Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas tutvub
 
:))) 30. mai 2015, kl 23.01
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> HK, et tegemist on hebefreense skisofreeniaga (HBS
> ).
> HBS - käitumine on inadekvaatne ja ettearvam
> atu ning maneerlik; sihipärasus ja otsustavus on k
> adunud ning eesmärgid minetatud, mistõttu haige kä
> itumine muutub iseloomulikult eesmärgituks ja mitt
> eproduktiivseks;

Nagu olen varasemalt kommenteerinud, siis selles tekstis on olulisim mõte see, et kas isikul on eesmärgid ja siht või pole. Kas teil on siin foorumis eesmärk ja milline see oleks? Kas teile tundub, et minul pole siin fokuseeritud eesmärki?
 
kadakajupp 30. mai 2015, kl 23.04
seda teksti pole varasemalt esitatud - mäluprobleemid? ja mina püüan siin endiselt ja sinu kiuste tutvuda. mis siis, et sa mu valikuid põhjnedamatult halvustanud oled. sinu eesmärk on ebaselge jah, pole haigust, pole ravi. ja haigust sa siiani diagnoosida ei ole suutnud.
 
Kalju 30. mai 2015, kl 23.09
hoidku saatus mind naiste eest nagu need siin!
 
Saatus 30. mai 2015, kl 23.10
Hoian Kaljut, jääd vanapoisiks.
 
:))) 30. mai 2015, kl 23.14
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> seda teksti pole varasemalt esitatud - mäluproblee
> mid?

Minuteada tekst esitati aga kusagil mujal teemas, eks tehke märksõnadega otsing üle foorumi.

Oletame, et ongi mäluprobleem, siis kas te arvate, et see on kuidagi halb? Võin põhjendada, et arsti puhul on õigustatud nii erimetoodikad kui ka aegajalt unustamine, põhjendused on loogilised. Leppige sellega, et mulle on rohkem lubatud kui teile, neelake alla.

irwww
 
Kalju 30. mai 2015, kl 23.15
aitüma, saatus! ennem jään vanapoisiks, kui mõne sellise oma elamisse lasen.
 
Calif`s Chef de Cuisine 30. mai 2015, kl 23.17
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ehh, troll läks nüüd googeldama saamaks mingitki e
> mpiirilist elamust :D. jumalaks teda nimetada ei s
> aa - jumal ei või olla ometi nii ekslik ja juhm.
>
>
> ok, see asteekide oma võib vist olla küll..
> . mööndustega. ja siis need pooljumalused, need ei
> hiilanud ühegi saavutusega heas mõttes.

Vaatan, et tal hakkab jälle lõng kokku jooksma. Äkki peaks rahad kokku panema ja talle mälu juurde ostma, ta nii palju meisse panustanud. Ega lihtinimene saagi jumalusest aru, Zeus käis naiste manu valge härja näol ja Indias käis miskine jumal valge elevandi kujul. Vanas Kreekas oli igasugu sodomiite, küll kentaure ja greife ja midaiganes.

Iseenesest päris huvitav. Nagu olen varasemalt märkinud, siis olen vaimutegevuse riketega isikutega kokku puutunud. Päris paljudega on õnnestunud vestelda. Seda pole veel kohanud, et keegi end arstiks peaks. See on nii ebaseksikas! Olen näinud venda, keda külastasid igal ööl mehed planeedilt Siirius ja ta oli kontaktisik neile. Üks mees rääkis tooli, lauaga, puude ja päikesega juttu. Ühte meest jälitas KGB, ehkki oli ammu Eesti Vabariik. No igasuguseid patsiente, raskeid ja kergeid. Suurusluul on küllaltki levinud, aga levinumad on hüpohondriline luul ja jälitusluul.

"Ma ei näe mingeid vigu senistes seanssides ja ei oma mingeid segavaid haigusi, mistõttu soovitan mitte kahelda minu sobivuses ja tulemustes..."

Eksole uhke! Mina ei näe nendes seanssides muud kui soovi end eksponeerida, mängida kedagi teist nagu Gogoli "Revidendis". Kohatine maneerlikkus eenutab legendaarset Ostap Benderit. Sisendus on suur jõud ja kui endale iga päev sisendada, et olen arst, äkki ei peagi siis kuus aastat TÜ-s käima ja veel residentuuri läbima, piisab kui olla natuke Delfi troll ja diplom olemas. Lagose ülikooli diplomi peaks saama igal juhul, see maksis kunagi midagi 5000 taala. Ole majandusmees, arst või jurist!

