Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas tutvub
 
));(( 30. mai 2015, kl 13.00
EPL-s just artikkel: Enim tänatud arstid: ega me pole masinad, tundeid ju välja ei lülita.
http://epl.delfi.ee/news/lp/enim-tanatud-arstid-ega-me-pole-masinad-tundeid-ju-valja-ei-lulita?id=71581895

kas ka meie doktori nimi on seal? kui ei, siis peaks olema! ja kohe esimesel lehel. eraldi mammutteemana kusjuures.
 
:))) 30. mai 2015, kl 13.03
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma näen jah, et sa ei lase end trollimisel sellist
> est pisiasjadest segada :D.


Kui sa soovid mu vigasid, ebakompetentsust jms välja tuua, ja arvad, et nimetades mind trolliks, hakkan vastu vaidlema sellele, siis eksid.
Olen põhjendanud, et kõik, mis on teemaväline on suuremal või vähemal määral trollimine. Seejuures ka minu käesolev tekst on trollimine selle lihtsa põhjenduse tõttu.

Nagu olen seletanud, siis minu tegevus on õigustatud, kuna erimetoodikad on õigustatud ja tõhusaks osutunud, ning minu trollimine tuleneb ja põhineb püsikate trollimisel.

Ainult, et kui väidad mind olema trollivaks, siis too ka põhjendus nagu ma ise näitena hetkel tõin. Kui põhjendus on toodud, siis nõustun ka väidetega nagu küpsele inimesele kohane.

Püüdke rohkem põhjendamist harjuda ja trollige vähem.
 
Kaliifi peakokk 30. mai 2015, kl 13.05
:))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Libateemasid tootva
> d pubekad pakuvad vähemalt nalja, sest kohati on n
> ad väga vaimukad.

>Nali ei õigusta. Eriti kui kogu foorum on >naljasolki täis.

Niipalju õigustab, et isegi pubekad on aru saanud anaalprohveti nõrkustest ja vorbivad teki alla teemasid a la miks mu pepu sügeleb jne. Troll sõimab neid, pubekatel nalja kui palju. Ususõgedus teeb silmad nii pimedaks, et ei tee enam vahet liba- ja päristeema vahel. Samamoodi nagu Islamiriigi ja Talebani võitlejad Buddha kujusid õhivad, ajaloolisi linnu hävitavad ja kõik seda uskmatute vastase võitluse sildi all.

> Troll oskab ainult ämbrist p.ska
> pilduda teiste pihta.

>See pole lihtne oskus ja nõuab teema valdamist, >väitlusoskust, psühholoogia tundmist jpm. Aga see >oskus pole ka midagi väga geniaalselt, enamasti >ikkagi IQ vahemiku 100-104 ülemine ots.

Selleks, et kirjutada "mädanev puupeenis pärakus", "poleerin pärakut" jne on tõesti vaja IQ vahemikku 180-220. Sellega saab hakkama seitsme- kuni üheksaaastane lapski, kes kirjutab majaseinale, et "Helen ja Peeter n...vad" või "Aivar ja Henri nokutavad" :-D Nõuab Balsacki, Hugo, Shakespeare ja Moliere tasemel sõnaseadmiskunsti, et kirjutada ".... .ajab pada onku" ja järgmisse posti "eelmine räägib õigust". Kirjandusklassikas on koht kindlustatud teose "pane oma päraku foto ka siia ülesse. siis nagu saavad mehed hinnanguid anda su pärkule.ja kogemusi jagada,kuidas oli, kui neile pärkusexi tehti." eest. Vaata, Kivirähki "Kaka ja kevad" oli vähemasti vaimukas ja peaks olema kooli õppekavaski sees. Kui mingi troll veenab mind, et Eesti Seksuaaltervise Liit, arstid, Haridus- ja teadusministeerium ajavad kõik jama, teevad koolides PD-propagandat...sorry, ma usun siiski esimesi, mitte isehakanud prohvetit. Kunagi oli Eestimaalgi üks prohvet, kes Nelli Teatajas sõna võttis.

Sa võiksid näiteks blogi pidama hakata. Huvilised saaksid lugeda ja kommenteerida. Lingid sinna mõne reklaami külge, fännid käivad agaralt lugemas ja mingi aja pärast saadab Google Inc. sulle tšeki. Miks raisata vaimuandeid meiesuguste peale ;)

>Kas praeguseni on püsikate ühine rinne olnud tõhus?

Minu arvates küll, seda näitab juba trollidevastaste postituste arv. Mina näed ei ole registreeritud (veel), seega ei taotle ka su müstilist 10 k postituste arvu.
 
Sid 30. mai 2015, kl 13.08
:))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Tutvusfoorum ei muutu kuida
> gi põnevamaks ega aktiivsemaks selliste kurgitekst
> ide tõttu. Samuti ei muutu Maaleht põnevamaks, kui
> kurkide asemel hakataks seal avaldama siinsete pü
> sikate roppusi.


Kas sa oled loll või teeskled? See on ju sellesama vemmalvärsitaja tekst siin ja sina arvad, et mõni püsinimeline teeb selliseid postitusi?
Mul on tunne, et sa võitled selle trolliga, kes sulle kaasa kiidab, ja samal ajal lased ennast nii elementaarsete asjadega ära lollitada. :D
Sul peaks häbi olema, aastaid juba siin ja nii lihtsaid asju ära ei suuda tabada!
 
kadakajupp 30. mai 2015, kl 13.16
ja kes neid erimetoodikaid siia ordineeris, sul on töökäsk siinselt portaalilt? kui ei ole, siis tegutsed omavoliliselt ja põhjendatus eksisteerib ainult sinu subjektiivses reaalsuses.

nii, armsad sõbrad - ma lähen nüüd oma kurke kaema. maasikad ka õitsevad juba :). enne käin korra decorast läbi. kas decora kliendid ikka võivad siinset foorumit kasutada?
 
