Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas tutvub
 
kadakajupp 29. mai 2015, kl 19.42
sõda on igal juhul tõenäolisem, kui sinu eeldus esilehele teemategijate soovide osas. miks sa arvad, et seda poleks juba tehtud? kuna ei ole, siis pole soovijaid.

muus osas - paluks viidet spetsiifilistele normidele, mis keelavad üle x arvu postitusi foorumiteemas? mina ei ole seda delfi.ee lehelt leidnud, mujal olevad ei kohaldu antud kontekstis.

huvitav, kui tutvumiskuulutuses mainitakse, et tutvuja omab bmw x6-t, kas see oleks siis sinu meelest kohasem postitus autofoorumisse?

ja sinu tegevust jälgides tundub mulle, et sa sittad lihtsalt teemasid, tuues ettekäändeks mingid fantaasiad normidest ja olematust reaalsusest.


last, but not least - lk 1 eksisteeris siin enne sind ja mind, ilmselt teeb ta seda ka pärast sind ja mind. väga palju ei ole muutunud hoolimata su jõupingutustest ja miks peakski. kui kasutajatele sedasi sobib, siis nii ongi.
 
:))) 29. mai 2015, kl 19.45
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> eee...kus sa seda retsepti nägid? kui nägid, siis
> jaga, ma saan veel koostisaineid muuta või vahetad
> a.

Retsepti postitasid hetk tagasi siia:

"
kadakajupp
29. mai 2015, kl 18.39
Registreerus: 7 kuud tagasi
Postitusi: 2,716
no kuidas saab öelda, et minu tema ei sobi siia? tänu eelmisele postitajale meenus, et unustasin öelda - ma hakkan mandlijahuga šokolaadikooki küpsetama ja otsingi parasjagu sobivat retsepti, mis sobiks lchf toitumispõhimõtetega :).
"


>
> kas sinu meelest on kiluleib munaga ka r
> etsept? :D :D

Sinu teksti kohta võib täiesti õigustatult öelda retsept ja kui teeksime trollimeelselt selle mõiste üle vaidluse siin läbi, siis arvan, et korjaksin ka mõistevaidlusega võidu.

Nagu olen öelnud, siis mõisted on formaalsed detailid ja proovige väärtustada rohkem sisu.

Ei ole intelligentne lihtsalt trollida advokaadi moodi vigaste raamatu mõistetega, Sid'i kaaperdamise mõistega, ega sinu retsepti mõistega.

Kui Lk 1 oleks täidetud mõisteid käänavate trollidega, siis kas see oleks hea pilt?

>
> pekki, nii juhmi tegelast pol
> e olnud au kohata, ei teagi, kas õnneks või kahjuk
> s.

Kui suudate põhjendada minu juhmust või Lk 1 okupeerimise headust vms, siis küpse inimesena ka nõustun teiega.

>
> kuule, sul on vist mingi autismispektri
> häire, sest nii mastaapne funktsionaalse lugemiso
> skuse puudumise seletamine millegi muuga ei tundu
> adekvaatne?

F-ionaalse oskuse osas olen vastanud, et ma ei näe põhjendusi, et see oskus mul puudulik oleks kui me mõtleme üldlevinud arusaama sellest mõistest. Olen lisanud, et leian, et sedalaadi mõiste mainimine ei ole intelligentse inimese tunnus. See on ebaküpsete üleolevate isikute egotoitmise sõna. Eks saab seda mõistet kasutada ka normaalsel eesmärgil, aga enamasti ikkagi kasutatakse seda üleolevaks egotoiduks.
 
kadakajupp 29. mai 2015, kl 19.52
irww... sinu arvamus teatud mõistest on...ee... no ma olen viisakas - äärmiselt ebahuvitav. ja selle mõiste autor vaevalt et egotrippi taotles :D.

kui palju inimesi küpsetaksid šokolaadikoogi mandlijahuga nendest kahest sõnast lähtudes? retsept on juhend toiduvalmistamiseks koos koostisainete loetelu, hulga ning töötlemise õpetusega. näed sa neid viimaseid kahes sõnas "mandlijahuga šokolaadikook"? jätame ekstasensoorsed võimed kõrvale, aga palun küpseta siis selle õpetuse järgi minu koogiga identne eksemplar.
 
