Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
40 ligi 21. september 2011, kl 11.16
mul hea kirjutada, kuna ei vasta enamikele sinu nõuetele, vanus suur, lapsi terve trobikond täisealisest väikese silmarõõmuni, ülekaalu ka mõni kilo, suitsu küll jah ei tarvita. Kuid miskipärast arvan, et selle vanainimese asja soov küll vanusest ei sõltu, pigem on siiski indiviidis kinni. Mõni naudib ja vajab seda kõrge vanuseni, teisele ei paku see huvi juba 30-ndates.
Mina naudin täiega ja ei usu, et 10 või ka rohkema aastaga see muutuks. Kui on hea partner, on kõik võimalik!
 
n43 21. september 2011, kl 11.21
40 ligi,

just nii ongi. paljud 20-ndates naised on sunnitud orgasmi teesklema (tean omast käest), sest lihtsalt ei oska veel seksist seda õiget mõnu saada. paljud saavad alles 4-kümbiselt esimese orgasmi ja järgneva kümne aastaga isu aina kasvab:p
mehed, kellele tähtis ainult oma paugu lahtisaamine, need jahivad jah tütrevanuseid naisi.
minu ema on 69 ja räägib, et praegugi veel mehest ära ei ütleks:p ainult et temavanustest meestest kahjuks asja enam ei ole. nii on lood reaalses elus.
 
- 21. september 2011, kl 11.42
Yxik kirjeldab ennast, kui HEASÜDAMLIKKU meest. kas ma olen ainus, kes siin jubedat silmakirjalikkust näeb?
Inimene, kes ei viitsi oma laste nimel võidelda, ettekäändeks tuues, et ei taha sekkuda ekside ellu, on heasüdamilk? Kes ähvardab aastast aastasse ennast tappa? Kes on otse välja öelnud, et õnnetuse korral tal seda naist enam vaja ei ole ja sõitku seenele. Kas selline inimene saab olla heatahtlik, kes ise kirjutab, et naise haridus ja välimus ning tunded pole olulised, oliline on seks, sale keha ja vanus (noorus)? Millimeetri ja sendilugeja.
No peab ikka kas puruloll, äärmine egomaniakk või eriliselt mõnitav persoon olema, kes ennast selliste (ja veel mitmete) tingimuste juures heasüdamlikuks nimetab.
Kõige valusam laks on just see, te võimaliku õnnetuse korral saadetakse naine minema. Pole kuulnudki "heas ega halvas", vaid otsemat teed prügimäele ja uut torsot otsima.
Mu arust võiks lõpetada selle naiste mõnitamise ja endale teadvustada, et seda naist ei ole ega tule ja isegi ta sugulasi ei ole ilma sündinud, kes yxiku vangilaagrisse minna tahaks.
Mängisid 3 x oma shansid maha - milline pank sulle veel laenu annaks (ülekantud tähenduses siis)? Lepi olemasolevaga või kuuluta eraisiku pankrott välja, aga midagi juurde sa, yxik, enam ei saa.
 
yxikmees 21. september 2011, kl 15.29
Kriipsule.
Ma arvestan sellega,et olen oma shansid maha mänginud ja sellega,et 3,5a jooskul ka pankroti välja kuulutan.
Aga sellegipoolest saadan ,,laenuandjatele,, kirju,et saada laenu,mis mind pankrotist päästaks.
Silmakirjalikust pole kusagil,heasüdamlikkus just ongi see,et ei sekku sinna kuhu mind ei soovita,antud juhul ekside ellu.
N43 ja 40 ligi.
Erandid kinnitavad reeglit ja üldjuhul menupausiealistel naistel suguiha pole.
Aga 40-55 naiste seksuaalsuse kohta ma ühki halba sõna ei kosta,endalgi oli paar aastat tagasi sekssuhe endaealise kena naisterahvaga.Aga ma ei otsi omale sekssuhet vaid elukaaslast,kellega luua pere ja kellega elada elulõpuni koos.Ja selleks endaealine ei sobi põhjusel ,et üldjuhul on tal lapsed olemas ja neid ta enam ei taha,ning kooselu jääb saabuva menopausi tõttu üürikeseks.
Seetõttu on ainuke võimalus leida sobivas eas,ehk vähemalt 10a noorem naine elukaaslaseks,kellega saaks nii pere luua,laspsed saada ja elada ka kõrge vanuseni,ehk surmani koos.Vastasel juhul ma tõesti elamisel mingit perspektiivi ei näe.
 
kuid palun 21. september 2011, kl 15.58
selgita veelkord, miks sul on lapsi vaja juurde teha? Sa peaks ju teadma omast kogemusest, et lapsed ei hoia naist sinu juures kinni. Seega võiksid vabalt luua suhte 32+ naisega, sest menopausini on veel +-20 aastat aega.
 
yxikmees 21. september 2011, kl 17.45
Sest ma soovin elada pereelu,mitte niisama naisega koos.Vaid seksi pärast ka pole ju mõtet naist võtta,siis võiks ju lihtsalt seksimise eesmärgil vahel kohtuda.Aga see ei ole minujaoks,mina eelistan ikka kooselu.Ükskõik mis nurga all asja vaadata aga muud varianti ma ei näe.Seda enam,et 32+ naised ise ka ju ei taha ajutist suhet,ehk suhet mis kestaks max 3,5a.
 