:))) 30. mai 2015, kl 13.27
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Niipalju õigustab, et isegi pubekad on aru
> saanud anaalprohveti nõrkustest

Ei näe ühtegi põhjendust, et nn "prohvetil" oleks nõrkusi olnud. Kui ta jätkaks tänasest päevast edasi, oleks tulemus sama edukas ja tõhus.

> S
> elleks, et kirjutada "mädanev puupeenis pärakus",
> "poleerin pärakut" jne on tõesti vaja IQ vahemikku
> 180-220.

Nagu näha, siis sinu tõestusel sellised roppused on väga efektiivsed ja sa tsiteerid neid siiani. Püsikate siinsed roppused aga on ilma tsiteerimisteta ehk nõrgad.
IQ vahemiku osas pakud ülevõimendatud numbreid, selline ülevõimendamine on kõigile siinsetele patsientidele ühine tunnus.

> Nõuab Balsacki, Hugo, Shakespeare ja Molier
> e tasemel sõnaseadmiskunsti, et kirjutada ".... .a
> jab pada onku" ja järgmisse posti "eelmine räägib
> õigust"?

Balsakk, mõiste "f-ionaalne lugemine" jms võõrsõnad ei tähenda oma võõrapäraselt kõlava pealkirja tõttu sisukust ega tarkust. Sinu toodud demagoogia teoreemid peaksid selgelt põhjendust andma, et võõrsõnad ei õigusta ega tõesta ning ka tõestus pole see, et väljapaistvad inimesed võõrsõnu kasutavad.

Rohkem sisu, vähem formaalsusi!

> ...sorry, ma usun siiski esimesi, mitte isehakanud
> prohvetit. Kunagi oli Eestimaalgi üks prohvet, ke
> s Nelli Teatajas sõna võttis.

Kui IQ on üle vahemiku 100-104, siis võiks uskuda sinu toodud demagoogia alast teooriat, mille alusel ei ole alust uskuda prohveteid ega kirjandusklassikuid, vaid põhjendusi.

>
> Sa võiksid n
> äiteks blogi pidama hakata. Huvilised saaksid luge
> da ja kommenteerida.

Ma olen pakkunud, et kui mingit diili soovite, siis pakkuge midagi vastu. Ma teen näiteks 30 blogi, mitte ühe ja vastu pakkuge, et püsikad lõpetavad solkimise. Vms. Naiivne on vastupakkumata niisama soovitada.

Soovitan vastata vastu küsimusele, et kas on hea kui esileht on blogidega okupeeritud.

> Miks raisata
> vaimuandeid meiesuguste peale ;)

Miks lapsikult püüda nii primitiivselt läbinähtavate meetoditega saavutada oma soove, antud juhul siis seda et paha arst ära läheks ja Wc-pesal edasi laseks toimetada. Kui te soovite WC-s edasi elada, siis on naiivne öelda korralekutsujale, et kuule oled väga tark ja mine hoopis politseisse tööle ja lase meil edasi suitsetada.

> Minu arvates küll, seda näitab juba trollidevastas
> te postituste arv.

Minuarvates peetakse püsikate ühisrinnet haigeks trollimiseks ja seda on mitu korda välja öeldud.
Millised on püsikate rinde tõhususe põhjenduslikud märgid? See pole mingi edu näitaja, et püsikad aina ennast õigustavad, vaid see on miinus, mis blameerib neid.
Küll aga on selged märgid olnud, mis kinnitavad ravitõhusust.

> Mina näed ei ole registreeritud
> (veel), seega ei taotle ka su müstilist 10 k post
> ituste arvu.

Püsikad vaielgu omakeskis selgeks, kas on õige 10 tuhandeid postitusi eesmärgiks võtta või mitte. Minul pole selles osas midagi kommenteerida. Minu eesmärgiks see pole, püsikate omaks on.
 
));(( 30. mai 2015, kl 13.31
kusjuures vaadates tekkinud küllaltki juba nagu uudset situatsiooni (nimetame selle esialgu meie topeltsmaililise doktori auks "new-new-age"), kus kadakajupi tutvumisblogi on mänguliselt üle võtnud (ehk kaaperdanud) meie austet doktor ja sellest suures osas enda mammutteema teinud (ikka selleks, et ennast new-new-age printsiibil sisuliselt võimalikele tutvumiskandidaatidele tõhusamalt tutvustada), siis on siinne teema tõepoolest nagu väike testiproov. seega saab juba algstaadiumis jälgida millised enesetutvustamisesüsteemid on tõhusamad ja millised mitte. selline teema kaaperdamine on minu meelest näiteks täitsa lõbus ja võiks ka põhisüsteemi viia. no, et poleks nii palju personaalteemasid vaid kõik lõimuks ja põimuks omavahel, oleks üksteist toetav, samas vaba ja mänguline. noh, natuke nagu hipikommuuni moodi siis. kõik tutvuvad nagu kõigiga ja kõigil on hea olla. mis te arvate?
 
