Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
no aga 12. oktoober 2011, kl 18.21
kui sa juba lepiks naisega kes lapsi ei taha,siis võib vabalt võtta ka vanema kui 32,sest usu mind ei kao see naiste seksi isu kuskile,asi muutub ajaga vaid paremaks
 
noormees 12. oktoober 2011, kl 21.01
kas julgemalt ei julge keegi väljendada kui et "lepiks" vä? ma küll ei taha et minuga "lepitaks" :D
 
- 12. oktoober 2011, kl 21.29
Noormees - Sina ei taha? Sa pidada olla ju meesterahvas?
A ok, ju ma aru sain.

"" Minu negativism on seotud ainult ja ainult sellega,et mul pole elukaaslast.Elukaaslast kellega luua pere.Kui ma leian naise,kes lapsi ei saa,(või ei taha)siis lepin sellega,muidugi ku ta vastab muudele tingimustele(kuni 32,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta).""

Vat siis siit ma ei oskagi kuidagi välja lugeda, et sa omale IIMEST ja NAIST kõrvale tahad, vaid et ainult regulaarset seksi otsid.
Miks sa eitad?
Ise kirjutad, et suvalise panemise järgi ei viitsi minna... samas vastad ise, et keppi pole ammu saanud... No häda pidada härja ka kaevu ajama, a yxikule jälle ei sobi?

Ma ilma igasuguse õeluseta küsin - on see mingi masohhistlik eksperiment tõestada endale kogu aeg midagi VASTUPIDIST? Siis päris tegelikult ma küsin ja seekord isegi ei nori. Sa käid kontserdil soovitajate soovituste kohaselt, aga käid mõttega endale tõestada, et sealt ei leia kedagi. Sain ma õieti aru?
Sel juhul ma tahaks küsida - miks sa koolis käisid? Tõestamaks, et sulle ei hakka midagi külge? või... (pakkuge variante, rahvas!).
Miks sa naist otsid? Tõestamaks, et sa... (aga vastupidist).
Võid sa vastata?

Veel. Selle kolmanda kooselu lahkuminemise põhjus, Ardi... SEE on sul veel ilmarahvale rääkimata ja mina, kui naine, kellllel on sooline õigus olla uudishimulik, tahan ka teada. Miks? Mittemidagi isikliku enam ei saa ju olla. Seega - ära hoia siredasäärseid, saledaid nooremaid ja vanemaid naisi teadmatuses - lao aga letti, mis juhtus (kronoloogiliselt pole just vaja, aga kui sa ise tahad...).
 
yxikmees 12. oktoober 2011, kl 21.50
Lisaks seksile tahan ka inimest keda usaldada,kellele toetuda kui on abi vaja,kes must hooliks jne.Ise pakuksin vastu sedasama.Tahaks,et meil oleks peale seksi ka ühine pere.
Koolis käisin selleks,et haridust saada.
Kolmanda elukaaslase lahkuminek on pikem jutt ja põhjusi oli mitu ja ma ei viitsi seda lahata.
 
linnu 12. oktoober 2011, kl 22.05
Nii mugav ju, et nüüd järsku ei viitsi :P Ju seal midagi hämarat on siis, mis ilmavalgust kardab..Ja kuidas sa usaldad ja toetud inimesele, kes mõne suurema raskuse ilmnemisel su kohe aiataha viskab?
 
yxikmees 12. oktoober 2011, kl 23.12
Mitte suurema raskuse,aga ülisuure probleemi korral, siis kui minust enam mehena seksuaalses mõttes asja pole(või vastupidi),kuna leian et kooselul ilma seksita puudub mõte.
 
gina27 13. oktoober 2011, kl 01.35
yxikmees
mehena pole sust mõne aasta pärast nagunii üldse enam asja, poolsada aastat turjal ja kortsus till. milleks sulle noor naine kui sa teda nagunii rahuldada ei jõuaks?
ja isegi kui jõuaksid, siis naise raseduse ajal kappaksid ikka küla peale keppi otsima nagu oled varemgi teinud.
tõesti, ennem hakkaksin üksikemaks kui sellise süüdimatu nokuajuga voodit jagama. oleks vähem alandusi ja rohkem turvalisust:pp
 
yxikmees 13. oktoober 2011, kl 07.33
Ei kappaks ma kusagile.Ja raseda naisega saab ka ilusti seksida,olgugi,et näiteks ühe lapse puhul tulid peale seksi looteveed kuu aega enne sünnitust ära.
Ja rahuldaks ikka ära,kuni 70-da eluaastani.
 
