

Sellist äärmuslikku reglementi ei peetagi üldiste normide järgi tavapäraseks. Tutvujate solk on ülenormide äärmuslikult häiriv.


> mis nn. püsikat
> e solkteemadesse puutub - saab ka seal tutvuda, ol
> e ainult varmas end näitama ja iseendaks jääma nin


Teoreetiliselt on paljugi maailmas võimalik õnnestunult teha, ainult et kui asi on aetud nii keerukukaks, et õnnestumise tõenäosus on alla 0.1%, siis on absurdne rääkida, et asi on võimalik ja olge aktiivsed proovima.

Solkteemad ei ole normaalsed ja sellest tulenevalt nendes tutvumine ja kõik nendega seonduv pole normaalne.

Kui ei saa aru elementaarsetest tavadest, normaalsest tutvumise keskkonnast, jne, siis peab mõni kruvi lahti olema.

Samas on raviga edu saavutatud, seega ei saa olla kruvid päris lahti, midagi saadakse ikkagi aru.
Hetkel arvan, et tuleb lihtsalt järgida põhimõtet, et kui miski metoodika toimib, siis jätkata lihtsalt järjepidevalt.
 
Kallis :)) 28. mai 2015, kl 21.08
Meil on palatis huvitav seltskond. Üks poiss ütleb, et ta on ühest vene multikast onu Fjodor. Teine nimetab end kass Matrjoškiniks ja kolmas koer Sharikuks. Ootavad kogu aeg mingit postiljon Petškinit, kes pidavat neile värske Murzilka tooma. Kirjutasid kolme peale mingi kirja, ma sain pilgu peale heita. Kardan, et arst näeb seda ja laseb nad kinnisesse osakonda üle viia.

"Armsad isa ja ema!
Mina elan hästi. Vist isegi suurepäraselt. Mul on oma maja. See on soe. Majas on üks tuba ja köök. Mõni aeg tagasi leidsime suure varanduse ja ostsime selle eest lehma. Ema ja isa, ma mõtlen tihti teie peale ja igatsen teid väga. Eriti enne und. Aga sellest hoolimata ei ütle ma teili kus ma elan. Sest siis te tulete ja viite mu koju ja mu sõbrad jäävad ilma minuta hätta.
Meil on üks hästi suur ja soe ahi. Mulle meeldib väga selle ahju peal lesida. Sest viimasel ajal on mu tervisega üsna sandid lood. Reuma on käppades-kontides ja saba tahab ka otsast ära kukkuda. Kallis isa ja ema, see tuleb sellest, et kogu minu elu on olnud üks suur hädaorg, mind on näpistanud külm ja nälg ja ma olen pidanud olema päevade viisi lageda taeva all. Aga nüüdeset on kõik hoopis teisiti. Ma söön vorsti ja põrandal kausis on mul alati lüpsisooja piima. Joo ennasta kas või lõhki. Mitte keegi ei keela. Hiirtest ei taha ma enam midagi kuulda. Püüan neid mõnikord ajaviiteks. Ja ainult lõbu pärast. Või tõmban nad tolmuimejaga vuhinal urust välja ja lasen põllu peal lahti. Päeval meeldib mulle kõige rohkem katusel olla. Seal ma vahin taevasse, keerutan ka kohendan vurre ja vuntse, ja muudkui päevitan. Tundide viisi. Vahetevahel lakun ennast päikese paistel ja panen siis kasuka kuivama.
Juba mõned päevad ajan ma karva. Vana karv on nii lahti läinud, et pudeneb lausa tervete tortidena seljast maha. Nii et parem ära toas oma nägu näitagi. Aga hea, et selle asemele kasvab kohe uus. See on nii puhas ja siidpehme. Just nagu karakull. Ja häälega on mul ka sandid lood. Alalõpmata on hääl ära. Tänavahulgiseid on palju ja igaühe peale peab haukuma. Kui oled paar tundi järjest sedaviisi haukunud, pole häälest enam midagi järel. Ainult üks kähin.
Kallis isa ja ema, olen kindel, et te ei tunne mind enam äragi. Saba on mul rõngasse läinud, kõrvad on kikkis, nina on mul külm ja karv tihe ja paks ja pikem kui kunagi enne. Nii et võin kas või lume sees magada. Poes käin ka ise. Olen kõikide müüjatega sina-peal. Nii et konte saan nende käest päris ilma rahata. Nõnda siis ei tasu teil minu pärast põrmugi muretseda. Olen terve nagu purikas. Igal näitusel võidaks ma kindla peale kõik medalid. Kauniduse ja taibu eest.
Nägemiseni.
Teie poeg-onu Sharik."

Muidu on nad normaalsed poisid, aga arst peab neid millegipärast kahtlasteks. Täna käis ta neid palatis kiusamas tõenäosusteooriaga...?:(
 
:)) 28. mai 2015, kl 21.13
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Endine püsikas võttis asja niivõrd ilusasti kokku,
> et paremini seda teha ei annakski :)

Sulle meeldib iga püsika tegevus, seetõttu korruptiivselt kiidad oma hõimukaaslasi.
Paraku on asjad sedapidi, et lõpuks võidab ikkagi enamuse arvamus ja see toetab üldiseid norme.
Tema tekstis oli lihtsalt tüüpiline solkimise õigustus ja nagu ikka, raske on põhjendada asja, mis on üldiste normide vastu. Näiteks WC-s suitsetamist kaua aega õigustada ei õnnestu, kuna see on üldnormide vastu.


> Kusagil vara
> semalt oli väga hästi kirjutatud, et võõrasse baar
> i sisenedes tellid kõigepealt endale klaasi vett j
> a istud lauda ning jälgid, mis toimub.

Selline ettevaatlikkus ei ole foorumites kohane. Peab olema päris totakas, kes läheb näiteks Müügi foorumisse ja loeb esmalt pikalt, mida teised kirjutavad, ja alles siis julgeb postitada oma müügi kuulutuse.

Siin tutvusfoorumis võib veeklaasi ja suupisteid soovitada ainult 5-le püsikale, teised siia solgimäele ei tule ja kui tulevad, siis on edu püsikate tõttu olematu tõenäosusega, ehk ajaraisk.
 
:)) 28. mai 2015, kl 21.17
Kallis :)) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Meil on palatis huvitav seltskond. Üks poiss ütleb
> , et ta on ühest vene multikast onu Fjodor. Teine

Raamatute lehekülgede kopipasteerimine ei õigusta püsikate solki.

See on tutvusfoorum ja solgiga te segate teisi.
 
kadakajupp 28. mai 2015, kl 21.20
troll, ära vingu - kes sul keelab oma teemat üleval hoida, sinna postitada ja suhelda? ja kui sul on selleks oma stiil ehk siis passivne passimine, pole vaja teisi selle eest karistada. ja ma just kontrollisin, tutvujate teemad on ka kenasti olemas.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.