:))) 30. mai 2015, kl 13.32
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas sa oled loll või teeskled? See on j
> u sellesama vemmalvärsitaja tekst siin ja sina arv
> ad, et mõni püsinimeline teeb selliseid postitusi?
>

Ma arvan, et püüad omistada oma roppusi teiste kaela. Võtame kasvõi muusikateema roppused, need on püsikate käekirjaga, mitte kellegi väristaja omad. Kadaka konto on hea tõestus ropendamisest ja solgist. Kas te naiivselt üritate tõestada, et püsikad on head ja solkija on libanimega väristaja? Selline meeleheitlik võte on lausa naerma ajav.

Tooge ikka usutavamaid põhjendusi kullakesed.
 
Kaliifi peakokk 30. mai 2015, kl 13.32
Kallis ));((,

mul on ärarääkimata suur rõõm, et oled taas meiega. Mind lubas peaarst eile korraks koju, täna õhtul pean haiglasse naasma. Hakkasin siin suurest rõõmust juba oma majakeses WC-s suitsu tegema, aga sain kohe arstilt riielda. Mis sellest, et tare-tarekeses üksinda elan, Delfi reeglid pidid siiagi laienema. Samuti on keelatud kohvitass peos alasti mööda tube löntsida. Sain jälle targemaks!

Mul on see nutitops kaasas ja sain eneka kätte. Nummi oled :) Poistele annan enekad õhtul haiglas üle, nad on kindlasti rõõmust sillas. Anton on meil hirmsasti suitsunäljas ja palus, et ma talle suitsu tooks haiglasse. Mina aga ei julge, sest Anton käibki salaja WC-suitsetamas ning meie saame sõimata.

Praegu on kurb lugeda, kuidas noor inimene tahab tutvuda kauni neiuga ja keegi "Chätryyn" küsib kohe, et kas sul X6 on? Kust peaks vaene noor inimene selle X6 võtma, sest eks ole ju teadupärast tegemist vähemasti 80 000 jevrot maksva autoga. Ma olen 1000% nõus sinu ideega new age tutvumismetoodikast! Just seda me vajamegi. See aitab edendada sotsiaalset sidususust. Sotsiaalne sidusus on ühiskonna suutlikkus kindlustada oma ühtsus ning liikmete võrdsus ja heaolu! Me vajame sotsiaalse sidususe ministrit. Miks meil on sotsiaalkaitse ja tervise- ja tööminister, aga praegusest kabinetist puudub sotsiaalse sidusususe minister? Taavi Teplenkov sai selle tööga suurepäraselt hakkama, teedrajav oli kampaania "Märka vaest!".

Õndsa Robin Hoodi ajal oli kõik teisiti. Vahvad vabatmehed küttisid kuninga hirvi, rüüpasid märtsiõlut, lasksid vibust märki ja pidasid kepivõitlust. Eksis Sherwoodi laande mõni rikas, korraldas vahva Robin talle kuningliku vastuvõtu, pakkus meelelahutust ja keegi ei pahandanud kui Robin selle eest rikka kauka tühjendas. Lõbu eest tuleb ju maksta! Kord kohtas Robin puu all nutvat lembelaulikut Oru Allanit, kelle kaunis pruut Oru Ellen taheti ühele paksule ja kurjale liigkasuvõtjale. Robin nabis laulatust läbiviima pidanud piiskopi kinni ning läbi sehkenduste said lõpuks õiged noored paari pandud. Selline armas lugu, liigutav :) Kui nüüd "Saame tuttavaks" kajastab erinevaid tahke, erinevaid hingepeegli killukesi, erinevaid retsepte, kooke, huvisid, siis on lootust, et noori ühendab peale X6 midagi muud. Üllas idee, me like that!

Traditsiooniline meetod on ammendunud. Mitu õhtut on püüdnud noored mehed leida endale neidu, aga urgudest ronivad öösel välja suslikud, tarantlid, skorpionid ja lõgismaod, kes noorte kauni algatuse ära trollivad.



-----------------------------------------------------
Tagline:
Ilusatel vohavatel rohuväljadel, istume pruudiga rüüpame teed.
Rohi lõhnab magusasti, maailm avaneb.
Aga suitsu ei tee, suitsu ei tee.
 
Sid 30. mai 2015, kl 13.35
:))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Püsikad vaielgu omake
> skis selgeks, kas on õige 10 tuhandeid postitusi e
> esmärgiks võtta või mitte. Minul pole selles osas
> midagi kommenteerida. Minu eesmärgiks see pole, pü
> sikate omaks on.

Miks sa ennast püsikaks ei loe? Kas sa tahad väita, et oled esimest päeva ja täitsa juhuslikult siin? Või pead ennast ülemrassist olevaks, et ei sobi madal püsikas olla?
Viimati olid saksa natsionaalsotsialistid sellised, kes end teistetest rassidest paremaks pidasid, praegu ma tean vaid üksikuid sellised (Ojuland, EKRE ladvik), kas sa oled ka EKRE-st? Kas sina siis toodadki neid EKRE-teemalisi postitusi siia ja karjud appi, et neegrid meid ei lämmataks ja juudid meie lapsi pededele kasvatamiseks ei müüks?
 
Sid 30. mai 2015, kl 13.40
:))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Tooge ik
> ka usutavamaid põhjendusi kullakesed.


