Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
maria 20. märts 2010, kl 17.51
aga siis oleks aeg mõelda miks oled üksi ja end muuta,ütle miks peaks üks noor neiu tahtma omale romantikavaest meest,mis seda suhet peaks hoidma
 
maris 23. märts 2010, kl 13.20
Naised, Ardi on lihtne mees: mida mõtleb, seda ütleb. Uskuge teda ometi! See mees on kui avatud raamat, siiras ja tundeline. Jumaldab teid igavesti, kui ta südame võidate. Turvalisus ja kooselusoov ei tähenda ju ometi igavlemist ja romantikavaesust! Aus mees, ausad kavatsused.
Ardi, soovin sulle südamest edu!
 
maria 23. märts 2010, kl 13.55
ei kahtlegi et aus mees ausate kavatsustega,aga ei taha võita selle mehe südant kes end gigoloks pakub,ja ei ole kohand tema juures midagi mis südant võidaks.Näib ta postitusi lugedes jah et ütleb mida mõtleb,aga vahel tuleks ka mõelda kas ikka öelda kõike
 
maris 23. märts 2010, kl 14.11
:)terane oled, Maria!
 
Ardi 23. märts 2010, kl 14.50
Maria.
Tundub,et paljudele on see isikuavastamise protsess huvitavam kui isik ise,ehk siis kui on inimene täielikult(niivõrd kui see üldse on võimalik) tundma õpitud,siis kaob huvi.
Sa pole siis aru saanud,mis oli gigolokspakkumise point?Või arvad tõsimeeli,et see on kasulik äri kulutada sadakond krooni ja teenida 1kr?
Aga jah südamevõitmise kohapealt olen ma äpu.
 
krista 23. märts 2010, kl 15.19
sulle sihukse äpule korralik naine pissib varbale :D
 
Ardi 23. märts 2010, kl 16.26
Krista.
Õige jutt,korralik naine võtab mehe,keda ka teised naised tahavad ja kui üle lüüa ei õnnestu hakkavad armukeseks.Sest õigel naisel on ju mees,kes ei ole suhete loomisel äpu ja kes loob lõdvalt ka armukesesuhteid.
Mulle paluks siis mittekorralikku naist,kes siis minu varbale ei pissiks.
 
maria 23. märts 2010, kl 17.06
ei ole ma nii rumal nagu sa arvad,loomulikult ei old gigolo teema raha pärast,aga fakt et üks mees end nii meeleheitlikult pakub...
sa oled ju päris normaalne mees,mõtlemist ja oma kriteeriumeid kaaslase suhtes võtta vaid leebemalt,nii leiad ka selle õige
 
Ardi 25. märts 2010, kl 07.49
Kes teab,kus on minu printsess?
Öelge talle,et prints ootab.
 
xxx 25. märts 2010, kl 21.16
Prints? No anna andeks, aga kas sa ennast natuke üle ei hinda?
 
Ardi 25. märts 2010, kl 21.44
See on ülekantud tähenduses.
 
Ä 25. märts 2010, kl 21.49
ähh, ardi-ardike- oi sa oled lihtsameelne...
printsessi sa ei saagi enam saama, sinu probleem on sinu kõrvade vahel kinni!
 
xxx 25. märts 2010, kl 22.42
daaa, nagu ma ei oleks aru saanud, sa oled tõesti lihtsameelne...
Prints tõesti, kes korjab oma maja ümber sada vana autoromu, kellel on kari lapsi, kodus igapäevane pesemisvõimalus puudub ja kes pakub ennast ühe krooni eest igaühele, kes vähegi tahab.
 
nonii 25. märts 2010, kl 22.50
no minge siis keegi juba sellele Ardile...minge või väheks ajaks ...kahju teisest juba
 
Ardi 29. märts 2010, kl 01.37
Kergitaks teemat.Olen jätkuvalt täiesti vaba ja vallaline ja sooviga luua pere oma unistuste printsessiga.
 
TV3-me filmiboss 29. märts 2010, kl 02.19
Ardi ae, kui oled miljunäär võime saate teha.
 
Ardi 29. märts 2010, kl 09.12
Ei ole miljonär.Aga kutsuge mind kõigepealt Võta või jäta saatesse.
Kui sealt miljoni võidan,siis võib teha järje Unistuste printsessi näol.
 
Ardi 31. märts 2010, kl 07.36
Kas siis pole kellegile vaja meest,kes ei joo,ei suitseta,ei tarbi narkotsi,ei ole vägivaldne?
Kas tõesti on sellised mehed nooremate naiste jaoks liiga igavad,kes soovivad rahulikku pereharmooniat?
 
on küll vaja meest aga... 31. märts 2010, kl 14.01
ainult sellega et sa ei joo,ei suitseta jne...naisi veel ära ei võlu.Minule näiteks ei sobiks kodukeskne elu,vajan ikka vahel tuulutamist koduseinte vahelt ja tahaks seda koos mehega,tantsimas käia vahel,kodumaa pinnal reisida.Kuulun ka Naiskodukaitse ridadesse mis annab võimaluse palju kodunt välja käia
 
y 31. märts 2010, kl 18.56
Ma ka aru ei saa, mis imeomadused need küll on, et sa ei joo ega suitseta ja pole vägivaldne narkar? Enamik mehi on sellised.
Sa pole oma lugematutes suhetes suutnud pereharmooniat hoida, millest sa üldse räägid...
On nii palju toredaid ja huvitavaid mehi, kes ei näe naises vaid seximasinat, lastesünnitajat ja kodukana. Muid nõudmisi sul ju naisele pole ja see tõepoolest peletab kõik normaalsed naised eemale.
Kas sa ei oota, et naine oleks tark, edukas, tahab luua kena kodu ja jagada oma elu smasuguse huvitava mehega? Sina raiud ainult seda, et oled karsklane ja loodad, et noored naised selle peale ummisjalu jookseks. Ja siis on sul veel tore põhjendus- võtke mind, keegi mind nagunii ei taha. Tõesti "hea" pakkumine. Pigem oleks üksi, kui mehega, keda mitte keegi ei ole tahtnud.
 
