Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas tutvub
 
Sid 30. mai 2015, kl 15.19
Sa :))) oled kaval nagu porikärbes, täitsa selle trollijast liba järel oma trollimisoskustelt teisel kohal. :)
Selmet vastata otsestele küsimustele, tapad sa foorumit pikkade mõistukõnede ja allegooriate tsiteerimisega. Ma olen täitsa veendunud, et sa nende juttude mõttest halligi aru ei saa, aga sellegipoolest usinasti kommenteerid. Samas mitte midagi konkreetset ütlemata, vaid oma lõputult korduvat mula ajades. Mul on juba kümmekond vastuseta küsimust siin püsti, aga ma ei näe vastuseid. Miks sa ei vasta? Või ei oska sa lihtsatele küsimustele vastata ja kogu su tarkus piirdub mingi ümmarguse jahuga?
 
:))) 30. mai 2015, kl 15.31
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Miks mina pean sulle kogu aeg vastu ar
> gumenteerima

Püsikatele meeldib solkida, seetõttu vastad ja enamasti põhjendusteta. Ültteada asju ei pea põhjendama, näiteks alamfoorumite vajalikkust ei pea põhjendama, kuigi olen ka seda teinud.

> ütled, et nii on. Sinu väited on nagu üldteada asj
> aolud, mida ei peagi tõestama. "Päike tõuseb!" on
> üldteada asjaolu nagu "Suvele järgneb sügis" (Eest
> i kliimas,

Nii on.

>
> Valeargument ei ole argument!

Iga vanasõna on ümberlükatav kontralaadsel viisil ja võib nimetada valeargumendiks. Miks siis vanasõnasid esitad ja silmakirjalikult valeargumentidest trollid?

> Har
> itud inimene võiks seda ikka teada, et Freidrich N
> ietzsche oli suur Saksa filosoof!

Vanasti oli rikastel palju eeliseid ja üheks selliseks oli lasta orjadel teha teos valmis ja panna selle alla oma nimi autoriks. Nimede nimetamisel on asjakohasem nimetada sisu. Kui sul on midagi sisulist välja tuua kellegi raamatust, siis tee seda, mitte ära ehi end sisutult raamatu autorite nimedega. Selline asi ei ole "haritud inimese" tunnus ja see põhjendati ära.

Kui tunnete, et ilmselgelt jäeta madalamasse IQ vahemikku kui mina, siis proovige oletada, mis moodi kõrgema (IQ vahemikuga) olen mõelda võiks ja ehk sellest tekivad mõned tõhusad ideed? Mõistete ja formaalsusega olete end blameerinud, kuna teie IQ vahemik ei võimalda rohkemat kui mõistete mäletamist ja viitamsit, ei ole jõukohane järeldused ja analüüs nende kohta. Seetõttu väga lihtne on olnud teie mõistete ja formaalsuste asju parandada.

Mõelge midagi efektiivsemat välja kui primitiivne trollimine ja kaaperdamine.
 
Sid 30. mai 2015, kl 15.34
:))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Kui tunnete, et ilmselgelt jäeta madalamasse IQ
> vahemikku kui mina, siis proovige oletada, mis mo
> odi kõrgema (IQ vahemikuga) olen mõelda võiks ja e
> hk sellest tekivad mõned tõhusad ideed? Mõistete j
> a formaalsusega olete end blameerinud, kuna teie I
> Q vahemik ei võimalda rohkemat kui mõistete mäleta
> mist ja viitamsit, ei ole jõukohane järeldused ja
> analüüs nende kohta. Seetõttu väga lihtne on olnud
> teie mõistete ja formaalsuste asju parandada.
>
>
> Mõelge midagi efektiivsemat välja kui primitii
> vne trollimine ja kaaperdamine.

Siis ikkagi nats! Ja mina juba lootsin, et äkki siiski inimene. :( Kahju!

Siiski ootan vastuseid oma vastamata küsimustele!
 
