Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
yxikmees 03. juuni 2011, kl 23.23
linnabeib rattaga 27 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> juhtusin mina siis korra ka yxikmeest nägema, kui
> teeveeres tööd tegi. tööd ta teeb, seda teab meist
> igaüks. Kuid mehena (välimuse järgi) ei ole temas
> t meest. Kohe mitte ei ole. selle mehe pääle mul k
> üll märjaks ei lähe.
>
> Egas mina teda ära pol
> eks tundnud, kuid sõnranna perekooli kana ja delfi
> tibi - tema teadis ja juhtis tähelepanu sellele,
> et vaata, see "väärt mees" otsin noort naist.
>
> Noore naisena ei leia mina temas meest mitte kopka
> eest.
Paraku jah,mõtlevad kõik nii ja seetõttu on ka minu saatus otsustatud.
 
- 03. juuni 2011, kl 23.44
Ma just mõtsin, et kas yxikmees naise leidnud, et enam foorumites ei konda (nagu lubas, kui elukaaslase leitud saab) või miks nii vaikne..

Rattabeib - yxik ei astu linna lähedalegi. Tal on sotsiaalfoobia, aga linnast tuleb paratamatult teiste ínimestega kokku puutuda ja äkki isegi suhelda. Sa nägid teist legendaari Kirkkat ilmselt.
 
yxikmees 04. juuni 2011, kl 00.24
Ma olin nädal aega teenust osutamas Viitna-Kadrina vahel,täna tulin 1100eur võrra rikkamana koju tagasi.Paraku ööbisin 3-s erinevas peres ja internetti ligi ei saanud.
Läpakas oli küll kaasas,kuid mint netipulgal midagi viga ja seega olin ma võrgust väljas.
 
gina27 04. juuni 2011, kl 09.49
yxikmees,
sa võiksid ka kaks nädalat või 10 aastat võrgust väljas olla, ega see midagi oluliselt muudaks. noortele naistele sa endiselt peale ei lähe ja omavanustega suhtlemisel on sul psühholoogiline tõrge (ehk siis hirm läheneva andropausi ja impotentsuse ees).
 
to gina27 04. juuni 2011, kl 09.55
yksmees on 40 50, kas peaks vanemad vaatama?
 
ginale 04. juuni 2011, kl 10.22
aga gina27 on kohe valvel, niikui yxikult mingi rida tuleb, kohe vastus valmis.

gina27 on yxikust sõltuvuses, kelle peal oma viha ja frustratsiooni välja valada.

nagu 2 klouni
 
- 04. juuni 2011, kl 14.59
Mina olen ka valvel. Sõltuvus jah, fännan täiega seda tonti.

Ma siin omaette mõtlesin, et kui yxik, pisar palgel, seda 18-aastast tobukest moosis, et see tema onni elama tuleks, siis milline tema tervislik seisund selle lunimise ajal oli? No sebida äsja täisikka jõudnud noort, kes alles hakkab maailma avastama, tahaks õppida (eeldatavasti), suhelda, pidutseda, avastada.... Kui see kõik ära võtta ja laps kotti toppida - mis tast saaks? Yxiku matab 20-30 aasta pärast, ise on siis alla 50 lastega naine, kel puudub haridus, töökogemus, maailmapilt. Sihukesi Võsapetsi saatekangelasi on ilma ühe õnnetukeseta küllalt. Kas nagu kahju ei hakka?
Ma loodan muidugi, et sel lapsel ikka aru peas on ja ennast elusalt matta ei lase.
 
mees 04. juuni 2011, kl 16.09
Olge nüüd, üksik pole loll vaid kavalpea hoopis.Olete nagu ketikoerad keda üksik ärritab, viskab konti ja pihku itsitab.Imestan, et te ei taipa :D...naised, näidake, et olete temast targemad...mitte lollimad.
 
ginale ja ja kriipsule 04. juuni 2011, kl 16.11
et siis päev pole päris korda läinud, kui yxikule pole saanud vastu pead lajatada, haha!oh teid sõltlasi küll.
miski peab ju halli argiellu vaheldust tooma...kas suudate kujutleda oma virtuaalelu ilma yxikmeheta?
 