Kas ma pean Bauhofi turvakaamera lindi välja nõudma, et näidata sulle, et mina ei saanud sel ajal arvuti taga olla? Või piisab minu sõnast ja su enda loomulikust intelligentsist?

Ikka sa ei vastanud mu küsimusele, kas sina olid see, kes kunigi tõi Tomi postitused näiteks selle kohta, kui jubedad on püsikad?
Praegu olen ma selles 99% kindel, sest sõnakasutus ja ilme mittearusaamine inimeste väljendus-stiilist on nii sarnased. Ühtlasi näitab see ka ära, et sa oled siin juba aastaid "tutvunud", aga tutvuda pole sellegipoolest kellegagi suutnud.
 
));(( 30. mai 2015, kl 13.41
:))) kirjutas:
"Ma olen pakkunud, et kui mingit diili soovite, siis pakkuge midagi vastu. Ma teen näiteks 30 blogi, mitte ühe ja vastu pakkuge, et püsikad lõpetavad solkimise. Vms. Naiivne on vastupakkumata niisama soovitada.

Soovitan vastata vastu küsimusele, et kas on hea kui esileht on blogidega okupeeritud."

armas doktor, ma ju vastasin viimasele küsimusele. vastus oli JAH. põhjendus oli ka. kas see sobis?

vastus esimesele küsimusele on ka JAH. ole hea, armas :)), palun tee esilehele 30 oma blogi. minu meelest oleks see vahva! ja ka uudne. nii new-new. ehk njuu-njuu. eesti keelselt.
vastutasuks pakuks, et kõik, kes saavad, on ikka viisakad, ei ropenda, on üksteise vastu võimalustpidi kenad ja hoolivad. no umbes nagu püsikad siingi teemas. kas nii sobib?
ropukollide suhtes ootan muidugi peaarsti korraldusi, et kuidas nendega ja mis, sest eks nemadki ju tahavad tutvuda ja paljuneda. instinkt ilmselt. aga ilusad need nende meetodid nagu natuke pole. :((
 
no selge 30. mai 2015, kl 13.42
Sid on vana pede ise siis.. irw
 
gena 30. mai 2015, kl 13.45
pole see mingi uudis.
 
Kaliifi peakokk põlvitab jätkuvalt trooni ees ja suudleb hardalt valitseja kaftani palistust 30. mai 2015, kl 13.48
Ma vastan kohe kõigile su küsimustele, nii LK 1 kui LK 10 kohta, Maa magnetvälja, päikeseplekkide, reptiilide, tulnukate rasside, Area 51, Roswelli juhtumi, Fox Mulderi ja Dana Scully, illuminaatide vandenõu ja kõige muu kohta kui...saan vastuse eile esitatud küsimusele:

"Ooo, suur irww, ooo kolme kontinendi valitseja :))), võimas padišahh! Kui ütlen lahti väärõpetuse roojusest, millega uskmatud on mu silmi pimestanud, võtan omaks ABSOLUUTSELT KÕIGILE TÄIE MÕISTUSEGA INIMESTELE TEATAVALT ainsa ja õige, sinu usutunnistuse...kui salgan maha kõik püsikad ja poolpüsikad, veerandpüsikad ja kümnendikpüsikad...tõotan sind tões ja vaimus teenida, päikesetõusust loojanguni Delfi palees valvet pidada. Valvet pidada nii, et mitte ükski kärbes ei pääseks meie suure valitseja kirjutatut reostama...kas teed siis mind oma vesiiriks?"

Ootan!

-----------------------------------------------------
Tagline:
Ilusatel vohavatel rohuväljadel, istume pruudiga rüüpame teed.
Rohi lõhnab magusasti, maailm avaneb.
Aga suitsu ei tee, suitsu ei tee.
 
:))) 30. mai 2015, kl 13.53
));(( Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kusjuures vaadates tekkinud küllaltki juba nagu uu
> dset situatsiooni (nimetame selle esialgu meie top
> eltsmaililise doktori auks "new-new-age"), kus kad
> akajupi tutvumisblogi on mänguliselt üle võtnud (e
> hk kaaperdanud) meie austet doktor ja sellest suur
> es osas enda mammutteema teinud (ikka selleks, et
> ennast new-new-age printsiibil sisuliselt võimalik
> ele tutvumiskandidaatidele tõhusamalt tutvustada),

Selles tekstid mainitud argumendid on juba nö ümberlükatud ärapõhjendades. Lühidalt ülekorrates, siin ei ole kohta blogidele, blogi ei ole sisuliselt tutvusteema vaid teenib muid eesmärke, siin teemas ravi läbiviimine on õigustatud ja tõhus.

> siis on siinne teema tõepoolest nagu väike testip
> roov. seega saab juba algstaadiumis jälgida millis
> ed enesetutvustamisesüsteemid on tõhusamad ja mill
> ised mitte.

Loomad õpivad läbi tegevusliku kogemuse, inimesed oskavad ilma läbimängimata põhjendada.
Näiteks ei ole vajadust testiproovina teha 30 blogi siia, vaid saab lihtsate põhjendustega öelda, kas see oleks hea või mitte.

Nn erinevad "enesetutvustamisesüsteemid", ehk süsteemid mille üheks kõrvalefektiks on võimalik tulemus tutvumine, ei vaja läbimängimist, vaid lihtsa analüütilise mõttekäiguga öelda, mis on efektiivne meetod ja mis mitte.