:))) 30. mai 2015, kl 15.35
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Selmet vastata otsestele küsimustele

Ma olen vastanud põhjenduslikult rohkematele küsimustele kui püsikad. Usun, et nüüdsest (ravi hetkest) juba nõustute selle minu väitega ja ei hakka trollivalt kokku lugema.

> , tapad sa foorumit pikkade mõistukõnede ja allego
> oriate tsiteerimisega. Ma

Kas vingud, et teemaväline tekst on halb? Kui jah, siis miks püsikad seda ise toodavad ja kas mainitud anarhiline hipistiil pole siis head?

> rduvat mula ajades. Mul on juba kümmekond vastuset
> a küsimust siin püsti, aga ma ei näe vastuseid. Mi

Põhjendusteta küsimustele ei vasta sa ka ise. Näiteks kui küsida, et mis su päris nimi on ja mitte põhjendada, miks see küsimus vajalik on, siis sa ei vasta ka oma nime esitamisega.
 
:))) 30. mai 2015, kl 15.39
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Siiski ootan vastuseid oma vastamata
> küsimustele!


Ma olen pakkunud diili, et troll saab vastustoidu oma küsimusele, kui maksab selle toidu eest.

Kui jätkate trollimisega, siis on see ravieesmärgile kasulik, kuna on tõhus tulemus, kui püsikatele kinnistub trollijate maine.
Pean ravivõitudest üheks olulisimaks seda kui öeldi, et Kadakas jt on suuremad trollid kui arst ise.
 
Calif`s Chef de Cuisine 30. mai 2015, kl 16.00
:))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>Iga vanasõna on ümberlükatav kontralaadsel viisil ja >võib nimetada valeargumendiks. Miks siis vanasõnasid >esitad ja silmakirjalikult valeargumentidest trollid?

Kui sa filosoofi tsitaadil ja vanasõnal vahet ei tee, siis on küll pahasti. Ma märkisin juurde ka autori. Panen lingi samuti: http://www.tsitaat.com/tsitaadid/autorid/friedrich_nietzsche?page=1

Ma küsisin konkreetselt, et kui ma püsikatest irdun, kas ma vesiiriks saan? Mõtlesin, et õukonda pääsen. Sa vastasid, et kui troll süüa tahab, peab midagi vastu pakkuma vms. Ma ju PAKKUSINGI, et ma ütlen lahti väärõpetusest ja püsikatest. Mis ma veel pean pakkuma, oo õilis padišahh! Sellist rikkust mul pole, millega end vesiiriks osta ;) Jällegi jäi küsimus vastuseta.

>Kui tunnete, et ilmselgelt jäeta madalamasse IQ >vahemikku kui mina, siis proovige oletada, mis >moodi kõrgema (IQ vahemikuga) olen mõelda võiks ja >ehk sellest tekivad mõned tõhusad ideed? Mõistete >ja formaalsusega olete end blameerinud, kuna teie >IQ vahemik ei võimalda rohkemat kui mõistete >mäletamist ja viitamsit, ei ole jõukohane >järeldused ja analüüs nende kohta. Seetõttu väga >lihtne on olnud teie mõistete ja formaalsuste asju >parandada.

Minumeelest on "püsihaiged" siiski need, kes viitavad ja argumenteerivad. Mingeid tõestamata väiteid loobid ainult sina. Kui küsime põhjendust, tõestust, ütled, et sa ei peagi seda tegema. Tautoloogia, demagoogia.

Me tunneme ilmselt seda kõik, et meie IQ jääb way madalamasse suurusjärku kui sinul. Eks Universumis ole kah ainult üks Looja (olgu ta nimi Jahve, Višnu, Allah või misiganes). Tema IQ on kõige kõrgem, teiste oma madalam. See sinu väide ei ole asjakohane. Sa pole meile ja endale IQ testi teinud, et seda väita. Nüüd tuleb sult vastu demagoogia: "Aga ma järeldan seda teie kirjutatu põhjal...". See on pullikaki järeldus, mu armas! Sa ei tea, kes tegelikult kirjutavad, äkki kirjutab minu eest keegi palgaline siin. Sinu kirjutatu on sama sisutihe kui "Rahva Hääl" aastal 1981, kus esimesed 5 lk täitsid teated NLKP mingilt XX parteikongressilt ja ainsad loetavad asjad olid ilmateade ja spordiuudised.