irwwwww 29. mai 2015, kl 19.58
lugeja küsib Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kadakajupp, kas sa tõemeeli pead ennast sellest tr
> ollijast paremaks? sa vastad ju igale ta postituse
> le, miks? sa ise provotseerid teda jätkama ja jätk
> ama...ja jätkama. ma küll ei leia, et sa temast pa
> lju nutikam oleksid. pea neljakümnene naine ei toh
> iks enam nii edevalt rumal olla. ise aga viibutad
> pidevalt teistele näppu.

kadakajupil ei ole aega oma fännile vastata, ta peab trolliga vaieldes kõigile ära tõestama, kui tark, haritud ja pädev ta on igas viimases kui asjas.irw
 
:))) 29. mai 2015, kl 20.01
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sõda on igal juhul tõenäolisem, kui sinu eeldus es
> ilehele teemategijate soovide osas. miks sa arvad,
> et seda poleks juba tehtud? kuna ei ole, siis pol
> e soovijaid.

Sa arvad, et kuna hetkel pole Lk 1 blogidega okupeeritud, siis neid ei tekigi ja poleks kunagi saanud tekkidagi.

Selline demagoogiline järeldus ei kõla kuigi õigena ja Hr advokaadi toodud demagoogia teooria väidab, et su järeldus on väär. Eks vaielge omavahel, kumb eksib.

>
> muus osas - paluks viidet sp
> etsiifilistele normidele, mis keelavad üle x arvu
> postitusi foorumiteemas? mina ei ole seda delfi.ee
> lehelt leidnud, mujal olevad ei kohaldu antud kon
> tekstis.

Tundub, et võimendad taas mingeid numbreid ja eeldad, et kui keeld pole kirja pandud, siis keeldu ei eksisteeri.
Kui püsida alamfoorumi temaatikas ja üldistes reeglites, siis ei ole võimalik toota väga palju teemasid, näiteks tutvusfoorumis teed tutvumise teema mõne postitusega ja ongi arvuline postituste kogus küllalt madal. Loogika ja normid määravad sinu küsitud arvu "x", mitte aga viiteline allikas.

>
> huvitav, kui tutvumiskuulutuses m
> ainitakse, et tutvuja omab bmw x6-t, kas see oleks
> siis sinu meelest kohasem postitus autofoorumisse
> ?

Ei. Tundub, et sa otsid trollivaid õigustusi, kuna meeldib trollimine ja 10k postituse täis saamine, ning reaalselt tunned ka ohtu, et haiglane solkimise hobi on ohtu sattumas.

>
> ja sinu tegevust jälgides tundub mulle,
> et sa sittad lihtsalt teemasid, tuues ettekäändeks
> mingid fantaasiad normidest ja olematust reaalsus
> est.
>

Minu trolliv tegevus tuleneb püsikate trollivast tegevusest ja kui püsikad soovivad vähem vinguda ja lahendust, siis lõpetagu ise trollimine, mis lõpetab ka minupoolse.
Sellest oleme rääkinud samuti eelnevalt. Milleks korrata koguaeg.

>
> last, but not least - lk 1 eksist
> eeris siin enne sind ja mind, ilmselt teeb ta seda
> ka pärast sind ja mind. väga palju ei ole muutunu
> d hoolimata su jõupingutustest ja miks peakski. ku
> i kasutajatele sedasi sobib, siis nii ongi.

Värskeimate viimase 2-3 päeva tutvusteemade nimekiri (Lk 1) on alamfoorumi esilehel hetkel täidetud alalõpmatta ja püsikate solgiga ja küsimus oli, et kas sa toetad kui tervenisti see Lk 1 täidetaks sinu blogi sarnaste teemadega? Kas kasutajatele sobiks nii?
 
Kaliifi peakokk 29. mai 2015, kl 20.03
:))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------

>Nagu olen öelnud, siis mõisted on formaalsed detailid >ja proovige väärtustada rohkem sisu.
>Ei ole intelligentne lihtsalt trollida advokaadi >moodi vigaste raamatu mõistetega, Sid'i kaaperdamise >mõistega, ega sinu retsepti mõistega.