"Teie käitumine segab teisi inimesi..." Rahvaesindaja rääkis oma valijate nimel ;) Kes need teised on - ma oskan nimetada kahte, heal juhul on kolmas neil ka kambas. Kogu lugu.
 
Saatus 30. mai 2015, kl 23.19
Võta heaks, Kalju. Viin siiski sisse paranduse: sa ei jää vanapoisiks, küll aga on määratud sul jääda vanatüdrukuks, Kalju-tädi. Ha ha haa.
 
Kalju 30. mai 2015, kl 23.22
ka see parandus on päris okei nende naiste lõputu kädina kõrval.
 
:))) 30. mai 2015, kl 23.23
Kalju Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aitüma, saatus! ennem jään vanapoisiks, kui mõne s
> ellise oma elamisse lasen.

Väga õige ja küps otsus. Ei ole raske põhjendada, miks see ei tooks õnne.

Haridus on paljude haiguste võimendaja. Siin foorumis näete, kuidas nn haritlased on koolis õppinud trollima, aga elada ei oska ja küpsus on teismelise tasemel. Ego laes ja kaitsekilbiks on koolifaktid.

Mnjaa.
 
kadakajupp 30. mai 2015, kl 23.24
einoh, võrdsuse võrdkuju lasi ikka lõpuks issandal ka tõde sedapisi paista.. aga ausalt, mul on täiesti ükskõik, kelleks-milleks sa end pead. sinu arvamus ei kvalifitseeru ülimuslikuks ega oma mingit direktiivset jõudu. loogikale tiuginemine vast oleks pisut abiks, aga paraku oled sa loogikast sama kaugel kui siga kosmosest (vabandused kõikide sigade ees).
 
Saatus 30. mai 2015, kl 23.27
Kalju-tädide saatus ei saa olema okei.
 
:))) 30. mai 2015, kl 23.28
Mamamuut Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Uuesti :)))-le
> Saame aru, et võitled siin kõigi
> vahenditega püsikate VASTU.
> Jääb endiselt siis
> ki arusaamatuks, mille EEST sa võitled?

Normide eest. Pean püsikate siinset tegevust häirivaks kõrvalekaldeks ja võrdlen neid illustreerivalt WC-s suitsetavate pubekatega.

>
> Küs
> imus nr.2:
> Kas oled mees või naine?

Mees. Seda saab ka järeldada ilma küsimata minu tekstide baasil. Kadakas või keegi teine püsikatest oskas seda järeldada, mingi analüüsimise/mõtestamise oskus siiski on olemas ja areneb edasi loodetavasti.
 
Mamamuut 30. mai 2015, kl 23.29
Veel kord :)))-le
Saame aru, et võitled siin kõigi vahenditega püsikate VASTU.
Jääb endiselt siiski arusaamatuks, mille EEST sa võitled?

Küsimus nr.2:
Kas oled mees või naine?
 
Kaliifi peakokk 30. mai 2015, kl 23.32
:))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
"Ma ei oska öelda, kuidas ravimetoodikaga järgmisel nädalal jätkame. Ma ei pea eetiliseks, et hakata siinse 5 isiku personaalset pingepunkti manipuleerima. Kuigi see oleks päris tõhus. eks masseerige ise pingepunkte, senikaua kuni need on läbi ja lõhki pulkadeni läbi töötatud. Püüan leida muud huvitavad metoodikad järgmiseks nädalaks."

Ma pakun oma ravimetoodika arstile: pean eetiliseks kui sa manipuleeriksid oma Gräfenbergi pingepunkti nii 5 minutit. Usu mind, see on nii tõhus, et vähemalt tänaõhtuks unustad meie ravi täiesti ära. Ja kui ei unusta, proovi veel kord 5 minutit. usu mind, see teeb parima une ja võtab pinged maha :-D

Hipi (Lennon): Kuule, aitab sõnadest, vaatame parem tähti. Tähed on meist targemad. (Jan Uuspõld läheb Tartusse)
 
kadakajupp 30. mai 2015, kl 23.32
tekst on tekst on tekst. aga intuitsioon veab mind harva alt. ma kunagi isegi kirjeldasin sind, kas tuli tuttav ette?

aga normide juurde... norm ei ole teadupoolest sinu ega su alter ego ettekujutus mingitest dogmadest. seega mis müstilistest normidest sa jahud?
 
