Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas tutvub
 
));(( 29. mai 2015, kl 10.25
kokk, kulla kokk, minu öö oli ka rahutu. võitlesin pisarate ja solvumisega, et peaarst mind ei armasta. tahtsin sulle nutitopsiga hellata, kuid nagu ikka levi oli ööseks ära võetud. no et me ei leviks.
siis nägin meie ülemarsti alter ego popkorni pakiga üle koridori teite palati poole hõljumas ja mul hakkas otsata häbi. mõtlesin, näed, isegi öösel ja alateadvustatult tegeleb ta oma armsate patsientidega, ei saa rahus puhatagi. kuis ma küll nii geniaalse inimese kohta nii iseka mõtte enda sisse lasin, et mulle, mulle, mulle. hirmus mõelda. no kuis võikski nii kena ja hõivatud inimene kõiki armastada! ei jõua ju. inimvõimetel on ometi piirid. ta on niigi nagu elava Kristuse ja noore meheliku Kim Jon Un'i kehastus, kuid ega temagi kõikjale jõua.
teie palat on muidugi tubli. uuteks päevasaavutusteks valmis ja puha. õigustamaks igakülgselt meie kalli arsti vajalikkust.
vaatan, et ka kavalpea Sid püüab ettevalmistatud kõnega plusspunkte teenida. olen kindel, et arst tuleb ja taas on Sidile pikem individuaalseanss garanteeritud. meie, tumba-jumbad aga peame taas järjekorras ootama, et arsti helde käsi meid ka seesinasel päeval tervendaks, juhendaks ja õiglaseks ning jätkusuutlikuks eluks foorumis ette valmistaks.

kulla kokk, jah, sinu enekas jõudis kohale. mulle meeldib. kuigi ma ei tea, mis pidi seda vaadata tuleb. kuigi nagu igatepidi on ilus. aitäh.
hakkasin ka oma enekat voltima. panen kohe teele, kui valmis saab.

lisaks, nagu nägid, on mul uus nimi. voltisin selle täna öösel. olen nüüd nagu liblikas, onju? liblikas, kes meie hea arsti alter ego kannul hääletuna lennelda saab, teda hääletuna imetleb ja teenib.
 
Kaliifi peakokk 29. mai 2015, kl 11.00
Olen täiesti sõnatu, nii imeline nimi ));(( ! Liblikatega seostub palju kaunist, liblikad kõhus, kirju liblika suvi. Liblikas sümboliseerib õnne ja armastust.

Arst on tõesti geniaalne. Ma räägin sulle, kuidas ta nii targaks sai. Alguses oli ta tavaline inimene. Ühel päeval uinus ta puu all ning unes kõneles temaga Kõrgem Vaimolend (KV). KV käskis tal kõik maine selja taha jätta, unustada lähedased ja asuda Delfi püsihaigeid ravima. KV andis talle erilised võimed - arst võib lugeda mõtteid, läbi seinte minna, teleporteeruda ruumis sekunditega, läbida "ussiauke" ja suhelda teistes dimensioonides viibivate vaimolendite ja reptiilidega. Arst suudab eirata kõiki gravitatsiooniseadusi. Ainult et nende võimetega kaasnes paraku see alter ego ehk Id.

Arsti alter ego hirmutas aga meid väga. Heiki ütles, et ta on vaarao si.asitik ehk skarabeus ja läheb tumbotška alla peitu ning ei karda popkorni. Vello tõi oma šamaanitrummi välja ja kordab 6-silbilist mantrat Om mani padme hum! Vahepeal ajab palveveskit ringi, et kuri vaim palatisse ei tuleks. Me kõik oleme desorienteeritud. Varsti algab suur ringkäik eesotsas peaarstiga. Siis äkki saame oma murele leevendust.

PS! Ootan sinu enekat nii kannatamatult :)) Poisid on minu peale juba armukadedad, et me nii aktiivselt suhtleme. Tervitavad ka kõik sind! Fedka lubas sulle oma ajamasinat näidata kui see valmis saab. Praegu ta nuputab, kust võtta energiaallikat. Kapten Raivo kehastus Neptuniks, kuna me tema laevaga ekvaatori ületasime ja kastis meid kõiki veega. Pärast jagas rummi laiali jälle.
 
