Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas tutvub
 
Sid 01. juuni 2015, kl 14.53
daamike Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> ei, tänan väga, nii minakeskse isavanuse mehega m
> a tutvuda ei soovi, ära loo endale võltskujutelmas
> id.:)
> need, kes mulle huvitavad, ei paku kindla
> sti sinu jaoks pinget, neis on sisu. tutvume rahus
> kumbki oma sihtgrupiga.

Mingeid kujutelmasid lood vaid sina, ma pole poole sõnagagi maininud, et ma sinuga tutvuda sooviks. :)
Daamide vastu pole mul midagi, lapseks kõlbavad mulle aga alles pubekad, kui sa sellises vanuses oled, siis seda enam ei ole ma tutvusest huvitatud. :D
 
to issand 01. juuni 2015, kl 14.54
issand Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hahahaa Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
> > Ikka daamike unist
> ab. :PP
>
> mis mehed siin on? haiged!

see hahaa-taja on ju sidi paljukiidetud "särasilm", kel hirm nahavahel, et päss järsku leiab noorema.
 
Sid 01. juuni 2015, kl 15.00
to issand Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> see hahaa-taja on ju sidi paljukiidetud "särasilm"
> , kel hirm nahavahel, et päss järsku leiab noorema

Ole mureta, tema siin ei käi. Oleks sa mu varasemate temateemaliste postitustega kursis, siis teaksid ka põhjust.
 
teadmiseks daamikesele 01. juuni 2015, kl 15.02
Sid on kole prillipapa, ise julgeb veel oma pilti ka lehvitada.
 
kadakajupp 01. juuni 2015, kl 15.22
see on pigem ahistamine, kui ihaldamine ja mul üsna ükskõik, kas trollil on paranoiline skisofreenia või OKH - tulemused pole kuigi meeldivad.

mitmes klass sul, viimane, ka on? ma mäletan, et lasteaias narriti ka üht prillikandjat prillipapaks.
 
Kaliifi peakokk 01. juuni 2015, kl 15.42
Tutvusnurgake on enneolematult menukaks muutunud. Any publicity is good publicity! nagu ütles üks meediaõppejõud. Üle terve foorumi on kokku lennanud karvaseid ja sulelisi nagu Mutionu laulus. Kohal on "Perega maalt", varsti on oodata ka "Liina-Tii" ilmumist. Ainult et ühte ma ei mõista - miks peavad trollid just kadakajupi teemasse kogunema? Puberteetikutele on ju tehtud rate.ee ja seal vististi said kõige rohkem hinnatud-vaadatud-kommitud isikud miskise auhinnakesegi. Seal oleks palju mõnusam aega veeta!
 
kadakajupp 01. juuni 2015, kl 15.47
väidetavalt ei sobivat minu mitteasjakohane mammutteema siia ning segab tutvujaid. teine ebasobiv on kurikuulus muusikateema :). aga tegelikult on troll kade, sest tal pole kurke ja söödavaid jaanikakraid ning loomulikke pikki ripsmeid.
 
irw 01. juuni 2015, kl 16.01
millal oma punased lapid siia imetlemiseks välja riputad, kadakas? et ikka kõik teaks, kui vastupandamatu sa oled. kiidad oma krussid karvu ka seal kolmnurgas?
 
Kaliifi peakokk 01. juuni 2015, kl 16.05
Praegu on tutvumisteemasid, muusikateemasid ja blogisid igale maitsele. Polkast rokini. Terve esileht on täis. Isegi reptiilide nurgakesed ja spirituaalsete toitujate blogid, investeerimisblogid, luule- ja vanasõnakolumnid. Turumajandus, turg dikteerib. Kui oli nõudlust, tekkisid kohe pakkujad ja hind kujunes nõudmise ja pakkumise kõverate lõikepunktis.

Ei tea, mida trollid üldse söövad? Kurk paistab mõjuvat nagu vampiirile rist, pühitsetud vesi, pihlakaoks ja küüslauk. Troll on minu nägemuses järgmine: pikad rasvased juuksed, kolm nädalat pesemata, arvuti ümber vedelevad pitsajäänused ja tolmurullid. Seljas on veninud ja katkine T-särk, hambad nägid pesu viimati eelmisel nädalal. Brrr...
 
Kaliifi peakokk 01. juuni 2015, kl 16.09
Kõik ongi selge :) Trollijateks on too õnnetu äratõugatud ülemtroll, keda naised ei soovinud ning mõned kibestunud daamid, keda häirib Sinu teema populaarsus. M.O.T.T.
 
jumal, sa näed ja sa ei mürista? 01. juuni 2015, kl 16.11
miks anonüümsesse foorumisse kogunev kontingent on sundmõtlemise küüsis, et ülejäänud neid kadestavad????
 
Eelmisele 01. juuni 2015, kl 16.15
Jumalat ei ole olemas, moderaator magab ja äike on loodusnähtus.
 
Sid 01. juuni 2015, kl 16.31
jumal, sa näed ja sa ei mürista? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> miks anonüümsesse foorumisse kogunev kontingent on
> sundmõtlemise küüsis, et ülejäänud neid kadestava
> d????

