Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
Ardi 14. märts 2010, kl 17.40
Kust otsast ma kena olen?
11.37 postitaja on liba-Ardi.
 
marika 14. märts 2010, kl 20.09
Ikka sellest otsast, mis pildilt paistab :)
Tumedat verd, heledad silmad, hea vorm. Minu arust kena.
 
to marika 14. märts 2010, kl 20.26
to marika!
Teradmiseks veel see, et sel mehel on kolm ja enam abielu (kooselu) selja taga ja ametlikult 7 + last olemas.

Kui sind rohkem huvitab, siis mine <perekool.ee> ja otsi foorumitest kasutajaid yxikmees või tõutäkk. Ja lugemist ning mõtlemist jätkui oi-oi kui kauaks...
 
Ardi 14. märts 2010, kl 20.40
Just,selja taga.Aga soov oleks edasi minna ja luua oma pere,et ühiseid lapsi kasvatada ja siis surmani kooselu nautida.
 
Ardi 14. märts 2010, kl 21.21
Lühidalt.Naistele ei meeldi mehed kes ei joo ei suitseta ja ei kolista mööda baare,liiga igavad nende jaoks.
 
marika 14. märts 2010, kl 21.27
Naistele meeldivad mehed, kes nendega elavad ka.
 
marika 14. märts 2010, kl 21.32
to marikale: ma tean, kuid soovisin inimese fotot näha. Oletasin, et tegemist on vuntsidega pässiga, keda isegi tema laste emad ei taha, kuid tegelikult vaatab pildlt vastu täiesti normaalne mees.
 
Ardi 14. märts 2010, kl 21.42
Minule meeldib ka naine,kes minuga koos tahab elada,mitte ei jäta mind maha joodiku võ vangi pärast.
 
mann 14. märts 2010, kl 22.46
muideks, mulle meeldivad mehed,kes ei suitseta, kes ei joo ega laaberda mööda ilma. Tantsida peab mees oskama!

Tõutäkk, sa arvad, et sa oled ainuke selline, kes ei suitseta, ei joo ega käi baarides (just nimelt baarides) - eksid ja rängalt eksid!
Selliseid mehi on oi-oi kui palju,kes ei suitseta, kes ei joo ega laaberda mööda ilma. õnneks!
Aga nendega on millestki rääkida, käsikäes jalutada, mõtteid vahetada, nemad oskavad naisi austada, neid hellitada, neid armastada sõna otses mõttes, nemad peavad meeles tähtpäevi, toovas lihtsalt niisama lilli, jne-jne...

Nii kurb kui see ka pole, kuid sinul need omadused puuduvad (perekooli postituste põhjal).
Võta teadmiseks, et naised vajavad peale füüsilise armastuse ka emotsionaalset armastust, mida sana paraku ei oska ega taha pakkuda.
 
Ardi 15. märts 2010, kl 07.09
Huvitav,aga miks siis naised ei taha neid mittejoodikuid,vaid võtavad hoopis joodikud ja vägivaldsed mehed,kel suu tubaka järgi haisemas?
Ja kui sa ka perekooli loed,siis suur osa on neid mehi,kes tähtpäevi meeles ei pea,kui see on nii oluline,siis tuleb seda ju pidevalt ka meelde tuletada.Ka minuga on hea mõtteid vahetada,olgugi,et ise ma oma mõtetest ei räägi,seevastu olen hea kuulaja.
 
marika 15. märts 2010, kl 15.01
Sellel päeval, kui lõpetad naiste alandamise, leiad ka kaaslase.
No milline naine tahab meest, kes juba ette teatab, et naised on lollid ja et sa vajad vaid kõhualust.
 
:-) 15. märts 2010, kl 18.21
Ardi kirjuta mulle :)
 
Ardi 15. märts 2010, kl 22.02
Marika.
Ma pole naisi alandanud,ega solvanudki.
Pole mitte kedagi lolliks sõimanud ja elukaaslast otsin ka enamaks,kui pelgalt kõhualuseks(sinu sõnad).
 
Jennifer 17. märts 2010, kl 00.32
No eks kirjutan siis siia samad küsimused. Et kas noore ja kena neiu reisile viid paar korda aastas? Ja kui ise tantsimas ei viitsi käia, siis kas mulle oleks see lubatud?
Kui endast kakskümmend aastat nooremat naist soovid, siis mida sul talle pakkuda oleks?
Seda, et sa ei joo ega suitseta juba tean aga see pole midagi erilist. Mõtlen just ühiseid tegevusi ja ettevõtmisi, millised need oleksid?
 
Ardi 17. märts 2010, kl 08.00
Kui tahad tantsimas käia,aga palun käi,pole probleemi,mina ise ei tantsi.Reisimas,niisama,ma käia ei armasta.
Pakun turvalist elu,kus oleks hea ja rahulik.Põnevust,actionit,verd,higi,pisaraid ma ei paku,kui selle järele januned,siis pead kedagi teist otsima.
Kui jagada mehed laias laastus kaheks:
1.Väljaskäijad:kes armastavad käia mööda baare,klubisid,pidutseda,harrastada kõrvalsuhteid jne.Ning kes teevad seda abielus olles meelsamini ilma naiseta.
2.Kodused:Kes väljas käia ei armasta.Kellega on rahulik ja muretu.
siis kuulun pigem sellesse teise gruppi.
 
elisa 17. märts 2010, kl 18.55
naine tahaks tantsimas käia ikka oma mehega,ja ega kõik tantsukohad pole ka mingid joomakohad alati
ja mis asi on see niisama reisimine on,reisimas käiakse selleks et puhata ja avardada silmaringi
 
* 17. märts 2010, kl 22.07
ardike, alias tõutäkk (irwww, määne nimi!!) ei taha naisest muud kui ainult kõhualust, ei tema naisest hooli, kindlasti kohe ei hooli ega tea ta mitte midagi naise hingeelust.
 
