Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas tutvub
 
:))) 29. mai 2015, kl 21.50
Küsin vahepeal uuesti, et mida arvate, kas oleks hea veel 30 lisablogi või mitte ja miks?
 
kadakajupp 29. mai 2015, kl 21.52
mhmh, ma ütleksin kah midagi, mis justkui oleks väidetavalt õigustatud ja hea - näiteks erinevate toidueelistustega inimestele, teisest rahvustest inimestele, haigetele inimestele jne. kas see ongi su nägemus õigusest ja heast?

kurb muidugi, aga ega sa oma piiratuses kah süüdi ei ole. millal sa viimati oma terapeuti külastasid?
 
:))) 29. mai 2015, kl 21.56
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mhmh, ma ütleksin kah midagi, mis justkui oleks vä
> idetavalt õigustatud ja hea - näiteks erinevate to
> idueelistustega inimestele, teisest rahvustest ini
> mestele, haigetele inimestele jne. kas see ongi su
> nägemus õigusest ja heast?

Kas see küsimus oli mulle?
Vastus oleks, et jah, minu arvates oleks küll õiglane ja õige kui teised teeksid ka siia blogisid nagu sina oled teinud. Põhjendan vastust nii, et kõiki tuleks võrdselt kohelda.

Vastu küsin,
et mida arvate, kas oleks hea veel 30 lisablogi või mitte ja miks?
 
Sid 29. mai 2015, kl 22.06
Huvitav, kõik otsesed küsimused su tervise kohta sa jätad täiesti märkamata, järelikult valetada siiski ei taha, aga tõtt ka rääkida ei saa, sest invaliidsuspotsent on 80-100% ja tabletid, mida sa sööd on ka üsna kanged.

Mis aga teemade tegemisse puutub, siis lase käia, keda see ikka sega, peale tõeliste tutvujate. :D
 
kadakajupp 29. mai 2015, kl 22.18
mhmh, et siis käige minu sõnade, mitte tegude järgi. piiratud mõttemaailm pole kindlasti asi, mille üle uhkust tunda.


/See on meie, eestlaste, õnnetus, et totraid on palju. Siuksed teevad tervele rahvale häbi - a.kivirähk. :D./
 
To Sid 29. mai 2015, kl 22.24
Ega ta enne töövõimereformi vastagi. Doktor Vassiljev ütles, et kui enne töövõimereformi öeldakse, et inimesel on üks jalg puudu, siis peale töövõimereformi öeldakse, et tal on üks jalg alles. Tegelikkuses on ta ikkagi ühe jalaga.

Kanged, esialgu harjumatud rohud võivad tekitada tõepoolest luululist mõtlemist, meelepetteid, õudusunenägusid jne. Isegi selline suhteliselt levinud ravim nagu Ketipinor on kasutusel nii unetuse kui suurtes annustes skisofreenia ravil. Mõni patsient on kogenud ebatavaliselt eredaid elamusi. Antipsühhootikumid on ühed salakavalad asjad. Tavalised AD-d on veidi ohutumad, aga iga organism reageerib erinevalt.
 
:))) 29. mai 2015, kl 22.24
ma võin vastata ka oma tervise kohta, kui pakute diili, et ise ka vastate ühele lihtsale küsimusele lõpuks.
See tervise küsimus on lihtne trollimisküsimus, mul ei ole keerukas sellele vastata. Aga ma ei viitsi trolle toita hetkel.

ma arvan, et nõustute, et olen kvantitatiivselt rohkem põhjenduslikke vastuseid andnud kui patsiendid mulle.

noh, aga eks ma ei kiusa teid selle ühe küsimusega pikemalt enam ja liigume raviga edasi.
 
kuule jupp 29. mai 2015, kl 22.25
keri ravile, sama hull juba kui see p oma mammutteemaga.
 