Mamamuut 30. mai 2015, kl 23.33
Tänan. Arvasin ka ise, et oled mees.

Küsimus nr.1.
Ma ei küsinud, mille vastu võitled, et seda üle kordad (sinu vastus:
*Pean püsikate siinset tegevust häirivaks kõrvalekaldeks ja võrdlen neid illustreerivalt WC-s suitsetavate pubekatega.*)

Vastuse esimene osa on: *Normide eest.*
Milliste normide EEST?
Veel kord: mind ei huvita mille VASTU sa võitled.
 
kadakajupp 30. mai 2015, kl 23.34
chef, dr on mees ju... kust ta selle punkti peaks hankima?
 
:))) 30. mai 2015, kl 23.38
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> einoh, võrdsuse võrdkuju lasi ikka lõpuks issandal
> ka tõde sedapisi paista.. aga ausalt, mul on täie
> sti ükskõik, kelleks-milleks sa end pead.

Kui sul oleks ükskõik, siis miks ei ignoreeri vaid aina küsid?
Seejuures on ainult lapsikud ärapanemise küsimused ja ütlemised, millel pole mingit põhjendust. Näiteks siis see hiljutine väide, et mul mälu on kehv. Sellise ütlemise eesmärk omab eesmärgiks ainult lapsikut ärapanemist.

> sinu arv
> amus ei kvalifitseeru ülimuslikuks ega oma mingit
> direktiivset jõudu.

Ma esitan üldnormidest tulenevaid seisukohti, mina pole norme loonud aga oskan neid põhjendada.
Üldnormid paraku on ülemuslikud, need on nagu Eesti Põhiseadus.
Kas ravi on tõhus, seda näeme edaspidi.
Kui arvad, et peale seda kui oled põhjendusliku diagnoosi saanud, jätkad ikkagi siin solkimisega, siis on huvitav näha seda, et kuidas see siis reaalselt ikkagi õnnestub. Mina huvi pärast jälgiks, kuna see on tõesti eksperimentaalne asi, mida prognoosida ei oska. Võimalik, et jätkadki solkimisega samamoodi, kuid võimalik et teadlikus oma haigusest veel võimendab seda, kuna tekib ängistus, aga võib-olla eemaldud foorumist täiesti. Kes teab.

> loogikale tiuginemine vast ole
> ks pisut abiks, aga paraku oled sa loogikast sama
> kaugel kui siga kosmosest (vabandused kõikide siga
> de ees).

Kas võiksid selle nädala kodutööga ikkagi veel jätkata ja proovi põhjendada kõike. Kui suudad põhjendada, et eksin loogikas, siis oleks küll hea progress.
Imestan, et siga sulle nii südamelähedane on, võrdlesid teda enne käoga ja nüüd kosmosega.
 
Kaliifi peakokk 30. mai 2015, kl 23.40
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> chef, dr on mees ju... kust ta selle punkti peaks
> hankima?

Isegi kui ta kurivaim ei valeta, siis õnneks ma ämbrisse ei pannud. Nimelt on väidetavalt meestelgi oma Gräfenbergi pingepunkt olemas, aga asub tema vähene teises kohas. Sellest teab täpsemalt pajatada tema usin õpilane ja vihmavarjuhoidja, kes viimati esines Kalju nime all. Tais on muuseas nn neli sugu: mehed, naised, ladyboyd ehk khatoeyd (Male-to-Female transseksuaalid) ja tomboyd (Female-to-Male transud).
 
:))) 30. mai 2015, kl 23.43
Norm on püsida alamfoorumi temaatikas.
Näiteks Müügi alamfoorumis ei ole kohane teha blogi.

Kas see selgitab normi mõistet?
 
kadakajupp 30. mai 2015, kl 23.46
einoh, fakt on fakt. selle väljaütlemine ei ole "ärapanemine". ja ev seadusandlus ei ole ülimuslik, kui see läheb vastuollu el seadusandlusega, siis jääb viimane sõna el-le.

aga palun kirjelda neid üldnorme siis, ma ei ole neist kuulnud kunagi ning ei saagi eeldada, et ma nende vastu eksimist peaksin eksimiseks. (nt see, et decora klient ei tohi delfi foorumit kasutada).

vaata - kuna ma ei põe ühtegi haigust, siis ei saa sellest tulenevalt ka ängistust tekkida. ära laienda enda seisundit kogu ümbritsevale. ahjaa, sa pole ka vastanud küsimusele, et kas tegemist on sinu puhul ainult autismispektri häirega või kaasub mõni f vahemikus 20-30?
 
