Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas tutvub
 
krõll 30. mai 2015, kl 00.03
kui alguses tundus et kadakas mängib lolli siis mida aeg edasi tundub, et ongi. mida sa tõukad mõttetut teemat. pole vist võõras, targem annab järele. vabandad oma sõltuvust välja, viisakas inimene vastab, nokammoon.kaupo on ainuke kes veel sõna viitsib vōtta sinu kaitseks.
 
kadakajupp 30. mai 2015, kl 00.03
hmm, kuna "ravi" kui niisugust ei ole (puudub raviteenusele iseloomulik koosseis), siis pole ka millestki diskuteerida ja kogu su jutt on täiesti põhjendamatu. sinu poolt viidatud teenuse seaduslikuks osutamiseks paraku ei piisa "mitmete poolt kinnitamisest". kas sa tahad öelda, et sa rikud siin norme, osutades ebaseaduslikku teenust ning seda mitte teenuse saaja nõusolekul?

(jumal küll, mis see arve veel võiks olla, haigekassaga lepingut ju sul pole... isegi ravikvaliteedikomisjoni ei saa ma kaevata)
 
Kaliifi peakokk 30. mai 2015, kl 00.07
Ma vajan kodutöö osas selgitusi. Mida me peame mõtestama, mul jäi see osa segaseks. Ilmselt passisin eesistuva tüdruku kauneid lokke ja tegelesin mõttes tema lahtiriietamisega ;) Mis järgmiseks tunniks on, konfutsionism, taoism, budism? Kas on ok kui ma mõtestan enda jaoks lahti Rene Descartesi õpetuse ja kannan selle üle DELFI konteksti?

"Descartes’i plaan tõsikindla teadmise saavutamiseks on kaheetapiline:
1) Tuleb kahelda kõigi seni tõesteks peetud seisukohtades.
2) Tuleb kõiki olemasolevaid arvamusi ja seisukohti kriitiliselt analüüsida ning jätta alles ainult need, mille tõesuses ei saa olla vähimatki kahtlust.

Oletame nüüd hetkeks, et ei ole ei Jumalat, ei taevast, maad, meil pole ei käsi, jalgu jne. Võib olla olid need kõik vaid illusioonid, mille lõi keegi kuri deemon. Kuid ühes asjas ma siiski ei saa kahelda – selles, et ma kahtlen. Pole võimalik mõtlemine ilma mõtleva subjektita. Mõtlen, järelikult olen olemas (ld Cogito, ergo sum). See on kõige ilmselgem ja kõigele alustpanev tõde.

Teine ilmselge tõde seostub ülimalt targa, võimsa ja täiusliku Jumala ideega, mille inimene oma mõistuses avastab. Jumala idee allikaks saab olla ainult Jumal ise, sest inimene, olles ebatäiuslik, ei suudaks luua ideed nii täiuslikust olevusest. Nii et teine ilmselge tõde kõlab: on olemas Jumal.

Kolmas ilmselge tõde käib materiaalse maailma kohta. Aistingute põhjuseks on miski, mis erineb meie mõtlemisest, sest me ei saa omal soovil aistinguid tekitada. Miski mõjutab meie meeli. Kuid võib-olla on see Jumal, kes kutsub meie mõistuses esile ettekujutusi ruumilist ulatust omavatest kehadest, st võib-olla Jumal petab meid? Kuid see oleks vastuolus Jumala tegeliku loomusega. Seetõttu on kindel, et peale mõtleva hinge ja Jumala on olemas ka materiaalne maailm - puud, majad, inimese keha jms."

"Ma tean, et ma mitte midagi ei tea!" Sokrates
 
kadakajupp 30. mai 2015, kl 00.15
kolmandast tõest - vastuolu teise tõega.
 
punapea 30. mai 2015, kl 09.24
kadakajupp, milles küll see vastuolu? kas pead inimese keha täiuslikuks?:DD
 
Sid 30. mai 2015, kl 10.46
:))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Arvan, et enamik usub, et ma ise EI
> produtseeri ennast kiitvaid postitusi.


