Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas tutvub
 
priscilla 31. mai 2015, kl 23.27
Milles jutt palun keegi selgitaks?
 
Kaliifi peakokk 31. mai 2015, kl 23.33
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hmm, grand finale on käes. loodetavasti on kõigil
> piisavalt tikke ja soola varutud, sest pärast seda
> pole miski enam endine.

Unustasid seebi. Või kasutad selleks universaalset kookost? ;)
 
Kaliifi peakokk 31. mai 2015, kl 23.37
Mulle paistab täiskuu aknast otse silma... Selgitab hästi, miks täna nii palju libarebaseid ja kooljaid ringi liigub. Nagu Jacksoni "Thrilleri" video juba! The Night of The Living Dead, here we come :-P Zombide konsentratsioon on massiivne ja vaadates, milline elu teistes blogides, kolumnides kihab...tuleb rahutu öö. Hoidku Allah meid kurjade vaimude eest!
 
));(( 31. mai 2015, kl 23.50
30 blogi lubas meie armas doktor valmis voltida. mitme päevaga, seda ei öelnud.
igal juhul on olukord suurejooneliselt vanatestamentlik.
mina palvetan ja põletan viirukit, et peaarsti jõud ette võetud tööpõllul ei raugeks.
 
Kaliifi peakokk to ));(( 31. mai 2015, kl 23.57
Eks meie armsal Loojalgi läks maailma loomisega kuus päeva aega ja seitsmendamal tema puhkas. Arst on võimsam kui Looja, tema saab kiiremini hakkama. Täiskuu taevas annab talle jõudu!

Austusest arsti vastu alustan juttu enda tühisest isikust uuelt realt. Tegin oma õhtupalvuse kenasti Meka poole ära. Sel suvel tuleb hadž ehk palverännak ette võtta, kividega Saatana kuju pilduda ja oma elu üle järele mõtelda nagu arst meile soovitas. Mõtisklusi, arutlusi, mõtestatud tegevust.
 
));(( 01. juuni 2015, kl 00.04
kulla kokk, mulle mõtestamist ei õpetatudki. :((
küll ma lunisin, küll ma palusin, nõudsin, trampisin jalgu, meelitasin ja pakkusin isegi altkäemaksu. ikka ei õpetatud.
ainus vastus oli ikka suitsetavatest puberteetidest WC-s.
püüdsin siis sedagi mõtestada. ei miskit.
no pidi see Mamamuut seda normide definitsiooni küsima. :((( see oli pähh. arst sai pahaseks ja maailm tehakse nüüd ümber. mis on jällegi, et muidugi hea. :)))
 
Kaliifi peakokk to ));(( 01. juuni 2015, kl 00.15
Kiidetud olgu Issand, kes lasi tõde jälle sedapisi paista!

Mõtestada tuleb iga olendi eesmärk sellestsinases maises maailmas. Ehkki kõigi saatus on Suure Juhi - Arsti käes - laseb tema meil ometigi oma valikud teha. Ei sunni meid vägisi ennast kummardama. Püha klooster ei mõista eksinut hukka, aga iga kaabakat manitseb ta mõistlikkusele! Peame olema tänulikud, et Arst on õpetanud meid iga väetit metsloomakest, iga metsussikest märkama ja mis peamine - oma hinge eest hoolt kandma!

Vaatasin, et teatud mööndustega on 10 kolumni, blogi jm olemas. 2/3 on tal veel vaja juurde luua, siis on arsti missioon täidetud. Arsti käes on see käkitegu ja kui kolumnid valmis, siis on hingamisepäev, mida me peame kõik pidama.
 
));(( 01. juuni 2015, kl 00.28
kokk, kulla kokk, ainult 10????? :((((((((((((((
niiii väheee??? appi, kui palju meie isakesel veel siis toimetada! ja pole ju vaid valmis teha, vaja ka hallata, elus hoida neid sünnitisi, turgutada ja poputada. jah, võib ka fekaaliblogist jutukesi kopipasteerida, kuid no ikka tööd na palju. peaasi, et Kõigekõrgem end ära ei kurnaks, liigselt ära väsitaks, end sootumaks solksutaks, peaasi, et taas meie peale pikka pimeduse aega siis ei tuleks, kui Arst laseb Suurest Tööst sõba silmale, paneb pea korra padjale pehmele. muretsen nüüd. oi, kuis muretsen, et tööpõld na lai meie töökaimal.
 
