Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
maria 02. aprill 2010, kl 16.21
kas tõesti arvad et oled siin ilmas ainus kes ei joo,ei suitseta ja pakud harmoonilist pere-elu,selliseid mehi on ja sealhulgas selliseid kes ka romatikast midagi teavad
 
Ardi 02. aprill 2010, kl 18.18
Maria.
Ma ei arva seda.On kindlasti palju ka selliseid mehi.
Aga on ka selliseid,kes joovad ja peksavad naisi,aga ometi lähevad naised pigem neile mehele ja lasevad end peksta,kui loovad pere minuga.
 
julia 02. aprill 2010, kl 18.26
Vastad minu küsimusele?
 
to julia 03. aprill 2010, kl 22.32
to julia!
sa oled päev lubatust vanem ja seega üksikukust kõuksiku arvates oled sa juba menopausis ...
kurb, kuid tõsi ja lohuta ennst sellega, et sa ei jäänud elus mitte millestki ilma!
 
Ardi 03. aprill 2010, kl 22.56
Viimasele vastajale.
Oled minust täiesti valesti aru saanud.
Ja kust sina tead millest Julia ilma jäi või ei jäänud.Sul pole mind ju isiklikult au tundagi.
Juliale.
Kusagilt peab ju selge piiri tõmbama.Ja arvan,et pigem on see provotseeriv küsimus,mitte tõsine.
Ma olen korra olnud abielus ja oleks elanud koos ka elu lõpuni,kui eks poleks armunud kirja teel kinnipeetavasse ja mind tema pärast maha jätnud.
Tema sünniaeg oli muide 25.10.1977.seega pea-aegu pool aastat üle piiri.Konkreetselt vastaks nii,et võtan suhet vanemaga minu poolt etteseatud piirist kui ajutist suhet.
 
julia 04. aprill 2010, kl 02.44
Ei provotseerinud ma midagi, tõsi, mina ei ole sellel päeval sündinud, küll aga minu täditütar, kes on väga ilus, töökas ja seejuures ka veel vaba naine (viimasest püsisuhtest möödas paar aastat). Rabab tööd teha, elab kahjuks vaid endale, sest lapsi tal pole.
Lahe kuulda et ta oleks sinu jaoks liiga vana ja sa vahetaks ta iga kell ükskõik millise naise vastu, kes on kasvõi päev hiljem sündinud. Sa oled ikka totaalselt peast soe, kui naise puhul loeb esmajärjekorras vaid sünnikuupäev ja mitte ükski muu omadus.
Ise tead, millest ilma jääd aga siis võiksid ka oma pideva vingumise lõpetada.
 
Ardi 04. aprill 2010, kl 08.35
Julia.
Aga sa võiksid mind siiski täditütrega kokku viia,kui kõik on tõsi,mis ütlesid,siis ma võin vanusepiiri ka nihutada,aga seda saan ma öelda siis,kui ma olen sinu täditütrega kohtunud,seda enne suhtesse laskumata.Oma eelmises postituses ju tõin näite oma ainsa abikaasa kohta,kes on nüüdeks eks.
 
julia 04. aprill 2010, kl 20.12
Nii lihtsalt loobudki oma põhimõtetest? Kui kuupäev on ikka 23. siis nii jäägugi :) Jah, see oli nüüd nali.
Sest see naine on küll üksik aga kindlasti mitte nii meeleheitel, et sinuga suhe luua, sest ühe asja jätsin ma mainimata- ta ei kannata, kui mees naist alamaks peab, nagu seximänguasja kasutab ja üritaks võimalikult kiiresti talle tited teha, et naist enda külge siduda.
Pealegi on tal ilus kodu olemas ja mingisse metsakolkasse majja, kus isegi pesta ei saa, ei taha ta kindlasti tulla. Isegi külas ei saaks ju nii käia.
Ole hea hinda oma väärtushinnangud ümber. Kui ei taha... edu otsimises, kuidagi lootusetu tundub see viimased aastad...
 
Ardi 04. aprill 2010, kl 21.42
Julia.
Ma ei suhtugi naistesse üleolevalt.Millest on kujunenud selline arvamus?
Ja kui ta kolida nagunii ei soovi,miks sa siis teda üldse pakud?
Pesemisvõimalus mul ju on olemas.
 
to juulia 04. aprill 2010, kl 21.59
lisaks pean ta seda üht kuupäeva erinevust ju ka ajutiseks suhteks. Tegelikult ju jube kurb, et inimene on numbrites kinni, mitte inimeses ja tema hingeilus...

jama on ka see, et see meest tahab kohe peale tere ütlemist 5 jalaga selga ronida (ilma kandossita) ja kui esimesel korral kohtumine auto tagaistmel või kapotikaanel seksiga ei lõpe, siis suhtel perspektiivi ei ole ...