Selles võib vägagi kahelda. Kuna sa ei oma ühte ja kindlat aliast siin, siis suure tõenäosusega postitad sa paljude erinevate nimede alt ja kuna sinu jaoks on see normaalne tegevus, siis sa arvad, et teised on samasugused. Aga ei ole - väike seletus ka.
Tuleb eristada kahesuguseid püsikaid, ühed on püsinimelised ja teised on püsipasandajad. Püsinimelistega on kerge, nad kas on registreeritud nimega või siis viitavad mingil moel oma püsinimele. Teised on aga püsipasandajad, kes teevad iga postituse eri nime alt, tihtilugu ka püsinimeliste nime alt. Sina kuulud püsipasandajate hulka, sest isegi ühe teema piires ei suuda sa sama nime kasutada (mis oleks elementaarne normaalse suhtluse kohapealt).
Ere näide püsipasandajast on see tegelane, kes Endise püsika nime alt neid nilbeid vemmalvärsse produtseerib. Päris Endine püsikas võtab vahel ka sõna, aga tema tekst on ka ilmselgelt eristuv sellest pasandajast.
Ilmselt olid see sina või siis sinule väga sarnane tegelane, kes siin kunagi aasta või paar tagasi kurtis, et püsikad on ropud ja nilbed inimesed, ma siis palusin enda kohta näiteid tuua (siis olin ma veel Tom) ning ta otsis välja neli või viis näidet mis kõik olid selle vemmalvärsitaja poolt kirjutatud Tomi nime alt. Kusjuures Tomina ma kasutasin väänatud murdekeelt, et oleks mu tegelane alati selgelt äratuntav, aga see näitetooja ei saanudki aru, et ükski tema näidetest ei olnud sarnases stiilis kirjutatud.
 
eelmisele 30. mai 2015, kl 10.52
 
Kaliifi peakokk 30. mai 2015, kl 11.12
Pean tunnistama, et Descartes`i õpetus on mulle alati vähe keerukas tundunud, aga õnneks on filo eksamil sattunud Sokrates, õigusfilo eksamil reformism jne, nii et olen välja vingerdanud.

Ega sel postitusel mingit sisu olnudki. Samavõrd sisutu kui arsti heietused. Ma olen neli päeva talt küsinud, et mis meie koduülesanded on. "Mõtisklege-mõtisklege". Too pole ju mingi raviteraapia! Kui ta ravib haigeid, siis neilt suurte mõtlejate tasemel mõttetööd eeldada on pehmelt öeldes rumal.

Parimad palad olid eile kahtlema taaskordsed väited, et kõik peavad mingeid imaginaarseid üldnorme järgima. Ta keeldub kategooriliselt täpsustamast, misasjad need on. Arvan, et ta peab sellega tavasid silmas, aga kindel pole. See on nagu normativistide kogukonna teooria, kes pimesilmi uskusid kirjutatud õigusnormi ja arvasid, et õigusnorm on alati kõige targem -;) Pimesi uskumine ei vii kusagile. Mulle meeldis väga krõlli 00.03 postitus, et targem annab järele. Eesti oli targem ja andis 1939 NL-le järele baasidelepinguga ja me kõik teame, mis edasi sai. Soome ei olnud targem 1939 ja asus võitlusse ning tagas endale jätkusuutliku arengu ja iseseisvuse. Küll poole Karjala hinnaga, aga siiski. Igasuguste väärnähtuste vastu võib ja peabki astuma.

Arstiga on üldse vähe kummaline lugu. Ta väidab, et tema tööpiirkond on Delfi ja see ongi a priori nii. Kes ta selleks volitas, seda ei avalda. Kadakajupp märkis õigesti, et loata tervishoiuteenuse osutamine on süütegu. Arst läheb veel kaugemale ja kasutab tahtest olenematut sundravi ilma vastava kohtumääruseta :-D VÕS tervishoiuteenuste osutamise peatükis on küll kirjas, et teatud juhtudel patsiendi nõusolekut eeldatakse, näiteks kui on haiglasse toodud teadvuseta patient eluohtlikus seisundis. Psühhiaatrilise abi seadus on aga eriseaduseks VÕS-i suhtes. Mina arvan, et ta on sama palju arst kui mina olen nn Jumbo-Jet (suured Airbus,Boeing jt)klassi lennuki piloot nagu varasemalt ka märkinud olen. Demagoogia ja tsitaadid pole mingi ravi, aga tema arvates on see universaalravim. Vietnamis sai nähtud külaravitsejat. Muhe kikkhabemega taat, tõi välja selle legendaarse maoga viina (krt teab, mingi riisiviski vms see oli) ja mingi musta haisva mögina. Vanamees kiitis, et tuleb mõlemat võtta, siis on abi impotentsuse, kurja silma, kõhutõve, meelehaiguste ja mingi saja asja vastu veel. Lasin küsida, et kas keegi on abi saanud ja kas aitab siis? Vanamees muheles ja ütles, et peaasi, et ise usud! Sihukest vanameest võib veel uskuda, aga isehakanud tohtrit mina uskuda ei saa. Eriti kui ta kord esineb :))) nime all - varem :)) ja eile kohati :)))). Siis jookseb lõng kokku ning postitab juba irww ja IRWW all, mis on selle ABSOLUUTSELT KÕIGILE TÄIE MÕISTUSEGA INIMESTELE TEATAVALT anaalhooliku kaubamärk.