See, et sa ennast rahvaks nimetad, ei tõsta IQ-d kõrgustesse. See on huvitav fenomen ja vajab eraldi analüüsi. Seda, et end väljavalituks, jumalaks, tulnukate kontaktleriks, Universumi Direktoriks, suureks väejuhiks peetakse, seda esineb ikka. Üsna levinud suurusluul. Et terveks rahvaks, sellest ma pole väga kuulnud. Ma võin siis ka ennast nimetada tolteegi, asteegi, sumeri rahvaks ju! :) Või äkki hoopis "Übermensch", üliinimene???

Väga asjakohane tsitaat, mis sobib siia nagu rusikas silmaauku: "Ma ei saa uskuda Jumalasse, kes soovib pidevalt olla jumaldatud." (F. Nietzsche, allikas vt eespool).

PS! Nietsche polnud mingi rikkur, vaid oli Baseli ülikooli professor!
 
Mama-muut 30. mai 2015, kl 16.00
:)))-le
Saame aru, et võitled siin kõigi vahenditega püsikate VASTU.
Jääb endiselt siiski arusaamatuks, mille EEST sa võitled?
 
Sid 30. mai 2015, kl 16.00
Jälle natsistlik demagoogia ja ei ühtegi vastust. Dialoogi järelikult sinuga pidada ei saa, seega arvesta, et ma hakkan lihtsalt winnereid laduma, vahel väikse topspinniga, vahel lihtsalt lamedalt. Mingi aeg ma lootsin, et sa pole see kõige nilbem troll, aga sa oled veel hullem.
 
kl 15.39 30. mai 2015, kl 16.04
"Pean ravivõitudest üheks olulisimaks seda kui öeldi, et Kadakas jt on suuremad trollid kui arst ise."

look who`s talking now! üks troll ütles ja nii ongi kohe. irww.
 
Kaliifi peakokk 30. mai 2015, kl 16.23
Hakkasin ükspäev mõtlema selle "ABSOLUUTSELT KÕIGILE TÄIE MÕISTUSEGA INIMESTELE TEATAVALT" ülemtrolli fenomeni üle. Kunagi pidasid suurkorporatsioonid, tarkvaratootjad jt meeletut võitlust arvutihäkkerite vastu. Hiljem võeti need häkkerid hoopis palgale ülesandega leida turvaauke ja parandada kasutamiskindlust. Üks selline ülemtroll tõstab kahtlemata huvi foorumi vastu. Paljud tulevad huviga siia, saavad kõhutäie naerda, hakkavad libateemasid vorpima ning trolli vastu trollima. Seeläbi leiavad nad tee portaali teistesse osadesse, loevad uudiseid, kommenteerivad, loevad reklaami, klikivad. Business as usual! Seega ei kustutata trolli säutse kohe ära, tehakse seda mingi aeg hiljem. Trolli talutakse, sest rahvas tuleb tsirkusesse tola vaatama. Seda vandenõuteooriat edasi arendades kas äkki mitte troll ei ole loodud...

Arst väitis mulle vastu, et wikipedias toodud trolli mõiste ei päde. Trollimine on just pahatahtlik - eesmärk kallutada mõtlema teatud suunas, kujundada positiivset/negatiivset mainet soovitud isikule/parteile/poliitikale, halvustada teisi, ajada kasutajaid tülli. Troll ei põhjenda midagi, sest ta on troll. Trollimine ei ole libateemade loomine pubekate poolt stiilis "Kust viiekümpine tots Tartus k.ppi saaks" või "Kust saada liibuvaid retuuse ülekaalulisele totsile" vms. See on rohkem spämmimine nagu spämm on mantra TÄIELINE TÕDE ANAALSEKSIST :D

