Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
- 10. juuni 2011, kl 10.17
"" Elukaaslast kinnihoida- tõesti ma ei hoia vägisi kedagi kinni,samuti puudub mul ümberveenmisvõime.
Saamatu isa,keda ei luba isaks kutsuda-ma ei taha konflikte ja ei viitsi sõdida sellise asja pärast.
Kokkulaskmine 0-kuulub sinna kategooriasse,et lapsed ei tule uude koosellu kaasa.
Ärakasutamine-on jah probleemiks,et minu heasüdamlikust üritatakse kuritarvitada,selleks võiks ollagi kodus kuri naine.
Alandamine-alandatakse mind siiski vaid internetis,mitte reaalelus.""


Sa rumal ei saanud sellestki aru, et alandaja oled sa ise, mitte et sulle vaesekesele kõik liiga teevad. Sina, loll loom alandad sajaga naisi, aga kiidad takka, kuidas vastupidi sa hoopis austad!
Sama ärakasutamisega. Sulle ei jõudnud kohale OMA miinuspooled?= Sina oled ju see, kes naisi kuritarvitab ja ära kasutad, sa müüdav ho.or!

Oma lastega kokkusammise nimel EI VIITSI võidalda ???????? Kuulge - see inimene on HULL! Süüdimatu hull!

Ma ei või krt.... KUIDAS ma vihkan selliseid naisemõnitajaid!
 
- 10. juuni 2011, kl 10.19
Veel - elukaaslast hoitakse siiski millegi muuga kinni, kui sõna otseses mõttes jõu ja veenmisega.

Ah, mis ma seletan. Sinna juuksepahmaka alla nagunii ïkski mõte ei mahu peale lastetu, ülekaalutu, kuni 32 ...
 
lilleke 10. juuni 2011, kl 11.27
tuleb vist see jama ära lõpetada,yxikmees oma vigadest aru ei saa,jahub vaid oma kuni 32,ülekaalutu...mis me ikka oma aega kulutame talle mõistuse pähe panekuga
aga tahaks siiski teada kas ta ise loodab oma halamisega naist leida tõesti,manipuleerides siin enesetapu jutuga
 
noh 10. juuni 2011, kl 17.53
mina arvan, et siit küll sa naist ei leia, sellised naised kes oskavad juba arvutit kasutada ja lugeda on piisavalt targad, et õnge ei lähe. 50a naisparmu kellele alkoholi välja teed, sellise saad või teise samasuguse ohhoo
 
yxikmees 10. juuni 2011, kl 19.25
- Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "" Elukaaslast kinnihoida- tõesti ma ei hoia vägis
> i kedagi kinni,samuti puudub mul ümberveenmisvõime
> .
> Saamatu isa,keda ei luba isaks kutsuda-ma ei
> taha konflikte ja ei viitsi sõdida sellise asja pä
> rast.
> Kokkulaskmine 0-kuulub sinna kategooriass
> e,et lapsed ei tule uude koosellu kaasa.
> Ärakas
> utamine-on jah probleemiks,et minu heasüdamlikust
> üritatakse kuritarvitada,selleks võiks ollagi kodu
> s kuri naine.
> Alandamine-alandatakse mind siisk
> i vaid internetis,mitte reaalelus.""
>
>
> Sa
> rumal ei saanud sellestki aru, et alandaja oled s
> a ise, mitte et sulle vaesekesele kõik liiga teeva
> d. Sina, loll loom alandad sajaga naisi, aga kiida
> d takka, kuidas vastupidi sa hoopis austad!
> Sa
> ma ärakasutamisega. Sulle ei jõudnud kohale OMA mi
> inuspooled?= Sina oled ju see, kes naisi kuritarvi
> tab ja ära kasutad, sa müüdav ho.or!
>
> Oma la
> stega kokkusammise nimel EI VIITSI võidalda ??????
> ?? Kuulge - see inimene on HULL! Süüdimatu hull!