Kaliifi peakokk 01. juuni 2015, kl 00.55
Kallis ));((,

meie kõigevägevam padišahh, kolme kontinendi, maade ja merede valitseja, kes saanud võimu otse suurelt Allahilt, suudab kõike. Eks ole ta oma maise impeeriumi rajanud Aafrikast Indiani ja pool Euroopat uskmatute käest vabastades loonud ühe võimsa impeeriumi. Tema suurvesiir võitles eile öö läbi väsimatult, mõõk käes, uskatute jumalavallatute EBANORMALASETE seksivallatuste vastu ning pääses alles päikesetõusul puhkama. Fekaaliblogi on mahukas, sealt saab padišahh veidikeseks ajaks blogisid toita. Näed, meiegi teemakesse on tulnud vahvaid vemmalvärsse, laulukesi ja pajatusi jõulukakast. Teema on kohe eredam.

Pean täna ilmselt öösel, mõõk käes valvama uskmatute võimalikke sissetunge meie pühasse linna. Mingiks ajaks tahaks sõba silmale saada, aga seda kasutab kohe kuri džinn, kes hakkab minu nime ja näoga nurjatusi korda saatma.
 
));(( 01. juuni 2015, kl 01.20
kulla kokk, õnnistan sind seesinaseks Pühaks Ööks. jätkugu rammu sul keerutada oma vahedat kulpi ja seista meie Arsti Õige Ürituse eest. vaatan, hakkab kohati tal nappima kommenteerijate nimede erisusi, saavad otsa tal pikemad lauseehitused, liig suured pausid tulevad sisse pasteeringutes ja pasanteeringutes. usun ikkagi, et ta peab võiduka 30-ni mehiselt vastu.

kurja džinni aga ära pelga. tema vastu aitab lihtne võte ehk see, kui kirjutada rohkem kui kolm lauset. tõttöelda jääb ta juba sinu kahe lause matkimise juures haledasti stiilihätta, panin tagantjäreletarkusega tähele. ei saa ta sinu vastu, ei saa. :)

ole vapper, meie hea kokk, may the force be with you!
musi.
 
Sid 01. juuni 2015, kl 09.35
Mul on siginenud kahtlus, et see troll, lisaks sellele, et ta teiste nimel siin kirjutab, käib veel ka teiste nimel tutvumas. Kust muidu see Kaido või Kaupo nimi siia ilmunud on. Eks ikka sellepärast, et ta selle nimega end tutvustab. Kuigi see on paras lihtsameelsete lollitamine, sest kui ta minu nimel esineb, siis peaks ta minu moodi ka välja nägema, sest mina olen siin oma pildi avaldanud ja see peaks siin kuskil vanades teemades ka täitsa leitav olema. Pealegi olen siin ka oma päris nime all olnud ja see pole enamusele siin ka mingi saladus. Aga ju siis on selle trolli identiteet nii nadi, et ei kannata endana esineda ja siis ongi vaja võõras rüü üll' tõmmata.

*Küll see täiskuu mõjub ikka mõnele raskesti. :D
 
imestaja 01. juuni 2015, kl 09.56
küll see sid võtab seda naistekat tõsiselt - pärisnimi ja pildid...milleks? päriselu ei olegi? ise õpetab teisi elama...:D
 
kannatamatu 01. juuni 2015, kl 10.12
kas mõni kristlane ka tutvuskolumni teeb siis?
 
hee ringas 01. juuni 2015, kl 10.14
));(( Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 30 blogi lubas meie armas doktor valmis voltida. m
> itme päevaga, seda ei öelnud.

aga aidake siis kaasa, et kiiremini saaks??
Mitte 30 vaid ta vist soovis, et terve Lk 1 oleks püsikate blogisid täis.
 
Priksu 01. juuni 2015, kl 10.15
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hmm, grand finale on käes. loodetavasti on kõigil
> piisavalt tikke ja soola varutud, sest pärast seda
> pole miski enam endine.

Mida tähendab Grand finale, kas see on seotud Grand Prixiga?
 
