Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
lilleke 24. august 2011, kl 09.15
sa ei tea ikka üldse naistest,ja miks arvad et püsid ka praeguses vormis,ka sina jääd vanemaks ja kehvemaks ajaga
 
yxikmees 24. august 2011, kl 10.13
Kindlasti jääksin kehvemaks,ei vaidle vastu.60-sena võib-olla sooviksin seksida mõned korrad kuus,aga kui sama vanal naisel üldse suguiha pole,siis järelikult tuleks ju otsida selline,kellel see olemas on,ehk vähemalt 10a noorem.
Seetõttu jääkski ju suhe endavanusega ajutiseks.
Parem siiski otsida püsisuhe endast vähemalt 10a noorema naisega ja luua temaga pere,kui otsida endavanune ja luua temaga ajutine sekssuhe.
 
- 24. august 2011, kl 10.24
Uskumatu!
Parem istuda kuival ja mõelda enesetapust, kui võtta omavanune naine regulaarseks panemiseks ja kooseluks ning tunda elust rõõmu. Tõesti uskumatu vennike.

Mul on tunne, et seda libestit peaks ka "normaalne" naine ohtralt tarvitama. Sinus ei ole paraku mingit seksapiili ega erutust tekitavat momenti, seega jääks ka noor ja nägus tibi hätta. Aga kujuta pealegi ette omale igasuguseid asju. Ära ainult jumala eest varblast peos nilli, ikka tuvi katuselt on vaja kätte saada.
 
yxikmees 24. august 2011, kl 10.31
Ma ei välista mittekooseluslist ajutist sekssuhet endaealisega,aga paraku ei ole ühtki naist,kes seda sooviksid ja ega ma eriti selle otsimisse ei panusta ka.Sest kogu energia ning vaba aja panustan siiski elukaaslase leidmisele,kes saab olla vaid kuni 32,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta.
 
lilleke 24. august 2011, kl 13.58
muidugi 60.a võiks olla ka muu elueesmärk kui vaid seks,väga armas on vaadata soliidses eas teineteist hoidvaid paare ,olen samas kindel et seks pole siis enam kummalegi esmatähtis,vaid ikka hingeline lähedus mis selle ajaga tekkind,nii et sul viimane aeg mõistus pähe võtta kui sa ei taha päriselt üksi jääda
ma ei ütle et sa ei või noort naist võtta-aga ära tee seda eesmärgiga et sul oleks keda ka 60.a panna ja kellega titekarja suurendada-vaid et su kõrval oleks armastav inimene
 
küss 24. august 2011, kl 14.39
Miks on parem 60aastaselt seksida paar korda kuus, kui et 40selt omavanusega seksida paar korda nädalas?
Kas sa kunagi mõtled sellele, et sel ajal, kui sina korrutada ühte ja sama joru, seksivad tuhanded sinuvanused ja vanemad paarid, tunnevad teineteisest rõõmu, sest lapsed on juba piisavalt suured ja paljudel juba iseseisvat elu elamas? Kõik need tuhanded mehed, kelle naised on üle 40, ülekaaluga ja lastega, on sel aastal kordi ja kordi rohkem kordi skoorinud kui sina. Need mehed ja ka "menopausis" naised naeraksid end surnuks, kui kuuleks, et sa oled sel aastal vaid 1,5 korda seksinud. Ja seda kõike vaid enda rumalusest.
Sulle ei ole ju miski olulisem kui seks. Miks sa siis end sellest oma enda lolluse tõttu praegu ilma jätad? Neljakümnesel naisel hakkab menopaus umbes 10 aasta pärast. Mõtle tervelt kümme aastat aktiivset ja kvaliteetset seksi (pärast loomulikult ka, kuigi sa seda ei usu) :) Selle asemel istud sa kuival, kuna oled pähe võtnud, et 33aastasel naisel on juba homne päev menopaus kallal.
Ma kunagi vaatasin su Rate profiili ja sulle on ju mitmed päris kenad naised teinud ettepaneku või vihje tutvumiseks. Jah, nad on umbes 40sed, kui sa saaksid vähemalt 10 aastat head seksi.
Sina aga oled nõus ootama mingit püüdmatut ideaali, et siis 60aastaselt 50 (!) aastasega paar korda kuus seksida :)
 
jjjj 24. august 2011, kl 15.22
Mina arvan, et yksik peaks günekoloogiks hakkama. Ta teab naistest ja menopausist väga palju. Mulle küll tundub, et härra on oma teadmiseid harinud mõne NSVLi aegse üllitisega (tütarlapsest sirgub naine või avameelselt abielust).
 
yxikmees 24. august 2011, kl 15.32
Kordan veel.Ma ei välista,ega pole valistanud suhet endaealisega,ajutist sekssuhet siis.Aga paraku ei ole kedagi,kes seda sooviks.
Lillekesele.
Paljud paarid on lahku läinud seksi ebapiisavuse tõttu,vaatamata sellele,et armastavad teineteist.
 
