Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas tutvub
 
Kaliifi peakokk 31. mai 2015, kl 13.42
"Kui sa surnud oled, siis ei saa sa sellest ise aru, ainult teistel on raske. Samamoodi on siis, kui sa loll oled." #lapsesuu.
 
loll 31. mai 2015, kl 13.45
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "Kui sa surnud oled, siis ei saa sa sellest ise ar
> u, ainult teistel on raske. Samamoodi on siis, kui
> sa loll oled." #lapsesuu.


Kas püsikatega on kerge?
 
Calif`s Chef de Cuisine, laughing out loud 31. mai 2015, kl 13.52
Ma kaasajooksikutega ei räägigi, suhtlen ainult kõrgeima võimaliku IQ-ga persoonidega nagu doktor ning vastan talle ainult isiklikult :-D
 
Sid 31. mai 2015, kl 14.12
Trollile ei meeldi millegipärast see, et talle tuletatakse meelde seda, et ta koos emaga elab. Selles pole ju tegelikult midagi häbiväärset, see vist on koguni suuruselt teine leibkonna tüüp eestis - täiskasvanud mees koos pensionärist emaga. Tegelikult ongi kahel pensionäril koos mõistlikum elada, tuleb odavam.
Igatahes on ta kõik teemad suutnud nüüd seepärast täis lasta. Aga jõudu talle selles, ega ta peale enda kedagi muud lolliks teha ei suuda. :)
 
Sidile 31. mai 2015, kl 14.19
Sid, milline roll on sinul püsikate analaali pundis.
 
Kaliifi peakokk 31. mai 2015, kl 14.28
Sid,

vaatasin jah, et ta on roninud uusimatessegi tutvusteemadesse. Nuuksatusi on pool foorumit täis, ilmselt on öösel trollil sarved kontaktliinilt ikka korralikult maha jooksnud :-D Selline leibkond - ema vanaduspensionär ja troll töövõimetuspensionär - on kindlasti jätkusuutlik kooslus. Sotsiaalne suhtlus, vastastikune toetus jne. Eesti pensionärid, kes näiteks Hispaaniasse kolivad üürivad samuti mitme peale eluaseme.

Ei tea, mis teema tal on selle väljalaskesüsteemiga, öösel on iga teine sõna sinnakanti olnud. Tundub, et lisaks juhtaju vahetusele tuleks kontrollida ka heitgaaside puhtust. Olen mina igasugu tegelasi elus näinud, aga too on küll unikaalne...
 
Endine püsikas, 31. mai 2015, kl 14.38
Kui sul ei meeldi sittuda
siis minna võid küll v ittu sa
on peldik meile pühaduseks meil
reliikviaks paha hais
Pissi nimi on uriin
va"rvilt nagu Starka viin
kaka nimi on fekaal
haiseb nagu ...
 
jAH 31. mai 2015, kl 14.41
Sa endine püsikas oled täitsa lolliks läinud vahepeal, abi ei taha otsida?
 
kadakajupp 31. mai 2015, kl 14.45
troll kogub tuure - huvitav, mis tal grand finaleks varuks on?
 
Kaliifi peakokk 31. mai 2015, kl 14.57
Troll lähtub kommunistlikust teesist - kunst kuulub rahvale!

Ma sisustasin vahepeal aega Tõnn Sarve blogi lugemisega. Nii ilusasti ta oma elust seal kaugel maal kirjutab: http://villa-lili.blogspot.com/?view=timeslide

Meeldiv vaheldus trolli "analaali"-lalinale. Nagu Kolme-apelsini-Pantalone "Välja-õmme-ldud jalalabau-zaa" .-D
 
Kaliifi peakokk, kulm kortsus 31. mai 2015, kl 15.13
Troll on pesa teinud omale, uue tutvuja teema täielikult kaaperdanud. Ise küsib, ise vastab, ise kiidab end. Eriline tropp ikka:

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?23,13649443

Kus on nüüd tohtriherra silmad?
 
Sid 31. mai 2015, kl 15.20
sidile-tomile 31. mai 2015, kl 15.06
Tema tundemärk on , ta kordab enne kellegi kommentaari, siis vastab sellele. Oma arust suhtleb ja tutvub nii. Tundemärk, et sid-tom+vale alu kommenterib erinevate nimede all on moment kui näed, kes kirjutas ja selline rida ----------, siis järgneb selle tölli kommentaar.