Kaliifi peakokk 01. juuni 2015, kl 10.23
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mul on siginenud kahtlus, et see troll, lisaks sel
> lele, et ta teiste nimel siin kirjutab, käib veel
> ka teiste nimel tutvumas. Kust muidu see Kaido või
> Kaupo nimi siia ilmunud on. Eks ikka sellepärast,
> et ta selle nimega end tutvustab. Kuigi see on pa
> ras lihtsameelsete lollitamine, sest kui ta minu n
> imel esineb, siis peaks ta minu moodi ka välja näg
> ema, sest mina olen siin oma pildi avaldanud ja se
> e peaks siin kuskil vanades teemades ka täitsa lei
> tav olema. Pealegi olen siin ka oma päris nime all
> olnud ja see pole enamusele siin ka mingi saladus
> . Aga ju siis on selle trolli identiteet nii nadi,
> et ei kannata endana esineda ja siis ongi vaja võ
> õras rüü üll' tõmmata.
>
> *Küll see täiskuu mõ
> jub ikka mõnele raskesti. :D


Sid, tähendasin sama fenomeni. Mingi kaupo nime alt on hulgi pärakuteemalisi steitmente ilmuma hakanud. Kahjuks on Charles Darwin juba surnud, muidu küsiksin temalt, et kui "homo erectusest" on saanud "homo analicus", kas siis on tegemist arengu või hoopis taandarenguga. Trollil on identiteedikriis, seetõttu ärandab võõraid nimesid ja loob nende all libateemasid. Tähelepanu on talle toit ning sõim hõrk magusroog. Ma olen liigutatud, et minu tagasihoidlik isik on leidnud juba kopeerijaid, minu nimel on ütlusi avaldatud, mind ja Nietszchet on lahatud mitmes teemas, mind on seostatud Tai ja India, Buddha, Shiva, Višnu, Kali ja ayurvedaga. Loomulikult ei ole minu puhul ümber ega üle pääsetud seksuaalsest enesemääramisest ja on kaheldud minu soos. Vaidlustes selgub tõde, märkis Sokrates.

"Äraneetud" püsikad tunnevad loomulikult Sind käekirjast ja arvatavasti ka veidigi siinviibinud isikud. Troll on paraku nii oh-oh, et ta isegi ei suvatse oma käekirja moonutada. Ühesugune plädin on iga võõra nime alt. Tegelikult saaks ta niimoodi vahele võtta küll, et regaks end pärisnime alt siia. Siis avaldaks oma alias ja kui troll hakkab võõra pärisnime alt libateemasid vorpima, vot siis oleks pee.. Noh, vaatame edasisi arenguid, pühapäevaöö kurnas ta nii välja, et täna öösel pole erilist solki jõudnud toota.
 
Maliifi koristaja 01. juuni 2015, kl 10.34
Kokk ootame sinu tutvusblogi, kus oleks rohkelt anal.- ja niisama harivaid mõttekäike :)
 
Kaliifi peakokk to ));(( 01. juuni 2015, kl 10.37
Armas ));((

mind aitas öösel vastu pidada Sinu toetus. Tänu Sinu siirale soovile tundsin kogu aeg Jõu juuresolekut. Darth Vader hoidis end kusagil Galaktika teises servas, oli vist ametis oma Surmatähe taasülesehitamisega. Saatis küll paar klooni teki alla solkima ning midagi popkornist, duššiotsikust ja puhtast tagauksest soiguma, aga üldiselt oli siinkandis vaikne. Neile kloonidele aitas paarist nätakast Jedi valgusmõõgaga ja puhtaks see õhk saigi.

Ega see eluke tal lihtne ole. Kloonid on mõtlemisvõimetud, lahingurobotid. Pikemate lausete moodustamine on neile liiast. Nad on nürid käsutäitjad.

Blogisid juurde ootan minagi. Näiteks kosmoselaevablogi, Jõu blogi, Chewbacca ja Han Solo blogi, printsess Leia ja Luke Skywalkeri blogi. Täiesti esindamata on Obi-wan Kenobi, Meister Yoda, Anakin Skywalkeri ehk hilisema Darth Vaderi blogi. Tore oleks lugeda ka ewokite blogi, need on need armsad mängukaru sarnased mõmmikud ühel Maaga sarnasel planeedil.