küss 24. august 2011, kl 17.54
Ja miks sa arvad, miks ei soovi ükski naine sinuga sekssuhet? Sest seksil põhinevaid suhted ja suhtekesi on ju väga palju.
 
yxikmees 24. august 2011, kl 20.34
Ma ei tea,eriti pole otsinud.Mulle tundub,et seksil põhinevad suhted on materiaalselt kallutatud.Selles suhtes on kõik feministid kaasarvatud siinne - vakka.
Tundub,et visiitsuhte puhul näiteks ei käida kordamööda teineteisel külas,vaid eeldatakse,et mees katab vahemaa.Seetõttu kui visiitsuhe,siis vaid lähiümbruse naisterahvaga(kuni 25km).
Aga kuna visiitsuhte leidmine ei ole minu otsingute eesmärgiks,siis ma sellele rõhku ei pane.
 
- 25. august 2011, kl 00.14
Ohohh! Poleks uskunud, et Yxik minust puudust tunneb, aga ju siis jaa..

Tead, tulin töölt, trenn, seejärgi kodused kõbistamised ja oma personaallne hobikord, kontaktid lähikondlastega, ettevalmistused uueks päevaks... Tavaliselt ma nii öösel enam arvutis ei istu jah, aga Yxiku "võidurõõmu" kahandan seekord tõesti.
Mees nohistab lähedal magada, muud kahe- ja neljajalgsed Une-Mati "rünnatud", endalgi aeg teki alla pugeda, et hommikul rõõsa ja roosa olla.
Mis probleem sul oligi, Yxik? Tundisd puudust? Ooo... unista edasi! Ma vastan vaid ühele su punktile (ülekaalutus). Teisi vigu on miljon, aga vat... Siiski oleks pigem "yxiknaine", kui aseksapiilse persooniga sundolekus. Olgu see siis ... misasi see oligi?... Ajutine mittekooseluline püsisuhe. Palun selle tõlget!

Loodan terve mõistuse nimel, et MINUST sa nüüd küll oma järgmist märga unenägu ei tee. Siis oleks asi ikka puhta pekkis.

Kui veel lapsikut "irw´i" kasutada, siis Yxiku haara järjest kahaneb. Ennevanasti oli kuulutus armukesteotsimisest kuni 45km, nüüd juba vaid 25. Mis juhtus?
 
yxikmees 25. august 2011, kl 00.41
Ei mingit märga unenägu ja ma ei tunne sinust ka puudust.
Ajutine mittekooseluline püsisuhe,ehk nn ajutine visiit(abielu)suhe.Ehk ollakse usalduslikus suhtes ja käiakse teineteist põrutamas,kuid ilma pikema perspektiivita.
Vahemaa vähenemine.Väga lihtne,sekssuhte leidmine ei ole minu jaoks prioriteet,esmatähtsaks on siiski elukaaslase leidmine.Kuna mul pole enam palju aega järgi jäänud,siis ei viitsi ka enam tõmmelda mingi seksi pärast.
 
tõesti või? 25. august 2011, kl 09.43
Ainult, et sa tõmbled just seksi pärast :)
 
kapsapea 25. august 2011, kl 09.45
Iga kord, kui sa oma enesetapujuttu ajad, kahandad ise oma võimalusi üldse kunagi kedagi leida, yxikmees. Mitte ükski naine ei taha sellist vastutust ja haledat meest "elule aidata". Oma valik muidugi, aga kui sa teed kõik selleks, et sinust eemale hoitakse, sisi see õnnestub sul ideaalselt.
 
gina26 25. august 2011, kl 10.38
ei viitsi tõmmelda seksi pärast? no sel juhul peaks ju ükskõik olema, kas su naine on 32 või 72:P
 
Inturist 25. august 2011, kl 11.15
Üle 10 000 vaatamise ja ikka ilma... error
 
yxikmees 25. august 2011, kl 17.56
Gina.
Vahe on väga suur,see,et ma seksi pärast ei viitsi tõmmelda ei tähenda seda,et ma seksi ei soovi.Loomulikult soovin,aga ma soovin peret ka,seega kõike koos.Vaid pelgalt seksi pärast ei hakka ma kuhugile kaugele sõitma.
Kapsapea.
Ma ei usu ise ka ,et ma omale naise leian,sestap võin ma rääkida mis meelel.
 