Ignore 29. mai 2015, kl 11.27
 
Pizdore 29. mai 2015, kl 11.42
 
Arsti vastuvõtt 29. mai 2015, kl 12.55
Reedel arsti vastuvõttu ei toimu, kuna arst haigestus. Haigestumise põhjuseks püsihaigete liiga kõrge kontsentratsioon.
 
Sid 29. mai 2015, kl 13.02
Teadaanne: Uriiniproove ja anaalkaabet võetakse
E-R 18.30-18.45.
Palume moodustada nimikiri.
ARST
 
Endine püsikas, 29. mai 2015, kl 13.07
Mul on pisikene mure
tegin ona hästi suure
kuidagi ei mahu ära
täis on pu"ksid ja ka pärak
 
irw 29. mai 2015, kl 13.21
panid kadakale ära?
 
Sid 29. mai 2015, kl 15.06
Järjekordne näide, kuidas liba enda ja oma alteregoga dialoogi peab, kui püsikad kõik eemal on. No ei anna see hing rahu, ikka vaja teemat hoida. :D
 
btw 29. mai 2015, kl 15.12
kes temast kuidagi lahti saade võimalik ei olegi? jääbki siia sodima?
 
Sid 29. mai 2015, kl 15.14
btw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kes temast kuidagi lahti saade võimalik ei olegi?
> jääbki siia sodima?

Kuni registreerimine kohustuslik ei, seni tast lahti ei saa. Vanad kalad tunnevad ta haisu järgi ära, aga uued tutvujad põgenevad. Kahjuks.
 
kadakajupp 29. mai 2015, kl 15.16
lubas kaduda, kui keegi enam ühtegi kõrvalist kommentaari ei kirjuta ega ühtegi arutelu ei pea. või midagi säärast.. ilmselt tähendab see maksimaalset 160-tähemärgilist lakoonilist kuulutust ja kõik.
 
btw 29. mai 2015, kl 15.17
ma ei julgeks selle isiku lubadusi küll tõena võtta.
 
kadakajupp 29. mai 2015, kl 15.25
eks ta siis ilmuks uue alter egona või jumal teab, mis sigadusi tal veel plaanis on. lisaks on äärmiselt ebatõenäoline, et ühtäkki ongi siin ainult kuulutused rivis. foorum pole niisuguse eesmärgiga kunagi olnudki, vaid ongi mõeldud aruteludeks muuhulgas.
 
Kaliifi peakokk 29. mai 2015, kl 15.49
Ei mina seda usu, et ta nüüd lõplikult ära kaoks! Spämmi suudavad koos alter ego ehk miniminaga toota 17-18 tundi ööpäevas, lihtsalt hämmastav! Minimina sitsib siiani kõrvalteemas, arsti teadmata. Vanas Roomas olla selliste isikute kohta öeldud: "Hing on kehaga lõdvalt seotud". Sellised isikud ei saanud abielluda, nende üle seati eestkoste jms. Viimasel ajal hakkas arst kuidagi ära vajuma, virtuaalmälu muutus na kehvakeseks. Ei mäletanud enam, mida ja kellele vastas, jutt muutus vastukäivaks. See pole enam mingi teadus kui kogu tekst koosneb vaid teiste kasutajate tsitaatidest!
 
:))) 29. mai 2015, kl 15.51
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> eks ta siis ilmuks uue alter egona või jumal teab,
> mis sigadusi tal veel plaanis on. lisaks on äärmi
> selt ebatõenäoline, et ühtäkki ongi siin ainult ku
> ulutused rivis. foorum pole niisuguse eesmärgiga k
> unagi olnudki, vaid ongi mõeldud aruteludeks muuhu
> lgas.


kas tutvusfoorum on mõeldud blogideks ja muusikaks?
 
Sid 29. mai 2015, kl 16.00
:))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> kas tutvusfoorum o
> n mõeldud blogideks ja muusikaks?


Miks mitte?
Kui muusikaga saab omi tundeid ja emotsioone edasi anda, siis saab selle abil ka tutvuda. Sulle selle seletamine oleks paras raketiteadus. Kui inimesele ei ole ikka emotsionaalset intelligentsust antud, siis pole ka midagi teha.
 