Ma ei oleks mingeid "raamatumõisteid" üldse kasutanud, ent häirivaks muutus see demagoogiga, mille ainsaks eesmärgiks oli teisi eksiteele viia. Sa pole esitanud ühtegi loogilist põhjendust, kõik väited põhinevad oletustel, kaemustel. Mina ei peagi esitama midagi, mina ei peagi selgitama, minu piirkond on Delfi. Amen, Inšallah! Keegi vaielda ei tohi. Kust tead, et need on "vigased" raamatutarkused kui sa ise seda teemat ei valda? Kahtled teooriate paikapidavuses? Tubli, nii sünnibki teadus. Ent paku siis midagi asemele, tõesta, et autorid eksivad. Selle peale tuleb soe õhk nagu mõne poliitiku suust. Demagoogia ei ole argumentatsioon! "A mina kasutan argumenti hoopis x tähenduses, kaaperdamist hoopis y tähenduses!" Äkki mina kasutan "auto" tähenduses "lennukit" ja "kitse" tähenduses "elevanti"? Mõisted ei ole ju üldse tähtsad. Ma eksisteerin väljaspool seadust ja keeleruumi, olen nagu olen?

Ega keegi ei soovigi sinuga vaielda vaidlemise pärast. Sa jäta meid rahule, me jätame sind. Kui sa aga hirmsasti vaielda tahad, siis tee seda argumenteeritult. Vähemalt sa oled üsnagi viisakas, see alter ego on lihtsalt matsitar. Ütleme, et keegi põrsas tuleb räpaste jalgadega mu majja, sööb külmkapi lagedaks, joob kõik joogid ja tagatipuks solgutab mu naist. Ma ei kavatse talle aitäh öelda, vaid annan koslepi ning viskan majast välja.

Kes on küps intelligentne inimene? Kas see, kes käib teistele elu õpetamas foorumis? Võiksid seda teha mõnes ülikoolis, sellega kaasneks avalik tunnustus ;)
 
tiagnosaator 29. mai 2015, kl 20.05
Käesoleva teema suurimaks idioodiks võib hoopis pidada Kadakajuppi, kes selle delfidebiilikust ja egomaniakist hullunud vanamooriga koos pa'ska toodab.
Kadakas, tõmba end täpiks, lollakas, no ausalt kohe.
On sul ikka VAJA tema debiilsust õhutada? Ta ju toitub selles, va persekukkunud energiavampiirist psühholoog.
 
kadakajupp 29. mai 2015, kl 20.06
minu blogi ja sinu ning paari kodaniku läbu ei ole üks ja sama asi. mina ei ole postitanud peale siinse teema täna mitte kuskile mujale. aga ega sa neil vahet ei tee, nagu menüül ja retseptilgi. ja sa arvad, et ma peaksin sinu igale alter egole eraldi vastama või? no on ikka edevus sul.


/ahjaa, fb ühte hobigruppi postitasin tõesti, koguni kaks korda - vabandust, no unustasin/
 
kadakajupp 29. mai 2015, kl 20.11
käesolev teema on minu teema ja pole kellegi asi, kellele ma siin vastan või kellele mitte. mis trolli puutub, siis saab ta ka ilma minuta kenasti ja iseseisvalt oma debiilsuse rõhutamisega hakkama. seega ära aja segi põhjust ja tagajärge.

aga muidu tutvud ka siin või miks sa teema avasid? kui sobid minu esitatud tingimustega, siis kirjuta.
 
:))) 29. mai 2015, kl 20.11
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> irww... sinu arvamus teatud mõistest on...ee... no
> ma olen viisakas - äärmiselt ebahuvitav. ja selle
> mõiste autor vaevalt et egotrippi taotles :D.

Ma olen põhjendanud mõistete osas kõik asjad ja eksimusi ei näe. Aga ma ei pea mõistlikuks mõistete kallal närimist, pean oluliseks sisu.