Darjamarja 25. august 2011, kl 18.48
Vaene Yxikmees, mul on sinust lihtsalt kahju. Las ma õpetan sind pisut, kuidas sa naise saaksid. 1. Kõigepealt pead endaga tööd tegema, vaata peeglisse, leia üles oma vead ja hakka neid likvideerima. Samuti pead delikaatsem olema ja mitte kõige siia kribama mis pähe tuleb. Ei tohi ennast avada, nagu juturaamat - midagi peab ka avastamiseks jääma. Enda halamisega teed ka asja veel hullemaks, sest tüdrukud soovivad enda kõrval näha ikka tugevat ja otsustuskindlat meest. Ilmselt pead oma südamesoovis ka muudatusi tegema, sest nagu sa näed, senised pole sul vilja kandnud. 2. Lugesin algusest peale kõik postitused läbi ja avastasin, et sul käib pidevalt mingi surmajutt. Loe nüüd ja jäta meelde, et ise enda elule käe külge panek toob kahju kõige rohkem sulle endale. Sa jääd maa ja taeva vahele hõljuma, tahad sellest kohutavast seisundist siia tagasi, aga see pole lihtsalt enam võimalik. Pealegi, selliste juttudega hirmutad sa kõik hoopis eemale. Nüüd ütle endale, et lõpp sellega mis oli ja alusta uut moodi. Kui siin kavatsed jätkata, võid ka uue nime endale mõelda, sest sellega sa ei leia siin küll kedagi. Edu sulle!
 
M. 25. august 2011, kl 19.30
Kuule üxik, sa elad liigselt siin foorumis. Sa oled paraku oma maine jäädavalt rikkunud ja sellisena ei taha sind küll ükski naine.
Miks mitte alustada puhtalt lehelt, võtta endale uus netiidentiteet ja püüda normaalne olla?
 
Menopaus 25. august 2011, kl 20.25
Tal oli enne teine identiteet - Perekoolis esines ju Tõutäku nime all, ikka naist ei saanud:)
 
yxikmees 25. august 2011, kl 21.04
Ma ei võta uut identiteeti.Nagu olen öelnud,et mul on eluisu otsas ja see lõpeb suure tõenäosusega nii nagu lõppema peab,sest vaevalt ma elukaaslast leian.
Kuigi elukaaslase otsingutega ma veel tegelen.
 
Darjamarja 25. august 2011, kl 21.20
Sa pead oma ideaali otsinguil tegema muudatusi ja ennast ka muutma, küll siis leiad, keda otsid. Kus sa elad ja kellena töötad?
 
kle 25. august 2011, kl 23.35
säästa ennast ja teisi - üks suts ja asi vask! tule kanepisõpade samalauast läbi. head kraami sinu otsa ei raiska, aga head mõtet aitame anda, kuidas enam üldse ei taha.
 
Samune 25. august 2011, kl 23.55
yxikmees on kindlasti pilu
 
yxikmees 26. august 2011, kl 07.05
Viimastele.
?
Darjamarjale.
Elan 45km Tallinnast Raplamaal Juuru lähistel metsatalus.
Tegutsen ettevõtjana,viimasel ajal käin põhiliselt liikuva saekaatriga teenust osutamas.
http://rodnas.ee/foorum/viewtopic.php?f=20...
 
- 26. august 2011, kl 12.42
Iu-iu-iu-iu.... Tapan ennast ära, kui naist ei saa... iu-iu-iu...

Mõtle nüüd ise, kui kõik need naised, keda sina ei taha (üle 32, ülekaalulised, lastega, suitsetavad + 100 muud häda) hakkaks siin hädaldama, et abielluge nüüd ometi minuga, muidu tõmban ennast oksa... Sul läheks meel haledaks? Tahaksid sellist hädakotti naiseks? Usun, et isegi halastusseksi ei sooviks pakkuda.
Miks küll sinu peaks keegi üles korjama, kes sa vingud ja hädaldad siin kuus aastat juba?
 
teps 26. august 2011, kl 16.56
Oled sa tõesti kindel, et noore naisega oleks elu puhas rõõm pika eani, igapäevane seks oleks garanteeritud ja aias mängiksid kilkavad mudilased?

Vabalt võib juhtuda nii, aga võib juhtuda ka, et mingi aja pärast (näiteks poole aasta või kahe aasta pärast) toimub totaalne muutumine, naine teeb kõigi elu põrguks ja sind rahast lagedaks, aga ära ka ei lähe ja hakkad meenutama õnnelikku aega, kui olid üksinda ja iseenda peremees.
 
anna 27. august 2011, kl 00.15
ja nii need päevad seal metsas mööduvad,oodates seda ainust ja õigemat:)


http://www.upload.ee/image/1611416/yxikmees.jpg
 
yxikmees 05. september 2011, kl 21.49
Kergitaks teemat,sest naist mul pole ikka veel(või jätkuvalt).Seega naine kuni 32a,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta,kui on pereloomissoov ja meeldib maaelu,siis kirjuta mulle ardi.s@neti.ee.
 
yxikmees 21. september 2011, kl 09.03
Jätkuvalt kergitaks.Pakkumisel on turvaline pereelu idüllilises metsatalus vägivallatu ja heasüdamliku mehega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!