Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas tutvub
 
eelmisele 31. mai 2015, kl 20.20
Klemm, rohkem tolerantsus võiks tõesti olla :(
Loe india kirjandust, hari.
Mina suhtlen ainult Kadakaga võta õppust, mitte tühipaljas jutt vaid anal. jne.
 
Kadakajupile kaliifi peakokalt 31. mai 2015, kl 20.26
Trolli peas on ainult lühised ja takistused. Nüüd siis häbeneb kleiti, sel ajal kui ise tulin just saunast rätikuga ehk seelikuga.

Kadakas, millised õhtusöögi plaanid?
 
to kaliifi peakokale 31. mai 2015, kl 20.35
Kas oled kindel, et Kadakas meest soovib?
 
kadakajupp 31. mai 2015, kl 20.35
ahjuaedvili kookosrasva ja võiga, peekoni-sibula-hapukoorekastmega. lisandiks värske kurk-lehtsalat-küüslaugupealsed ja paprika.
 
Endine püsikas 31. mai 2015, kl 20.37
Kookosrasv on imeliselt universaalne asi.
Kasutan ka ise.
 
kadakajupp 31. mai 2015, kl 20.41
ep, nõustun, ka universaalsuse osas.
 
Kaliifi peakokk 31. mai 2015, kl 20.44
to kaliifi peakokale Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas oled kindel, et Kadakas meest soovib?

Kust mina seda tean, võib-olla soovib, võib-olla mitte. Sul seda muret ei tohiks ju olla, sul juba kaks naist olemas - Pille ja Kati. Tahad mingit haaremit omale moodustada, et siin veel noolimas käid? :-D
 
Sid 31. mai 2015, kl 20.44
Kasutan samuti mitmel viisil ja ainult kiidan.
 
kokale 31. mai 2015, kl 20.46
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> to kaliifi peakokale Kirjutas:
> ----------------
> ---------------------------------------
> > Kas o
> led kindel, et Kadakas meest soovib?
>
> Kust m
> ina seda tean, võib-olla soovib, võib-olla mitte.
> Sul seda muret ei tohiks ju olla, sul juba kaks na
> ist olemas - Pille ja Kati. Tahad mingit haaremit
> omale moodustada, et siin veel noolimas käid? :-D


Äkki ta vastab sulle praegu, mis eelistused tal on. Saate üheskoos kokakunsti harrastades kookosõli kasutada universaalselt jne ;)
 
kadakajupp 31. mai 2015, kl 20.50
jne - mis krt see sinu asi üldse on?
 
tutvuja 31. mai 2015, kl 20.53
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jne - mis krt see sinu asi üldse on?

Kadakas, tutvujad on huvitatud, mida huvitavat köögis teed, trennis jt asjad. Võid ka rääkida kuidas kasutavad kookost sinu sõbrannad/sõbrad.
 
kadakajupp 31. mai 2015, kl 20.58
ahah, sama retoorika - "rahvas" nõuab, eksole. kui oled tutvuja, siis kirjuta. igaüks räägib ikka enda eest, pole vaja rahvasaadikut mängida.
 
to kada 31. mai 2015, kl 21.01
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ahah, sama retoorika - "rahvas" nõuab, eksole. kui
> oled tutvuja, siis kirjuta. igaüks räägib ikka en
> da eest, pole vaja rahvasaadikut mängida.


Ma ei saa aru - ma ju küsingi sinu käest. Kindlasti pakub huvi ka teistel. Loodan, et ei solvunud! Sul on väga huvitav teema.
 
Endine püsikas, 31. mai 2015, kl 21.05
Kes kalendrisse pole jõudnud, siis jah, teadmiseks et täiskuu on rõõmsalt sillerdamas lähipäevadel..see selgitab.../muud ma öelda ei tahtnudki, /
 
kadakajupp 31. mai 2015, kl 21.05
olen sulle sadu kordi vastanud - nime puudumine pole sinu puhul mingi suitsukate. vaata neid omatreitud teemasid ka, seal on tõenäoliselt samuti midagi äärmiselt huvitavat.
 
mis lahti?? 31. mai 2015, kl 21.06
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> olen sulle sadu kordi vastanud - nime puudumine po
> le sinu puhul mingi suitsukate. vaata neid omatrei
> tud teemasid ka, seal on tõenäoliselt samuti midag
> i äärmiselt huvitavat.

Endisel püsikal on ju täiesti aus nimi olemas???
 
Kaliifi peakokk 31. mai 2015, kl 21.08
Ega`s midagi, tuleb öösel käised üles käärida ja neid Augeiase talle sõnnikust puhtaks rookima hakata :-D Mingi tegelane, kelle areng on peetunud 9-aastase tasemel ning kõik nabaalused teemad on NII naljakad.
 
Sid 31. mai 2015, kl 21.11
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ega`s midagi, tuleb öösel käised üles käärida ja n
> eid Augeiase talle sõnnikust puhtaks rookima hakat
> a :-D Mingi tegelane, kelle areng on peetunud 9-aa
> stase tasemel ning kõik nabaalused teemad on NII n
> aljakad.


Öö- käised üles,
Augeilias- sõnnikust puhtaks,
roogin... nabaalune,
naljakas!
 
kadakajupp 31. mai 2015, kl 21.13
chef, su varrukad kuluvad küünarnukkideni ära seda tehes ja mitte ainult. troll on päris sassi läinud - sellist saasta pole mul seni olnud au näha. pole ka minu mure, rumalus sellel tasemel vääriks pigem kaastunnet, mille leidmisega mul küll paraku aega läheb :D.
 