emps 31. märts 2010, kl 20.22
tead mees nimega Ardi.Minu isiklik arvamus on et delfi foorumist sa kohe kindlasti omale printsessi ei leia.See ainus ja õige tuleb su ellu sellisel hetkel ,mil sa seda kõige vähem ootad.Sest kõigile on olemas see ainus ja õige.Mina leidsin enda ainsa ja õige kõige meeletuma kohapealt ja jään temaga elu lõpuni.Ja sinule ma soovitaks mõtle põhjalikult oma ellnevate suhete peale mis seal on head olnud ja mille pärast on need lörri läinud.Ja mõtle ka pikalt sellepeale, et äkki sa oledki loodud üksi olema.
 
Ardi 31. märts 2010, kl 20.56
emps.
Aga ma ei soovi elada üksi.
y.
Kõik mehed polegi joodikud,kuid vaatamata sellele hakkavad mõned naised ka joodikutega elama,saavad lapsed,jäävad koduse terrori alla ja hiljem lahutavad(kui naine selle ajani elabki).Aga mina olen ikka üksi.
Ma ei aja enda latti ka nii üles,et soovin vaid targa ja eduka naisega.Minu latt on oluliselt madalamal.
Ja see,et teised mind ei taha ongi ju boonuseks,pole karta,et mind keegi ära võrgutaks.Seega mingi kõrvalsuhtevõimalus on olematu.
 
* 01. aprill 2010, kl 09.21
To Ardi!
Ise ka usud, mis juttu sa suust välja ajad?
Isegi kui sa naise leiaksid, võib juhtuda see, et mingil hetkel võib kusagilt ilmuda naine, kes on sellest naisest , mis sul just hetkel olemas, aastake noorem ja sa vahetad selle aasta vanema naise koheselt noorema vastu välja. Põhjus ju imelihtne - sellel aasta vanemal naisel hakkab menopaus varem!

Ära ole kinni naise vanuses (sul isegi kindel kuupäev, millest naine ei või sekunditki vanem olla), võta naist kui koostööpartnerit ja head kaaslast, vanusest olenemata, ja su eluke muutub kohe rõõmsamaks.
 
sirts 01. aprill 2010, kl 09.49
"Otsin kuni 31a printsessi oma kuningriiki,
"Ise olen 41,lapsi koosellu kaasa ei tule."

Olen 31, kuid NII VANA meest nagu 41 küll ei taha. See juba keskealine ju! Nagunii lahutatud ja lapsed kusagil ripakil.
Mina aga alles neiu. Samaealised või max 5 a võiks vanusevahe mehel-naisel olla.
 
Ardi 01. aprill 2010, kl 09.51
Mina räägin seda,mida ise usun.
Kui mul on juba sobivas eas elukaaslane,siis teda välja vahetama ma küll ei hakka,isegi kui hakkaks külje alla ujuma noorem ja ilusam(mis on vähetõenäoline).
Kui aga suhtepartner pole sobivas eas,siis elukaaslast,kellega ennast jäädavalt siduda,otsin ju edasi.
Kuupäev on siis 23.03.1978,millest varem sündinud naisest võiks küll saada koostööpartner ja hea kaaslane,kellega elu muutuks rõõmsamaks,kuid seda siiski seni,kuni leian elukaaslase,kellega luua pere.
On ju paljudel igasugu kriteeriumeid,mõni ei vaata ilma kõrghariduseta kaaslast,mõni ei vaata kaaslast,kes ei oma elamispinda Tallinnas.Minul on siis põhikriteeriumiks vanus.
Aga see ju ei tähenda,et ma ei võiks luua suhet vanema naisterahvaga,just selleks,et ellu natukenegi värve tuua.
 
beib 01. aprill 2010, kl 13.53
to Ardi
soojalt Soovitan...

http://www.homemade-sex-toys.com/flashlight
 
Ardi 01. aprill 2010, kl 15.08
Beib.
Ma ei otsi pelgalt seksi.Selle jaoks oli mul teine kuulutus,kus a pakkusin vastavat teenust.
Soovin leida elukaaslast ja luua pere.
Seetõttu võid need lelud pista endale tead ise kuhu.
 
uskumatu 01. aprill 2010, kl 17.20
et keegi saab vanuses nii kinni olla,milles see 31+ naine halvem on kui alla selle,sa küll ütled et otsitava suhtes on sul latt madalal aga ikkagi on su nõudmised jaburad
ja selleks et leida nii noorukest naist peaks sul isiksusena olema rohkemat pakkuda,olen sind kohand ja mind sa küll ei võlund millegagi
 
julia 01. aprill 2010, kl 21.16
Aga kui ma olen sündinud 22.03 1978? On mul lootust?
 
irw 02. aprill 2010, kl 13.57
Alles oli kus ta perekool.ee pakkus end raha eest juba, lapsi on tal miski 7 kokku, kõik eri naistega, ise näeb välja paras päss ja ega mõistustki pole antud nagu siit näha. Perekoolist sai bänni ja nüüd istub siin..
Sama teema taas.. Pihu Pille on sinu tulevase nimi!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!