Siin foorumis võiks olla samamoodi nagu artiklite all nupp "Teata sobimatust kommnetaarist". Paljud ei viitsi kirjutada, lihtsam oleks see üks klikk. Olen tihti kasutanud kui mõni natsist marurahvuslane on mõnitavalt sõna võtnud pagulaste, mustanahaliste, teiste etniliste gruppide vms nimel. Ülemtroll kiunub mõnesaja pagulase vastuvõtmise vastu. 1944. aastal võtsid Rootsi, Saksamaa, hiljem Kanada, USA, Austraalia jt vastu kümneid ja kümneid tuhandeid Eesti põgenikke. Moraalse tänuvõla mõtteski ei peaks praegu kobisema konfliktikolletest eluga pääsenute aadressil.
 
punapea 30. mai 2015, kl 16.36
Mama-muut Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> :)))-le
> Saame aru, et võitled siin kõigi vahend
> itega püsikate VASTU.
> Jääb endiselt siiski arus
> aamatuks, mille EEST sa võitled?


------------------------------------------------------

ta võitleb selle eest et saaks oma suure p.. jälle mõne mehe autosse poetada ja loppis rinnapartiiga mõnele heausksele tutvujale näkku lajatada. seni aga, kuni need "püsikad" siin on, kes kõik teda juba teavad ja kellega tegu, seni ta ei julge. loodab, et enne 50+ nurka pudenemist jõuab siin veel mõne ullikese-lollikese endaga tutvuma meelitada:D
 
punapea 30. mai 2015, kl 16.46
ja seesama troll spämmib muuskateemat, püüdes sisendada kõigile, kes seda lugema juhtuvad, et nad on püsihaiged. ehe p..kukkunud psühholoogi katse mõjutada siinkirjutajaid, korrates ühte mantrat nagu katkine plaat - küll psihh juba teab:D mõni õrnem allubki sellele psühhoterrorile ja ongi, s..peast trollil pidu laialt.
 
Kaliifi peakokk 30. mai 2015, kl 17.00
Oijah, ega selle trolli kohta muudmoodi oskagi öelda kui kadunud suurmehe Juhan Viidingu aegumatu poeemi sõnadega. Ilmselt see poeem tsensuurifiltrit ei läbiks, seepärast piirdugem esimese salmiga. kes tevad, need teavad :)

"On teatavasti mõningatel inimestel eneseväljendamise tahe
On see siis hüve või pahe - seda ma ei tea
aga üht ütlema pean.
See lugulaul iseenesest ei sisalda mõnd balladi
või novelli a`la Nipernaadi.
Vaid teos millega seisate tet-a-tet
on puht kirjanduslik vinegrett:

........"

Troll käib kadakajupi blogis samuti vääksumas, kohe tõmbab nagu magnetiga sinna poole. Ta vist pidas trollide all silmas meid kui väitis mulle vastu, et troll toitub ainult ühest teemast st tutvumisnurgakeses toitu küll. Minu väide oli, et troll on kõik täis s.ttunud, tekialuse, tutvuse, šovinistinurgakese, telesaate, sodiaaginurgakese, halva kogemuse jne. Troll passib peamenüüs ja kui uusi postitusi märkab, seilab kohe kohale.
 
viis viimast... 30. mai 2015, kl 17.06
punapea Kirjutas:
> loodab, et enne 50+ nurka pudenemist jõuab siin v
> eel mõne ullikese-lollikese endaga tutvuma meelita
> da:D
ta ei pudene sinna kunagi, see on talle psihholoogiliselt vastuvõetamatu -- olla vanimas vanusegrupis. muidu oleks ta juba 5-6 aastat seal.
temasugune tahab jubedatest 50-ndatest üle hüpata, olles viimase võimaluseni pandavates 40-ndates ja siis kukkuda vanadusse 60+
 
punapea 30. mai 2015, kl 17.10
trolle on siin alati igasuguseid olnud ja neid tekib aina juurde - ntx ebaõnnestunud tutvuja muutub trolliks, sest muudmoodi ta oma frustratsiooni pole võimeline välja elama. nendega tuleb harjuda, sest nad ei kao. kuid kindlasti on õige ka neile vastu seista, et piirata nende massilist paljunemist.
 
kadakajupp 30. mai 2015, kl 17.39
näen, et olete end siin kõik kenasti sisse seadnud. trollil on juhtmed juba üsna koos - tekst on totaalseks lahmimiseks läinud.

ai krt, ma siis enam decorasse ei lähe, kui decora klientidel on siin keelatud olla. kas laadal võisin käia või on keelatud?
 