Ardi 17. märts 2010, kl 22.35
No naise hingeelust ei jaga hingearstid,ega muud helgemad peadki.Mis nüüd minusuguselt lihtsalt mehelt ülevõimatut nõuda.
 
Roosa Helikopter 19. märts 2010, kl 14.33
Ardi, neljakümnendates aastates mehe kohta võiks sinu maailmavaade minu meelest olla juba oluliselt laiem kui must-valge, mille alusel mehi vaid kahte klassi liigitada.
 
Ardi 19. märts 2010, kl 15.11
Ongi laiem,aga kui võtta nüüd äärmused,minusugused versus joodikud ja vägivallatsejad,siis miskipärast on neil naised olemas,meil aga mitte.
 
* 19. märts 2010, kl 19.59
tsitaat: "Ongi laiem,aga kui võtta nüüd äärmused,minusugused versus joodikud ja vägivallatsejad,siis miskipärast on neil naised olemas,meil aga mitte"

Miks sa arvad, et sinusuguseid on palju? Ei, sa oled ainuke põmmpea. Kui palju on mittesuitsetavaid, mittejoodikust ja sportlike mehi, kes tore pere olemas.

Sina katsu sellest kindlast vanuse piirist naise juures lahti saada ja naudi elu! Sa tahad ju toredat naist, mitte tema vanust!
 
Ardi 19. märts 2010, kl 20.29
Ja kui paljud mittesuitsetavad,mittejoodikud,sportlikud mehed,kel pere olemas on astunud välja oma vanast perest ja loonud pere noore naisega.Mina ei taha niisugust vahepealset etappi vaid luua pere kohe koos noorema naisega.Ja vaevaltki see vanem naine sooviks olla niisugune vaheetapi naine.
 
* 19. märts 2010, kl 21.34
sul neid etappe rohkem kui üks selja taga.
 
Ardi 19. märts 2010, kl 21.43
Vot seetõttu tahaksingi leida seda ainust ja õiget,mitte vaheetappi.
 
ahhhaaaa 19. märts 2010, kl 21.57
mees, unista edasi!
 
maria 20. märts 2010, kl 15.33
naiste juures võiks ikka hinnata isikuomadusi ka,sulle vaid vanus ja välimus tähtsad.Mina aga noore naisena mõtlen et miks sul on nii mitu purunenud kooselu seljataga-see ei avalda just muljet,sest eks iga suhte purunemisel ole ikka kaks osapoolt
 
Karit 20. märts 2010, kl 16.03
Justnimelt, Ardil on mingid väga räpased saladused, millest ta foorumites rääkida ei taha vaid rõhub ainult sellele, et ta ei joo ega suitseta. Kui kolm (või on neid veel rohkem?) naist on oma lapsed võtnud ja läinud kasvõi eksvangi ja joodiku juurde, on Ardil mingid veel hullemad puudused. Ja seda jama, et naised otsisid seiklusi, ei maksa ajada, kui üks sattuski selline, siis kindlasti mitte kõik su elukaaslased.
Vaata peeglisse ja tunnista oma vigu, avalikult sa neist nagunii ei räägi. See muudab iga naise ettevaatlikuks, kui üks mees kiidab ennast nagu taeva kingitust igale naisele, samas on kõik suhted luhtunud ja uusi ei leia juba aastaid. 40nese mehe kohta on sul liiga palju lapsi ja liiga palju suhteid olnud, mida sa hoidma pole vaevunud.
 
Ardi 20. märts 2010, kl 16.24
Ma pole saladust teinud,et ma olen romantikavaene ja ei paku põnevust,siiamaani olen kohtunud naistega,kes on minust tüdinenud ja otsinud omale põnevama indiviidi,vahetades turvalisuse ja stabiilsuse,põnevuse ja ootamatuse vastu.
 
maria 20. märts 2010, kl 17.21
Aga stabiilsusest ja turvalisusest ei piisa suhte hoidmiseks,minu hing ihkab ka ilusaid sõnu,õhtuid küünlavalgel.Sa oled nii vanaks eland aru saamata et naised armastavad kõrvadega ja veel-põnevus suhtes ei pea olema halva alatooniga.Nii et oleks tõesti aeg vaadata enda sisse ja püüda teha endas muutusi,sest ükspuha kuskohast su postitusi loen,ei hakka kuskilt silma naisi kes oleks sinust huvitatud.Isegi gigolona ei taheta sind tellida.Eneseväärikust võiks rohkem olla.
 
Ardi 20. märts 2010, kl 17.27
Kui keegi oleks minust huvitatud,siis ma ju poleks enam üksi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!