Näiteks saab juba eos teoreetiliselt põhjendada seda, kas on efektiivne tutvumise viis kui teha siia 30 lisablogi? Põhjendus on matemaatilist laadi, et selline esilehe okupeerimine vähendab Lk 2 peale peitu lükatud reaalsete tutvumisteemade külastuste sagedust, hea kui neid 10 inimest külastab. Järelikult on uute tutvujate/tutvusteemade edu kvantitatiivselt väike ja blogisid ei saa pidada efektiivseks tutvumise viisiks. 30 igapäevaselt aktiivse blogi sees 30 blogiautori tutvumine saab toota parimal juhul 30 tutvust, kuid Lk 2 peale surutakse reaalseid tutvumise kuulutusi suurema numbri koguses kui 30, näiteks 300 tutvust jääb Lk 2 peale olemata tänu blogidele.

Selline põhjendus näitab, et blogid ei ole efektiivne "enesetutvustamisesüsteemid" ja tõestavalt läbi mängida pole inimestel vaja.

> selline teema kaaperdamine on minu mee
> lest näiteks täitsa lõbus ja võiks ka põhisüsteemi
> viia.

Kaaperdav trollimine kahandab tutvumise efektiivsust. Üldreeglite eiramine kahandab efektiivsust, kuna üldnormid on ennasttõestanud ja läbimõeldud. Näiteks siin saidil on loodud erinevad alamfoorumid, erineva temaatika jaoks. See on nö ennasttõestanud üldnorm ja seda eriates midagi head ei sünni.

> no, et poleks nii palju personaalteemasid v
> aid kõik lõimuks ja põimuks omavahel, oleks ükstei
> st toetav, samas vaba ja mänguline.

See ei ole vabaaja foorum, iga asja jaoks on loodud põhjendatult oma alamfoorum, ka vana aja eesmärgil on loodud spetsiaalsed foorumid.

> noh, natuke na
> gu hipikommuuni moodi siis. kõik tutvuvad nagu kõi
> giga ja kõigil on hea olla. mis te arvate?

Hipi idee on anarhia ning see anarhia ei ole hea süsteem.
 
neeger titi-viti 30. mai 2015, kl 13.54
Neegrimaal ei huvita Venemaa kriis mitte kedagi. "Sain pudelipostiga teateid meie Venemaa korrespondendilt ja tahtsin kohe lehte panna," kurdab kohaliku neegrilehe toimetaja Auh-Auh. "Aga meie peatoimetaja ütles, et see Venemaa värk ei lähe meile, neegritele, korda ja käskis panna lehte ikka ahviasju ja graafikuid sebradest." "Tõepoolest, see on õige otsus," kinnitab lugeja Numm. "Ma ei teagi, kes need venelased on. Ahvide mured ja rõõmud on mulle palju lähedasemad." "Aga haritud maailm valutab südant Venemaa pärast!" väidab vastu neegrimaa ainus haritlane Tumba-Leele. "Minul valutab jälle kõht, sest ma sõin eile sitta." pareerib neeger Kita. " Mina ootaks lehest ikka seda, et mind õpetataks inimese moodi toituma, mitte mingit jura Jeltsinist!" Lõpetuseks anname sõna ajalehe peatoimetajale. "Ärge kartke neegrid!" kuulutab see püha mees. "Meie ajaleht on ja jääb paksuks ning värviliseks ning kui meie väliskorrespondendid ei lõpeta toimetuse pommitamist Venemaa uudistega, läheb neil väga halvasti. See-eest luban ma, et jätkame neegrinaljade avaldamist."
 
));(( 30. mai 2015, kl 13.59
kulla kokk, kas kohvitass käes ja alasti on uus protseduur? jälle mina ilma jäänud. :((
Chätryynist on aga ka munul kahju. ta küsib seda küsimust juba väga kaua, panen tähele. ilmselt on tegu X6-te nõudliku kollektsionääriga. kas siingi ei aitaks edasi vastava mammutblogi olemasolu, kus kollektsionäär kolektsionääriga ikka tuttavaks võiks saada? juba eos oleks siis ometi välistatud, et tubli traktorist siis külvikalendrist mittehuvituva cosmotüdruku otsa komistaks või muud õudused.
 
:))))) 30. mai 2015, kl 14.04
mkm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Alu soovib tutvuda perzeussiga.

See on väga hea algatus ja näitab, et ka siin teemas on võimalik tutvuda, sest see näitab, et mõned püsikad on asunud paranemise teele. Minu teraapia mõjub ja kui alu ja see teine siin tuttavaks saavad, siis paraneb kogu foorumi õhustik ja kõik oleksid õnnelikumad ja saaksid tutvuda.
 
));(( 30. mai 2015, kl 14.05
:))
ise sa küsisid, et kas on hea, et 30 blogi tuleb esilehele. küsisid? jah, küsisid. lausa 10 korda küsisid. või sinnakanti. nüüd ütled, et pole hea. mis sa siis küsid, kui ise juba vastust tead ja kõik teised vastused valed on?
mina nii ei mängi. :(((((((((

hipi idee aga ei ole anarhia. hipi idee on armastus. ja vabadus. tead, mis need tähendavad? :)

jätan su nende vastuste üle mõtisklema, hea doktor. musi.
 
));(( 30. mai 2015, kl 14.08
veel üks küsimus armsale doktor :))-le:
miks inimesed tutvuvad?
 
:))) 30. mai 2015, kl 14.19
));(( Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> :))
> ise sa küsisid, et kas on hea, et 30 blogi
> tuleb esilehele. küsisid? jah, küsisid. lausa 10 k
> orda küsisid. või sinnakanti.