fotot ka pärakust
30. mai 2015, kl 00.26
pane oma päraku foto ka siia ülesse. siis nagu saavad mehed hinnanguid anda su pärkule.ja kogemusi jagada,kuidas oli, kui neile pärkusexi tehti.

Ülemtroll saab trollimisväärset teemat nähes alati sellise erutuse, et klahvid lähevad sassi ja kirjavigu tuleb robinal. Viimasel ajal ei viitsi enam modedki seda läminat eriti kustutada :-)

Arst paraku ise ei adu, et kui ta lahkuks naistekas koos oma satelliitidega, oleks siin kõigil puhtam, kuivem ja soojem tunne. No ei peakski lahkuma, aga sõnavõttudes võiks rohkem asjast rääkida. Ja oma satelliitide suid võiks vähe sugeda -:)
 
Kaliifi peakokk 30. mai 2015, kl 11.29
To Sid,

püsipasandaja sünonüüm võiks olla näiteks saris.ttuja (vrd Rae vallas tegutseb saris.ttuja). Huvitav kui tühi ja õnnetu see elu peab olema, et ajendada mürgiseid ja asjakohatuid kommentaare pea igasse teemasse kirjutama...Keegi uus kasutaja soovib tutvuda, kohe on troll kohal ja lööb p.asaämbri pähe kummuli. Keegi küsib nõu mingis teemas, mis trolli riivab - sama. Keegi kiidab midagi, mis trollile ei meeldi - sama. Troll teeb postituse, järgmises postis kiidab "Eelmine rääkis õigust!" No äkki see verbaalne onanism (sry, peaks vist masturbatsioon olema, see eelmine käivat meeste kohta) vabastab kuidagi pingetest. Räägitakse ju, et prostitutsioon on vajalik kasvõi selle tõttu, et igasugused maniakid tavakodanikke ei tapaks, vägistaks, sandistaks, vaid saaksid oma fantaasiaid välja elada. Who knows...

Peab minema vaatama, mis kurgitaimed teevad ja peale kohvi tuleb WC-s üks suits teha.
 
:))) 30. mai 2015, kl 11.52
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Huvitav kui tühi ja õnnetu see elu peab ol
> ema, et ajendada mürgiseid ja asjakohatuid komment
> aare pea igasse teemasse kirjutama...Keegi uus kas
> utaja soovib tutvuda, kohe on troll kohal ja lööb
> p.asaämbri pähe kummuli.

Miks sa jätkuvalt veendunud oled, et arst ja kopipasteet samad isikud olid. Millisel põhjendusel?

> Peab minema vaata
> ma, mis kurgitaimed teevad ja peale kohvi tuleb WC
> -s üks suits teha.

Kui WC-s vahele jääd, siis looda, et karistaja on kergema käega! :D

Kas teil on mingeid sisulisemaid küsimusi ka või niisama trolliv jutt kurkidest jms memuaaruaarid kirjandusest jne?
 
kadakajupp 30. mai 2015, kl 12.00
sa klemm tulid trollijaid trollima või? asjata, peale sinu pole siin kedagi... nagu alati.
 
Kaliifi peakokk 30. mai 2015, kl 12.05
:))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------

Miks sa jätkuvalt veendunud oled, et arst ja kopipasteet samad isikud olid. Millisel põhjendusel?