:))) 29. mai 2015, kl 22.33
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> millal
> sa viimati oma terapeuti külastasid?


kas see on see soovitud tervise alane küsimus?
Vastus on, et ei külasta terapeuti ja mis põhjusel arvate, et külastan?
Lisainfona võin öelda, et ei kasuta mingeid tablette ega näe vajadust nende järgi. Olen põhjendanud, et tablettide järgi on vajadus ainult siis, kui elulisi aluspõhjuseid pole (ei ole sõltlane, ei ole deprekat) aga seejuures ikkagi aju teeb vingerpussi, näiteks uni ei tule ega tule, tekivad ropendamise hood, vms. Siis jah on vaja tabletikesi.

Kui te soovite trollida, et ma olen ravivajav, siis peaksite ikkagi põhjendama vajadust, tooma näiteid, jne.

Arvan, et kõikide seanssidega olete teistele poolpüsikatele jätnud selgelt trolli mulje endast. Et küsite rumalusi ja õigustate oma rumalusi, põhieesmärk on trollida ja postitusi koguda. Prognoosin, et selline varjund püsib teie küljes nüüd pikalt. Lahenduseks soovitan minu kodutöösid teha, mõtestage ja põhjendage asju, see jätab teist sümpaatsema mulje.
 
kadakajupp 29. mai 2015, kl 22.35
ravib see, kel on probleem. lihtne.

klemmikesele - sa oled rohkem kvantitatiivset paska tootnud, kui ma oleksin osanud eales ette kujutada. lisaks on sul vastamata ka ca 90% küsimustest, mis ma sulle olen esitanud. on veel küsimusi?
 
punapea 29. mai 2015, kl 22.37
kuule jupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> keri ravile, sama hull juba kui see p oma mammutte
> emaga.
------------------------------------------------------

mida sa s..pea mölised - mammutteema ja mammutteema. sa vana paks ju s.. ka privaatse tutvumisteema "hingesõltlastele" täis. värd!
 
To :))) 29. mai 2015, kl 22.37
Ma loendasin kokku kaks "püsikatekriitilist" sõnavõttu. Üks neist ei ole just Nobeli preemia laureaadi poolt postitatud. Pigem sellisel sporditrolli tasemel, et "Cramo on psk!" ja "Rock mingu psti!" "ABSOLUUTSELT KÕIGILE TÄIE MÕISTUSEGA INIMESTELE TEATAVALT" liigub netis igasugust rahvast ja täie mõistusega inimesed väljendavad end arusaadavalt, mitte ropendades.

:))), sa ei ravi ju meid, kiusad hoopis ja hääled lähevad peas aina valjemaks...

Küsi aga, me oleme üks suur kõrv!
 
kadakajupp 29. mai 2015, kl 22.41
oo, uus mõiste - poolpüsikad... kas see on sama, nagu pool-lollakad? :D.

"Kui te soovite trollida, et ma olen ravivajav," - mis krt see tähendama peaks, arusaamatu lausekonstruktsioon. soovitatav oleks kasutada muud tegusõna. aga heaks näiteks võiks olla algatuseks su enda postituste lugemine.

kas tabletikesed hakkasid mõjuma või millest see tekstimuutus põhjustatud on?
 
mina ei saa aru 29. mai 2015, kl 22.43
kumb rohkem hull on, kas troll või kadakas?
 
vastushhhh 29. mai 2015, kl 22.47
 
Kaliifi peakokk 29. mai 2015, kl 23.01
To 22.43 ja 22.47,

teki alla ja uusi tutvumisi vaatama, äkki on värskemat kraami peale tulnud ;)

To :)))

Tahtsid tõestust?

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?23,13647045

Uus teema, vastuseid vähe, aga troll juba platsis "tutvumas" nagu miilenki -

IRW! 29. mai 2015, kl 21.14
tumeda peaga kiilakas!

viimasele 29. mai 2015, kl 22.55

ära plädise. kui raha on miks mitte, võimalik ka 16 a kõrvale osta ja ta elu ära rikkuda.