Kaliifi peakokk 31. mai 2015, kl 21.23
Ma panen kalamehesaapad jalga, õlijaki selga ja küünarnukini kindad... Enne ei lõpeta kui troll murdub, sõimama ja ähvardama hakkab. Siis saab lasta kraani ametlikult kinni keerata :-D

Kusjuures oli nagu tõesti vist täiskuu viimased ööd, suur latakas paistis aknasse. See selgitab kõik, Kuu ajab kõik lunaatikud pöördesse.
 
kalile 31. mai 2015, kl 21.27
Kaliifi peakokk, sobite Kadakaga headeks sõbrannadeks ;)
 
uim 31. mai 2015, kl 21.33
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma panen kalamehesaapad jalga, õlijaki selga ja kü
> ünarnukini kindad... Enne ei lõpeta kui troll murd
> ub, sõimama ja ähvardama hakkab. Siis saab lasta k
> raani ametlikult kinni keerata :-D
>
> Kusjuur
> es oli nagu tõesti vist täiskuu viimased ööd, suur
> latakas paistis aknasse. See selgitab kõik, Kuu a
> jab kõik lunaatikud pöördesse.


Mis lahti, kes on troll? Miks sõim vajalik on?
 
));(( 31. mai 2015, kl 21.36
oh, vaatasin, et meie hea doktor on hakanud ka ise lõpuks blogisid tegema? küll ta on meil ikka vahva ja vaimukas! ma olen nii rõõmus. :)
kuid väike mureke selle rõõmu kaisus siiki ka. annaks jumal tal ikka jaksu nüüd ka vastu pidada. nii palju erinevaid teemasid, seal peab ikka kogu aeg valves olema ometi. ja me ju teame meie doktori kohusetunnet ja töökust ometi. peaasi, et ta end ära ei kurnaks, rihmaks ei tõmbaks, keelt vestile ei venitaks, peaasi, et ta ikka jaksaks.
aga ma siiski usun meie geeniusesse, meie hooldajasse, ma usun temasse! kas teie usute?
lohutav on õnneks see, et ka tema usinad assistendid tal ikka ligi.

kuid oskate te kosta, mis meie doktorit selle vahva sammuni ajendas? kas tõesti see va lihtne küsimus NORMIDE sõnastuse kohta?
mõelda, et nii vähe ikka mõnel inimesel uueks hooks vaja on. ikka geniaalsuse, innovatiivsuse hooks siis.
 
kadakajupp 31. mai 2015, kl 21.37
troll katsetab oma teooriat esilehe sittamise osas. jabur. hiljem süüdistab saja nime alt selles alu-sid-tomi- kadakat. hale.
 
Kaliifi peakokk 31. mai 2015, kl 21.37
kalile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kaliifi peakokk, sobite Kadakaga headeks sõbrannad
> eks ;)

Oi ma tänan :) Ma võiks sinu sõbranna ka olla, aga mehe kohta oled liiga "cxxt" või "pxxxy" ja naise kohta liiga "dxxk", "cxxk" või "pxxxk". Võiks sind premeerida aastase "Maaja" tellimusega, kui see sind foorumist eemal hoiaks. Paraku ma tean, et ei hoia - siinne pakub suuremat rahuldust :-P
 
tutvuja 31. mai 2015, kl 21.40
Kes on troll? Minu arvates niilahedad ja vajalikud teemad täna blogis. Siin on väga huvitav blogi, ärge sõimu küll tehke siin.
 
Mägikotkas 31. mai 2015, kl 21.41
Matti-Nykänen-si.tt

Oeh. Kaks pool päeva sit.tumata saab tähendada ainult üht - ees ootab tõsine sit.tumine. Sellisest tõsisest koormast oskuslikku ja täit naudingut pakkuvat vabanemist oskab ainult korraliku kogemusepagasiga veteransittuja. Nagu mina.

Aga asja juurde - miks sellel pasal selline nimi? A vaat, istud nigu suusahüppaja stardipakul, lased luugist alla, kümme sekundit mõnusat libisemist allamäge ja siis - ÄRATÕUGE.! Ei ole võimalik üle rõhutada äratõuke õiget ajastust selle ekskrementspordi juures. Tõukad vara - jääb pool sitta perse, tõukad hilja - põrkab sit.t potiseinast selja peale tagasi. Mul läks täna hästi - pa.sk potis ja medal taskus.

Luban, et teaduse huvides käin järgmine kord enne ja pärast kaalu pealt ka läbi.

http://sitablogi.blogspot.com/2006_06_01_archive.html
 
Kaliifi peakokk 31. mai 2015, kl 21.43
Hei ));((

nüüd on igaühel oma blogi ja keegi ei tunne tõrjutuna end. On pilatese blogi ja on muusikablogi ja mis kõik veel. Ainult et irvhambad on kauni algatuse juba pikkinud roppude luuletuste, juttude ja muu sellisega. Oh, ei ole inimestel häbiraasu ka mitte! Doktor on ise täna kusagile kadunud, aga usinad assistendid klõbistavad näppe.
 
Kaliifi peakokk 31. mai 2015, kl 21.46
Lisaks, roppus on suhteline. Soovitan anal.-mõtlemist. Tolerants.
 
Mamamuut 31. mai 2015, kl 21.47
:)))
Ootan endiselt vastust oma küsimusele, mis on sinu nägemuse järgi sinu poolt mainitud NORMIDE FUNKTSIOON, mille eest võitled.
Sa ju käid siin hiilimas teiste nimede all, vasta küsimusele.

Või ajas tõepoolest SEE 1 KÜSIMUS su tagajalgadele ja märatsema lõpuks?
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.