Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tarka meest
 
punapea 23. november 2015, kl 19.14
Kurjam, muidugi usun! aga kui ma ainult näeks - tead anna pimedale vanainimesele andeks ja kõnni veel, ja kui lõhna järgi (siuke kärssav ja magus:D) sind märkan, siis võin teile sinna kolmandaks kadakatupega tulla küll... :DD
 
punapea 23. november 2015, kl 19.14
Kurjam Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> punapea Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
> > huvitav, aga see "
> kapsatünn" rääkis end siin küll
> > väga ilusaks
> , mehed läksid õnge peaaegu kõik... TB
> > ikka
> oskas:D kahju ainult, et ta on nüüd "alu" lõ
> >
> plikult "ära mürgitanud" (madude värk:D), ja mees
>
> > ei suuda kuidagi seda "mao (sõnast madu:D)li
> ga) vä
> > lja ropsida - muudkui paneb aga siia h
> unniku ja si
> > nna ja ikka ei tule see kõik väl
> ja... :D mõned nai
> > sed ilmselt on nii meeldej
> äävad ja unustamatud...
> > :D
>
>
>
>

> > Kas sa usud armastusse esimesest silmapilgust võ
> i pean ma uuesti mööda kõndima..........??



eelmine kord panid ju jooksu....:D oli see nüüd armastuss või vihkamine, kes teab:D
 
mina1 23. november 2015, kl 20.05
tean ühte punapead, üsna räpane oli, v.tt raseerimata jne
kep.isin teda ka täispeaga muidugi, rohkem ei taha
 
sinihabe 23. november 2015, kl 20.37
Kurjam vist kuivale jäetud, sellises olukorras räpasus väga ei koti. Armastus peksab nagu nuiaga pähe, teisest silmapilgust
 
einoh 23. november 2015, kl 20.50
tra peab ikka kuradi kuival olema, et sellele vanale punale rääbisele keelt kõrva ajada.
 
Kurjamile 23. november 2015, kl 23.07
Sinu wenomen on igal pool kuulutada aga minu wenomen on austada teiste privaatsust!
Pole kunagi sulle öelnud, et sa ei kõlba? Kui sind veidike lihvida siis saab aasta 2016 Teemant valmis!
Minul toimub palju aga ma ei räägi sellest, sest mina oma leiba teistega ei jaga!
Sobib sulle, minu väike armas mustang!
 
puuduvad vastused 23. november 2015, kl 23.44
Oskad muidu seletada mehe vaatevinklist, mis vahe on olla tahetud või tõrjutud naise poolt, kes on pmst kapsatünni sarnane. Kas taoliste vananenud mudelite vasta võib olla seksinälg?
 
uus 23. november 2015, kl 23.45
Uue tulijana märkan, et siin tutvusfoorumis üks mees - Kurjam - vist ainult ongi. Seega pole mõtet oma tutvumishuvi siin kuulutada, või mis kohalikud arvavad?
 
sekretär 23. november 2015, kl 23.51
On mõned teised mehetunnustega isendid ka, kellel see asi püksis rohkem k.semiseks kui naiste rõõmuks. Sellepärast Kurjamil tööpõld lai ja graafik tihe. Aprilli lõpuks peaks veel paar vaba õhtut olema, kes tahab kirja panna.
 
uuele 23. november 2015, kl 23.54
ikka on;-)
 
tähele ja komale panek 24. november 2015, kl 00.03
uus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Uue tulijana märkan, et siin tutvusfoorumis üks me
> es - Kurjam - vist ainult ongi. Seega pole mõtet o
> ma tutvumishuvi siin kuulutada, või mis kohalikud
> arvavad?

päris huvitav tähelepanek muidu. Eksimisruumi jagub, nagu sidile enda väljavabandamisel meeldib öelda. Aga ta ka vaid oli mees:-O
mansion ghost 24. november 2015, kl 00.31
"kurjamid" on soojenduseks ;)

Siis kohe hea vaadata kuda keegi puhevile läheb.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati mansion ghost 24.11.2015 00.49.
 
shadow 24. november 2015, kl 00.54
ghost üritad end lohutada selle mõttega?

on Kurjam ja siis tükk tühja maad....ja kusagil taamal hall mõttetute mehenässakate mass, you know ;)
mansion ghost 24. november 2015, kl 01.03
Ei, miks?
Võibolla polegi kõik nii nagu näib ;)
Aga mis saab kummitusel selle vastu olla, et keegi midagi arvab ja selleläbi end tegijana tunneb. Tegelikult käingi siin humoristide üllitisi lugemas. Mõni päris koomiline teiste seas.