Ma polegi seda kunagi väitnud, sest ma ei saa seda hetkel tõsikindlat tõestada. Sellepärast kirjutan "arst koos oma satellii(tide)ga". Neid copycate võib mõni veel olla, igatahes trolli kirjastiili tunnen ma une pealt ära. Eksisteerib võimalus, et korrektselt väljenduv (ehkki veidi demagoogitseva) arst käib nalja tegemas vigaseid tekste produtseerides, aga ma ei nimetaks seda eriti suureks. Alter ego ei ole vast parim nimetus, aga see netitrollike käib vähemalt arstile kaasa kiitmas. Ju ta viha püsikate vastu nii suur on, et peab vajalikuks jõud ühendada. Olen öelnud, et arsti juttu lugedes on seal vähemalt mingi iva sees. Trolli pole peale lameduste ja võõraste nimede usurpreerimise midagi öelda. Näiteks keegi uus kirjutab tutvumisteema, natukese aja pärast on troll platsis ja vorbib sama nime alt nõmedusi. Või keegi küsib nõu ja troll teeb sama nime alt libaposte. Inetu ju natuke või mis?

Oma WC-s ei saa kellelegi vahele jääda. Isegi kortermajade puhul on suitsetamine keelatud ainult trepikojas vms. Ma võin mööda tuba paljalt kohvitassiga ka ringi kõndida, mingeid üldnorme ma sellega ei riku ;)
 
:))) 30. mai 2015, kl 12.10
kadakajupp
30. mai 2015, kl 12.00
Registreerus: 7 kuud tagasi
Postitusi: 2,734
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa klemm tulid trollijaid trollima või? asjata, pe
> ale sinu pole siin kedagi... nagu alati.

Ma ei usu, et püsikate mainet parandad labase sõnavaraga.
Teil ei saa lihtne olema siin, rahva jaoks olete labased trollid.
 
kadakajupp 30. mai 2015, kl 12.14
troll on sinu meelest labane sõna? paku siis alternatiiv sellele. kes see "rahvas" on? sina ja sinaise või? ja pisut arusaamatuks jäi, kumb mina siis sinu arvates olen - troll või püsikas.

hakkan nüüd mune praadima, köögis ikka tohib või on selle kohta mõni reegel?
 
:))) 30. mai 2015, kl 12.14
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> > Om
> a WC-s ei saa kellelegi vahele jääda. Isegi korter
> majade puhul on suitsetamine keelatud ainult trepi
> kojas vms. Ma võin mööda tuba paljalt kohvitassiga
> ka ringi kõndida, mingeid üldnorme ma sellega ei
> riku ;)

Isegi oma maja WC-s ei ole sul pikka pidu suitsetamisega, suitsuandur tööle, saad ussid, või sõimata teiste maja asukate poolt. Sest ei ole normaalne WC-s suitsetada.

Kortermajades ja siin foorumis on ühine keskkond ja mina-mina, minu tuba, siin ei õigusta. See rikub norme, mis kahjustab teisi. Siin on tutvusfoorum ja tuleb arvestada normidega.

Foorumi külastajad ei hakka toetama siinseid WC-trolle. Ärge lootkegi.
 
:))) 30. mai 2015, kl 12.18
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> troll on sinu meelest labane sõna? paku siis alter
> natiiv sellele. kes see "rahvas" on? sina ja sinai
> se või? ja pisut arusaamatuks jäi, kumb mina siis
> sinu arvates olen - troll või püsikas.
>

Sinu sõnavaras on ikka vängemad sõnad kui "troll", näiteks klemm ja passk siinsamas teemas. Aga üleüldine olek on labane, trolliv, nagu labane külamoor.


> hak
> kan nüüd mune praadima, köögis ikka tohib või on s
> elle kohta mõni reegel?


Terve inimene saab ise aru, mida tohib jam ida mitte. Kui mäed põhjendust, et munapraadimine häirib kuidagi teisi inimesi, siis ei ole õigustust võlaõigusseadusest ega mujalt, ja tuleb ka see munapraadimine.

Rohkem mõtestamist.
 
Sid 30. mai 2015, kl 12.23
Särasilm soovitab:


Avamaakurke võib kasvatada nii seemnete kasvukohale külvamise kui istikute ettekasvatamise teel.

Oma avamaakurke kasvatan seemneist, mis külvan otse kasvukohale. Nii jääb ära taimede ettekasvatusvaev ning taimed ei põe ümberistutamisest tulenevat stressi. Olen peenrasse istutanud ka ettekasvatatud taimi, kuid mõnikord on probleeme juurdumisega ning taimed jäävad põdema. Ka nõuab taimede ettekasvatamine resursse.

Järgnevalt mõned minu tähelepanekud avamaakurkide kasvatamisest seemnete kasvukohale külvamise teel.

* Et vältida mulla väsimust, haiguseid ja kahjureid võtan igal aastal kasutusse uue maatüki. Samal kohal kasvatan kurke alles kolme aasta möödudes. Kurgipeenar asub kerge lõunakallakuga aia päikselisemas, soojemas ja tuulevaiksemas kohas.