>
>
> kui palju inimesi küpsetaksid šokolaadikoogi
> mandlijahuga nendest kahest sõnast lähtudes? retse
> pt on juhend toiduvalmistamiseks koos koostisainet
> e loetelu,

Esialgselt sa mainisid oma jutus sõna "retsept" järelikult su tekst oli seotud retspti temaatikaga:

"
29. mai 2015, kl 19.06
:))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kadakajupp Kirjutas:
> --------------------------
> -----------------------------
> > no kuidas saab
> öelda, et minu tema ei sobi siia? t
> > änu eelmi
> sele postitajale meenus, et unustasin öel
> > da
> - ma hakkan mandlijahuga šokolaadikooki küpseta
>
> > ma ja otsingi parasjagu sobivat retsepti, mis s
> obi
> > ks lchf toitumispõhimõtetega :).
>
>
>
> Kui arvad, et sinu blogi sobib siia, siis mida
> arvad, kui kogu Lk 1 aktiivselt täita retseptide j
> ms teemaväliste mammutteemadega? Kas see oleks mõi
> stlik?
"

Kui sa mainid sõna "retspet" ja toiduainete nimetusi, siis oli minu poolt korrektne öelda, et sinu tekst oli "retseptide jms teemaväline".
Näiteks kui sa mainid oma tekstis sõna "juriidika" ja nimetad mineid paragrahve, siis on taas normaalne kutsuda seda "advokatuuri jms temaatikaks", kuna see sisaldas sõna "juriidika".
 
:))) 29. mai 2015, kl 20.14
Mul oli väga lihtne küsimus, et mida arvate kui Lk 1 okupeerida püsikate stiilis teemaväliste mammutteemadega?
 
Kaliifi peakokk 29. mai 2015, kl 20.14
Üks huvitav fenomen veel. Millist rahuldust pakub inimesele kui mingi alafoorum X teda sõimab värdjaks, s.peaks, idikaks, luuseriks jne, talle vastu töötab, toodab libateemasid, mõnitab? Masohhism? Jätkem hetkeks siinne keskkond kõrvale, näide on toodud sügisese tekialuse näitel. Mina tunneksin end halvasti kui kõik minu vastu on. Kui mingi üksiktroll mind leimib, siis ma irvitan vastu. Mulle meeldib hoopis olukord, et näiteks autofoorumis, spordifoorumis, reisifoorumis inimesed arvestavad mu seisukohtadega, küsivad nõu, tänavad siiralt ja meil on mõnus seltskond. Kohtume ka vabal ajal ja tänu sellistele foorumitele on sõpru juurde saadud :)

Jälle teemast mööda, see ei soodusta tutvumist...;)
 
:)))) 29. mai 2015, kl 20.18
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mulle meel
> dib hoopis olukord, et näiteks autofoorumis, spord
> ifoorumis, reisifoorumis inimesed arvestavad mu se
> isukohtadega, küsivad nõu, tänavad siiralt ja meil
> on mõnus seltskond. Kohtume ka vabal ajal ja tänu
> sellistele foorumitele on sõpru juurde saadud :)


Kõrvalefektina võib ka usufoorumist leida äripartneri. See aga ei õigusta, et usufoorumis võiks äriblogi avada.

Kas tahad öelda, et Lk 1 okupeerimine mammut teemadega toodaks kvantitatiivselt rohkem kohtumisi ja tutvusi?
 
kadakajupp 29. mai 2015, kl 20.22
oh shit - kaliifi peakokk mainis tekstis sõna lennuk - järelikult oli 9/11 tema töö. ja rahune, okupeerimise foobik. sulle jääb alati mõni püsikate teema, kus end täis teha ja teisi ka. muidugi kui delfi just NORME ei kehtesta siinsete teemade sisu ja vormi osas. ups, sisust sa ju kah ei teadnud midagi...
 
:))) 29. mai 2015, kl 20.27
kadakajupp
29. mai 2015, kl 20.06
Registreerus: 7 kuud tagasi
Postitusi: 2,720
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> minu blogi ja

> kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> käesolev teema on minu teema ja pole kellegi asi,

--

Me oleme sellest rääkinud, et elu ei ole naiivselt enesekeskne, et mina ja mina, minu tuba ja minu luba.

Sinu jt püsikate tuhanded postitused ja teemad mõjutavad ka teisi. Mõju näed näiteks nii, et siin teemas viimase paari tunni jooksul heideti sulle ette mitemid asju, et läbustad oma teemaga foorumit ja segad teisi ja et ära vasta 10k postituse eesmärgil vms.