:))) 30. mai 2015, kl 23.47
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kadakajupp Kirjutas:
> --------------------------
> -----------------------------
> > chef, dr on mee
> s ju... kust ta selle punkti peaks
> > hankima?
>
>
> Isegi kui ta kurivaim ei valeta, siis õnnek
> s ma ämbrisse ei pannud. Nimelt on väidetavalt mee
> stelgi oma Gräfenbergi pingepunkt olemas, aga asub
> tema vähene teises kohas. Sellest teab täpsemalt
> pajatada tema usin õpilane ja vihmavarjuhoidja, ke
> s viimati esines Kalju nime all. Tais on muuseas n
> n neli sugu: mehed, naised, ladyboyd ehk khatoeyd
> (Male-to-Female transseksuaalid) ja tomboyd (Femal
> e-to-Male transud).


Sulle see seksuaalsuse teema on ikka väga pinget pakkuv.
No tegeleme sellega siis edaspidi vast, ravieesmärgil.

võiksid senikaua esimese ülesandena arutleda Kadakaga anaali temaatikast.
 
:))) 30. mai 2015, kl 23.48
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vaata - ku
> na ma ei põe ühtegi haigust, siis ei saa sellest t
> ulenevalt ka ängistust tekkida.

Paraku on sinu puhul tulnud välja küll tõsised sümptomid ja see on tavaline, et haige ei tunnista neid.
 
kadakajupp 30. mai 2015, kl 23.50
norm... alustame siis selle mõiste defineerimisest, muidu jageleme niisama. sõna on klemmikesel alias doktoril.


sähh, chef... mulle meenus tom kha kai supp hoopis ja see, et mulle ei meeldi sidrunheina maitse seal.
 
Kaliifi peakokk 30. mai 2015, kl 23.55
:))) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Norm on püsida alamfoorumi temaatikas.
Näiteks Müügi alamfoorumis ei ole kohane teha blogi.

Kas see selgitab normi mõistet?

Mis sa nende mõistetega ikka mängid, võid niimoodi näpud kõrvetada. Näita mulle neid NORME. Kui ei ole kinnitatud mingit reeglistikku a la käitumisjuhend, sise-eeskiri, kasutusjuhend, kui pole kirjapandud norme, siis saame rääkida TAVAST. On hea ühingujuhtimise tava, on hea ehitustava jne, aga paljud neist "tavadest" on kirja pandud.

Kellegi blogist ei ole ilus TAVA teha s.tablogi nagu trollid Kadaka blogist tegid. Iga TÄIE MÕISTUSEGA inimene saab aru, et blogi on ajaveeb ja ei tule sinna tutvuma. Nüüd loe tutvusteemasid, viimaseid. Trollid on need kõik nagu kajakad täis p.sandanud, keegi ei võta enam neid tõsiselt. Miks? Sest TÄIE MÕISTUSEGA elik täi ehk täie ehk putuka mõistusega olendid tunnevad suurimat rahuldust verbaalsest käsikiimlusest võõrastes teemades. Eriti "lahe" on tutvuja nime alt midagi nilbet trollida. Potentsiaalne tutvuja satub hämmingusse, sest enne normaalset juttu ajanud inimene "osutub" ebardiks ja lahkub segaduses ja pettunult.

Ma arvan, et teisi "ravima", teemasid trollima ajab ikkagi suutmatus toime tulla igapäevaeluga. Freud ütles, et elus viivad edasi kaks jõudu - Eros ja Thanatos. Suguiha ja surmahirm. Seksuaalne frustratsioon on ajanud inimesi hullemaidki tükke tegema kui kedagi ravima. Ülemtroll hakkas kunagi tuld ja tõrva pritsima kui ma küsisin, et mis aine see nii vingeid hallukaid tekitab ja mis paneb sellist teksti produtseerima ;)

Nagu ütles suur indiaanipealik Winnetou: "Ma olen rääkinud. Hau!"
 
