Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas tutvub
 
lihtsalt, 12. mai 2015, kl 11.25
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jajah, sa mine küsi, mitu neist 50+ foorumit kasut
> ab. aga sulle ei anna rahu kohe see teema millegip
> ärast, et muretsed küll digiallkirja, küll mu eeli
> stuste pärast?


meelelahutav on vaadata, kuidas valikuliselt küsimustele vastad jne.

kas sarvad, et 50+ foorum ei ole sulle sobiv?
 
kadakajupp 12. mai 2015, kl 11.37
ei jaksa mina kõikides foorumites konnata.
 
lihtne, 12. mai 2015, kl 11.39
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei jaksa mina kõikides foorumites konnata.


aga miks sa siis soovitad teistele arvuti jt foorumites konnata?
kas sarvad, et 50+ foorum ei ole sulle sobiv?
 
kadakajupp 12. mai 2015, kl 11.42
sa siin muretsesid kangesti teatud vanuses inimeste digiallkirja kasutamise oskuste pärast, aga 50+ foorumis ka vaevalt neid leidub. lihtne.

ma tutvun, tutvumisfoorumis, 50+ ma ei ole - seega mida ma seal peaksin tegema?
 
lihtne, 12. mai 2015, kl 11.51
kadakajupp
07. november 2014, kl 19.35
Registreerus: 6 kuud tagasi
Postitusi: 2,570
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ja siin ma ei tutvu (kr
> t, mitmes kord see nüüd oligi seda öelda?)



kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa siin muretsesid kangesti teatud vanuses inimest
> e digiallkirja kasutamise oskuste pärast, aga 50+
> foorumis ka vaevalt neid leidub. lihtne.
>


kas 50+ foorumis pole digitaalallkirjastamise oskust, kuna tegu on vanemad inimesed ja eriti 85+ vanuses ei oska digiallkirja anda ja ei oma kõrget IQ-d?

Kui jah, siis miks tutvumise kuulutusega mõnitad vanureid ja nõuad neilt sedalaadi asju?

> ma
> tutvun, tutvumisfoorumis, 50+ ma ei ole - seega m
> ida ma seal peaksin tegema?

Sest seal on rohkem sinu soovitud 85+ vanuses põetamisabi vajavaid taate kui siin ja sa sinu jaoks pole kunagi oluline olnud, mis foorumis mis teemat rääkida. Näiteks arvuti, muusika ja kurkide teemad räägid seal seal foorumis kus soovid.

kuna sa oled niimitu korda maininud, et ei tutvu, siis miks peaks arvama, et seda nüüd ühtäkki tegema hakkasid?
 
kadakajupp 12. mai 2015, kl 12.24
ma ei viitsi sinuga jahuda, ausalt ;).
 
:)) 12. mai 2015, kl 12.32
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma ei viitsi sinuga jahuda, ausalt ;).

3 põhivastust:

a) lollidele küsimustele ei vasta
b) pole aega kõige jaoks
c) ei viitsi

:D

Sa jahud ainult valikuliselt teemadel, mis haigust ohtu ei sea vaid tugevdab.

Väga labiilne on hetkel olukord, ütled, et tutvud ja ei tutvu ka, väljendad seisukohti, mida ise ei täida, pead end imetlusväärseks aga samas kustutad, ropendad, banaalsus, ebapädevus, hüsteeria ja inimesed ütlevad et oled peletis, soovid 85+ põetustaate ja ei soovi ka, soovid ebareaalset, valetad, jne.

Liig palju vastuolusid, kui ei lepi raviga, siis tekib konflikte sellises sasipuntras ja lihtne pole. Lisaks kannatavad teised, kuid see ei lähe korda nagu sotsiopaadile kohane.