Kas pead õigeks kui 30 inimest teevad retseptirohked mammutteemad, mis on aktiivsed Lk 1 peal koguaeg ja need 30 inimest õigustaks end, et nende isiklikud teemad ja õigus teha, mis tahavad ja ärgu teised neid segagu?
 
tiagnosaator 29. mai 2015, kl 20.28
kadakajupp Kirjutas:
-----------------------------------------------------
> ag
> a muidu tutvud ka siin või miks sa teema avasid? k
> ui sobid minu esitatud tingimustega, siis kirjuta.
Miks ma teema avasin? Kas sa oled sama debiil nagu see sinu "kasvataja" siin? Miks sina näiteks avad erinevaid teemasid?
Ära nüüd etenda siin sidisugust demagoogilist jobu umbes et miks teema avasid. See jura mida sa siin ajad ei kannata kriitikat ega kutsu vähimalgi määral tutvuma.
Sinu vestluspartner jääb niikuinii valikutest välja.
Mine välja, tantsima, kasvõi muusikat kuulama, joo midagi, aga ära situ siin nagu see peldikulauljannast oponent.
 
kadakajupp 29. mai 2015, kl 20.32
hmm, kui teema ei sobinud, siis ava järgmine või toimi oma soovituste kohaselt ehk siis tee midagi muud sulle meeldivat. tutvumine pole kunagi kohustuslik, ei siin ega seal. aga tänan arvamuse eest :).

/mitte et see mind eriti loksutaks, püüan ikka viisakas olla/
 
:))) 29. mai 2015, kl 20.33
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> oh shit - kaliifi peakokk mainis tekstis sõna lenn
> uk - järelikult oli 9/11 tema töö.

Ei, ilmselt mitte. Hoopis võid öelda, et "lennunduse jms teema on teemaväline tutvusfoorumis".

> ja rahune, okup
> eerimise foobik. sulle jääb alati mõni püsikate te
> ema, kus end täis teha ja teisi ka.

Küsimus ei ole minus, ega mina Lk 1 ei tee 30 retsepti teemat, vaid 30 uut püsikat ja minuks ei saa neid tehniliselt kuidagi pidada, ei saa tuua isegi viidet seadusparagrahvist, et selline käekiri mulle kuulub.

> muidugi kui de
> lfi just NORME ei kehtesta siinsete teemade sisu j
> a vormi osas. ups, sisust sa ju kah ei teadnud mid
> agi...

Taaskord oled proovimas analüüsi ja mõtestamist, smalt väidad, et mul õnnestub teemasid teha ja siis hetke pärast järeldad analüüsi tulemusena, et ilmselt siiski eksisid oma väites ja mul ei õnnestuks teemasid luua, kuna moderaatorid ei laskes vms.

Tore, et harjutate sellist mõtestamist, see on oluline osa.
 
Vend Johannes 29. mai 2015, kl 20.35
tiagnosaator Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kadakajupp Kirjutas:
> --------------------------
> ---------------------------
> > ag
> > a muidu t
> utvud ka siin või miks sa teema avasid? k
> > ui
> sobid minu esitatud tingimustega, siis kirjuta.
>
> Miks ma teema avasin? Kas sa oled sama debiil na
> gu see sinu "kasvataja" siin? Miks sina näiteks av
> ad erinevaid teemasid?
> Ära nüüd etenda siin si
> disugust demagoogilist jobu umbes et miks teema av
> asid. See jura mida sa siin ajad ei kannata kriiti
> kat ega kutsu vähimalgi määral tutvuma.
> Sinu ve
> stluspartner jääb niikuinii valikutest välja.
> M
> ine välja, tantsima, kasvõi muusikat kuulama, joo
> midagi, aga ära situ siin nagu see peldikulauljann
> ast oponent.

Teie vastus teeb Teile tõesti au. Te olete vaba. Võite minna. Aga mõelge järele. Te mõelge veel!
 
arst 4 29. mai 2015, kl 20.38
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hmm, kui teema ei sobinud, siis ava järgmine või t

Sellel teemal on samuti selgitused toodud varasemalt. Toome siis lisaks uue selgituse- kui Lk 1 on koguaeg täis püsikate solgi sarnast teksti, siis kas soovitad demagoogiliselt läbi käia kõik Lk 1 ja Lk 2 teemad?

Täna on olnud üsna viljakas seanss muidu.
Jätkame homme.
 
Sid 29. mai 2015, kl 20.50
:))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Tore, et harjutate
> sellist mõtestamist, see on oluline osa.