* Maa ettevalmistamine algab juba sügisel, mil uus peenramaa saab läbi kaevatud, puhastatud suurematest kividest ning mitmeaastaste umbrohtude juurtest. Kaevamise käigus lisan mullaviljakuse parandamiseks veidikene sügisväetist. Maa jätan konarlikuks ega rehitse.

* Kevadel, aprilli teises pooles (täpsem aeg sõltub konkreetse aasta ilmaoludest ja ajalistest võimalustest) kaevan hargiga maa veelkord läbi, kaevamise käigus saab peenramaa ka kevadväetist. Seejärel tasandan rehaga ja jätan soojenema.

* Umbes 1-2 nädalat enne eeldatavat seemnekülvamist kaevan peenra keskele labidalehe kuni pooleteiselaiuse süvendi, kuhu mahub umbes vaksapaksune kiht poollagunenud hobusesõnnikut. Viimase kastan peale kerget kinnitallamist märjaks. Seejärel valan meetri kohta umbes ämbritäis sõelutud kompostimulda ning teen peenra lõplikult valmis. Peenra katan kattelooriga, see hoiab niiskust ja aitab peenral soojeneda. Valmispeenra laus on umbes 70 cm.

* Kui maapind on käega katsudes mõnusalt soe vean peenra keskele vaokese ning külvan seemned 10-15 cm vahedega. Olenevalt seemne hulgast pakis külvan neid ühe või kahekaupa. Külvatud seemned katan sõelutud kompostimullaga ning patsutan kergelt käega kinni. Kompostimuld hoiab sooja ja niiskust, on toitaineterikas ning ei paaku, seega on noortel kurgitaimedel kerge end mullast läbi suruda.

* Kurgiseemnete valimisel kindlat eelistust ei ole, kasvatanud olen nt sorte `Mirabelle` F1, `Amour` F1, `Rhensk Druv`, `Wilma` F1, `Adam` F1, `Concerto` F1, jpt.

* Kui külv on mullaga kaetud katan kogu peenra kahekordse kattelooriga. Loori hoian peal kogu idanemisaja vältel ning eemaldan alles siis, kui hakkavad paistma esimesed pärislehed. Vajadusel kastan peenart päikese käes soojenenud veega.

* Kui loor on eemaldatud paigutan peenrale kiletunneli, mis jääb sinna sügiseni. Vastavalt ilmaoludele saab kile kurkidele peale panna ja sealt ära võtta. Öökülma ohu korral läheb taimede kaitseks kilele lisaks ka katteloor. On olnud ka sooje suvesid (nt eelmine, 2011 aasta suvi), kus kiletunnelit ega loori pole üldse vaja läinud.

* Kui kurkidel on moodustunud esimesed pärislehed, näpistan kahekaupa külvatud seemneist tärganud taimedest ühe, nõrgema, ära. Kui mõnes kohas pole seemned idanenud jätan kõrval mõlemad tärganud kurgid kasvama ning suunan nad teineteisest lahku ja tühimiku suunas. Suve jooksul ma kurke enam ei väeta, küll aga tuleb esimeses pooles peenart aeg-ajalt rohida ning mulda kergelt kobestada. Suve teisel poolel katavad kurgid peenra täielikult ja rohida pole enam tarvidust. Ja loomulikult tuleb kogu suve jooksul kurgipeenrat hoolega kasta.

* Et kurgitaimed mööda aeda omapead uitama ei läheks, suunan neid tagasi peenrasse, vajadusel näpistan latvu. Kui kurgid kasvavad liiga tihedaks, olen mõne haru välja lõiganud. Eemaldanud olen ka kolletunud lehed. Augustikuu niiskete ja jahedate ööde vastu kaitsen taimi taaas pealepandud kilega.

* Kurgipeenralt saab esimesi kurke umbes jaanipäevapaiku ning jagub kuni septembri esimeste nädalateni. Konkreetne saagi algus ja lõpp sõltuvad loomulikult antud aasta ilmastikust.