Jopp Antoonio 21. september 2011, kl 18.01
See on juba virtuaalne oksendamine!
Tee midagi? Too Taist endale kedagi või ma ei tea..võta laenu osta teenusena elukaaslane! Ehk siis kõige raskem..Saa meheks ja võta end kokku.
Korda minu järgi..MA OLEN MEEES.
 
pikk 21. september 2011, kl 19.13
Äkki venemaalt saad sellise naise?
 
irw 21. september 2011, kl 20.30
mõni MEES võiks üritada talle midagi kohale koputada
 
m 21. september 2011, kl 20.36
mind huvitab miks härra yxikmees nii kangekaelselt elukaaslast otsib
 
yxikmees 21. september 2011, kl 21.09
Sest ma ei taha üksi elada ja tahaks,et elul ka siht oleks.
 
- 21. september 2011, kl 21.51
Ounou.

Ja mina rõhun sellele, et sportlasena VÕIB minuga juhtuda midagi, VÕIB ja ma JÄÄN invaliidiks, aga selline "elutugi" ja "perelooja" heidaks mu ju otsemaid sohu...? Nii heas, kui halvas..
VAT SEDA MINA VIHKAN!

Vihkan, kui mees kirjutab tutvumiskuulutuses, et talle pole üldse muu oluline, kui keha ja vanus... (virgemad leiavad netiavarustest sellekohased kommentaarid asjaomaselt).
Lapsi nimetab teatud looma poegadeks, neilt kasseerib ravirahad sisse (jajahh, lapsele tuleb maast-madalast raha väärtus selgeks teha, aga mitte nii, et kord aastas laenuandev isa dikteerib, kuidas laps oma breketiraha/ prillid peab yxikule tagasi maksma).


Naeruväärne, kuidas see vana mees võimleb pea iga naisterahva jäetud kuulutuse juures, kus vahel on vahvad soovid, et otsitav oleks HEA SUHTLEJA, SEIKLUSHIMULINE, SELTSKONDLIK... Sellistele kuulutustele vastab Yxik!! Lubage... ei, parem ärge andke luba, lämbun imestusesse.

-----

Hakkas kiire. Abielurahva värk...
 
Naine 28. september 2011, kl 13.14
Ja kui kaugele sa oma otsingutega jõudnud oled?
 
yxikmees 28. september 2011, kl 18.07
Ikka alguses,st pole mitte kedagi.
 
kui 28. september 2011, kl 19.44
Kui sa siiamaale leidnud ei ole,aga väga tahad,nagu sa ise väidad,kas sa sel juhul oma nõudmisi ja soove naiste osas üle ei tahaks vaadata?Tundub,et jahud ühte seda sama ja tõsist soovi kedagi leida tegelikult ei ole.Kui sa ise ka aru saad,et see jauramine ei vii kuskile,muuda siis midagi.Pole küll ausalt öeldes kõiki postitusi viitsinud lugeda,aga sulle on siin muide väga head nõu antud-kustuta oma rumalused n.perekoolis jne.ja alusta otsast peale-ole mees ja ära jahu ühte seda sama,raiskad ainult aega ja sa saad sellest ise ka aru.Tahad äkki lihtsalt tähelepanu,aga mitte kaaslast?
 
yxikmees 28. september 2011, kl 21.41
Ma tahan naist,aga ma ei usu,et ma kunagi enam omale naist leian.
 
kata 28. september 2011, kl 22.43
mida usud, seda saad..seega kui ei usu, et naist saad, siis nii ongi :) m.o.t.t.
 
yxikmees 28. september 2011, kl 23.15
Paar-kolm aastat peale lahkuminekut uskusin,et leian omale naise,ei leidnud.Nüüd enam ei usu.Sellest ka depressioon.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati yxikmees 29.09.2011 14.22.
 
- 29. september 2011, kl 10.15
No selge siis.
Mis see saaga on nüüd läbi w? Koerale uus kodu otsitud?
Nägemist!
 
yxikmees 29. september 2011, kl 14.23
Eks ta läheb kodutute/peremehetute loomade varjupaika.
 
- 29. september 2011, kl 14.35
OMA looma viskad varjupaika, sest tema hoidmine/ hooldamine on sinu naise/ elukaaslase tulevane ülesanne ja temakese puudumisel ei pea ka koeral koeraväärset elu olema?
Vastik kaak oled.
 
yxikmees 29. september 2011, kl 15.29
Eks tal on selline koera elu nagu mulgi.Ja kui mind varsti enam pole,siis toimetatakse ta varjupaika.
 
yxikmees 29. september 2011, kl 15.29
Eks tal on selline koera elu nagu mulgi.Ja kui mind varsti enam pole,siis toimetatakse ta varjupaika.
 
- 29. september 2011, kl 16.16
Kuule inimene, SINU asi on oma looma elu elamisväärseks teha. Ketikoerana ta ise vist seda palju ei saa ju muuta?
OMA elu p.e.r.s.s.e.elamises oles ise süüdi, looma karistada oma. kiiksude pärast on ikka eriti julm.
 
m 29. september 2011, kl 16.37
Kui pooma hakkad ennast siis algus on natuke ebamugav ja võtab rabelema aga pärastpoole rahuned maha ja ripud vaikselt.
 
- 29. september 2011, kl 22.30
Inimene harjub kõigega.
 
Susanna 30. september 2011, kl 22.33
Uhhh, hirmutasite noormehe ära! Aga huvitav, millega Ardi tänasel reedesel õhtul tegeleb?
 
yxikmees 30. september 2011, kl 23.37
Vaatan telekat ja istun netis.
 
? 30. september 2011, kl 23.41
http://www.youtube.com/watch?v=tW5Ue6SHtkU&feature=related
 
?? 01. oktoober 2011, kl 11.06
Pritsom see Lamintski?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!