Vaadates, kui põhjalikult sa vastad kõikidele sulle suunatud postitustele ja kui vaikselt sa hiilisid mööda mu iseloomustusest, siis järelikult oli mul õigus.
Siit aga järgmised küsimused: kui suur su töövõimetuse protsent on? Mis sorti antidepressante sa manustad?
Viimane küsimus seletaks spetsialistile paljuski lahti su käitumise siin ja poleks vaja imestada su vastuste sisutuse üle.

PS. Kuskilt jäi silma su kurtmine mu õigekirja üle - omaarust olen ma püüdnud kasutada vaid ja ainult korrektset kirjakeelt ja kui mõned puuduvad tähed välja arvata, siis ise küll olulisi möödapanekuid ei ole tuvastanud. Kui sa aga seda liba minuks pead, siis oled sa küll ilmselt vist ainuke, kes seda trolli originaalist eristada ei suuda. :D
 
Cäthy 29. mai 2015, kl 20.50
tiagnosaator Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kadakajupp Kirjutas:
> --------------------------
> ---------------------------
> > ag
> > a muidu t
> utvud ka siin või miks sa teema avasid? k
> > ui
> sobid minu esitatud tingimustega, siis kirjuta.
>
> Miks ma teema avasin? Kas sa oled sama debiil na
> gu see sinu "kasvataja" siin? Miks sina näiteks av
> ad erinevaid teemasid?
> Ära nüüd etenda siin si
> disugust demagoogilist jobu umbes et miks teema av
> asid. See jura mida sa siin ajad ei kannata kriiti
> kat ega kutsu vähimalgi määral tutvuma.
> Sinu ve
> stluspartner jääb niikuinii valikutest välja.
> M
> ine välja, tantsima, kasvõi muusikat kuulama, joo
> midagi, aga ära situ siin nagu see peldikulauljann
> ast oponent.

hei,

mis bemm sul muidex on? või on audi?
 
kadakajupp 29. mai 2015, kl 20.57
mul pole plaanis siin norme luua, igaüks vaadaku ise, milline teema sobib või mitte.

pean tunnistama, et ei ole jõudnud sinuga jahumise ja muu tegevuse kõrvalt lk 1 sisuga tutvuda. ja kui seal ongi väidetavalt püsikate solk, siis miskuradimoodi mina selle eest vastutav olen?
 
:))) 29. mai 2015, kl 21.05
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mul pole plaanis siin norme luua, igaüks vaadaku i
> se, milline teema sobib või mitte.
>
> pean tu
> nnistama, et ei ole jõudnud sinuga jahumise ja muu
> tegevuse kõrvalt lk 1 sisuga tutvuda. ja kui seal
> ongi väidetavalt püsikate solk, siis miskuradimoo
> di mina selle eest vastutav olen?


Sina oled seotud püsikate solgiga niipalju, et kõik sinu teemad ja postitused on solk.
Lk 1 osas ajad mingit trollivat jaburust- küsimus oli väga selge selle Lk 1 osas- kui täita Lk 1 teemavälise solgiga, siis mida arvad, kas see on hea või halb.

Täna oli tore, et inimesed aina rohkem hakkavad püsikatesse halvasti suhtuma. Öeldi halvustavaid asju püsikatele, mis on õigustatud ja hea.
 
Sid 29. mai 2015, kl 21.08
:))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Täna oli tore, et inimesed ai
> na rohkem hakkavad püsikatesse halvasti suhtuma. Ö
> eldi halvustavaid asju püsikatele, mis on õigustat
> ud ja hea.


Kus? Kui midagi väidad, siis too konkreetne näide!
Peakokk toob alati konkreetsed viited oma väidete kinnituseks, kus on sinu omad???
 
Kaliifi peakokk 29. mai 2015, kl 21.21
Kallis :))), kellest sai vahepeal juba :)))) ehk seersantmajor ja varsti oled vist juba podpolkovnik valmis!

Lugesin minagi selle skandaalse "Lk" 1 läbi. Kohe mitu korda. Ja siis veel mitu korda. Lugesin läbi ja vajusin mõttesse. "Lk" 1 koodi ei mõista oss, kes elab kusagil karulaanes, käib nokamütsi, sulevesti ja dressidega. Õhtul tuiab samasuguste ossidega burksiputka ees ja ootab, et võõrastele lõuksi sõita. Müüb vanaisalt saadud metsa ja peksab karvaseid ja PD-sid raudlatiga. IQ kisub sinna 45 kanti (Forrest Gumpil oli vist 75?), aga tal on küla kõige kihvtim mimm.