Palun nüüd tõestust kadaka tutvumise teema ja kadaka blogi kahjulikkusest uutele tutvujatele. Seni kuni sa tõendeid pole esitanud, on sinu väited paljasõnalised, ei põhine seadusel ja kohus jätab need tähelepanuta :-P
 
irww 29. mai 2015, kl 23.03
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ravib see, kel on probleem. lihtne.
>

Asjade lihtsuse määrab põhjendus, mis sinu puhul puudub.
Ilma põhjenduseta võib sinu "lihtsat" loosunglauset mõista nii, et ravib see, kelle tööleping toob kohale probleemsed patsiendid, ja see on arst.


> klemmi
> kesele - sa oled rohkem kvantitatiivset paska toot
> nud, kui ma oleksin osanud eales ette kujutada. li
> saks on sul vastamata ka ca 90% küsimustest, mis m
> a sulle olen esitanud. on veel küsimusi?


Sellise tekstiga kinnistad endast trolli kujundit.
Nagu ennustasin, et ravitulemusena hakatakse püsikaid trollideks pidama, siis tõendi ka saime ja nii lähebki.
Ei toimi ka see naiivne trollimise lause, et ütlete, et mina ise kirjutan endale kiitvaid lauseid- seda ei usuta.

Küll aga usutakse, et püsikad on trollid, ja mitte tavalised, vaid haiged trollid.

Kas siiani peate ravi ebatõhusaks?
:DD
 
kadakajupp 29. mai 2015, kl 23.10
sul on töölepinguline suhe delfi kui tööandjaga? kui ei, siis sinu elukutse/amet ei puutu asjasse. mina ei ole pöördunud ei delfi portaali ega kellegi siinse postitaja poole palvega saada tervishoiuteenust. lisaks ei ole tervishoiu/meditsiinilise teenuse ebapädev omavoliline osutamine seaduslik. puudub vastav tegevusluba ning töötajate nimekiri ja pädevust tõendavate dokumentide/dokumendi kinnitatud koopia.
 
:))) 29. mai 2015, kl 23.12
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> To :)))
>
> Tahtsid tõestust?
> Uus teema, vastuseid vähe, aga troll
> juba platsis "tutvumas" nagu miilenki -

Mis su küsimus täpsemalt oleks? Kui tahad midagi trollide kohta öelda, siis rahva arvates on püsikad üheskoos soniga suurimad trollid ja mis sellest siis edasi arutada?


> Pal
> un nüüd tõestust kadaka tutvumise teema ja kadaka
> blogi kahjulikkusest uutele tutvujatele. Seni kuni
> sa tõendeid pole esitanud, on sinu väited paljasõ
> nalised, ei põhine seadusel ja kohus jätab need tä
> helepanuta :-P


Kas küsimus on, et kuidas Kadaka blogid ja mammutteemad on kahjulikud või? Sellele on vastus siin viimase paari tunni postitused, kus rahvale ei meeldi, et Kadakas siin trollib ja solgib teiste püsikatega.
Aga sellele küsimusele oleme vastanud juba loogilise põhjendusega varem. Iga normi rikkumine on kahjulik, kuna norm teenib enamuse huvi ja normi rikkudes saab keegi enamuse hulgast viga. Näiteks kui Lk 1 täita blogidega, siis on tutvujad ehk enamus kannatajad, nende teemasid ei nähta enam, kuna rikutakse norme.

Kadaka blogid, püsikate mammutteemad jms solk võib erandliku harvaesineva kõrvalefektina kasu toota, näiteks ka WC-sse suitsetama läinud isik võib märgata kellapommi WC-s ja seda kiirelt teada anda ja päästa koolimaja.
Sellised asjad aga ei õigusta WC-s suitsetamist.
Seetõttu ei ole blogidele õigustust, ega teistele püsikate solkimistele.
 
Kummardab maani ja suudleb kaftani palistust 29. mai 2015, kl 23.15
Ooo, suur irww, kolme kontinendi valitseja, võimas padišahh! Kes oleme meie, et sinu otsustes kahetseda. Palvetame iga päev meie valitseja eest ja palume talle pikka iga. Mis võiks meile olla suurem au kui teenida oma valitsejat! Tänu ravile me usume, et Allah on andnud võimu meie üle sinu kätesse. Me ei pea enam trolle trollideks, halvad vaimud ehk džinnid on meie silmi pimestanud. Sinu ravi, oo kõikvõimas padišahh tegi meid lõplikult terveks.
 
kadakajupp 29. mai 2015, kl 23.17
rahvas ehks siis "meie" olete ... sina, troll. ära nüüd üle ka pinguta, see ei ole üldse lõbus enam.
 