- 13. oktoober 2011, kl 11.25
Novott. KÕIK vähegi trükimusta kannatav on netti laotud, aga vat see saladuslik kolmas lahkuminek on nagu kummitus. Üks segasemat sorti luukere kapis. See teeb su ebausaldusväärseks võimalike naiskandidaatide seas. See omakorda kriipsutab maha su aususe, sest oled ennast kirjeldanud, kui usaldusväärset inimest, kellega pere luua. Nii - ebausladusväärne ja valelik. Mölapidamatusest ei hakka rääkimagi - väidetavalt suhtlemisprobleemidega inimene latrab netis kõigist ja kõigest jumala süüdimatult. "Tagasihoidlikkus" ise! Hakkab tasapisi tulema ka neid omadusi, mis ei ole ikka kõik kuldmuna kandidaadid.

Hõbepaberisse mässitud trühvlikompust on saanud üsna tavaline klaaskomm.
 
yxikmees 18. oktoober 2011, kl 22.56
 
.... 18. oktoober 2011, kl 23.18
Esimeene läks ja teine ja kolmas aga neljas ja viies sunnik enam ei taha tulla.Irw.
 
viimane 19. oktoober 2011, kl 06.17
küll ta tuleb kus pääseb, ega läheb lihtsalt
 
küss 19. oktoober 2011, kl 09.10
Ma ei saa aru, miks 7 lapse isa seab tingimuseks, et naisel ei tohi lapsi olla?
 
Siuts 19. oktoober 2011, kl 09.54
Vanuselt sobiks ta mulle isaks, nii et nii vanaga kindlasti ei taha end siduda. Pealegi pidi ta vist igav tüüp olema, kes istub ainult kodus, ei reisi ega käi kuskil. Ilmselt ka madal intellekt, kuna keelel ja meelel ainult sex. No ja siis need lapsed tal - ei, ei!!!
 
28 19. oktoober 2011, kl 11.47
Up, up.

Aga sellest kolmandast ei ikka sõnagi? mis sul varjata on, Ardi?
 
yxikmees 20. oktoober 2011, kl 11.05
Eks näljne räägib ikka leivast,kui kõht täis,siis saab ka maailma asju arutada.
Naisel võivad olla lapsed,kui need koosellu kaasa ei tule.
 
- 20. oktoober 2011, kl 13.43
http://www.ohtuleht.ee/448564

Vot nii, kulla sugumürsk. Kvaliteet langeb ja nii ei peagi oma luukeresid kapist välja kaevama.
 
silmad 20. oktoober 2011, kl 15.32
Kusagilt jäi silma selgitus kolmanda kooselu lagunemise kohta: "Ütlesin, anna aega, aga aega ei antud."
Nüüd tuleb siis leppida sellega. et keegi kuskil (saatus, Jumal, karma vms) ütleb: "Anna aega". Ja ära ole kärsitu, ära virise.
 
yxikmees 20. oktoober 2011, kl 18.50
Sellepärast ma olengi oma elueale pannud limiidi,sest pereloomise aeg hakkab ümber saama.Kui ei õnnestu selles elus leida potile kaant,siis ehk on järgmises elus rohkem õnne.
 
ojee 20. oktoober 2011, kl 19.56
Sellise halva karmaga pole sul järgmises eluski rohkem õnne loota.Taassünnid hoopis ussikesena.
 
ära tüütab lalin 20. oktoober 2011, kl 20.22
Mis pereloomiseajast sa räägid? Sul on juba kolm peret. Ma saaks aru, kui inimesel ei oleks elus üldse olnud õnne peret luua, aga sul on seda võimalust olnud kolmel (!) korral.
Muideks, kui usud, et sünnid siia ilma uuesti, siis peaksid teadma, et on kaks versiooni, mis juhtub enesetapu teinud inimese hingega. Ühed usuvad, et see hing jääb õnnetult kahe tasandi vahele kinni, st ta ka ei sünni uuesti, kuigi tahaks seda. Teised ütlevad, et selline inimene sünnib uuesti täpselt samade probleemidega...
 
yxikmees 20. oktoober 2011, kl 20.36
Jään kinni siis jään,vähemasti on see väljapääsuks praegusest ummikust.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 20.10.2011 20.42.
 