:)
 
kadakajupp 12. mai 2015, kl 12.40
ütlesin ju, et ei viitsi sinuga jahuda, mõttetu. minu meelest ei ole see ka mingi ebareaalsuse nurgake, kus arst ravib patsiente ja püüab siin mingeid enda nägemusele vastavaid norme rakendada. säästa palun lugejaid nüüd sellest kino-näitest vähemalt.

mina otsustasin tutvuda, kui sulle mu eelistused ei meeldi, on see sinu probleem. võta palderjani või tee hingamisharjutusi. kas sa käid muidu kõikides teemades tutvujatele ette kirjutamas, kellega, millal ja kuidas nad tutvuma peavad?

irff...otsusta juba ära, kas autist, sotsiopaat või veel miskit või sootuks kogu RHK F-klassifikatsioon?
 
arst 4 12. mai 2015, kl 14.16
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ütlesin ju, et ei viitsi sinuga jahuda, mõttetu.


lihtsad lühikesed küsimused, vastus "c) ei viitsi" viitab ainult haigusele, mis tuleks isoleerida.


> m
> inu meelest ei ole see ka mingi ebareaalsuse nurga
> ke, kus arst ravib patsiente ja püüab siin mingeid
> enda nägemusele vastavaid norme rakendada. säästa
> palun lugejaid nüüd sellest kino-näitest vähemalt
> .


see ei ole ka püsihaigete solgimägi.



>
> mina otsustasin tutvuda,

sinu "tutvumise" kuulutus ei näita küll tutvumise soovi, objektiivsetel hinnangutel on sul on ainult haiguse toitmise soov.


> kui sulle mu ee
> listused ei meeldi, on see sinu probleem.


Eelistused on vanureid alavääristavad ja ebareaalsed ehk haiguslikud.


> võta pal
> derjani või tee hingamisharjutusi.

miks jätkuvalt ebapädev silmakirjalik külamoor soovitab ja kamandab? Kas tunned rahulolu kui saad brigaadiülemat mängida virtuaalmaailmas?


> kas sa käid mui
> du kõikides teemades tutvujatele ette kirjutamas,
> kellega, millal ja kuidas nad tutvuma peavad?


kui hakkad ise vastama lihtsatele küsimustele, siis saad vastuse ka sellele oma küsimusele.

>
>
> irff...otsusta juba ära, kas autist, sotsiopaat
> või veel miskit või sootuks kogu RHK F-klassifika
> tsioon?


sul on uus kruvi tsükkel korduvate küsimustega käsil. Vastus sellele küsimusele on põhiosas samasugune nagu varasemalt, et ole kannatlik ja jätkame raviga. Lisaks võiks üle korrata, et kui sul on IQ 100-105, siis on maailm selline primitiivne, et kõik, mis ÕS-is ja Wikipeedias kirjas, see ongi ainuvõimalik tõde, kui aga IQ on juba kõrgem, siis tekib analüüsivõime jms ja siis on juba rikkalikum variant asju ja sh ka diagnoose. Ei ole ainult nii, et inimene on 100% puhas sotsiopaat ja ongi kõik. Võib olla teatud sotsiopaatiliste kalduvustega ja osaliselt midagi lisaks, näiteks läbitud traumaatiline depressioon peale elukaaslase mõnitamist nagu vanureid mõnitad.

Seega, ära kahtle arsti metoodikas ja ole kannatlik.
 
kadakajupp 12. mai 2015, kl 15.31
appi, sa oled ikka päris sassis :D.
 
kass läks kappi 12. mai 2015, kl 15.36
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> appi, sa oled ikka päris sassis :D.

haigetele tunduvad terved imelikud ja sassis. Näiteks võib haige noor naine pidada 85+ vanuses taate kõige erutavamaks ja peab nende põetamist nautimisväärseks. Selline haige inimene imestab, et miks teised terved inimesed sellist vansueklassi ei eelista.

Lihtne :)
 
kadakajupp 12. mai 2015, kl 15.39
oi, nii "küps" võrdlus sul nimeks - mingi psühhiaatria-alane mõiste kindlasti :D.

ja mõistet "iroonia" pole sa vist üldse kuulnud?
 