> >
> Ma ei või krt.... KUIDAS ma vihkan selliseid
> naisemõnitajaid!
Mina ei mõnita ega alanda naisterahvaid.Mina suhtun naistesse väga hästi ja olen nende vastu igati viisakas.Ma ei taha kellegile halba,sestap soovingi enne kõik selgeks rääkida,kui asjaks läheb,et ei tekiks pettumust.
Laste kohapealt ju võitlesin õiguse kohtuda kord kuus.Hakata nüüd nüüd veel sõdima ka selle pärast,kas lapsed peavad mind kutsuma issiks või ardiks,ma ei näe mõtet.
 
just 10. juuni 2011, kl 21.27
aga nii ongi, üksikmees:

sa oled nagu turumutt, kes rikneva kauba hinda alla ei taha lasta. ikka kiidab ja ajab oma joru, et ilus ja hea kaup, kuigi juba seest mädanev. aga selliste kaupmeeste saatus on pankrot. ehk sinu puhul: pihkutagumine ja üksindus:p
 
yxikmees 10. juuni 2011, kl 23.15
Kui pankrott,siis pankrott.
 
talent 11. juuni 2011, kl 00.02
Ma olen sõnatu!
Küsimusele, kas yxik naisena selle infi põhjal ja ka ilma, tahaks tutvuda sellise mehega, jätab ta juba seitsmendat korda vastamata. Arusaadav siis! Ags mitte talle endale.
Kiire ka... Laulukal Pelle M. ja koori kontsert tulemas, vaja veel viimaseid lihve ajada... Aga jumalissand, kui ilusaid transamehi Eesti poole peal on! Armu või ära, kui ise kooselus ei oleks - uskumatu!
SaYxik võiks ka ikka vahel suve jooksul nina välja pista ja inimesi vaadata.
OK. Ma tagasi tööle.
 
eeee... 11. juuni 2011, kl 01.37
Ardi kallike, sina või? Alles ütlesid et oled tüdrukuga kodus..mis jama sa ajad:)
 
yxikmees 11. juuni 2011, kl 18.48
Ajad midagi sassi.
 
Tiina 12. juuni 2011, kl 10.17
Aga päriselt, Ardi - miks sa eiole küsitule vastanud? Kas Sina naisena tutvuksid endasarnase mehega? Võttes aluseks siinse info, mida ise oled avalikustanud.
 
lilleke 12. juuni 2011, kl 14.28
ma tahaks ka teada
 
- 12. juuni 2011, kl 14.42
Ka vaikimine on vastus...
Saime juba aru, yxik.
Nüüd kui asi teada, siis millele sa veel loodad? Jäävad veel muidugi eesti keelt mitterääkivad kodanikud, aga nendega kohtumiseks peab toast välja tulema.. Igavene needus, eksole? Ma soovitan palju tutvumiskuulutusi kirjutada ja postiljoni kätte anda. Väikese tasu eest vast kannab laiali ka. Kõik potensiaalsed lastetud, alla 32, ülekaalutud, suitsutud neiukesed ei pruugi ju siin käia.
 
yxikmees 12. juuni 2011, kl 18.22
Tiina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga päriselt, Ardi - miks sa eiole küsitule vastan
> ud? Kas Sina naisena tutvuksid endasarnase mehega?
> Võttes aluseks siinse info, mida ise oled avaliku
> stanud.
Naisena just endasarnase mehe võtaksingi.
 
n 12. juuni 2011, kl 18.55
yxik, kas sa sellest jamast veel väsinud ei ole?vaata oma ümbruskonnas ringi ja leiadki.
 
- 12. juuni 2011, kl 19.05
Ei tea, mis seent peaks tarbima, et vabatahtlikult vangistada ennast müüdava rongaisa piiratutesse tingimustesse. Kel pole mitte miskit püha ja mõte liigub vaid spermatosoidede saatel. Võtta omale mehekujuline müüdav ho.or, ahastuses enesetapuähvardaja? Kinnisideedega sotsiaalfoobik? "Kui esimesel kohtamisel ei saa, siis tõenäoliselt ei saagi saama" - egiidi all pisike vanaev onkel? Eksid häbenevad silmad peast seda perioodi ja need järeltulijad tuletavad iga päev meelde seda idiootliku eksimust. Imelik muidugi, et kolm naist nii laksu all olid (ja pikemat aega) et ei tea, mida tegid... Ok, see on minevik neile. Süüdimatu ringiratsutaja aga muudkui tutvub ja tutvub tütresarnaste lollikestega.
Kas ma tahaksin sellist meest, kes on lubanud vajadusel ise oma tütart rahuldada???
Kas ma tahaks meest, kel puudub nullmeetermõõdustikus empaatiavõime?
Oleksin valmis oma elu lõpetama inimesega, kes näeb minus vaid pandavat torsot, sest muu pole oluline?
EI VIITSI võidelda oma laste nimel?
Ei suuda tolereerida muid inimesi enda ümber?
Ei paku mittemingit seiklust, romantikat, üllatusmomenti, leidlikust, põnevust, särtsu? Tuim nühkimine, mida nimetatakse "rahulikuks pere-eluks". Olen nõrkemas mehe ees, kes ei taha minuga kunagi tantsimas, baaris, sünnipäevadel, peol käia?