* Kirjanduse andmeil soovitatakse kurkide jt köögiviljade nagu tomat, basiilik, kapsas ja sibul läheduses kasvatada kummelit – soodustavat kasvu ja parandavat maitset. On minugi kurgipeenra vahetus läheduses kummelipeenar. Kas see kooskasvatuse soovitus ka tõele vastab, ei oska öelda aga siiani pole kurkide kasvu ja maitseomaduste üle olnud küll põhjust nuriseda.
 
kadakajupp 30. mai 2015, kl 12.25
oo, tutvumisfoorum laienes kaliifi peakoka elamisse ja ta ei võigi alasti patseerida toas, kohvitass käes?

aga ma praen mune edasi, ei meenu, et delfi oleks mu kinnisvara ära ostnud ning loodetavasti kehtivad minu köögis minu reeglid.
 
:))) 30. mai 2015, kl 12.28
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga ma praen mune edasi, ei meenu,
> et delfi oleks mu kinnisvara ära ostnud ning loode
> tavasti kehtivad minu köögis minu reeglid.


Kas sellest tekstist võib välja lugeda, et oled hakanud mõistma, et see foorum siin pole sinu köök, isegi mitte sinu siinsed teemad pole sinu köök?
 
To :))) 30. mai 2015, kl 12.28
:))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>Ma ei usu, et püsikate mainet parandad labase >sõnavaraga. Teil ei saa lihtne olema siin, rahva >jaoks olete labased trollid.

Speak for Yourself! Kes see "rahvas" on? Või nimetad sa paari trolli, kes sulle halleluuja kaasa laulavad, rahvaks?

Üks "rahvasaadik" on juba pikemat aega desorienteeritud:-

olen püsihaige.
30. mai 2015, kl 11.29
olen WC-s
lal, lal, lal, laa..
..

Sinu eesmärk on siit "püsikad" välja süüa ja trollipesaga asendada see keskkond? ;) Troll on nagu vähkkasvaja - alguses hõivab ühe teema, siis teise, lõpuks on kogu keskkond mürgitatud. Libateemasid tootvad pubekad pakuvad vähemalt nalja, sest kohati on nad väga vaimukad. Troll oskab ainult ämbrist p.ska pilduda teiste pihta. Trollide pärast püsikad ei kao, pigem mobiliseerib see meid ühisele võitlusele vaimupimeduse ja sõgeduse, russofoobia, homofoobia, šovinismi, soolise diskrimineerimise (meeste halvustamine, saledate naiste halvustamine jne) ja muude väärnähtuste vastu. Kui trolling kannaks üllaid eesmärke, me kaaluksime sellega liitumist. Madalalaubalisusega aga nõustuda ei saa.
 
:))) 30. mai 2015, kl 12.32
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Särasilm soovitab:
>
>
> Avamaakurke võib kas
> vatada nii seemnete kasvukohale külvamise kui isti
> kute ettekasvatamise teel.

Selle teksti autor "Astrid Lepik", sinu antud nimega "Särasilm", kirjutas selle teksti põllumajanduse temaatilisse kohta, mitte tutvusfoorumisse:

http://maakodu.delfi.ee/news/maakodu/aialeht/kurgi-kasvatamine-avamaal?id=64291293

Tutvusfoorum ei muutu kuidagi põnevamaks ega aktiivsemaks selliste kurgitekstide tõttu. Samuti ei muutu Maaleht põnevamaks, kui kurkide asemel hakataks seal avaldama siinsete püsikate roppusi.
 
kadakajupp 30. mai 2015, kl 12.36
mul ei ole reaalsustajuga probleeme, ma ei pea ennast rahvaks ega seadusandlikuks organiks. kuidas sinuga lood on?
 
Kaliifi peakokk, ka kl 12.28 postituse autor 30. mai 2015, kl 12.41
:))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Isegi oma maja WC-s ei ole sul pikka pidu suitsetamisega, suitsuandur tööle, saad ussid, või sõimata teiste maja asukate poolt. Sest ei ole normaalne WC-s suitsetada.

Mul on suitsuandur elutoas ja magamistoas, WC-s ei ole ja piiksuma ei hakka. Usse ((zooloogilises mõttes siiski madudega) mul õnneks toas ei ole, hoidku Allah nende eest! Või mõtlesid, et suitsetamisest tulevad naaskelsabad, palun täpsusta see mõte üle. Teiste majaasukate kohta ma rääkida ei oska, äkki hiired panipaigas ja kärbsed kusagilt tulevad sõimama. Prussakaid ja muid elukaid ma näinud pole. Skorpioni ja hiidprussakatega on küll eluaset jagatud, aga õnneks mitte Maarjamaa pinnal. Madudega pole ühte heitnud. Mõtlen ikka roomajaid, mitte Mao aastal sündinuid :-D

Üldse hakkab su suleteravus kahanema. Soovitasin kuulata Juure & Kivirähki "Rahva Oma Kaitset". Ka Benny Hilli show, Tujurikkuja jne.