:))) 29. mai 2015, kl 23.18
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sul on töölepinguline suhe delfi kui tööandjaga? k
> ui ei, siis sinu elukutse/amet ei puutu asjasse.

Miks siis trollivalt küsite tervislikku olukorda, diplomeid, jms detaile? Rahvale näib sellised küsimused puhta trollimisena.

> m
> ina ei ole pöördunud ei delfi portaali ega kellegi
> siinse postitaja poole palvega saada tervishoiute
> enust.

Sellele on juba varem vastatud, et kui WC-s on suitsetajate pesa, siis selle pesa lõhkuja ei pea omama diplomit ega volitust.


> lisaks ei ole tervishoiu/meditsiinilise tee
> nuse ebapädev omavoliline osutamine seaduslik. puu
> dub vastav tegevusluba ning töötajate nimekiri ja
> pädevust tõendavate dokumentide/dokumendi kinnitat
> ud koopia.

Dokumentide koopia nõudmine on ehttrolliv küsimus ja sellele juba samuti on vastatud. Mis te arvate, et keegi hakkab dokumente teile siia skanneerima või- olete te adekvaatsed ikka ja adute, et see on anonüümne foorum?

Inimesed ei pea õigeks, kui tutvusfoorum täidetaks 30 blogiga, ei meeldi neile ka 2 blogi. Leppige selle tõsiasjaga, neelake.
 
irwww 29. mai 2015, kl 23.19
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> rahvas ehks siis "meie" olete ... sina, troll. ära
> nüüd üle ka pinguta, see ei ole üldse lõbus enam.

ehks kas taas hüsteeria hoog seansi lõpuks?

irwww
 
kadakajupp 29. mai 2015, kl 23.25
anonüümses foorumis on anonüümse isiku poolt tervishoiuteenuse osutamine ilma tegevusloata ebaseaduslik. vaatamata sellele, kas teenuse saaja või osutaja seda soovivad. punkt. ei näe ühtegi vaidluskohta siin. kui soovid, tee terviseametile järelpärimine.

ja endiselt pole päris adekvaatne ennast nimetada "rahvaks", kuigi kellegi kasutajanimi pole tõesti minu asi kommenteerida. irww tõesti :D.
 
Põlvitab ja suudleb veelkord kaftani palistust 29. mai 2015, kl 23.26
Ooo, suur irww, ooo kolme kontinendi valitseja :))), võimas padišahh! Sa ei kõnele mitte ainult rahva, vaid rahvuste nimel. Sinu impeerium laiub Indiast Aafrikani, terve Vahemeri on sinu võimu all. Me täname sinu armulikkust, et lubad meil oma impeeriumis elada. Mis dokumente me enam nõuame, Allah hoidku meid häbematuste eest! Inšallah, olgu valitsejal tervist!
 
Sid 29. mai 2015, kl 23.32
Osade psühhiaatriliste ravimite, näiteks anti-psühhoosi tablettide, tõttu tekkinud osalisest ajuhalvatusest saab taastusravi korrates sõna "LHU". See sõna aktiveerib halvatud ajukeskust, nagu halvatud jalgadega inimene üritab liigutada algul varvast. Paranedes "LHU" hääldamine järk-järgult kiireneb. Sõna "LHU" reageerib lõbu ja armukese ajukeskuse resonantsile.
Särasilm soojalt soovitab!
 
:))) 29. mai 2015, kl 23.33
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> anonüümses foorumis on anonüümse isiku poolt tervi
> shoiuteenuse osutamine ilma tegevusloata ebaseadus
> lik. vaatamata sellele, kas teenuse saaja või osut
> aja seda soovivad. punkt.