Julia! ära taha oma sugulasele seda kolli kaasaks :)
 
Ardi 04. aprill 2010, kl 22.06
Mitte kohe peale tere ütlemist.Aga selge on ka see,et vastastikune tõmme tekib juba esmakohtingul.
 
* 04. aprill 2010, kl 22.18
... aga kohe mitte ei pea lõppema seksiga!

Jah, vastastikune tõmme võib küll tekkida esmakohtumisel, kuid on ka neid, kel võtab see aega ja mitte vähe. Usu, need pika aja jooksul kujunenud suhted on üldjuhul vastupidavamad, kui esmakordsed kokkusaamised, mis lõpevad kohe seksiga.
 
Ardi 04. aprill 2010, kl 22.34
Võib-olla,kuid minu elu on näidanud seda,et kui esmakohting ei ole lõppenud seksiga,siis pole sellega lõppenud ka järgnevad ja seega pole suhtest midagi välja tulnud.
 
hmm 04. aprill 2010, kl 22.36
Njaa...väga huvitav arusaam. Missuguseid naisi loodad sa siis leida?
 
nimi 04. aprill 2010, kl 23.04
oooo ... taevas .... tule appi! kui esimesel kohtumisel keppi ei tee, siis ei teegi. kaldun arvama, et enamus õnnelikus abielus olevaid naisi EI ole esimesel kohtumisel "andnud". mina sealhulgas. meie oleme õnnlikus abielus. sina ei ole ... oma esimese kohtumise kepiga. tobu oled, vaat mis. kusjuures ... ma olen 40 aastane ja ome mehest ikka vanem :).
 
Ardi 05. aprill 2010, kl 00.03
hmm.
Loodan leida sellist kodusema loomuga naist,nagu ma isegi olen.
Kes samti ei armasta mööda klubisid ja baare jõlkuda.
nimi.
Minu ajalugu on läinud selliselt.Igatahes pole ma kohtinguinimene,heameelega jätaks naiseleidmisel selle kohtinguetapi üldse vahelt ära.Kui ma ükskord kunagi,kellegiga lõpuks kohtingule jõuan ja see naine mulle meeldib,siis sooviksin küll esimesel korral ka voodisse jõuda,seda enam,et kardan ,et mul ei jätku enam ,,auru,, teise või järgmise kohtingu tarbeks ja need jäävadki rohkem niisuguseks nagu sõprade vahel.Ja kuna ma ei otsi mitte sõpra vaid elukaaslast,siis pole huvi selliste kohtingute järele.
 
julia 05. aprill 2010, kl 00.14
Ei, tõepoolest, Ardiga lähemat tegemist teha ei soovitaks ühelgi naisterahval. Ma saan aru, kui on vaja küttepuid või talvel lund katuselt lükata aga hakata selle mehega peret looma... jumala eest mitte.
Miks on mul selline arvamus sinust kujunenud? Olen Perekoolis su sõnavõtte lugenud ja need on kohati ikka väga haiged. Palju haigemad, kui see, et su naisevaliku esimeseks kriteeriumiks on sünnikuupäev ja valmidus kohe jalgu laiali ajada. Sa oled suutnud ikka nii koledate juttudega naiste kohta lagedale tulla, et uskumatu. Detailid, pildid, veel hullem- oma laste pildid segamini sexteenuse pakkumisega ja aastatepikkuse naiseotsimisega. Natukenegi dikreetsust võiks sul olla, milline naine tahab, et tema ja tema laste pildid suure külastatavusega foorumis ripuvad? See muudab ikka iga naise väga ettevaatlikuks, kui tead, et homme võib sinust lugeda Perekoolist ja Delfist, näopilt juures.
 
Ardi 05. aprill 2010, kl 00.23
Kui mul õnnestuks siiski leida elukaaslane,kellega pere luua,siis ma kaon igasugu perekoolidest,delfidest,sobivusest ja muudest tutvusportalidest.
Kuna olen vilets suhtleja,siis oskan rääkida vaid millestki konkreetsest,olgu see siis kasvõi mina ise.
 
julia 05. aprill 2010, kl 00.27
Ja veel, ma ei pakkunud kedagi välja. Inimesi ei pakuta välja, kuigi sina oled suur naistekaubanduse fänn, nagu näha.Suhted lihtsalt tekivad ja kujunevad läbi teineteise tundmaõppimise aga sulle on see ilmselt täiesti arusaamatu.
Sa muidugi ootaks, et sulle tuuakse naine koju ukse taha, sina kontrollid passist sünnikuupäeva üle ja siis suundute voodisse, et sa saaks kohe oma 8nda või 9nda lapse valmis teha. Nii need asjad ikka ei käi, näed ju isegi.
 
julia 05. aprill 2010, kl 00.31
Sul on olnud mitmeid naisi, ikka oled sa varem või hiljem kõigis tutvumisportaalides ja foorumites tagasi, koos detailsete kirjeldustega oma eksidest, armukestest ja lastest ning nende elust. Ei kõla usutavalt su jutt.
 