Jah küsisin, ja ei näe põhjust hakata trollivalt üle lugema, kas oli täpselt kümme ega näe ka vajadust lisada, et "...või sinnakanti". Olgem ikka sisulised, mitte ärge norige tähti.

> nüüd ütled, et pole
> hea.

Ma tõin ühe esimese põhjenduse blogide teemal, sest senini oli vaid 2 püsika põhjendamata arvamus selles küsimuses.
Ma olen jätkuvalt ootamas vastuseid, et kas blogid on siis head või mitte. Kui teile piisab minu toodud põhjendusest, et blogidel ei ole head, siis andke teada ja lähme edasi küsimusega, et miks te siis ei lase sulgeda siinse saidi blogisid.

> mis sa siis küsid, kui ise juba vastust tead
> ja kõik teised vastused valed on?

Ravieesmärgiline mõtestamise harjutus. Püsikate vastuste õigsust ja valet määrab põhjendatus, näiteks põhjendasid nad korrektselt trollimist ja vastasin, et see põhjendus oli korrektne. Ma ei hakka lapsikult vastu jonnima põhjendustele, see pole küps.

> hipi idee aga ei ole anar
> hia. hipi idee on armastus. ja vabadus. tead, mis
> need tähendavad? :)
>
> jätan su nende vastuste
> üle mõtisklema, hea doktor. musi.

Hipi idee all mõtlesid põhiliselt reeglite puudumist, mis on vastuoluline anarhiline süsteem.
 
:))) 30. mai 2015, kl 14.21
));(( Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> veel üks küsimus armsale doktor :))-le:
> miks in
> imesed tutvuvad?

Sedalaadi põhjendamata eesmärgiga küsimustele võin vastata, kui saan põhjendusliku vastuse küsimusele 30 blogi kohta.

Arvate, et teie trollivad lõputud küsimused tõstavad teie mainet? Kahtlen :)
 
Kaliifi peakokk 30. mai 2015, kl 14.24
"Trollipargis on tantsupidu
see toimub siin igal õhtul
noorte trollide vallatust ruum on täis
ja räigete kommide lõhna
nurgas mustendab kaaneta klaver
keda lokkides ülemtroll piinab
vana klaver teeb meele nii haledaks
et võtaks või peatäie viina"

:))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>Loomad õpivad läbi tegevusliku kogemuse, inimesed >oskavad ilma läbimängimata põhjendada.

Oi, siin sa paned ikka räigelt puusse! Ma ei hakka väitlust pidama, kas inimese esiisa oli ahv (Darwin)või tegi Jumal Aadama mullast ja Eeva tema küljeluust. Inimene on imetaja, imetajad on aga loomad. Miks peaks inimene olema kõrgem olend näiteks delfiini, šimpansi, sinivaala, elevandi vaatenurgast? Kui oleks evolutsiooniga midagi nihu läinud, oleks meil võib-olla ahvide planeet. Ja kui sada miljonit aasta tagasi poleks kivikärakas Maale potsatanud, oleksime äkki kahejalgsed mõistuslikud reptiilid?

Inimlaps õpib OMA kogemustest. Sotsioloogia on vist võõras? Oi..jälle teooria on paha ja elukauge jne. Kuidas inimlaps teab, et kukkumine on valus. Oma kogemustest! Sellepärast soovitavadki sotsioloogid last mitte keelata, kukkumiskogemus on elus vajalik omadus. Kui võtta geeniuste laps ja kasvatada ta kusagil Kalimantani džunglis pärismaalaste seas üles, ei ole ta hoobilt geenius. Pärilikkus on kõigest üks algeid, rohkem mõjutab keskkond. Näe, Ahvide Tarzan oli ka lordi poeg, aga džunglis hoidis teda elus see, et suurematele ja kurjematele elukatele piki koonu andis.

Mis sul hipide vastu on? Paljud noored ameeriklased eostati 1969. aasta suvel Woodstockis kui 400 000 paljast inimest suitsu tegid ja vihmasajus ja mudas imelisi tükke toime panid. Mind siis polnud veel olemaski, aga dokkareid olen ikka näinud. Kopenhaagenis oli varem vahva hipide linnaosa, vist on siiani. Kristiaania oli teise nimi. Paljad lapsed paterdasid ringi, vanemad müüsid suveniire ja veel vanemad istusid mõtlikult rohuse pilguga. Hipid on lillelapsed, kes paha ei tee ja on tolerantsed. "Make love not War!" :) Ära pane anarhiste ja hipisid ühte patta. Anarhistid olid juba tsaari-Venemaal. Eitasid võimu, seadusi jne. Anarhistide nn maistream sai alguse Sex Pistolsi ja Clashi jt punkroki suurkujudega.

Näe, tuligi muusika- ja kultuuriblogi, icc. Ma olen ennast nii palju avanud, et see võib tutvumisele ainult head teha. Minu elulised andmed on siin soovijatele kõik kirjas. Palju enam kui kaherealises postituses. Puuduvad vaid automark, rinna- ja vööümbermõõt, biitsepsi ümbermõõt ja IQ. Intelligentsuskvootsient (ja mitte koefitsent) ei ole absoluutne näitaja, ehkki see näide sulle väga meeldib. Samuti ei ole valedetektor mingi absoluutselt evidentne näitaja kohtumeneluses. USA-s kasutatakse seda vaid nö kinnitava tõendina ja sugugi mitte igas osariigis. Detektori petmise võtteid on mitmeid.