Kui sul oleks õigus, siis saaksid mu ebaseadusliku tegevuse tõttu kohtusse kaevata.


> ei näe ühtegi vaidluskoh
> ta siin. kui soovid, tee terviseametile järelpärim
> ine.
>
> ja endiselt pole päris adekvaatne enn
> ast nimetada "rahvaks", kuigi kellegi kasutajanimi
> pole tõesti minu asi kommenteerida. irww tõesti :
> D.

Tundub nagu hüsteeriliselt pahandad ja siis koheselt irvitad otsa. Ma arvan, et rahvas austab norme rohkem kui püsipatsiente ja sellel on loogiline põhjendus.

Püsikatele koduülesandena oleks mõelda, et kui palju juhukülastajaid siin foorumis päevas käib üldse ja kui mitu inimest kokku käib (külastajad+püsikad)?

Vabandan, et täna üle kella 22:00 läksime. Samas tundub nagu peale kella 22:00 võib ravi olla tõhusam.
 
kadakajupp 29. mai 2015, kl 23.42
mnjah, selles on pisukene vastuolu - su pullikaka ei kvalifitseeru... misiganes, aga mitte tervishoiuteenuseks. seega kuna sa seda ei osuta, ei saa selle peale ka kaebust esitada.

külastajatest/kasutajatest teadis sid miskit, küsi temalt. ja usun, et delfi võtab su vabandused ööpäevaringse foorumikasutamise eest vastu :D.
 
Põlvitab jätkuvalt ja suudleb ikka kaftani palistust 29. mai 2015, kl 23.45
Ooo, suur irww, ooo kolme kontinendi valitseja :))), võimas padišahh! Kui ütlen lahti väärõpetuse roojusest, millega uskmatud on mu silmi pimestanud, võtan omaks ABSOLUUTSELT KÕIGILE TÄIE MÕISTUSEGA INIMESTELE TEATAVALT ainsa ja õige, sinu usutunnistuse...kui salgan maha kõik püsikad ja poolpüsikad, veerandpüsikad ja kümnendikpüsikad...tõotan sind tões ja vaimus teenida, päikesetõusust loojanguni Delfi palees valvet pidada. Valvet pidada nii, et mitte ükski kärbes ei pääseks meie suure valitseja kirjutatut reostama...kas teed siis mind oma vesiiriks?
 
:))) 29. mai 2015, kl 23.51
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mnjah, selles on pisukene vastuolu - su pullikaka
> ei kvalifitseeru... misiganes, aga mitte tervishoi
> uteenuseks. seega kuna sa seda ei osuta, ei saa se
> lle peale ka kaebust esitada.

Ravitõhusust on kinnitatud mitmete poolt ja ka sinu enda käitumine näib ravi kinnitavat. Oled tervenemise samme teinud, näiteks oled alustanud kergelt analüüsiga, mõtestamisega, kaitsed tutvujaid jne.
Otsid ka vastuolusid nüüdselt, mis on ka progress.
Antud juhul on vastuolu temaatiline ülesanne sulle: kui ravi on tõhus, siis kuidas saab ravija mitte kvalifitseeruda või olla halb?

Oled jõudnud analüüsiga sinnamaani, et kaebust esitada ei saa. Aga mida edasine analüüs soovitab siis teha?

>
> külastajates
> t/kasutajatest teadis sid miskit, küsi temalt. ja
> usun, et delfi võtab su vabandused ööpäevaringse f
> oorumikasutamise eest vastu :D.


Ma ei küsi kodutööde küsimusi, et saada faktiinfot, vaid ravieesmärgil. Antud juhul näitab sinu vastus, et järjepidevalt üheaegselt kamandad ja oled ebapädev. Sama oli sinu IP-aadressi ebapädeva soovitamisega teistele, silmakirjalikud kamandamised teistesse foorumitesse jms.
Ebapädevuse ja kamandamise üheaegne kooslus on huvitav uurimisteema edaspidiseks.
Nagu näed, siis sinu kodutöö lahendusvastus oli väga hea.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.