Ardi 05. aprill 2010, kl 07.58
Nagu näha,ei teki ega ka kujune minul mitte kuidagi suhet,seetõttu olekski vaja abi,kosjasobitusabi.Sinu pakutud varant oleks tõesti parim ja väga kahju,et asjad nii ei käi.
Ma olen tutvumisportaalides viimased 5 aastat,sellest ajast kui üksi jäin.Ja naist loodan ma leida ikkagi püsivaks suhteks.
 
maali 05. aprill 2010, kl 08.22
Inimene, kui sa pole selle aja jooksul kedagi suutnud endale leida, siis ole kena ja vaata oma nõudmised üle. Vaata ka üle, mida sul on pakkuda ja vaata kas need on tasakaalus. Tegelikkuses on viga arvatavasti sinus endas ikkagi.

Ma soovitaks soojalt sul see tobe tõmblemine lõpetada ja asja rahulikult võtta. Mitte iga hinna eest tutvumisportaalides oma väärtuslikku aega raisates. Võiks vahelduseks reaali minna ja seal inimestega suhelda. Su meeleheide kisendab saja miili taha ning peletab iga normaalse naise endast eemale.
 
Ardi 05. aprill 2010, kl 08.32
Ma olen reaalis kinnine inimene,ei ole hea suhtleja ja seetõttu ka uje.Seepärast ei ole mul mõtet ka kusagie minna,kuna ma nagunii kellegiga jutule ei saa ja veel vähem ära räägitud.
Mis puutub nõudmistesse,siis soovin ma täpselt sama palju,kui ul ise on ka välja pakkuda.Ma ei soovi rikkurit või teadustedoktorit.Nii naise varanduslik olukord,kui haridustase ei oma mingit tähtsust.
Tegin nüüd ka teise teema,äkki leian kusagilt kosjasobitaja,kes mulle aitaks elukaaslast leida.
 
maria 05. aprill 2010, kl 15.31
ma saan aru välimuse poolest on sul veel midagi pakkuda et siin piitspeenikesi otsid,aga vanuse teema on ikka absurd
 
to ardi 05. aprill 2010, kl 22.58
et kui sinuga midagi looma hakata, saaksin endale automaatselt mehe koos 7 lapsega või irwww?
 
Ardi 05. aprill 2010, kl 23.14
Ei.Ma elan üksi.Minuga ei tule koosellu kaasa ühtki last.
 
* 06. aprill 2010, kl 00.04
kuidas ei tule?
Võimalik, et oseselt jah, ei tulda sinu juurde elama, kuid sa pead neid toetama ja see annab ka sinu uues pereelus tunda. Lisaks kohtumised lastega. Ka see on näitaja, et need 7 + last tulevad sinuga kaasa.
Need on ja jäävad sinu lasteks, sa aru!
 
Ardi 06. aprill 2010, kl 00.22
Kaudselt jah,samamoodi nagu ka ülejäänud sugulased,sõbrad jne.
Aga nad ei tule koosellu sisse,kui nende emaga midagi ei juhtu,aga samamoodi võivad ju koosellu sisse sadada ämmad-äiad ja muud lähisugulased.
Selletõttu oleks ka parem,kui tulevane poleks üksiklaps,vaid paljulapselisest perest pärit,on sugulaste koosellurulemise risk väiksem.
Aga reaalselt tuleb siiski arvestada,et ei tule lapsed koosellu sisse.
 
oh jah 06. aprill 2010, kl 00.25
ka kõige kodusem kana tahab korra nädalas välja ja kodus huvitavat kaaslast. Tee omale teene ja lase siit jalga, sest paari leierdatud lausega ajad viimasedki huvilised emale.
 
xxx 06. aprill 2010, kl 00.33
Ardil on naisele uus nõue- naine peab olema paljude õdede-vendadega! Et kui naise vanemad näiteks abi vajavad, siis ei peaks see kuidagi Ardisse puutuma.
Sa oled ikka täielik loll ja selleks, et omada nii suurt egot, nagu sul, peaksid olema hoopis kõvem mees. Noorem, targem ja suurema rahakotiga näiteks.
Sina oled nõus kõik oma lapsed ja vanemad täkkajärgi hülgama ainult enda heaolu pärast. Loodetavasti ei saa vana ja abivajajana kunagi oma laste poolt samasugust kohtlemist tundma.
Naist sa ilmselgelt ei leia, hooli siis vähemalt neist, kes su ümber juba olemas on.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!