>Üldreeglite eiramine kahandab efektiivsust, kuna >üldnormid on ennasttõestanud ja läbimõeldud. >Näiteks siin saidil on loodud erinevad >alamfoorumid, erineva temaatika jaoks. See on nö >ennasttõestanud üldnorm ja seda eriates midagi head >ei sünni.

"Veendumus on tõele ohtlikum kui vale." (F. Nietzsche)
 
masendaja 30. mai 2015, kl 14.29
MASENDAV!!!!!
 
:))) 30. mai 2015, kl 14.44
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> > >Loomad õpivad läbi tegevusliku kogemuse, inimes
> ed >oskavad ilma läbimängimata põhjendada.
>
>
> Oi, siin sa paned ikka räigelt puusse! Ma ei hakka
> väitlust pidama, kas inimese esiisa oli ahv (Darw
> in)või tegi Jumal Aadama mullast ja Eeva tema külj
> eluust. Inimene on imetaja, imetajad on aga loomad
> . Miks peaks inimene olema kõrgem olend näiteks de
> lfiini, šimpansi, sinivaala, elevandi vaatenurgast
> ? Kui oleks evolutsiooniga midagi nihu läinud, ole
> ks meil võib-olla ahvide planeet. Ja kui sada milj
> onit aasta tagasi poleks kivikärakas Maale potsata
> nud, oleksime äkki kahejalgsed mõistuslikud reptii
> lid?


Milliste asjadega puuse pandi? Kas sinu teksti eesmärk on öelda, et loomad on analüütiliselt arenenumad kui inimesed?

Ma leian, et puuse panemise väidetega pole mõtet esineda, kui põhjendused on nii trollivad.

Loomad õpivad tegevust läbi mängides, nad ei oska inimese moodi analüüsida. Sinu toodud põhjendus ei tõesta, et loomad sellist analüüsi teha oskaks ja seejuures inimestest paremini veel.

Blogide kasulikkust jm küsimusi ei pea testiproovidega läbi mängima, et vastust saada, andsin mõista, et inimestele ei ole selline läbimängiv tegevus vajalik, kuna inimene pole loom.

Trollivalt vastata mingit darvinistlikku jutt põhjenduseks, ei ole kuidagi hea märk püsikatele.

>
> Inimlaps õpib OMA kogemustest. Sotsiol
> oogia on vist võõras? Oi..jälle teooria on paha ja
> elukauge jne. Kuidas inimlaps teab, et kukkumine
> on valus. Oma kogemustest!

Täiskasvanud inimene pole laps ja saab aru, mis eesmärgil on loodud alamfoorumid ja miks eksiteerivad teised üldreeglid.

> Mis s
> ul hipide vastu on?

Mina ja enesekesksus ei oma tähtsust, vaid loeb põhjendus, et anarhia pole hea. Seega esita küsimus, et miks anarhia pole hea, kui sa seda vastust veel ei tea, mitte aga ära küsi enesekeskseid asju, et miks mul millegi vastu midagi on.

Rohkem sisu, rohkem põhjendusi!

> love not War!" :) Ära pane anarhiste ja hipisid ü
> hte patta.

Hipidel tegevus on anarhistlik ja praktilises elus pole kohta filosoofilistele õigustustele stiilis "kõik on unikaalne ja vajab unikaalset kohtlemist".

> riblogi, icc. Ma olen ennast nii palju avanud, et
> see võib tutvumisele ainult head teha.

Üksik kontranäide on kõrvalefektina tekkinud vähetõenäone statistiline viga, mis ei õigusta, et hakkame nüüd 30 blogi looma. Blogide kahjulikkuse osas toodi selge põhjendus, mis näitas, et blogid ei ole mõistlik viis.

> "Veendumus on tõe
> le ohtlikum kui vale." (F. Nietzsche)

Vanasõnade kohta olen juba vastanud, et need pole argument.
 
Kaliifi peakokk 30. mai 2015, kl 14.47
));(( Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kulla kokk, kas kohvitass käes ja alasti on uus pr
> otseduur? jälle mina ilma jäänud. :((
> Chätryyni
> st on aga ka munul kahju. ta küsib seda küsimust j
> uba väga kaua, panen tähele. ilmselt on tegu X6-te
> nõudliku kollektsionääriga. kas siingi ei aitaks
> edasi vastava mammutblogi olemasolu, kus kollektsi
> onäär kolektsionääriga ikka tuttavaks võiks saada?
> juba eos oleks siis ometi välistatud, et tubli tr
> aktorist siis külvikalendrist mittehuvituva cosmot
> üdruku otsa komistaks või muud õudused.

Kallis ));((

kohvitassist rääkimine on keelatud (söök/jook ei sobi siia teemasse!) ja enda oleku väljendamine on keelatud (alasti). Eituse eitus viib loogikareeglite kohaselt jaatuseni ning peaks aitama paraneda. Tuleb oma deemonitest üle saada!