Mind huvitaksid veel reptiilide blogi, illuminaatide vandenõu blogi, tantrablogi. Variante on :)


Musid-kallid-paid :)


"May the Force be always with you, young Skywalker!"
 
Madliivi sokk 01. juuni 2015, kl 10.45
Elu on muinasjutt!
Kindalsti on reptiilihuvilisi tutvujaid, juba see sõna on ju nii vahva, kas pole?
 
Kaliifi peakokk 01. juuni 2015, kl 10.46
Maliifi koristaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kokk ootame sinu tutvusblogi, kus oleks rohkelt an
> al.- ja niisama harivaid mõttekäike :)


Kahjuks ma ei tohi anal.-teemal ühtegi piuksu kirjutada, kõik need teemad on registreeritud Delfi ülemtrolli nimele ja vaid tema võib anal.-teemadel sõna võtta. Ärge provotseerige mind tema õigusi rikkuma :)
 
Sid 01. juuni 2015, kl 10.48
imestaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> küll see sid võtab seda naistekat tõsiselt - päris
> nimi ja pildid...milleks? päriselu ei olegi? ise õ
> petab teisi elama...:D

Tegelikult avaldas selle pildi esmalt keegi mu "sõbranna" ja kuna juba sel ajal püüdis keegi kramplikult minuna esineda, siis ega ma kade poiss ei olnud ja riputasin selle pildi üles. Põhimõtteliselt see midagi ei muutnud, vaid see troll sai ainest oma sitaloopimisele, ülejäänud tutvujad teadsid mind ju niigi. Riputamise mõte oligi see, et millegipärast hakati minu välimust kirjeldama hoopis teistsugusena, kui ma tegelikult olin, järelikult keegi esines minu, elik Tomina.
Kuna ma ennast ega oma särasilma ei häbene, siis seepärast see pilt uuesti pandud saigi, et natuke selle trolli hoogu maha võtta, aga nagu näha, ajukapatsiteet ei ole siiski enda teha ja nii ta siin edasi laamendabki.

*Tutvumissaitidel ju inimesed ei häbene omi pilte, see ju ka nime järgi tutvumise koht. :D
 
reptonaal 01. juuni 2015, kl 10.50
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Maliifi koristaja Kirjutas:
> -------------------
> ------------------------------------
> > Kokk oot
> ame sinu tutvusblogi, kus oleks rohkelt an
> > al
> .- ja niisama harivaid mõttekäike :)
>
>
> Ka
> hjuks ma ei tohi anal.-teemal ühtegi piuksu kirjut
> ada, kõik need teemad on registreeritud Delfi ülem
> trolli nimele ja vaid tema võib anal.-teemadel sõn
> a võtta. Ärge provotseerige mind tema õigusi rikku
> ma :)

Miks ei tohi, kõik on lubatud! sinu ja Kadaka blogi on väga vajalikke teemasid kajastanud.
 
Mamamuut 01. juuni 2015, kl 10.57
See isehakanud arstiniru hiilib ikka siin ringi aga küsimusele vastata ei julge. Hale vend.
 
smart ass`rousse 01. juuni 2015, kl 10.59
Mamamuut Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See isehakanud arstiniru hiilib ikka siin ringi ag
> a küsimusele vastata ei julge. Hale vend.

Piirangud on meie peas. Ärge suhtuge asjadesse kui probleemidesse, vaid kui võimalustesse.
Klaas on pooltäis, foorum on täis tutvumisvõimalusi.
Küsimustele võib vastata ka keegi teine, kõik saab vastuse.

Päikest! =)
 
daamike 01. juuni 2015, kl 11.04
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> imestaja Kirjutas:
> ----------------------------
> ---------------------------
> > küll see sid võta
> b seda naistekat tõsiselt - päris
> > nimi ja pil
> did...milleks? päriselu ei olegi? ise õ
> > petab
> teisi elama...:D
>
> Tegelikult avaldas selle
> pildi esmalt keegi mu "sõbranna" ja kuna juba sel
> ajal püüdis keegi kramplikult minuna esineda, siis
> ega ma kade poiss ei olnud ja riputasin selle pil
> di üles. Põhimõtteliselt see midagi ei muutnud, va
> id see troll sai ainest oma sitaloopimisele, ülejä
> änud tutvujad teadsid mind ju niigi. Riputamise mõ
> te oligi see, et millegipärast hakati minu välimus
> t kirjeldama hoopis teistsugusena, kui ma tegeliku
> lt olin, järelikult keegi esines minu, elik Tomina
> .
> Kuna ma ennast ega oma särasilma ei häbene, s
> iis seepärast see pilt uuesti pandud saigi, et nat
> uke selle trolli hoogu maha võtta, aga nagu näha,
> ajukapatsiteet ei ole siiski enda teha ja nii ta s
> iin edasi laamendabki.
>
> *Tutvumissaitidel ju
> inimesed ei häbene omi pilte, see ju ka nime järg
> i tutvumise koht. :D