- 20. oktoober 2011, kl 21.33
Kergendamiseks endale -
MIS PÕHJUS sel kolmandal korral siis oli? Räägi ära, on omal parem olla, nagunii lähme kõik ussikestele toiduks.

Ära laveeri kogu aeg, Yxik. Sellise salatsemisega sa ainult tõukad eemale neid, kes veel kirjaoskamatud on või otsingumootoreid kasutada ei viitsi, eemale. Sest pealtnäha pole ju palju häda - lühike ja ebamoodne vanem mees, mittemidagiütleva välimusega küll, aga nähtavaid märke ebanormaalsusele ei paista, seega tavaline inimene. Ja võibki õnge minna. Aga tahaks ka lihtsama mõistusega nasit hoiatada veidriku eest, kes tegelikult ise peab ennast pereloomiseks sobivaks, samas... Tead ju küll neid maa-asju. Vanatädil oli ka sihuke "imekardin" poole köögi ees. Maaköök nagu maaköök ikka, imestasime veel, et kuidas sa jaksad üksi... tegelt käis ettetõmmatav kardin mingi konku ette, kus oli virnas musti potte-penne-nõusid ja jumal teab, mis ajast jäätmeid...
Vat sihuke eesriie peaks ikka enne uut kooselu olema eest tõmmatud või üldse olemata. Ja sina, Yxik, patrad siin ju järjepidevalt aususest ja soovist ennast "lahti riietada" - miks see kolmas lahkuminek vaid "äramärkimist väärib" ja kinnitust "ma ei viitsi sellest pikalt rääkida"..

Juba VÄGA mitmes kord.
Seekord oli siiski "pereeluks sobiv mees" ISE süüdi ses lagunemises.
Räägime ikka nii nagu asjad tegelikult olid, Ardi.
 
yxikmees 20. oktoober 2011, kl 21.49
See on pikem jutt ja ma pole pikajutumees.
 
- 20. oktoober 2011, kl 22.20
Põhjendusi, miks vanem, kui 32+ naine ei sobi elukaaslaseks, suudad trükkida samas vaimus 6,5a., aga korra vastata ühele küsimusele tundub liiga pikk jutt, sest pole "pikajutumees"? Saad sa ise ka loogikast aru või..
Ah.. Täiesti mõtteu.
Ühesõnaga - tee uus teema, samadel põhimõtetel, aga lisa kaks punkti:
* mul on minevikupatud
* on, aga ma ei viitsi neist rääkida..

Vaata veel oma potsensiaali siis.

NB! Mina ei sure uudishimu kätte, ma ilmselt tean, milles küss, et sa siin keerutad ja laveerid.
Lihtsalt valetamine on inetu, Yxik ja s valetad. Kirjeldasid ennast kui ausat jne. meest. Tegelikult?

vastik kuju, kes nais alandab... brrrhh!!!
 
yxikmees 20. oktoober 2011, kl 23.12
Mis ajast mitterääkimine valetamine on?
 
- 21. oktoober 2011, kl 10.27
Mitte mitterääkimine pole valetamine, vaid enda ausaks pidamine on sinu puhul vale.
 
? 21. oktoober 2011, kl 19.05
mis siis selle kolmanda naisega oli? ehk olid sina patune ja sp ei avalikusta tõde?
 
yxikmees 21. oktoober 2011, kl 19.19
Erinevalt esimest ja teisest lahkuminekust oli kolmandal lahkuminekul mitu põhjust ja eks süüdi,kui nii võtta,on ka mõlemad,ning kõigest rääkida läheb pikaks,sestap jätan selle lahkamata.
 
perekooli kägu 21. oktoober 2011, kl 23.27
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Erinevalt esimest ja teisest lahkuminekust oli kol
> mandal lahkuminekul mitu põhjust ja eks süüdi,kui
> nii võtta,on ka mõlemad,ning kõigest rääkida läheb
> pikaks,sestap jätan selle lahkamata.

haahhhaahhaaaaaa!!! lubage naerda - Yxikmees pole kunagi süüdi, et naised ta ma jätsid, ikka eksid süüdi.
Sinusuguse tolguse juures ei suuda ükski naine elada!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!