:))) 29. mai 2015, kl 16.04
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> :))) Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
>
> > kas tutvusfoorum
> o
> > n mõeldud blogideks ja muusikaks?
>
>

> > Miks mitte?
> Kui muusikaga saab omi tundeid ja
> emotsioone edasi anda, siis saab selle abil ka tu
> tvuda. Sulle selle seletamine oleks paras raketite
> adus. Kui inimesele ei ole ikka emotsionaalset int
> elligentsust antud, siis pole ka midagi teha.


Kui siia teha homme 20 aktiivset lisablogi ja muusikateemat, siis kas arvad et see oleks õige?
 
Sid 29. mai 2015, kl 16.07
:))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Kui sii
> a teha homme 20 aktiivset lisablogi ja muusikateem
> at, siis kas arvad et see oleks õige?

Kui sa nende abil tutvuda suudad, siis lase käia! Miks see kuidagi mind või kedagi teist segama peaks?
 
sid 29. mai 2015, kl 16.27
näpud nii valutavad. panen siia linke muusikast ja otsi siis neid vanu laule taga. kuna keelt kah ei oska, peab suhtlema erinevate rahvuste esindajatega muusikaga.
viimasel ajal huvitun vene, aasia ja aafrika muusikast. peab ju ette vamlistama.

pärakut poleerin ka hoolega.ja teen venitusharjutusi.
 
:))) 29. mai 2015, kl 16.28
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> :))) Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
>
> > Kui sii
> > a te
> ha homme 20 aktiivset lisablogi ja muusikateem
>
> > at, siis kas arvad et see oleks õige?
>
> Kui
> sa nende abil tutvuda suudad, siis lase käia!

Kui olemasolevad blogjad ja muusikud jt teemavälised püsikad suudavad tutvuda, siis järelikult on suutlikkus olemas kõigi jaoks ja tekib küsimus, miks esitad küsimuse kui on tõendvastus juba olemas?

> Mik
> s see kuidagi mind või kedagi teist segama peaks?

Võimalik, et segab, kuna Lk 1 oleks pidevalt täidetud ainult ja ainult muusika ja kurgiblogidega, mis teeb Lk 2 olevad tutvuskuulutused vähenähtavaks.
 
Kaliifi peakokk 29. mai 2015, kl 16.32
Arst on vahepeal triipe juurde saanud. Eile oli veel :)), täna juba :))). Seega N. armee nooremseersandist sai seersant ;)

Mind küll aktiivsed lisablogid ja muusikateemad ei sega. Need on sotsiaalse suhtlemise vormid ja aitavad tutvumisele kindlasti kaasa. Mida enam me potentsiaalsest kaaslasest teame, seda suurem on õnnestumise tõenäosus.

Reeglitest. Sina tahad meid ravida, panna kõik ühte jalga käima ja ühte moodi mõtlema. Toppida nagu põhjakorealased ühesugustesse hallidesse vormidesse ja punalippude lehvides tööle saata. See normeerimine meenutab mõne aasta tagust seika Pärnu maanteelt. Reede õhtu, lörts, läga, pimedus. Liiklus tihe. Korraga kukub kiirus 55 km/h peale. Kiikan, meeletu kolonn ees. Sõidukaaslane muutub aina närvilisemaks. Kuluvad kilomeetrid, isegi kümned kuni ükshaaval saame vabasse vette. Mis selgub? Keegi ca 45-aastane meesterahvas on oma auto rooli külge klammerdunud, silmad hirmust punnis ja dikteerib sõidutempot. Tema järgi pidid sellel õhtul kõik joonduma. Sa tahad panna meid ka SINU maitse järgi siin käituma, eksole ;)
 
:))) 29. mai 2015, kl 16.35
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mind küll aktiivsed
> lisablogid ja muusikateemad ei sega.

Sind, Sid'i ja ilmselt kõiki püsikaid tutvusväline temaatika ei sega. Mis te arvate, kas mitte-püsikaid segaks kui Lk 1 oleks tutvusväliste teemadega aktiivselt okupeeritud?
 
kuku pikali 29. mai 2015, kl 16.38
neil, kes siia neid täiesti mõttetuid ja sisutud postitusi teevad, peab olema palju vaba aega ja ega mõistus logiseb neil ka ikka tublisti.
 