"ja kusagil taamal hall mõttetute mehenässakate mass, you know ;)"

Jaa, mõttetute mutikeste kraaklemine "jäätmehunniku" otsas. yow know :))))))))))



Toimetatud 1 kord(a). Viimati mansion ghost 24.11.2015 01.12.
 
shadow 24. november 2015, kl 01.13
võib-olla polegi Kurjam seksi täis libekeel? ehk on taimetoitlasest munk hoopis?

delfinässid on igal juhul kaitsepositsiooni võtnud nagu näha. eriti need, kelle huvi vastassoo vastu lugemise ja klahvide tagumisega piirdub ;)
 
Ghost Protocol 24. november 2015, kl 01.37
Mis me tühja leimime, siin jätkub ruumi igaühele. Mehi on rohkem kui üks, ent milleks nad oma riista kasutavad, on sügavalt nende enda siseasi. Ei halvusta kedagi ei vanuse ega kehakaalu pärast, aga kui trollinna käib siin jahumas pliiatsnokudest jm jamast, annan väikese iroonilise vastuse iga kell!
 
Proteesidega Coll 24. november 2015, kl 01.51
Peaks olema ka sügavalt naiste enda asi, kas nad parasjagu ülekaalulised, masajalad või niisama mehetud. Ometi on mõnel meestrollil need teemad 10 korda ööpäevas hambus. Selline agarus sunnib vägisi järeldama, et õelutsemiseks annab põhjust just makaron püksis, mitte halb ilm või Lähis-Ida majanduspoliitika.
 
shadow 24. november 2015, kl 02.13
just, miks Kurjam kunagi naiste koleduse ja paksuse üle ei virise?

ehk põhjus selles, et kvaliteetmees tõmbab ligi kvaliteetnaisi ;)
 
kuskohas see kvaliteet siisn teemas asub? 24. november 2015, kl 03.09
kes siin nagu kvaliteetset meest endast kujutab? lastega kurjam? kel oma järelkärud ära tuleb vedada. gõust, kel emotikate loopimisest nähtub sügav ebastabiilsus..
sid,kel lapsed kooramaks, kes on vana ja muidu tohlakas, nurgatagant killutab alu.. sel ka laps edasi elust vedada.
ses mõttes kõik on majanduslike järelmaksudega mehed.
mina küll selliseid oma elu RIKASTAMA nagu ei taha.

kogu seltskond,aga kus MEHED on? no kellel oleks ka mingi väärtus, kui ajaraiskamiseks läheb.
-
no siinsete järgi pole ka mingit nõudlust.ei pea ju elu hullemaks ise vabatahtlikult elama.
 
Ghost Protocol 24. november 2015, kl 06.44
Trolle ei taha MEHED ka siis kui neile selle eest peale makstakse. Eriti anaaltrolli, kes jahub teises teemas midagi peeseksist Kõigevägevamaga. Usuteemade jaoks Müstika nurgake. Kui siinsete järgi mingit nõudlust pole, mis pagana vägi siis tosin aastat siia tõmbab leimima ja nilbusi kirjutama? :D

Sõnatuks võtab -

pä'rakasex issandaga 24. november 2015, kl 03.59
no siis on teemaks siis pärakasex issndaga. eks igaüks vastavalt võimalustele.
 
puuduvale vastusele 24. november 2015, kl 07.11
puuduvad vastused Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oskad muidu seletada mehe vaatevinklist, mis vahe
> on olla tahetud või tõrjutud naise poolt, kes on p
> mst kapsatünni sarnane. Kas taoliste vananenud mud
> elite vasta võib olla seksinälg?


Saa juba ükskord aru, et asi pole kapsatünluses või supervormis olemises. Asi on hoopis muus, selles, mis lihakeha taga peitub.
Kui mõni kapsatünn oskab leida ja hoida suhet, aga sina oma saledusele hoolimata mitte, siis otsi viga endast, mitte ära hakka mehi halvustama.
 
Ghost Protocol 24. november 2015, kl 07.45
Proteesidega Coll Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Peaks olema ka sügavalt naiste enda asi, kas nad p
> arasjagu ülekaalulised, masajalad või niisama mehe
> tud. Ometi on mõnel meestrollil need teemad 10 kor
> da ööpäevas hambus. Selline agarus sunnib vägisi j
> äreldama, et õelutsemiseks annab põhjust just maka
> ron püksis, mitte halb ilm või Lähis-Ida majandusp
> oliitika.