Ohjumal. Ma ei jõua kõike kirjutada, jätaks teistele ka arvamusruumi.
Aga no tõesõna oled omaette medalit väärt oma rumaluse eest. Kahjuks jääb see kappi tohletama, sest sellega käib kaasas veidi mõru mekk.
Naised ei taha niisugust meest. Päris igivana nipp on võtta kohtamisele ( mitte küll esimesele, seda jah) väikelaps kaasa (ükskõik kelle oma) ja vaadata, kuidas mees suhtub. Sa ilmselt jookseks elu parimad kolmsada meetrit. Naine tahab visuaalselt näha, kuidas mees oskab laste, loomade, lillede eest hoolitseda, kui suur ta empaatiavõime on. Sul on see teatavasti null, seega ....

Ametliku abi sa ei ole tahtnud. Äkki mõtleksid alternatiivmeditsiini peale? Tunnista - sul ON vaja abi, sul OLEKS vaja oma mõttemaailmaga tööd teha ja proffid oskavad aidata.

Absoluutselt sassis kuju oled. Otseses ja kaudses mõttes.
 
n 12. juuni 2011, kl 19.11
Ta ikka inspireerib tulevasi (sopa)kirjanikke.
 
kristake 12. juuni 2011, kl 19.17
kui nüüd mõelda kui palju on yxikul lapsi ja mis vanuses nad on ning mitme naisega tehtud,arvestada kui kaua ta juba üksi on-siis on naised läind tema juurest suht väikeste lastega,ma ei usu et naistel lihtsalt actionist puudu jäi...
 
n 12. juuni 2011, kl 19.24
aga kui hoopis lõpetaksime talle energia ülekanded?
 
yxikmees 12. juuni 2011, kl 19.43
- le.
Ma saan ilusti hakkama võõra lapsega.Nt perekoolikast ekssõbranna ja tema lapsega käisime kanuutamas.Seega ei põgene ma kusagile.
Tantsimas ja baaris ei teha käia ma tõesti,aga sünnipäevadel ja suveüritustel koos võib küll käia.Tantsimas võid käia koos sõbrannadega.
Kui mina ei oska mingit põnevust tekitada,siis tekita ise.
Ma olen piisavalt tolerantne ümbritsevate suhtes,ainult vajan ka piisavalt privaatsust.
Laste eest võitlevad ju nende emad,eks nad ise otsustavad,mis on lastele parim.



Toimetatud 3 kord(a). Viimati yxikmees 12.06.2011 19.59.
 
- 12. juuni 2011, kl 21.37
Haige inimene, kes eksponeerib ühel suvalisel üritusel oma "perekooli ekssõbranna lapsi". Miskipärast nad kõik ongi sulle eksid... Millest see tuleb?

Kas sa pole mõelnud, et kõikide oma seksi-eksi ja muude "elude" avaldamine Eesti loetavamas portaalis on ALATU? Liiga äratuntav?
Ja siis sa vant seletad midagi AUSTUSEST?

mEHENA MA EI LÖÖKS SIND, AGA SÜLITAKS PEALE KÜLL. sA OLED NII MÕTTETU KUJU, PIINLIK JA HALETSUSVÄÄRNE.
Väike mõtttetu vennike omas mahlas... ahvatlev igale alla kolmekümpisele?

jeerum..
 
yxikmees 12. juuni 2011, kl 22.51
Mis üritusel ja mismoodi eksponeerin?Kui sa midagi ei tea,siis ära süüdista.
Ja kui võrrelda mõnitamisi siis niipalju kui mina välja loen mõnitatakse hoopis mind,mitte mina.
Kui sul pole mulle kuni 32,lastetut,mittesuitsetavat ja ülekaalutut naist elukaaslaseks pakkuda,siis paluks mitte minu tutvumisteemades sõna võtta.
 