:))) 29. mai 2015, kl 16.41
kuku pikali Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> neil, kes siia neid täiesti mõttetuid ja sisutud p
> ostitusi teevad, peab olema palju vaba aega ja ega
> mõistus logiseb neil ka ikka tublisti.


Kas tahad öelda, et püsikate mõistus logiseb?
Mis on sinu arvamus, kas Lk 1 võiks olla aktiivselt täidetud püsikate stiilis solkteemadega?
 
Sid 29. mai 2015, kl 16.42
:))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Võima
> lik, et segab, kuna Lk 1 oleks pidevalt täidetud a
> inult ja ainult muusika ja kurgiblogidega, mis tee
> b Lk 2 olevad tutvuskuulutused vähenähtavaks.


Mida sa siin seletad ja ravid, hakka oma teemasid ja blogisid siis vorpima! Loomulikult ei tule keegi sinuga kaasa ja nii pead sa üksi rabelema, et teemad ees püsiks, aga jõudu sulle selleks.
Kui sa aga väga hoogu sattud, siis pead Liina_tii ja perega maalt saatusega arvestama, modedele nende üliaktiivsus millegipärast ei meeldi.
 
kuku pikali 29. mai 2015, kl 16.44
:)))
ma tahan öelda, et sinu mõistus logiseb ja õige palju.
 
To :))) 29. mai 2015, kl 16.46
Hommikul huvi pärast jälgisin, kuidas te koos oma alter egoga tutvujate teemades lustisite, nii et ära hakkagi parem. Peab need teemad eraldi siia välja tooma?

sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
näpud nii valutavad. panen siia linke muusikast ja otsi siis neid vanu laule taga. kuna keelt kah ei oska, peab suhtlema erinevate rahvuste esindajatega muusikaga.
viimasel ajal huvitun vene, aasia ja aafrika muusikast. peab ju ette vamlistama.

pärakut poleerin ka hoolega.ja teen venitusharjutusi.


Võta midagi ette. Näiteks osta omale elu. Poleeri pärak hiilgavalt puhtaks, me tuleme kontrollima seda! Kui ei ole tulemuseks ideaalselt puhas peps, siis on oioio...:D
 
Sid 29. mai 2015, kl 16.48
:))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Mis te arvate, kas
> mitte-püsikaid segaks kui Lk 1 oleks tutvusväliste
> teemadega aktiivselt okupeeritud?

Kas sa oled ennast nüüd mittepüsikaks juba tituleerinud? :D :D

Saa aru, sina ja liba olete kaks ainumast püsikat, keda teised segavad, kõik ülejäänud saavad ju hakkama.
 
:))) 29. mai 2015, kl 16.52
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> :))) Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
>
> > Võima
> > lik, e
> t segab, kuna Lk 1 oleks pidevalt täidetud a
> >
> inult ja ainult muusika ja kurgiblogidega, mis tee
>
> > b Lk 2 olevad tutvuskuulutused vähenähtavaks
> .
>
>
> Mida sa siin seletad ja ravid, hakka
> oma teemasid ja blogisid siis vorpima!

Intelligentne inimene mõtleb läbi enne toimingut. Hetkel on ainult 2 püsikat vastanud ootuspäraselt. Kas võiks kannatada ja oodata ära teiste vastused?

> Loomulikult
> ei tule keegi sinuga kaasa ja nii pead sa üksi ra
> belema, et teemad ees püsiks, aga jõudu sulle sell
> eks.
> Kui sa aga väga hoogu sattud, siis pead L
> iina_tii ja perega maalt saatusega arvestama, mode
> dele nende üliaktiivsus millegipärast ei meeldi.


Mis selle teksti eesmärk oli? Kas andsid mõista, et reaalselt oleks võimatu Lk 1 okupeerida püsikate stiilis?
Selline tekst tundub tähendama seda, et sa ei usu, et ideed saaks realiseerida, samas andsid mõista, et püsikatel on ükskõik kõigest. Kui püsikatel on ootuspäraselt ükskõik kõigest ja tutvujatest nad ei hooli, siis miks üldse öelda, et tõenäoselt idee ei toimiks, et vaja oleks prl Tii abi jne?
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.