- 04. juuni 2011, kl 19.13
Suudame, maailmaparandaja. Suudame! Isegi elame (Gina eest ei tea rääkida, aga arvan, et ega temalgi actionist puudus ole).
Mis mure sind muidu vaevas?
 
ginale ja ja kriipsule 04. juuni 2011, kl 20.15
nojah, eks ta ole... see yxikmehe teema nagu nagu oma sitt : vastik , aga ikka vaatad.
kogu aeg taote palli ikka samasse väravasse...nagu copy ja paste vahel. aga nautige pealegi muretult seda mängu, yxik naudib ilmselt ka , ja kõik on rahul
 
yxikmees 04. juuni 2011, kl 20.45
Ei naudi,mulle meeldiks,kui kuni 32,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaalutu naine leiaks mind nii,et ma teda otsima ei peaks.
 
ginale ja ja kriipsule 04. juuni 2011, kl 20.59
mehike suudab oma pideva korrutamisega ikka vihale ajada küll...täitsa nõus. isegi haletseva -kaastundva inimese, kuigi ullikese peale vihastamine on mõttetu.

mehike on lihtsalt maniakaalselt ära keeranud.
midagi pole parata ja teda päriselt korda enam ei tee.

mitte keegi.

ka mitte 32, kaalutu , suitsutu jne.
 
- 04. juuni 2011, kl 21.55
Saad siis aru "ginale ja kriipsule", MIKS meil fenomen on tekkinud...
 
- 05. juuni 2011, kl 12.13
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei naudi,mulle meeldiks,kui kuni 32,lastetu,mittes
> uitsetav ja ülekaalutu naine leiaks mind nii,et ma
> teda otsima ei peaks.


Ootas nüüd - nii mugavaks läinud, et isegi otsima enam ei vaevu? Et tädi peab ise väravast sisse tulema ja teatama, et tahab oma elu lõpetada siin ?
Kas su nõudmised järjest utoopilisemaks ei lähe?

Aga sa ei vastanud mu küsimustele, mida ilmselt sa ise möelnudki ei ole.
Milline tulevikuvaade ootab seda õnnetukest kord, kui ta sinu maamulda on sängitanud (20-30a. pärast) ja ise on alles õitsvas keskeas, karja laste ja null elukogemustega? Kas kahju ei ole?
 
gina40 05. juuni 2011, kl 12.44
Mind ajab lausa öökima yxikmehe süüdimatu egoism - naine peab suhtes kogu vastutuse enda peale võtma, härra ainult ON, st et naudib nii kaua, kui tema midagi panustama ei pea.
Isegi suhte algatamise jätab naise õlule. Eks ikka perspektiiviga, et kui naine peaks tahtma enamat, tuletab yxikmees talle meelde, et naine ise tahtis suhet, nüüd leppigu või kõndigu minema. Väkk-väkk-väkk!!!
 
yxikmees 05. juuni 2011, kl 15.58
See on vaid ajutise püsisuhte puhul nii.Kuni 32,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaalutu sobiks ju elukaaslaseks,kellega jagaks vastutust koos.
Ja elukaaslase(kuni 32) leidmine on minujaoks põhiline.Niisama keppi ma ei otsi ja kui peaks tekkimagi mõne 32+ naisega mingi (visiit)suhe,siis on see vaid naise algatusel võimalik.
 
mees 05. juuni 2011, kl 16.30
millise külma rahuga kantseldab üksik siin ginasegaseid....:D
 
mitte gina 05. juuni 2011, kl 18.17
just nimelt, paksunahaline on ta küll...normaalne mees oleks ammu uttu tõmmanud nende mõnituste peale.
aga yxikmees ei ole normaalne mees, ta on ANOMAALIA
 
yxikmees 05. juuni 2011, kl 18.50
Las koerad klähvivad,aga karavan liigub ikka edasi,hukatuse poole,kui ei juhtu imet.
 
- 05. juuni 2011, kl 18.54
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See on vaid ajutise püsisuhte puhul nii.Kuni 32,la
> stetu,mittesuitsetav ja ülekaalutu sobiks ju eluka
> aslaseks,kellega jagaks vastutust koos.
> Ja eluk
> aaslase(kuni 32) leidmine on minujaoks põhiline.Ni
> isama keppi ma ei otsi ja kui peaks tekkimagi mõne
> 32+ naisega mingi (visiit)suhe,siis on see vaid n
> aise algatusel võimalik.


Jah, ma mõtlesin ka kunagi, et pika tõmmu musklimehe olemasoluta jään mina vanatüdrukuks, aga kasvasin neist pubeajaunistustest välja. Sina yxik ei suuda kuskile poole painduda. Muide - kui said nüüd 43, siis oleks aeg ka naise alamvanust tõsta aasta võrra! Olgem ikka tähelepanelikud.

