Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
oh jah 06. aprill 2010, kl 00.34
Sinu jutu järgi sobib sulle naine kes toanurgas toolil istub ja kõigutades ootab millal mehe soove peab täitma. Paraku ma ei tea veel ühtegi sellist:
 
Ardi 06. aprill 2010, kl 00.46
xxx ja oh jah
Olete palju asju mulle juurde pookinud.Ei ole mingit nõuet,et tulevane peab olema paljulapselisest perest või orb.On soovitav,aga mitte määrava tähtsusega,nagu suitsetamine või vanus.
Ja naine ei pea toanurgas ootama.Võib ju päev läbi tegeleda oma asjadega(kui ühiste asjadega tegeleda ei soovi) ja õhtul maandume voodisse.
 
maali 06. aprill 2010, kl 01.01
On alles inimesi ilma loodud. Vanguta aga pead ja mõtle, et ega mõistust ikka kulbiga juurde ei pane kui vaja oleks. Kui inimene on nii vanaks elanud, võiks ta omada ka teatud elutarkust. Kahjuks jookseb mõnel inimesel kõik kogetu mööda külgi maha, ilma et üldse millestki õpiks. Põmm ja peaga vastu seina, põmm ja uuesti ja nii aastaid järjepannu. Aru ka ise ei saa, miks on nii, aga mitte naamoodi kui tahaks.
 
Ardi 06. aprill 2010, kl 01.19
Ma ei oska jah valetada,et ilusate valede abil eesmärgile jõuda.
Ausust ei hinnata,need mehed,kes räägivad seda,mis naise kõrvadele meeldiv,aga mitte seda mida mõtlevad,jõuavad alati sihile.
See maailm ei ole minusugustele.
 
xxx 06. aprill 2010, kl 01.31
No kuidas ei ole nõudeid, on ju küll nii vanus kui muud asjad. Ise oled öelnud, et need on konkreetsed nõuded, sünnikuupäevgi kirja pandud siia.
Ja saa ometi aru, ei ole sina see ainus õige mees maailmas, et kindlasti kõik teised petavad, valetavad ja sebivad aga sina, ainus aus mees, oled ikka üksi. See on su hale vabandus iseendale sest isegi kui sa naistele ei valeta, iseendale valetad sa päevast päeva.
Ja su viimane lause... no anna abi, jälle üks enesetapu jutt. Tõesti oskad naistele ennast meeldivaks teha. Kindlasti tahaks keegi suhet suitsiidile kalduva mehega, kes toob veel lisaks nii absurdse põhjenduse- tapan ennast ära sest olen aus ja tore mees.
 
Ardi 06. aprill 2010, kl 07.50
Väga tabavalt öeldud-end naistele meeldivaks teha,see on ju sama mis rääkida seda mida naised kuulda tahavad,mitte seda mida ise mõtled.Need kes seda oskavad ongi naisterindel edukad,aga meeste seltskonnas räägivad nood samad mehed hoopis midagi muud.
Vanus on nõue,aga mitte see,kas on paljulapselisest perest.
 
Ardi 06. aprill 2010, kl 08.54
Ja täienduseks.Ma ei pea ennast parimaks meheks,aga ma ei pea ennast ka halvimaks.Küsige neilt 35-40 aastastelt naistelt,kes omale uut meest otsivad,miks nad on üksi.
1.Kas neid jäeti maha?Siis on põhjus tõenäoliselt selles,et võeti liiga noor mees,aga oleks pidanud võtma 10+ aastat vanema.
2.Jätsid ise maha?Tavaliselt jäetakse siis mees maha(ilma,et uus mees olemas oleks),kui kooselu mehega on võimatu,mees joob,peksab või on ihaldavad tema seltsi ka teised naised.
Kui saate nendele küsimustele vastuse,siis kuni 31 lastetud naised mõelda,kas eelistavad sellist tulevikku või oleks mõistlik võtta ära mees,kellega neid puudusi ei esine ja leida positiivsust omadustes,kesine suhtlesoskus ja väike sotsialiseerumisvajadus.
 
oh jah 06. aprill 2010, kl 10.12
kooselu on ka võimatu sageli mehega kes ei peksa ja ei joo, on lihtsalt igav, näituseks mittepeksev mees kes lesib teleka või arvuti ees ja suurt suhlusvajadust pole. mida peab hakkama peale siis naine kes on kohustatud olema kodukana, kes ootab millal selga ronitakse, sest õhtul peab ta ju kodus valmis olema. ja sellised ei ole kohe kindlasti just sellises nõutavas vanuses
 
Ardi 06. aprill 2010, kl 10.17
Kuidas saab siis olla igav kooselu võimatu?
Ja naine ei pea ootama,millal talle selga ronitakse,vaid ise sülle ronima,kui on vajadus.
 
to Ardi 06. aprill 2010, kl 11.29
Võta osta omale kumminaine,ta eatu ja võid iga kell pruukida kui soov tuleb :)
 
* 06. aprill 2010, kl 19.27
võta kumminukk - rahuldab kõik sinu soovid :P)
püsib kodus, ootab sind alati, kunagi ei keeldu olemas kõhualune jne...
 