Kuna ma põhimõtteliselt ei käi tutvumistemasid solkimas, siis minu kommentaare leiate vaid siit teemast ja muusikateemast. Kõik. Ülejäänud oled sa ise kirjutanud või oled sa tõepoolest mingi eriline juhm, kes aru ei saa, kes mismoodi siin kirjutab. Miks sul aga minu nime alt vaja kirjutada on, seda ma aiman ka, sest kiunatab ikka see koer, kes pihta saab. Järelikult said millegipärast väga haiget, kui sai meenutatud su elamist koos pensionärist emaga. Aga nagu ma juba eelnevalt ütlesin, ei ole selles midagi häbiväärset, see on üks eesti levinuimaid leibkonna tüüpe.

*Siin teemas olen ka vaid selleks, et Kadakajupiga tutvuda, kui ei usu, keri teema algusesse. ;)
 
kadakajupp 31. mai 2015, kl 15.37
ongi täis sitanud tutvuja teema. eriliselt "nutikas" siis kisada, et minu teema või mõni postitus segab tutvumist... mitte et see tõdemus mulle uudiseks oleks.

sid - miks sa arvad, et elab emaga? st kas tead või arvasid?
 
püsikatele 31. mai 2015, kl 15.40
miks situte tutvusteemat?
 
kadakajupp 31. mai 2015, kl 15.43
vales teemas võtad sõna, kl 15.40. minu kommentaare ei ole seal ühtegi. võin öelda, et ka sidi omi mitte, aga üks vaimuvaene seal ei ole suutnud mõnda teist kolmetähelist kombinatsiooni välja mõelda.

ja miks sina minu teemat selle kommentaariga sittad? ma juhtumisi tutvun siin - koka ja sidiga. meil läheb päris kenasti, dr on isegi rahul, ei kirjuta ega sõima. istub vaikselt nurgas ja nokib nina.
 
kas see 31. mai 2015, kl 15.49
siin näeb tutvumise moodi välja?
 
kadakajupp 31. mai 2015, kl 15.53
kas sinu küsimus aitas sellele kaasa?
 
Kaliifi peakokk 31. mai 2015, kl 15.53
püsikatele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> miks situte tutvusteemat?

Vaata, sina (rõhutatult väikese tähega "sina") oled küll see kõige viimane, kes mingist sittumisest üldse rääkidagi võiks! Peaks silmad maas häbenema järjest heausksete daamide tutvumisteemade solkimise pärast. Kui püsikatele oma tobedusi pillud, siis need naeravad su üle, sest teavad, kellega on tegu. Uued tutvujad ei tea ning paljudele võib tutvus siinse keskkonnaga mingi ohmu pärast viimaseks jääda. Sa oled sedavõrd äpu, et ei suuda isegi erinevate kasutajate stiili matkida. Kirjutad oma lamedusi ikka ja alati ühte moodi.

Mine nüüd emme juurde, emme praeb sulle pannkooke ja annab kirsimoosi. Pealegi - kas pole praegu mitte lõunauinauinaku aeg? :-P
 
??? 31. mai 2015, kl 15.56
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas sinu küsimus aitas sellele kaasa?


aga sinu?
 
Sid 31. mai 2015, kl 15.57
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> sid - miks sa arvad, et elab ema
> ga? st kas tead või arvasid?


Puhas loogika, aga nähes ta reaktsiooni sellele, osutus see tõeseks. Miks ta seda häbeneb - ma ei tea, aga ju siis ema on selline domineeriv, kes muudkui tänitab, et miks naist majja ei tooda. See tagaluugitemaatika võib ka allasurutud homoseksuaalsusest tingitud olla. Igatahes ta peab teistsugust seksuaalset sättuvust kuidagi alaväärseks ja seepärast ta siin sel teemal kirebki, lootes, et see alavääristab kuidagi püsikaid.
 
kadakajupp 31. mai 2015, kl 16.01
ma tutvun oma teemas vaatamata sinu küsimustele. aga sina? prääksud lihtsalt siin ja seal, eksole.
 
püsikas 31. mai 2015, kl 16.06
Kes püsikatest hetero on?
 
kadakajupp 31. mai 2015, kl 16.06
sid, võimalik, et proua mamma lihtsalt ei kiida ühtegi kandidaati heaks - ma tean üht sellist väga domineeriva ja psühhoterroristist ema tütart, kes ongi üksik seepärast.
 
irww 31. mai 2015, kl 16.11
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sid, võimalik, et proua mamma lihtsalt ei kiida üh
> tegi kandidaati heaks - ma tean üht sellist väga d
> omineeriva ja psühhoterroristist ema tütart, kes o
> ngi üksik seepärast.