Siis KOLMAS kord ma küsin - kas sul hale ei hakkaks sellest oletatavast 18-aastasest, keda sa käpuli maas (sinu enda sõnad, et vähemalt 100 x) omale urgu tahad meelitada? Mida hakkaks see elukogenematu keskealine tädi peale, kui sind 4 x 4 auku on aetud?
 
ginale ja ja kriipsule 05. juuni 2011, kl 19.22
kle halloo,
KOLMAS kord juba kysid .... kas tõesti loodad mingit arukat vastust !
 
mimm 05. juuni 2011, kl 19.38
Aga mina arvan, et ykskmeest ja ginat pole olemaski. No ei ole võimalik,et sellised pooletoobised ka reaalselt eksisteerivad, eriti see gina.
 
to eelnev 05. juuni 2011, kl 19.43
Elus eksisteerib sageli veelgi hullemaid eksemplare, meie gina ja yxik on sellised mahe seebi kangelased.
Aga mine tea, äkki ongi väljamõeldud , ise kirjutan -ise vastan
 
yxikmees 05. juuni 2011, kl 20.12
- Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> yxikmees Kirjutas:
> ----------------------------
> ---------------------------
> > See on vaid ajuti
> se püsisuhte puhul nii.Kuni 32,la
> > stetu,mitte
> suitsetav ja ülekaalutu sobiks ju eluka
> > aslas
> eks,kellega jagaks vastutust koos.
> > Ja eluk
>
> > aaslase(kuni 32) leidmine on minujaoks põhiline
> .Ni
> > isama keppi ma ei otsi ja kui peaks tekki
> magi mõne
> > 32+ naisega mingi (visiit)suhe,sii
> s on see vaid n
> > aise algatusel võimalik.
>
>
>
> Jah, ma mõtlesin ka kunagi, et pika tõmmu m
> usklimehe olemasoluta jään mina vanatüdrukuks, aga
> kasvasin neist pubeajaunistustest välja. Sina yxi
> k ei suuda kuskile poole painduda. Muide - kui sai
> d nüüd 43, siis oleks aeg ka naise alamvanust tõst
> a aasta võrra! Olgem ikka tähelepanelikud.
>
>
> Siis KOLMAS kord ma küsin - kas sul hale ei hakkak
> s sellest oletatavast 18-aastasest, keda sa käpuli
> maas (sinu enda sõnad, et vähemalt 100 x) omale u
> rgu tahad meelitada? Mida hakkaks see elukogenemat
> u keskealine tädi peale, kui sind 4 x 4 auku on ae
> tud?
Minul hakkab hale kui näen,kuidas noored neiud mingite joodikutega trobikonna tittesid vorbivad ja siis kroonilises rahapuuduses virelevad ja lõpuks siis hakavad vanglasse pakke saatma ja pikaajalistel kohtumistel käima.
Või siis kui noori neide kusagile bordelli vägivalla ja pettusega smuugeldatakse.
 
- 05. juuni 2011, kl 20.52
Ja NELJAS kord.... ikka ei midagi? OMA lastest sul hale pole? Sai kah trobikond valmis vorbitud ja nüüd? Alla miinimumi elatist ja kogu muusika? Hale pole?
Ma küsisin selgelt selle konkreetse 18-aastase "vallutuse" kohta, et mis mõttega ja millises konditsioonis olid, kui painasid plikat 100x enda juurde elama tulema. Ja veel ELUKAASLASEKS, isegi mitte abikaasaks, sest abielupõhist vara- ja pärandilepingut ei julge sa teha!

Vaata, yxik, Jumal olgu kiidetud et ma sind ei tunne ja minu tutvusrinkonda selline hull sattunud ei ole, aga mina olen NAINE, naine selle klassikalises tähenduses ja ma sallin oma sookaaslasi. Mul on VÄGA vastik vaadata, et mingi veidrik mõnitab meie sugu. Jajaa... kohe sa partad siin, et mismoodi mõnitad, kui sina soovid pakkuda rahuliku, turvelist ja igati harmoonilist pereelu ühele lastetule, kuni.... jne. Seda jama oleme kõik lugenud.
Sa ei suuda ka pikka tsitaati maha viksides KÜSIMUSELE vastata. Isegi mitte teemale ja veel vähem pikemalt kui 4 lauset. Siis on see ka sõnatühi "tuleeilemeile"-jutt.
Aga kogu su kuueaastane foorumis vegeteerimine on vilja kandnud sedapalju, et - jajahh! isegi vangid ja joodikud! saavad häid naisi - üsna mitmed tutvujad juba MÄRGIVAD JUURDE, kelle kirju ei oodata ja sinu kasutajanimi figureerib ka aegajalt seal. Millest see võiks tingitud olla?