:)) 12. mai 2015, kl 15.44
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> oi, nii "küps" võrdlus sul nimeks - mingi psühhiaa
> tria-alane mõiste kindlasti :D.
>
> ja mõistet
> "iroonia" pole sa vist üldse kuulnud?

haigaslikku käitumist ei vabanda iroonia ega muu.
kas arvad, et appi hüüdele pole küps vastata "kass läks kappi!" ?
Kui küpsuse teemale kaasa tulid, siis proovi mõelda, kas sinu vanurite kuulutus on küps?
 
priscilla 13. mai 2015, kl 16.04
priscilla Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vanemas eas härrad ja meeldivad? õudne:P
> mingil
> 40+ on vuntsid ees kui linnapilti vaadata. ja rii
> es käiakse ka õudsalt. igasugustest põhimõtetest e
> i hakka üldse rääkimagi. pealegi pole nendega mitt
> e millestki rääkida.
 
täpsustaks 14. mai 2015, kl 21.02
missuguste parameetritega meestega sa teistes portaalides tutvud ja mis eesmärgil?
 
kadakajupp 14. mai 2015, kl 21.22
ikka sama - no võin ka teinekord mõne puuduse korral silma kinni pigistada, see oleneb inimesest ;).
 
täpsustaks 15. mai 2015, kl 12.02
kas selliste parameetritega inimest oled elus varem kohanud?
 
kadakajupp 15. mai 2015, kl 12.09
ei ole, muidu ju ei otsikski.
 
täpsustaks 15. mai 2015, kl 15.46
kas selliste näitajatega mees kellega soovid tutvuda peaks olema seksuaalvõimekusega?
 
kadakajupp 15. mai 2015, kl 16.13
pole oluline, mul on plaanis temaga bridzi või malet mängida.
 
täpsustaks 15. mai 2015, kl 22.40
aga kui eakas sooviks siiski nädalas korra enda ihu kergendada seksuaalselt, et ennast vitaalsena tunda? minu arvates võiks bridzi või malet mängida eelmänguks riiete peale,et ennast ühteks paremini ette valmistada?
 
kadakajupp 15. mai 2015, kl 22.53
igaks tegevuseks on sobilikeim partner, seksuaalsuse osas on mul siiski teised eelistused.
 
täpsustaks 15. mai 2015, kl 23.08
kas sa arvad,et selles eas võib mehel suguühe ebaõnnestuda isegi siis kui piisavalt ette selleks valmistuda või kardad sa et eakal mehel ei ole sulle enam midagi seksuaalselt pakkuda?
 
kadakajupp 15. mai 2015, kl 23.26
male-või bridzipartnerite seksuaalne võimekus pole oluline, seega ei hakka spekuleerima sel teemal. ei olnud ka kuulutuses kirjas nõutavate parameetrite osas.
 
täpsustaks 16. mai 2015, kl 09.18
kirjas polnud aga see tuleks kaasa minuga nii öelda lisaväärtusena,oma kaaslane on juba 20a manalas aga mina olen ikka nagu poisikene vägevust täis.
 
tutvumishind 16. mai 2015, kl 09.40
palju sul pappi tutvumiseks on? jagub ikka?
 
täpsustaks 16. mai 2015, kl 10.03
eks seda ole ikka elu aja jooksul kõrvale pandud,ühe noore naise soovid peaks ikka ära rahuldama.
 
tutvumishind 16. mai 2015, kl 10.32
sinu käest ei küstud! tee oma teema ja vehkle seal oma rahakotiga. ma otsin siit naist, mitte meest.
 
täpsustaks 16. mai 2015, kl 10.58
ära hüppa,käisin 5 aastat maletrennis. väga harva soovivad 40sed naised minu vanust meest ja ma olen isegi nõus teemaautori eest võitlema sinuga,minu vanused ja 20 aastat nooremad naised ei huvita mind.
 
Eisaaaru 16. mai 2015, kl 11.32
Kas ei tundu, et sellise jutuga 70-sed papid mõjuvad 40-stele naistele natuke kommionudena? Prrrr.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.