Kadakajupile kaliifi peakokalt 30. mai 2015, kl 18.02
Ei tea, kas Hortese, Hansaplanti ja Bauhofi kliendid saavad kah bänni? Ma käisin neis kõigis kolmes ja ootan värisedes karistust...:( Vaatasin, et moded oli selle "püsihaige" vetsulalina muusikateemast ära koristanud. Issanda veskid jahvatavad aeglaselt, aga ikkagi jahvatavad.

NB! Päeva tsitaat "arstilt": "Pean ravivõitudest üheks olulisimaks seda kui öeldi, et Kadakas jt on suuremad trollid kui arst ise." Tase! Meenub kohe kommunismiklassik Vladimir Iljitš Lenin.

"Kõikidest kunstidest tähtsaim meile on kinokunst!"
"Õppida, õppida, õppida, õppida Kommunismi!"

Trolli jaoks sobivad:
"Kasulikud idioodid"
"Vale, mida piisavalt tihti korratakse, muutub tõeks!"
 
Mama-muut 30. mai 2015, kl 18.02
Veel 1 küsimus :)))-le.
Kas oled mees või naine?
Ise arvan, et oled mees.
 
kadakajupp 30. mai 2015, kl 18.14
chef, ma kaldun arvama, et saavad küll. sisuliselt sarnased asutused ja sisu määrab. dr troll on sellest mõistest teinud ebajumala, kelle jüngrid on müstilised "põhjendused". ma nüüd ootan ka hingevärinal, kas laadal käimine on aktsepteeritud tegevus või mitte.

tagatipuks ostsin ma veel kookosrasva, brasiilia pähkleid, käsitööseepi ja vürtsköömneid. teadaolevalt normaalsed inimesed neid asju ju ei tarvita. üks on kindel, see kirju hosta, mille ma viimasena näppu haarasin, on big no-no. sest paljukest see hosta siis kurkidest ikka erineb, rohttaim ikkagi.

/sosinal: tead, mu mehhiko minikurkidel oli kolm õiepungaalget :). neid kurke vihab dr kõige rohkem ja süüdistab mind kurgiblogi omamises. aga ma ei näinud ühtegi, isegi loeks säärast.../
 
kadakajupp 30. mai 2015, kl 18.17
mama-muut: tema pole kumbki, tema on sootu absoluut, universaalne üliteadvus.

/tegelikult tundub temast mingit mannetut mehelikkust immitsevat... aga üks tema fänn on õel kõhetu vanem naine, see kehaosade/õõnsuste fetishiga. või on neid rohkem.. mul juba arvepidamine sassis/.
 
Calif`s Chef de Cuisine 30. mai 2015, kl 18.19
:))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid Kirjutas:
> ---------------------------------
> ----------------------
> > Siiski ootan vastuseid
> oma vastamata
> > küsimustele!
>
>
> Ma ol
> en pakkunud diili, et troll saab vastustoidu oma k
> üsimusele, kui maksab selle toidu eest.
>
> Kui
> jätkate trollimisega, siis on see ravieesmärgile
> kasulik, kuna on tõhus tulemus, kui püsikatele kin
> nistub trollijate maine.
> Pean ravivõitudest ühe
> ks olulisimaks seda kui öeldi, et Kadakas jt on su
> uremad trollid kui arst ise.