sid proovib oma lapsikut tegevust õigustada. selles eas härra võiks küll juba tsipa soliidsem olla.
 
Sid 01. juuni 2015, kl 11.12
daamike Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> sid pr
> oovib oma lapsikut tegevust õigustada. selles eas
> härra võiks küll juba tsipa soliidsem olla.

Siinne foorum on tänu sellele trollile väga paranoiliseks läinud. Ilmselt on tema ka see, kes püüab kaaperdada naisterahvaste meilikontosid. Tal lihtsalt on haiglane huvi kontrollida kõike, mis siin toimub. Ilmselt oleks õigem teda kuskil poolkinnises raviasutuses hoida, aga kuni ta kellelegi otseselt kätega kallale pole läinud, seni ta ka siin püsib.
Mulle on füüsiliselt vastik valetada ning salatsemine ei ole mul loomuses, seepärast ma katsun olla nii avatud ja koostöövalmis, kui võimalik. Isegi selles foorumis. ;)

irv@daamike :D
 
Kaliifi peakokk 01. juuni 2015, kl 11.24
Kergemate riketega isikud saavad raviasutuses netti kasutada, aga need, kes end Jossif Vissarionovitšiks, Winston Churchilliks, Teddy Rooseveltiks, Adolf Schicklgruberiks, Tšingis-Khaaniks peavad, need vist netti ei pääse. Trolli iseloomustab rigiidne, jäik mõtlemine. See on ka autistidele omane. Kõik tegevused peavad olema normeeritud, päevaplaan sekundiga paigas. Iga kõrvalekalle põhjustab hüsteeriahoo. Selle tõttu ajavad ebatraditsionaalsed vastused marru.

Troll on masin, spämmirobot, kel puudub mõtlemisvõime. Tema täidab käsku, trollida. Hääled annavad käsu.
 
Kaliifi peakokk 01. juuni 2015, kl 11.25
Lipsas sisse viga, parandan enne kui mõni ninatark märkab vastuolu. Mõte oli, et trollil puudub iseseisev analüüsivõime.
 
daamike 01. juuni 2015, kl 11.26
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> daamike Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
>
> > sid pr
> > oo
> vib oma lapsikut tegevust õigustada. selles eas

> > > härra võiks küll juba tsipa soliidsem olla.
>
>
> Siinne foorum on tänu sellele trollile väga p
> aranoiliseks läinud. Ilmselt on tema ka see, kes p
> üüab kaaperdada naisterahvaste meilikontosid. Tal
> lihtsalt on haiglane huvi kontrollida kõike, mis s
> iin toimub. Ilmselt oleks õigem teda kuskil poolki
> nnises raviasutuses hoida, aga kuni ta kellelegi o
> tseselt kätega kallale pole läinud, seni ta ka sii
> n püsib.
> Mulle on füüsiliselt vastik valetada n
> ing salatsemine ei ole mul loomuses, seepärast ma
> katsun olla nii avatud ja koostöövalmis, kui võima
> lik. Isegi selles foorumis. ;)
>
> irv@daamike
> :D

kõiki oma möödapanekuid ei maksa ikka trolli süüks ajada, ise võiks ka millegi eest vastutuse võtta või kuidas?;)
 
kadakajupp 01. juuni 2015, kl 11.27
neetud, see läbu kestab ikka veel?

mulle meeldiks, kui trolli tema treitud libateemade hulk ka närvi ajaks, sest neid on juba ebanormaalselt palju. aga ju tal on siis vaja iseendaga lähemalt tuttavaks saada ning selleks tuleb mitmetes teemades iseendaga dialoogi astuda.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.