Lõbus ja asjakohane lugu laupäeva hommikusse:

Mr Sofa & Õieke. Suitsu ei tee!(Pean Saama Eurovisioonile Muidu Suren 2010)

https://www.youtube.com/watch?v=T2e6T5HV7ko

Eh, eh, eh, eh, eh. Jamaica.
He, he, he. I live in Jamaica.

Ilusatel vohavatel rohuväljadel, istume pruudiga rüüpame teed.
Rohi lõhnab magusasti, maailm avaneb.
Aga suitsu ei tee, suitsu ei tee.

Päiksetõusust loojanguni ainult rohu sees.
Jutt on lõpend, pruut vahib taevasse.
Igavusest närib kõrt, sest otsa sai ka tee.
Aga suitsu ei tee, suitsu ei tee,

Mitu päeva istnud seal me nõnda oleme.
Kõht koriseb ja pruut on pahane.
Autovõtmed kadunud, kuid peamine on see, et
suitsu ei tee, et me suitsu ei tee.
Ei tee suitsu, ei tee, ei tee suitsu, ei tee.
Kingston massiv.
Ei, ei, ei tee suitsu, ei tee, teeme suitsu, ei tee suitsu.
Hehehe, heeh, heeh, heeh, heeh, suitsu ei tee.
Ei tee suitsu, ei tee. Ollelee.
 
alu 30. mai 2015, kl 12.43
Tutvust teete?
 
:))) 30. mai 2015, kl 12.47
To :))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sinu
> eesmärk on siit "püsikad" välja süüa ja trollipesa
> ga asendada see keskkond? ;)

Mis põhjendusel sellist eesmärki näed?
Eesmärk on puhastada tutvusfoorum solgist, sellejaoks tuleb solkijad väljaravida ja see edeneb tõhusalt, näiteks on hakanud püsisolkijad kaitsma tutvujaid, olgu selline kaitsmine trollival eesmärgil või päriselt, igatahes on see ravitõhus edenemine. Peagi hakkavad nad uusi potensiaalseid solkijaid ise korrale kutsuma siin.

> Troll on nagu vähkkas
> vaja - alguses hõivab ühe teema, siis teise, lõpuk
> s on kogu keskkond mürgitatud.

Arvan, et mitte. Nn troll ei söö end lõhki, vaid piirdub piirkonnaga, mis kõhu täis hoiab. Sinne tutvusfoorum on piisava toiduga näiteks ja seetõttu püsikad püsivad trollimisega peamiselt siin, kuna see toidab piisavalt. Ega füüsiliselt ei jõuaks minna kuhugile sodiaagi foorumisse lisaks toituma, ning ei jätku ka teadmisi sodiaagi valdkonnast kuni tutvumise valdkonnani. Kui on suur ühe teemaga pühendunud foorum, näiteks usufoorum, ja selle all erinevad 50 alamteemat (näiteks kristluse alamteema, islami muusika alamteema jt 50 alamteemat), siis jah saab troll kõigis neis aktiivne olla, kuna kõik on siiski kokku usuteema, mida ta valdab.
Siin delfi foorumis ei ole põhjendust, mis toetaks trolli tegustsemist üle kõikide alamteemade.

Võiksite rohkem põhjendada oma väiteid.

> Libateemasid tootva
> d pubekad pakuvad vähemalt nalja, sest kohati on n
> ad väga vaimukad.

Nali ei õigusta. Eriti kui kogu foorum on naljasolki täis.

> Troll oskab ainult ämbrist p.ska
> pilduda teiste pihta.

See pole lihtne oskus ja nõuab teema valdamist, väitlusoskust, psühholoogia tundmist jpm. Aga see oskus pole ka midagi väga geniaalselt, enamasti ikkagi IQ vahemiku 100-104 ülemine ots.

> Trollide pärast püsikad ei
> kao, pigem mobiliseerib see meid ühisele võitlusel
> e vaimupimeduse ja sõgeduse

Kas praeguseni on püsikate ühine rinne olnud tõhus?
 
kadakajupp 30. mai 2015, kl 12.49
alu, kummaga sa tutvuda sooviksid - kokaga või minuga?
 