Ongi lõng koos, M.O.T.T. Vaata, varasemalt oled end pidevalt nimetanud arstiks, trollimist (meetod) meie raviks ning eesmärgiks meie terveksravimist. Nüüd paljastad oma tõelise eesmärgi - püsikate diskrediteerimine. See omakorda kinnitab mu oletusi, et sa ei ole arst. Ükski arst ei tohiks rikkuda arsti ja patsiendi vahelist usaldussuhet, mis on sarnane advokaadi ja kliendi usaldussuhtele. Nagu advokaat ei tohi isegi oma abikaasale kliendi asju pajatada, ei tohi arst vastuollu minna arstieetika, Hippokratese vande ja kirjutatud seadusega... Ükski psühhiaater (psühholoog sa ju pole, sest psühholoog ei ole arst!)ei sea ravieesmärgiks oma patsientide diskrediteerimist! Ikka meie terveksravimine peaks olema see "final goal". Patsientide õigusi kaitseb muuseas ka isikuandmete kaitse seadus, nii et hoidu meie delikaatsete isikuandmete lekitamise eest :-P

PS! Kuidas ma selle toidu eest maksma peaks? Ülekandega või sulas või bitcoinides või PayPaliga? Sa pole ikka mulle sõnaselgelt vastanud, kas ma saan su vesiiriks või ei saa. Ajad mingit hägu vastu, mina vastasin konkreetselt. Seda vaimutoitu ja vaeva, mida oled meie peale kulutanud ei jõua me vaesed haiged vist küll tagasi maksta. Löö tunnid kokku ja pane tunnihind juurde ning ootame arvet ;-)
 
kadakajupp 30. mai 2015, kl 18.25
lisaks veel eelnevale ei ole lgp dr määranud diagnoosi, aga ilma diagnoosita ei saa ravi alustada. iga dgn kohta on ravijuhend, mis on aluseks edasistele teraapilistele tegevustele, hõlmaku need siis medikamentoosset või mittemedikamentoosset ravi.

ennetavalt ütlen, et termin "püsikas" ei ole diagnoos, antud vaste puudub RHK loetelus.
 
Kadakajupile kaliifi peakokalt 30. mai 2015, kl 18.38
Eks ma olen ise süüdi, et neis keelatud asutustes käisin... Nagu korralik moslem ja kristlane ei käi kõrtsis ja lõbumajas, ei peaks korralik püsikas käima Horteses...ei tea, kas indulgentsiaid ka selle vastu müüakse või pääseb eneserooskamisega?

/Ma ei julge kurgi sõnagi suhu võtta, see on kõige suurem patt! Ostsin poest neid jumalavallatuid vilju ja tegin kiluvõileiba kurgiga, mis on mu suur nõrkus. Vaatasin pildi pealt mehhiko kurki, kuidas saab nii nunnu taimeke ometi nii koledaid assotsiatsioone tekitada? Kui ma oleksin Sigmund Freud, siis ma ilmselt järeldaksin, et kurk võib oma kuju tõttu meenutada peenist ja sellest järeldada, et isikul on nn peenisekadedus-:D /

Olen Sinuga päri, et peaarst on sootu, nimetu, kõikehõlmav teadvus. Universumi looja, alfa ja oomega, algus ja ots. Energiakogum. Vanad egiptlased nimetasid teda päikesejumal Ra, viikingid Odin, vanad eestlased Taara, hindud Višnu, moslemid Allah, juudid ja kristlased Jahve,


See tema õpetuse andunuim järgija, apostel, suurvesiir on tõesti naine. Kunagi pidasin oma pühas lihtsameelsuses teda meheks, sest et ega ometi naine mingit rõlget mantrat niimoodi kopipasteeriks. Minu silmad avati teiste kasutajate poolt, kes niikaua vastu libasid kuni hakkas tulema üherealisi sapiseid vastulauseid. Siis hakkasin märkama teatud õigekirja- ja stiilivigu, lausekordusi, kirjavahemärkide puudumist. Seejärel hakkasin märkama teisi postitusi ja sai kokku apostli profiil - näidisloend asjadest, mis tal puuduvad või mis teda vihastavad.
 
arst 4 30. mai 2015, kl 18.40
olen püsihaige. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> olen WC-s
> lal, lal, lal, laa.....