"Keskmine mõistlik isik" nagu õigusteadus teda nimetab peaks sellest leheküljest une pealt aru saama. Ainult täielikus vaimupimeduses ja huumorivaeguses vaevlevad isikud näevad selles midagi saatanlikku. Reptiilide vandenõu või numbrit 666 või midaiganes...

Sina meenutad oma mõtete keerdkäikudelt sofisti. Sulle küll filosoofia ei meeldi, aga need olid vennikesed, kellega Sokrates võitles. Sofistid udutasid samamoodi, demagoogitsesid ja ajasid oponentide päid umbe. Sokrates pani neid omakorda loogika ja väitluskunstiga paika.
 
:))) 29. mai 2015, kl 21.25
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> :))) Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
>
> > Täna oli tore, et
> inimesed ai
> > na rohkem hakkavad püsikatesse h
> alvasti suhtuma. Ö
> > eldi halvustavaid asju püs
> ikatele, mis on õigustat
> > ud ja hea.
>
>

> > Kus? Kui midagi väidad, siis too konkreetne näid
> e!

Näide ühest püsikate halvustamisest:


tiagnosaator Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Käesoleva teema suurimaks idioodiks võib hoopis pi
> dada Kadakajuppi, kes selle delfidebiilikust ja eg
> omaniakist hullunud vanamooriga koos pa'ska toodab
> .
> Kadakas, tõmba end täpiks, lollakas, no ausal
> t kohe.
> On sul ikka VAJA tema debiilsust õhutad
> a? Ta ju toitub selles, va persekukkunud energiava
> mpiirist psühholoog.


--

Täna oli teisigi püsikate suunalisi halvustamisi minu mäletamistmööda. Teraapia toimib.
 
Kaliifi peakokk 29. mai 2015, kl 21.33
:))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Täna oli tore, et inimesed aina rohkem hakkavad püsikatesse halvasti suhtuma. Öeldi halvustavaid asju püsikatele, mis on õigustatud ja hea.

See väide on kirss tordil! Jüngrid kiitsivad oma Õpetajat ja laitsid ilmalapsi ning rahu oli maa peal. Ma võin kohe hetkel võtta kolm-neli sõpra, teha neile mõned õlled ja asja nii peeneks ajada, et nad ülistavad püsikaid viiel erineval moel :) Kus siin asja point on? Sulle peab igas asjas jääma viimane sõna, igasugune vastuvaidlemine on välistatud. Too ÜKS näide, kuidas kadaka blogi, see teema siin on KONKREETSELT kellegi tutvumist takistanud! Ma ei viitsi hetkel su satelliidi trollimisi üles kaevata, aga paar näidet panin täna siia. So...your home task will be - loe need trollitud teemad läbi, mõtiskle ja olgu see su iseseisvaks ülesandeks. Selleks ei pea olema semiootik ega semantik, et trolli "lingua lapsus" silma karjuks. Aastatepikkune solgisöömine eri teemades on profiks teinud;)

Kuigi ma tegelikult ei suitseta, siis nüüd on täiesti ahvatlev mõte minna ja tuua üks sigar ning WC-s ära popsida. Ka popkorni mööda tuba laiali loopida pole halb mõte. Nagu selles vanas loos, et vanaema läks kodust ära ja ütles lastele: "Ärge te mingil juhul herneid ninna toppige!" Tuli tagasi ja kõigil põnnidel herned ninas. Keelatud vili on magus!
 
:))) 29. mai 2015, kl 21.44
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> See väide on kirss tordil!
> Jüngrid kiitsivad oma Õpetajat ja laitsid ilmalap
> si ning rahu oli maa peal. Ma võin kohe hetkel võt
> ta kolm-neli sõpra, teha neile mõned õlled ja asja
> nii peeneks ajada, et nad ülistavad püsikaid viie
> l erineval moel :)

Arvan, et enamik usub, et ma ise EI produtseeri ennast kiitvaid postitusi.
Seetõttu sinu paranoiline retoorikaon ebaküps. Kasuta püsikate nn käekirja lugemise oskust.
 
Hmmm 29. mai 2015, kl 21.46
Arvan,et sel korral sa önnestud ja leiad endale sobiva variandi.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.