Jahud mingist ÜHISEST KODUST, PEREST JA EESMÄRKIDEST, unustades, et ühine tähendab yxikmehe arvamust. Sa ei oska ju millegi suhtes kompromisse saavutada, mis ÜHISEST tegevusest siin juttu saab olla?
Mis su elu eesmärk on? Moodustada pere. Ja edasi? Oletame, et ON pere ja nüüd? Siinkohal ambitsioonid lõppevadki. Natuke nadi, või mis?

Ma ei saa üle sini poolt välja käidud mõttest, et juhul kui mingi kuri õnnetus su eluarmastuse ratastooli või haigevoodi viib, kui lõigatakse ära kõik olulised organid üldse kunagi suguelu enam elada, siis sa olid nõus selle inimese ukse taha tõstma. See on NII jälk, et ma päriselt paneks sulle jalaga genitaalidesse. Isegi mõte nii teha inimesega, kellega olen elu sidunud, aga kuri saatus vahele astunud, on kleepuvalt vastik, kuid ühe tegelase jaoks normaalne. Ja tule nüüd jälle vohmima, et vastase õnnetuse korral sina lausa palud ennast maha jätta... Sa mõttest said üldse aru, munapea?

Ui maivõi... miks ma siin käin selle tondi pärast... arusaadavalt selleks, et veenduda - maailmas on NII PALJU normaalseid inimesi keda väärtustada ka pisivigadega, aga sellele "ideaalile" ei annaks köhatust ka andeks.
Halb inimene oled. Halb.
 
JEEE 05. juuni 2011, kl 20.54
> Minul hakkab hale
> kui näen,kuidas noored neiud mingite joodikutega t
> robikonna tittesid vorbivad ja siis kroonilises ra
> hapuuduses virelevad ja lõpuks siis hakavad vangla
> sse pakke saatma ja pikaajalistel kohtumistel käim
> a.
> Või siis kui noori neide kusagile bordelli v
> ägivalla ja pettusega smuugeldatakse.

Mitte hale vaid KADE.
 
yxikmees 05. juuni 2011, kl 22.14
- le.
Oma lastest on mul küll kahju,aga mina ei põhjustanud ju seda olukorda,miks nad ei saa minuga koos elada.Ja ma ei soovinud lapsi ka selleks,et hakata elatist maksma ja aeg-ajalt nendega kohtuma.
Mina ei mõnita naisi.Ma austan neid ja ei taha neile teha haiget luues valega illusioone.Tahaks ausat suhet.
Esialgu tuleb kooselu ja siis abielu.Pole mõtet ju abielluda enne kui pole teineteisega koos elatud,äkki kooselu ei sobigi.
Kompromisse kooselus olen ma loomulikult valmis sõlmima.Tegelikult olen ma loomult pehme,kui põhimõttelised asjad välja arvata.
Ma pole pikajutumees,üritan väga lühidalt oma seisukohta avadada.
Pere-elu ongi minu elu mõte ja eesmärk.
Hoopis suurem tõenäosus,et haigevoodisse satun mina,mitte minust vähemalt 10a noorem naine ja mina ei soovi siis oma naisele tüliks jalgu jääda.Mina sooviks,et ta leiaks omale uue mehe,kui minust enam mehena asja pole.
Omaarust ma pole pahatahtlik,sooviks just,et kõigil hästi läheks.
Minul vaid paraku ei lähe hästi,aga eks vähem kui 4a pärast vabastan ümbritseva keskkonna endast ja siis on kõigil parem,kui ma teiste arvates halb olen.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 05.06.2011 22.31.
 
to yxikmees 05. juuni 2011, kl 22.38
"aga eks vähem kui 4a pärast vabastan ümbritseva keskkonna endast ja siis on kõigil parem,kui ma teiste arvates halb olen."

kuidas Sa ette kujutad seda ümbritseva keskkonna endast vabastamist?
mida teised võidavad, kui Sina ümbritseva kesskkonna endast vabastad; mida Sa ise sellest saad?
ja kellele Sa nüüd ikkagi vastutusekoorma veeretad oma elu ja tegude eest?
 
yxikmees 05. juuni 2011, kl 22.43
Vastutusekoorma laste üleskasvatamise eest loomulikult eksidele,nemad ju selle valiku tegid,et minu juurest lahkusid.
Oma vastutuse vanemate ülalpidamise eest,paraku oma õdedele.
Muud vastutused kreeditoride ja lepingupartnerite ees soovin lõpetada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!