Miks peaks ebanormaalseid seksimise võtteid propageerima, kui normaalsed üldnormid on end õigustanud ja laialt levinud?
Hetkel solgitakse tutvujate teemasid püsikate poolt anaalse eneserahuldamise teel. Selline viis seksida ei kuulu normaalse seksi juurde, vaid püsikad harrastavad anaalset seksi.
Kui siin püsikate anaalse ja oraalse seksi teemad eemaldada, siis oleks tutvumise keskkond normaalne, mis võimaldaks tunduvalt rohkem reaalseid tutvumisi. Suurem tutvumiste hulk on aga suurem hulk rahulolevaid inimesi kui 5 rahulolevat püsikat.
 
Endine püsikas, 30. mai 2015, kl 18.54
kas siin keegi tutvub, või aint kõik p*utsusügamine käib??
 
kadakajupp 30. mai 2015, kl 18.55
chef, aga kasutame teist taktikat. äkki on nende asutuste külastamine koššer? tarvis vaadata, mida toora selle kohta ütleb. minu mäletamist mööda on seal hulgim viise keeldude-käskude tõlgendamiseks ning see tähendab suuremat mängumaad elik äkki võib ikka bauhofis ka käia.

mis minikurkidesse puutub, siis väike parandus - minipeenise-kadedus pigem :D.

dr on pisut verejanuline, seega lisame loendisse asteekide sulismao. kuigi viimase olemust kirjeldades ei kasutaks ma mõistet absoluut. aga noh, eks issand ise teab, kuidas ta tõde paista laseb...



nii, kus krt dr neid ülalnimetatud teemasid näeb? siin neid ei ole, seega pole ka siinviibimine põhjendatud. mina ei ole nende autor ega ole neid lugenud isegi. mispärast dr siis siin kiunu tõstab?
 
kadakajupp 30. mai 2015, kl 18.56
mina tutvun, tingimused lk 1. kui sobivad, siis kirjuta.
 
Kaliifi peakokk 30. mai 2015, kl 19.13
arst 4 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> olen püsihaige. Kirjutas:
> ---------------------
> ----------------------------------
> > olen WC-s
>
> > lal, lal, lal, laa.....
>
>
> Miks peaks
> ebanormaalseid seksimise võtteid propageerima, ku
> i normaalsed üldnormid on end õigustanud ja laialt
> levinud?
> Hetkel solgitakse tutvujate teemasid
> püsikate poolt anaalse eneserahuldamise teel. Sell
> ine viis seksida ei kuulu normaalse seksi juurde,
> vaid püsikad harrastavad anaalset seksi.
> Kui si
> in püsikate anaalse ja oraalse seksi teemad eemald
> ada, siis oleks tutvumise keskkond normaalne, mis
> võimaldaks tunduvalt rohkem reaalseid tutvumisi. S
> uurem tutvumiste hulk on aga suurem hulk rahulolev
> aid inimesi kui 5 rahulolevat püsikat.

Arvamus jubeda sodoomiapatu kohta.

Jess! Tuli ära!! Olemegi lõpuks jõudnud tuumani. Vanad kreeklased arutlesid teemal, et kas maakera sees on peidus veel üks kera, mis on suurem kui meile nähtav maakera. Anaalseks ongi see mootor, edasiviiv jõud, mis on pannud aastaid tegutsema ja trollima. Mitte püsikad ei solgi tutvumisteemasid oraalse ja anaalse seksiga, vaid jüngertroll ei püsi enam teki all vagusi ja ronib siia teemasse oma pärakufetišiga. Sigmund Freudi järgi läbib laps arengus oraalse, anaalse ja genitaalse arengufaasi. Troll on arengus takerdunud anaalsesse faasi. Tavalised inimesed teevad küll anaalseksi, aga ei pea sellest vajalikuks iga päev totutada mingis rõvedas võtmes.