Lepime kohtumispaiga kokku ja mõõdame üle. Võin supleri ja tollipulga kaasa võtta. Sina võta üks manukas (tunnistaja), mina võtan teise. Et asja ikki akuraat saaks protukolli kantud. Teeme kell 19.00 Raekoja platsis ja läheme Pegasusse üle mõõtma. On härga ja on sõrga. Piisavalt pikkust ja jämedust. Kehakultuuritudengite moodi tikutopsi mööda lauda lükates saab muidugist kõikse täpsema tulemuse. Supler ja tollipulk on mul sertifitseeritud :-P
 
Kurjam 24. november 2015, kl 08.57
shadow Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ghost üritad end lohutada selle mõttega?
>
> o
> n Kurjam ja siis tükk tühja maad....ja kusagil taa
> mal hall mõttetute mehenässakate mass, you know ;)

Aaam ma ei usu, et asi nüüd nii traagiline on... kõigile jagub... :)))

ja minu arust olete, te kõik vinged tegelased, kas siis heas või halvas ... aga siiski... delfi loomaaed on väga kirju ja loodus mitmekesine... :))) Lihtsalt ma võtaks parimad palad...:)))
 
Sid. 24. november 2015, kl 09.34
kuskohas see kvaliteet siisn teemas asub? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kes siin nagu kvaliteetset meest endast kujutab? l
> astega kurjam? kel oma järelkärud ära tuleb vedada
> . gõust, kel emotikate loopimisest nähtub sügav eb
> astabiilsus..
> sid,kel lapsed kooramaks, kes on
> vana ja muidu tohlakas, nurgatagant killutab alu..
> sel ka laps edasi elust vedada.
> ses mõttes kõ
> ik on majanduslike järelmaksudega mehed.
> mina k
> üll selliseid oma elu RIKASTAMA nagu ei taha.

Nüüd ma saan aru, miks sa nii kibestunud oled. :) Sul vaesekesel on elu niimoodi mööda läinud, et põhjusel või teisel pole ükski mees soovinud sinuga last saada ja seepärast on su vanatüdrukupõli nii raske ongi. Kuna lapsesaamise aeg sul nagunii möödas, siis ei maksa selle pärast väga põdeda ja katsu ikka positiivne mõtlemine säilitada, nii on ehk lootust leida mõni vanahärra, kellega koos vananeda ja omi hõbedasi karvu värvida/tuunida. See võib ju mõlemale huvitav tegevus olla ja mis sest ikka häbeneda. :D
 
Eesti vaalapüügi eripärad talveperioodil 24. november 2015, kl 09.40
Kurjam,

asja uba on tegelikult imelihtne - kui akvatooriumi ilmub uus kalake (Sina), pööravad kõik vaalad rõõmsasti pead ja läheb lahti pulmatants. Kõik uus on huvitav ja nii vaalakesed üksteise võidu Sind jahivadki. Ma pole kade, mul piisab ühest vaalast, et meeskond söönuks saaks ja püügiplaan täidetud :D
 
Kurjam 24. november 2015, kl 09.44
Kas keegi pole mõelnud, et olen liiga suur suutäis, vaaladele, kaladele ja lindudele...
 
punapea 24. november 2015, kl 10.20
mina teiste punapeade ja nende tuppede (räpaste:D) eest ei vastuta:D (keegi siin nätsutas täis peaga punastes karvades:D)... mina käin siin peaga (punase - ilus ja kohev nagu oraval:D)) lehvitamas ja kellelegi "karvamütsiga" pähe ei istu... :DD
 
punapea 24. november 2015, kl 10.28
st, punane nagu orava saba:D nii et kui kellelegi punane värv või oravad ei meeldi, võivad halli massi tagasi vajuda või end tule paistel soojendada ehk siis ka oma hallid karvad kiiskavaks värvida ja unistada suuuurest armastusest esimesest silmapilgust:DD
 
to punapea 24. november 2015, kl 10.37
kas oravad mitte talveperioodiks oma punast tooni halli vastu ei vaheta?
 
Kurjam 24. november 2015, kl 10.37
Eesti vaalapüügi eripärad talveperioodil Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kurjam,
>
> asja uba on tegelikult imelihtne -
> kui akvatooriumi ilmub uus kalake (Sina), pööravad
> kõik vaalad rõõmsasti pead ja läheb lahti pulmata
> nts. Kõik uus on huvitav ja nii vaalakesed üksteis
> e võidu Sind jahivadki. Ma pole kade, mul piisab ü
> hest vaalast, et meeskond söönuks saaks ja püügipl
> aan täidetud :D


Ma arvan, et Kurjam on siin eksisteerinud kauem kui sina...
Vahepeal oli pikk paus kuna siis tekkis palju uusi Kurjameid ja lasin neil pisut möllata, seega kõik kurjamid kokku on siin rohkem kui...enamus.. ajaliselt... :)))))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!