Chätryynist on mul kahju. BMW X6 on noorte lakutud linnadändide sõiduk. Eriti rohkesti on X5, X6 ja Porsche Cayenne esindatud Lasnamäe panelkade ja hruštsovkade ees. Linnamehe auto! Chätryyn ei tea, et üks õige mees kannab vuntse, punaseruudulist flanellsärki, kulunud teksaseid ja kauboikaabut. Pühapäeviti ka pesapallimütsi. Tema autoks on kastikas - ameerika raud Ford Ranger, Ford F150 või F250, Dodge Ram vms. Õige mees kuulab kantrit, sööb korraga suure burgeri koos friikatega, pühib õllevahuseid vuntse. Õigel mehel on oma rantšo ja autokastis on kärbik, millega pahalasi peletada.
Sihuke mees kaitseb, aga mitte dändi X6-ga.

Arst puikleb küsimusest kõrvale ja mina siis ei saa kah vastata, et kas ma pooldan mammutblogisid või ei poolda. Ma küsisin temalt, et kui ma püsikad maha salgan ja väärõpetusest taganen, kas ta must oma vesiiri teeb...ootan siiani vastust. Ega ma Suurvesiiriks kohe tahagi, see koht on broneeritud ülemtrollile, kes vahepeal kadaka blogis esinemas käis ning siin gena või potsataja nime all Sidi sõitles.

Mina pooldaks lisaks mammutblogile veel malamuutide blogi. Selles võiksid sõna võtta ka Siberi huskyde kasvatajad ja teised koerasõbrad.

PS! Meie arst on hoopis sõjaväearst, pagunitega. Alguses oli ta :)) ehk nooremseersant, eile juba :))) ehk vanemseersant ja :)))) ehk seersantmajor ehk staršinaa. Täna oli koguni :))))) ehk vanempraapor. Kui nii edasi, siis on järgmisel nädalal Nõukogude Liidu marssal. Oi siis läheb meil elu kibedaks..:(
 
:))) 30. mai 2015, kl 14.54
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
>
> kohvitassist rääkimine on keelatud (söök/jook
> ei sobi siia teemasse!)

Sel juhul aruta teiste püsikatega läbi, miks te söögist-joogist jms teemavälisest siin arutlete nagu sina käesolevalt.

> . Ma küsisin temalt, et kui ma püsikad maha salgan
> ja väärõpetusest taganen, kas ta must oma vesiiri
> teeb...ootan siiani vastust.

Ma võin vastata põhjendamatu eesmärgiga küsimustele, kui pakute midagi vastu. Kui troll tahab toitu, siis peab söögi eest ka makskma. :)


> > Mina pooldaks lisaks mammutblogile veel malamuut
> ide blogi. Selles võiksid sõna võtta ka Siberi hus
> kyde kasvatajad ja teised koerasõbrad.

Kui sinu pooldatud mamamuutide blogid täidaks kogu esilehe, kas see oleks tutvujatele kasuks või kahjuks?

Mida rohkem püsikad trollivad siin, seda raskemaks teil tulevikus siin foorumis läheb :)
 
:))) 30. mai 2015, kl 15.06
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nii, ar
> msad sõbrad - ma lähen nüüd oma kurke kaema. maasi
> kad ka õitsevad juba :). enne käin korra decorast
> läbi. kas decora kliendid ikka võivad siinset foor
> umit kasutada?


Decora kliendid ei või siinset foorumit kasutada kui nad kasutavad seda valedel eesmärkidel.
See jutt käib nii Decora kui ka teiste kohta.
 
Kaliifi peakokk 30. mai 2015, kl 15.12
:))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> "Veendumus on tõele ohtlikum kui vale." (F. Nietzsche)

Vanasõnade kohta olen juba vastanud, et need pole argument.

Miks mina pean sulle kogu aeg vastu argumenteerima kui sa ise seda reeglit ei järgi? Sa ütled, et nii on. Sinu väited on nagu üldteada asjaolud, mida ei peagi tõestama. "Päike tõuseb!" on üldteada asjaolu nagu "Suvele järgneb sügis" (Eesti kliimas, et tähetark ei saaks norima hakata. Troopikas ja ekvatroliaalaladel on kuiv ja märg aastaaeg). Seda ei pea tõestama hakkama diskursuse raames.

Valeargument ei ole argument! Valeargumentide seast saab eristada vääraid mitteargumente kui lihtsalt valesid ning argumendisarnaseid mitteargumente, mis ei ole väärad ehk ei valeta, kuid mida ekslikult võetakse või tahtlikult esitatakse kui argumente.
Vaata, kunagi karjus üks kõiketeadev inimene: "Sa oled haritud inimene, kuidas saad sellist jama uskuda, et Jumal on olemas!" Hakkasin huvi pärast väitlema ja ajasin ta veelgi enam närvi. Nagu tema ei saa tõsikindlalt tõendada, et Jumalat ei ole, ei saa mina tõsikindlat tõendada, et Jumal on. Minu järeldusotsus oli, et olemasolevate argumentide baasil saan teha järeldusotsuse, et Jumala olemasolu tõsikindlalt eitada ei saa. Kui 1969 Pariisis tudengid mässasid, siis ilmus majaseinale kiri: "Jumal on surnud. Nietzsche" (tegemist kuulsa tsitaadiga temalt). Järgmine päev oli seal kõrval: "Nietzsche on surnud. Jumal".

Haritud inimene võiks seda ikka teada, et Freidrich Nietzsche oli suur Saksa filosoof!

Teoloogia- ja filosoofiablogi.
All rights reserved by Calif`s Chef de cuisine.

----------------------------------------------------
Tagline: "Oh, naised. Nad teevad kõrghetked kõrgemaks ja madalpunktid sagedamini esinevateks." (Friedrich Nietzsche)
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.