Kas sa teed omi järeldusi kellegi sõnade või tegude järgi?
Kui keegi püüab näida kellegi teisena, kes ta ei ole, siis ta ju ilmselgelt kadestab oma iidolit ja püüab teda jäljendada. Mis seal arusaamatut on?
Trollil on neid iidoleid siin hulgi, seepärast ta ei suudagi muud moodi olla, kui püüab oma ihalusobjektidele sarnaneda. Ainult, et ei tule eriti välja lihtsalt. :)
 
Arvan 01. juuni 2015, kl 16.39
Arvan, et Kadakas andis sellele trollile korvi, muud põhjust ei näe, et inimene sedaviisi märatsema hakkaks. Ikka kas armastus või viha käivitavad sellise hüsteerika.
Sidi vastu on viha ja kadedus, sest Sid leidis omale elu armastuse, on õnnelik, ülemtrolli tutvumiskuulutusele aga ei vastanud keegi.
 
kadakajupp 01. juuni 2015, kl 16.39
irw, väga sinulik utreeritud näide. sul pole vist isegi krussis karvu, et need nii hingel on? kusjuures ma arvasingi, et kurkide peale sa enam ei viitsi erutuda, aga mõni uus detail tooks värskeid mõtteid, mida siis kestvate ovatsioonide saatel siia postitada.
sa tundud nii kibestunud olevat, et mul on tahtmine kontrollida ega sa näost roheline pole juhtumisi...
 
kadakajupp 01. juuni 2015, kl 16.45
pagan, ma ei ole kellelegi korvi andnud ja pole ka tutvunud. kui keegi on endale mingi luululise konstruktsiooni püstitanud, siis mina pole tema vaimse tervise eest küll kuidagi vastutav.
 
* 01. juuni 2015, kl 17.11
 
mhhh 01. juuni 2015, kl 17.12
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pagan, ma ei ole kellelegi korvi andnud ja pole ka
> tutvunud.

aga, kes sul keelab tutvuma hakata, miks virised?
 
kadakajupp 01. juuni 2015, kl 17.21
ei virise, lihtsalt ütlesin, et kuna ei ole tutvunud, siis pole olnud võimalik ka korvi anda. aga vbl kellelegi see just ei meeldinudki, mine sa tea.
 
Madliivi sokk 01. juuni 2015, kl 17.23
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei virise, lihtsalt ütlesin, et kuna ei ole tutvun
> ud, siis pole olnud võimalik ka korvi anda. aga vb
> l kellelegi see just ei meeldinudki, mine sa tea.


aga tee tutvusblogi ja kohe tutvumine aktiveerub.
 
kadakajupp 01. juuni 2015, kl 17.27
ja praegu kirjutasid sa kus teemas? - see, et sa selle täis oled solkinud, ei muuda asja. eks ma elan üle ja püüan selle prahi vahel tutvuda ka muuhulgas.
 
Prl Kersti 01. juuni 2015, kl 17.31
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ja praegu kirjutasid sa kus teemas? - see, et sa s
> elle täis oled solkinud, ei muuda asja. eks ma ela
> n üle ja püüan selle prahi vahel tutvuda ka muuhul
> gas.


kui sulle ei meeldi siin blogis tutvuda, siis võid teistes ju??
 
kadakajupp 01. juuni 2015, kl 17.39
see pole blogi, teema pealkiri on, et kadakas tutvub. lisatud on meiliaadress ja tutvutava kirjeldus. ole lahke ja kirjuta, kui arvad end sobivat lähtudes minu seatud ootustest.
 
Maldiivi Sukk 01. juuni 2015, kl 17.42
Kersti kuidas Jaaniga läheb? Suhtlete?
 
Kurk 01. juuni 2015, kl 17.43
kas blogida siis ei tohi?
miks ei võiks see teema olla üheaegselt blogi, kes keelab?
 
no ajab ju naerma 01. juuni 2015, kl 17.44
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jumal, sa näed ja sa ei mürista? Kirjutas:
> ----
> --------------------------------------------------
> -
> > miks anonüümsesse foorumisse kogunev kontin
> gent on
> > sundmõtlemise küüsis, et ülejäänud n
> eid kadestava
> > d????
>
> Kas sa teed omi jä
> reldusi kellegi sõnade või tegude järgi?
> Kui ke
> egi püüab näida kellegi teisena, kes ta ei ole, si
> is ta ju ilmselgelt kadestab oma iidolit ja püüab
> teda jäljendada. Mis seal arusaamatut on?
> Troll
> il on neid iidoleid siin hulgi, seepärast ta ei su
> udagi muud moodi olla, kui püüab oma ihalusobjekti
> dele sarnaneda. Ainult, et ei tule eriti välja lih
> tsalt. :)

sid nagu väike laps tõlgendab kõike oma mõttemalli järgi - kõik kadestavad mind, sest ma olen nii tore!
irw.
 
Igav päss 01. juuni 2015, kl 17.45
Sid, kuidas teised võiks saada niitoredaks nagu sina?
 
Prl Kersti 01. juuni 2015, kl 17.46
Maldiivi Sukk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kersti kuidas Jaaniga läheb? Suhtlete?

See ei ole Jaani tutvusblogi, vaid Kadaka ;)

Kersti
 
kadakajupp 01. juuni 2015, kl 17.50
nagu näed, trollike, siis seda see rohkem ongi kui midagi muud. ma ei hakka sisu kommenteerima, sa tead nagunii, mida siia kirjutanud oled.
 
tutvuja 01. juuni 2015, kl 17.52
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nagu näed, trollike, siis seda see rohkem ongi kui
> midagi muud. ma ei hakka sisu kommenteerima, sa t
> ead nagunii, mida siia kirjutanud oled.


blogi kõik 42 lehekülge on huvitavad ütle üks number ja räägime sellest, mis seal kirjas. Kes ütleks numbri? Nii vahva!
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.