- 13. juuni 2011, kl 00.03
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Kui sul pole mulle
> kuni 32,lastetut,mittesuitsetavat ja ülekaalutut n
> aist elukaaslaseks pakkuda,siis paluks mitte minu
> tutvumisteemades sõna võtta.

Assaraks, kus lajatas?
kas kops hakkb üle maksa minema juba :P
aga sellist "kuni 32, lastetut, mittesuitsetavat jne...." näed sa kahjuks oma kõrval samapalju, kui näed sa oma kõrvu!
 
naine 13. juuni 2011, kl 00.16
Tema lastel on ikka isa pärast piinlik.Isa kes ei viitsi võidelda laste nimel ja tahab neid ikka juurde sigitada.Milleks sulle neid lapsi?Tundub et selline mõttetu mees,nohik ja enese haletseja ja suhelda julged ainult arvutis.Mine metsast välja ja otsi naisi.Kui rääkida ei julge ,võta oma plakat kaasa ""32jne"ja vaata mitu naist sinu poole tormab.Muidugi selleks peab ka välimust olema ,sest juttu nagunii ei tule:P
Ja oma menopausis oled ikka väga kinni,juttu järgi omal noored naised,siis ei tea sa menopausist veel ju sittagi.
 
yxikmees 13. juuni 2011, kl 00.17
Näen siis näen,ju selline on mu saatus.Vähemasti trumpan ma oma saatuse üle ja seda vähem kui 4 aasta jooksul ja ei jää leppima üksindusega mis mulle on määratud.
 
naine 13. juuni 2011, kl 00.20
Kedagi ei huvita kas teed enesetapu või mitte ,mis sa sojud sellest kogu aeg.
 
yxikmees 13. juuni 2011, kl 00.34
See vastus jookseb koguaeg välja,kui minu haavale soola raputatakse ja kogu aeg nina alla hõõrutakse,et ma ei leia omale kuni 32,lastetut,mittesuitsetavat ja ülekaalutut naist.Kui ei leia siis ei leia,mis parata,maakera pöörleb edasi ka ilma minuta.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 13.06.2011 00.36.
 
gina27 13. juuni 2011, kl 04.24
maakera pöörleb tõesti edasi ka ilma ühe vana pussukotita. ja purunenud perekondi ja isata lapsi ka rohkem sa tekitada ei saa...
kui nii paljud naised su maha jätnud ja imikud kaenlas, minema jooksnud, ju pole sa pereeluks absoluutselt sobilik. vastupidiselt su "reklaamtekstile".

nii et otsi parem mõni hilistes 6-kümnendates tädi, kellel tagumik sama kortsus kui su oma näolapp, ning naudi elu. noorematele naistele sa kahjuks pole enam atraktiivne nagu näed, ei armukese ega elukaaslasena.
 
yxikmees 13. juuni 2011, kl 07.09
Saavad ka need 6 kümbised ilma minuta hakkama,minule endale nad huvi ei paku.
 
riin 13. juuni 2011, kl 10.13
Kogu aeg sa seletad, et lapsed ei tule koosellu kaasa, aga OLEMATUKS sa ju neid teha ei saa? Eriti, kui arvestatav osa sissetulekutest läheb alimentidele. Kuidas nad siis "kaasa ei tule"? Ja mõtle - juhul, kui peaks juhtuma mingi kole õnnetus ja laste ema ja elukaaslane hukkuvad - kuhu need lapsed siis jäävad? Loogiline oleks, et esimese lähisugulase ehk isa Ardi juurde, eks? või annad lastekodusse? Sinust võib sedagi oodata. Tahtsid ju, et lukaaslane oleks suurest perest päris, et kui elukaaslase vanematega midagi peaks juhtuma, siis SINUL ei ole vaja appi minna. Kena "väimeespoeg" küll! Et kuidas aga saaks vastutusest kõrvale hiilida. Ja naine visatakse majast välja, kui ravimatult haigeks jääb. Kes sellist kolli küll tahaks?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!