Ma muidugi mõistan, et oled Ülim Vaimolend, aga äärmisel juhul saad alles teises ilmas karistada anaalseksi patu eest. Maailmas toimub ca miljonit suguühet päevas (http://www.medindia.net/health_statistics/health_facts/sexual-intercourse-top-ten-facts.htm) ja kindlasti neist on mingi % anaalseid. Kui sa kukud nüüd usuga manipuleerima, siis tea, et mis puudutab piiblilugu, siis minu teada keelab Piibel mehe ja mehe vahelise suguühte ("kui mees magab mehe juures nagu naise juures"). Mehe ja naise vahelisest "tagaukseromantikast" ei märgita midagi. Koraani kohta ma nii täpselt ei tea, neil on homoseksualism keelatud ja vist Nigeerias tõi anaalseks kaasa surmanuhtluse. Nii et kui sa radikaalne moslem ei ole, siis jäävad sinu argumendid nõdraks.

Terviseteemat pole mõtet heietama hakata, selle on naistearstid ümber lükanud. Su jünger pani teki all sellise pirni, et kui mees teeb naise palvel talle SEDA, siis mees on automaatselt homo. Kui mu väike sugulane palub, et osta mulle kommi poest ja ma ostan, kas ma olen siis kommionu? :D

Parim on, et troll on sedavõrd konservatiivne, et isegi oraalseksi vastu käis pirisemas. Et naiste alandamine ja rõve. Noh, sellised vaated olid kusagil 1950ndatel mõnes USA osariigis, vist isegi keelatud oli. Kui mees naisele teeb, kas siis on mehe alandamine? :D Või kui mees lapse pead silitab, siis on see õudselt rõve - vaata, kust laps on välja tulnud! Mamma Mia!

Kust tuleb see pädevus, et öelda, milline seks on "normaalne" ja milline "ebanormaalne".
Püsikad on jah perverdid, sest vaid nemad harrastavad anaalseksi...tule eile meile ja võta homsed lehed kaasa! Kui seda on kujutatud kaljujoonistel, Egiptuse ja Kreeka vaasimaalidel, skulptorite poolt, maalikunstis, siis ju ta ikka mitmed head tuhanded aastad enne meie aega on olnud.

"Anaalseks oli enne meid — ja on ka kindlasti pärast meid. Igasuguse sotsiaalse staatusega mehed ja naised naudivad anaalseksi kui traditsioonilise vahekorra alternatiivi. See ei sobi kõigile — aga võib-olla sobib see teile, kui te tahate katsetada midagi uut."

http://naistekas.delfi.ee/suhted/seks/anaalseks-algajatele?id=5852271

Seksiblogi.
All rights reserved by Calif`s Chef de Cuisine.

----------------------------------------------------
Tagline: Tänan teid, sõbrad - ma pole viimase aasta jooksul nii palju naernud kui viimase viie päeva jooksul siin :)
 
kadakajupp 30. mai 2015, kl 19.43
vat see sekulariseerumine ongi kõige kurja juur - varsti võin ka decoras käia, kui nii edasi läheb. nagu sprengleri "õhtumaade allakäigus". (kuigi pean tunnistama, et osaliselt on iroonia siin kohatu. paraku)

religioonide ja usundite kirevas mitmekesisuses leiaks kindlasti sobivaid vasteid igale maitsele, aga nii kitsarinnalist õeluskotist juhmi jumalust, mis dr profiili ideaalselt sobiks, ei meenugi.

retooriline küsimus, aga ma tõesti ei taipa, miks peaks kuskilt teisest alafoorumist siia teemat tirima. mul pole plaanis alluda provokatsioonile ja tema rõõmuks hakata ükskõik millist seksuaalsuse aspekti lahkama.
 
kadakajupp 30. mai 2015, kl 19.56
rega nimi või ole valmis tõestama, et sa pole kaamel.

dr on vist põhku pugenud või tilgutab palderjani suhkrule. värskendav teadmine anyway.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.