Mamamuut 31. mai 2015, kl 00.00
:)))
Taaskord mind ei huvita, mida POLE KOHANE teha. Milleks seda nämmutada?
Mind huvitab MILLEKS on vaja püsida (siinse) alamfoorumi temaatikas? Milline on selle NORMI FUNKTSIOON?
 
kadakajupp 31. mai 2015, kl 00.06
sümptomid nagu aiandusega tegelemine ja decora külastamine? :D.
 
Kaliifi peakokk 31. mai 2015, kl 00.14
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> norm... alustame siis selle mõiste defineerimisest
> , muidu jageleme niisama. sõna on klemmikesel alia
> s doktoril.
>
>
> sähh, chef... mulle meenus
> tom kha kai supp hoopis ja see, et mulle ei meeld
> i sidrunheina maitse seal.


Ma tahaks arsti oma teenistusse võtta. Garanteerin, et keskmise kohtuniku suudab ta esimese poole tunni jooksul segaseks ajada ja eriti tugeva tunni jooksul. Kui teda saalist välja ei visata, siis järgnevalt ajab ta kõik segaseks :D Sellist demagoogi ei ole ma poliitikute hulgas veel kohanud. Üks on, aga too on ka filosoofia teaduste kandidaat ning vähemalt ajab sellist "usutavat" demagoogiat. Kunagi otse ei vasta, hämab ja vastab küsimusel küsimusega.

Tom Kha Kai on njämma ja eriti just see värskest kookospiimast. Üldse tunnen ma puudust värskest puuviljast, värskest smuutist - noh ikka värskest. Tais on hea ja odav ning kõrgel tasemel meditsiin. Meie libatohter seal vist läbi ei lööks, konkurents on kõrge ja hinnad madalad. Farangide meditsiiniturismi Meka.

Seksuaalsuse teema pakub jah põnevust, aga mitte põhjusel, et näljane mõtleb leivast. Põhjuseks on see, et lisaks anaalfetišistist ülemtrollile tõi meie doktoriherra täna selle teema sisse. No Jumal ise lõi selle keha, eks ta ise teab paremini, mida võib ja mida mitte :-P Lisaks Delfi korraldamisele kehtestas ka muud NORMID, sätestas, mis on normaalne ja mis mitte. Ei tea, kas kordade arv on ka limiteeritud nädalas? Et kui rohkem tuleb, peab äkki leppetrahvi maksma.

Meile anti päris huvitav arutlusteema, doktori rõõmuks peaks seda äkki arutama hakkama, icc.
Näed, ravi eesmärgil lubab meile isegi "kõrvalekaldeid" ÜLDNORMIST ja tema vaatevinklist hälbelise seksuaalkäitumise analüüsi tutvusfoorumis. Ma olen üllatunud! Meie ravimisega on doktorihärra muutunud aina tolerantsemaks.

Herr Doktor, danke schön!
 
Kaliifi peakokk 31. mai 2015, kl 00.25
Ma ei saa ikka sellest üldnormi jurast aru. Kui inimene tahab tark olla, aga mõisteid ei tunne, kasutagu lihtsuse huvides sõna REEGEL või kasvõi NORM. Üldnormi puhul hakkan mina kohe otsima erinormi, mis seda täpsustab. Tal käivad segamine tavad, moraalinormid, õigusnormid. Tunnustatud meditsiiniteooriaid ta eitab, raviteenuste riiklikku regulatsiooni samuti, kirjutatud seadused on õhk. Anarhist-arst, ehkki kutsub meid anarhistideks. Tal on mingi oma väike vürstiriik, mille piirideks on Naisteka foorum.

Võimalik, et olen liiga rikutud. Peaks mõtlemise vabaks saama. Mingit peyote kaktuse leotist lörpima, Polüneesia pärismaalastega kavat jooma või Siberi šamaaniga koos kärbseseeni sööma. Muidu ei saagi arstiga ühele lainele ja ravi on tulutu!

Õigusnorm on mõtteline käsk või keeld, mis reguleerib inimeste käitumist. Koosneb kolmest osast: hüpotees, dispositsioon, sanktsioon'

H D S
kui -> siis -> vastasel juhul

Kui (on olukord X), siis (peab Y käituma nii/ei tohi käituda nii), vastasel juhul järgneb sanktsioon. Karistusõiguse normid on tavaliselt kujul H - S, sellist nn ideaalolukorda esineb harva.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.