Kas tutvud naistega või meestega?
Kas meeldib anaalk?
 
Kaliifi peakokk 31. mai 2015, kl 16.16
Tüüpiline troll! Küsimusele vastab küsimusega, kui argumendid otsa saavad, muutub labaseks ja ründavaks. Seejärel muutub isiklikuks ja lõpuks pistab tönnima.

"rändlehm
31. mai 2015, kl 04.35

no küsitiu ju abi sellele 48-sele rändlehmale. ma soovitan sadamasse vastu minna 1000 le mehele, ja ikka ei kõlba. need on kodakondsuse eest nõus iga kelle abielluma, isegi sellise vana mutiga. ju saad keppi kah, kui teed hea lepingu. ei usu, et nad kohe pirtsutama hakkavad."

Kommentaarid on liigsed...

Üldlevinud põhimõte nii rahvusvahelises (humanitaar)õiguses kui ka siseriiklikus õiguses on: terroristidega ei peeta läbirääkimisi ja nende nõudmistele ei alluta. Punkt.
 
USKUMATU! 31. mai 2015, kl 16.23
ei saa, ei saaaaa olla, et täie mõistusega aetakse päevade kaupa sellist ila nagu siin teemas. ei oska kedagi teistest eristada, täpselt ühesugused opakad kõik, kuigi mõned proovivad vastupidist tõestada, rohkem küll iseendale.
 
Kaliifi peakokk 31. mai 2015, kl 16.25
Kadakajupp ja Sid,

praegu oleks vaja kibekähku tohter kaasata, aga veelgi parem kui vestluse juures viibiks ka psühholoog. Nimelt mina haistan Oidipuse kompleksi. Freud pidas seda oma õpetuse üheks tugisambaks. Oidipuse kompleks avaldub teadupärast alateadvuslikus tungis tappa oma isa ja magada emaga. Huvi tagaluugitemaatika vastu on selge märk latentsest homoseksuaalsusest. Isik tunneb vastupandamatut kirge sellise armastusliigi vastu, ent tajub ühiskonnas valitsevaid trende ja kardab sattuda ebasoosingusse. Pidev sisemine konflikt paisutab ängi,mis väljendub jõulistes väljaütlemistest homoseksuaalsete isikute suhtes. Isik on murdumas, aga kardab oma tungidele järele anda. Tähelepanuväärne on, et väga paljud avalikult teistsugust seksuaalkäitumist kritiseerinud isikud on hiljem osutunud omasooiharateks.
 
õudne 31. mai 2015, kl 16.52
USKUMATU! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei saa, ei saaaaa olla, et täie mõistusega aetakse
> päevade kaupa sellist ila nagu siin teemas. ei os
> ka kedagi teistest eristada, täpselt ühesugused op
> akad kõik, kuigi mõned proovivad vastupidist tõest
> ada, rohkem küll iseendale.


Nõustun. Püsikad on end korralikult täis teind.
 
nohh? 31. mai 2015, kl 16.52
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kadakajupp ja Sid,
>

kes teist hetero on?
 
Kaliifi peakokk 31. mai 2015, kl 17.03
Elukene on nii sisutühi ja keegi trolliga suhelda ei taha - järelikult tuleb iseendaga dialoogi pidada.

"Mulle meedib üldse mõelda igasugu asju välja
pärast teen siis nendest asju et ka teistel oleks hea
suhtlemises olen tugev ,suhtlen täitsa vabalt
näiteks eile terve päeva rääkisin ma sõbraga
niisiis olen mitmekülgne,ilus ,tark ja osav
näiteks võin ma ära süüa terve tonn briketti

Eile tegin väikse katse,panin pirukasse muna
maitse oli nagu oleks pirukasse pandud muna
tulevikus on mul plaan teha võimas firma
seal mul töötab neli töölist, mina olen rahul
kunagi mul pole igav,kuna olen huvitav
isegi kui mul on igav ,kõik mul tuleb välja!"

Bläck Rockit - Vaata mind
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.