:))) 30. mai 2015, kl 12.50
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mul ei ole reaalsustajuga probleeme, ma ei pea enn
> ast rahvaks ega seadusandlikuks organiks. kuidas s
> inuga lood on?


Kui laskuda sinu tasemele, siis võin öelda, et ma pole öelnud, et olen kogu rahvas, sellist viidet sa ei leia.

Minu subjekt ei ole oluline, ühisfoorumis ei käi elu egoistlikult minakeskselt.

Samuti ei ole tähtsust, kas mul ja püsisolkijatel on mingi volitus.
 
kadakajupp 30. mai 2015, kl 12.55
ma näen jah, et sa ei lase end trollimisel sellistest pisiasjadest segada :D.
 
));(( 30. mai 2015, kl 12.57
tere!
nii tore teid jälle näha. tean, et meie arstile ei meeldi, kui teretatakse aga noh, ma pole ju veel päris terve kah!:)

mind pandi siin vahepeal karantiini, mille peale rõõmustasin kut täheleapanust ilmajäänud lapsuke, et lõpuks ka mulle veidi hoolitsust meie armsa arsti poolt kaudseltki langeb. nüüd aga vaatan, et teil siin vahepeal nii toredad ravikuurid ja protseduurid, et kadedaks teeb. :(( koguni retsepte jagatud, lisaks uued põnevad kodutööd ja mida kõike. :((
katsun siiski olla usin ja teha tagantjärgi ära selle suure kodutöö, millest austet peaarst aina kõnelenud:
"Mul oli väga lihtne küsimus, et mida arvate kui Lk 1 okupeerida püsikate stiilis teemaväliste mammutteemadega?"
saan aru, et keegi pole meie arsti küsimusele kuigi rahuldavalt vastanud, seega olen tubli ja proovin ise selle enigmaatilise mõistatuse ära lahendada.
seega. arvan, et.. JAH, see oleks väga tervitatav.
jah, see oleks lausa tore.
võimalik, et selline lahendus tooks nii antud alafoorumile, kui kogu siinsele naistekale (kogu Delfile? kogu maakera netipõhisele tutvumiskultuurile?) suure kvalitatiivse hüppe paremuse poole.
kuna foorumi pealkiri on "Saame tuttavaks", kuid lisatud pole, et kelle või millega tuttavaks soovitatakse saada, siis uus foorumi sisu tähendakski mitte lihtsalt tutvumist inimeste parameetritega (nagu see valdavalt mingist anakronistlikust tavast kujunenud on) vaid eelkõige lähenemist eelkõige läbi inimese hinge (kui nii võiks öelda, läbi tema eluvaadete, hobide, harjumuste, tegevuste, kurgikasvatuse, šokokookide, pilatese, autohuvi, meditsiinikalduvuste (ka meie arst saaks siis lõpuks tutvuda!) ja muu inimliku ning tunduvalt sidusama ja olemuslikuma. ilus pikk blogi annab ju inimestest ometi nii hea ülevaate.
kas poleks selline lahend siis ometi uusajalikult (new age) hummaane ja tõepoolest jätkusuutlik? kusjuures seda kõike koos ja summaarselt esimesel (paaril) leheküljel?
teistel lehtedel siis tutvuksid inimesed aga ikka vana harjumuse kohaselt. no kasvõi selleks, et üleminekut uuele süsteemile nö. pehmendada. mis te arvate?
pealegi selle nn. vana ja nn. traditsioonilise meetodi kohta on kuulda siin ikka juba aastaid palju nurinaid, sest positiivse tutvumisresultaadi protsent on väidetavalt väga väga madal. palju on pettumusi, lausa depressiooni ja käegalöömist.
kas tõesti polekski aeg ehk alustada millegi uuega? millegi ilusaga!
seda meie geniaalne doktor siin vihjamisi juba vist püüdnud korraldada on, mis? oh, seda meie doktorit ja tema kavalaid mõistukõnesid küll!
tunnen lõpuks tõesti justkui esimest korda, kuidas olen liblikana õhku tõusmas ja tõepoolest tervenemas! aitäh, doktor:)))!

kulla kokale saadan aga enda poolt läbi nutitopsi hoolega volditud eneka. karantiinis oli palju aega ja seega voltisin enekad ka kõigile tema palatinaabritele, sest nad on nii toredad poisid.

teate, armastan teid kõiki, nagu ütles kord Michael Jackson.
 
mkm 30. mai 2015, kl 12.58
Alu soovib tutvuda perzeussiga.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.