Ardi 06. aprill 2010, kl 19.39
Kumminaiste pakkujad võivad kumminaised endile jätta.Mind ei huvita,otsin elukaaslast,kellega luua pere.
 
mari 06. aprill 2010, kl 20.46
ma arvan, et isegi need peksjate ja joodikute juurest ära jooksnud naised on ennem elu lõpuni üksi kui hakkavad peret looma endast üle kümne aasta vanema mehega, kellega ei ole mitte millestki rääkida, kes väljas käia ei taha ja koduse ajaviitena oskab ainult nimetada voodisse või sülle ronimist.
 
irw 06. aprill 2010, kl 21.33
kui mees on loll, siis olgu vähemalt ilus
on mida vaadta :)))
 
mari 06. aprill 2010, kl 21.38
nojah, aga ta ei ole ju ilus ka.
 
irw 06. aprill 2010, kl 23.13
ennem panen paar raksakat pihku, kui mari kätte oma m,unni annan
 
??? 27. mai 2011, kl 14.17
Ardi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui tahad tantsimas käia,aga palun käi,pole proble
> emi,mina ise ei tantsi.Reisimas,niisama,ma käia ei
> armasta.
> Pakun turvalist elu,kus oleks hea ja r
> ahulik.Põnevust,actionit,verd,higi,pisaraid ma ei
> paku,kui selle järele januned,siis pead kedagi tei
> st otsima.
> Kui jagada mehed laias laastus kaheks
> :
> 1.Väljaskäijad:kes armastavad käia mööda baare
> ,klubisid,pidutseda,harrastada kõrvalsuhteid jne.N
> ing kes teevad seda abielus olles meelsamini ilma
> naiseta.
> 2.Kodused:Kes väljas käia ei armasta.Ke
> llega on rahulik ja muretu.
> siis kuulun pigem se
> llesse teise gruppi.

Kas sa kujutad ette elu, kus abielupaar kunagi koos ei tantsi? Isegi pulmavalssi mitte? Ei lähe koos reisile? Kuskile lõbusasse kohta?

Väga loll on ka arvata, et mehed, kes käivad baaris, on ringitõmbajad ja kõrvaltpanijad. Ikka VÄGA naiivne arvamus.

Sinu viga on see, et sa oled kohutavalt igav. Ilma ühegi avastamisrõõmuta. Ja ilmselt ei paku ka naisele mingeid üllatusi.
 
Rein 27. mai 2011, kl 15.04
Ardi, ma arvan, et lööki on sul seal 55+ naiste hulgas, kes tõesti enam tantsida ka ei jaksa ning istuks ainult kodus ja kuulaks raadiost elmarit.. Iga normaalne naine tahab vahepeal põnevust ka oma ellu

Edu!
 
yxikmees 27. mai 2011, kl 17.52
Oli ikka tahtmist vana teema üles äratada.Mul tutvumiseks uus teema tehtud.
 
Irw 27. mai 2011, kl 18.07
Mis vahet siin on, igal pool ühesugune monotoonne joru aastast-aastasse.
 
naine 29. mai 2011, kl 23.17
Ardi nii uje aga juba esimesel õhtul kohe seksima. Ikka et saaks panna ja siis vaatame passi kas sobib.Enda vanuse on ka siin valetanud ,ta ju43.
Sellist meest ei tahaks ka siis kui peale maksaksite.
 
gina27 30. mai 2011, kl 00.21
Reinul on õigus, yxikmees peaks just kuskil 6-kümbiseid naisi vaatama. nooremad ju sellist vana pussukotti ei taha.

mina muide jätsin oma 17 aastat vanema mehe maha mitte joomise või truudusetuse pärast. oli lihtsalt igav ja hall elu vana mehe kõrval. voodis ka ainult poolpehme sardell nagu yxikmehelgi. samuti ei käinud kunagi tantsimas ega koos meelt lahutamas. muidu oli hoolitsev mees, raha rohkem kui vaja. aga pole mõtet elu kännule raisata kui ilusa noore mehega võimalik elu nautida ja kirge tunda.
 
viimasele 30. mai 2011, kl 11.36
on ikka tahtmine ühte ja sama joru ajada kümneid ja kümneid kordi
 
Senjoriita 30. mai 2011, kl 13.32
Sa Gina kunagi küsisid (viidates yxikmehe iha noorte naiste vastu), et mis teil vanad mehed viga on, et tütreealisi naisi taga ajavad... Küsiks vastu - mis pani sinu, kui noore neiu, vana meest tahtma? Ühed mustad mõlemad, nagu vanasõna väidab.

Aga see, kuidas Perekoolis kirjutati, et yxikmees on vajadusel nõus oma tütartki rahuldama... vat see ajas tõesõna oksendama.
 
to gina27 31. mai 2011, kl 22.57
Ega sina ka normaalne pole, et oma eksi tuled maha tegema.
 
leemekulbiliigutaja 02. juuni 2011, kl 18.03
Tõstame siin ka teemat, kuna tegu üliväärt mehega, keda võibolla varsti enam pole meie seas, siis naistel veel viimane võimalus rabada. Tuletame veel meelde, et naised peavad olema ülekaaluta, alla 32a, lastetud ja suitsuvabad.
 
lilleke 03. juuni 2011, kl 17.44
ütleks praegu nii s.....i et maa must,makske või peale aga vot ei raba
 
linnabeib rattaga 27 03. juuni 2011, kl 22.56
juhtusin mina siis korra ka yxikmeest nägema, kui teeveeres tööd tegi. tööd ta teeb, seda teab meist igaüks. Kuid mehena (välimuse järgi) ei ole temast meest. Kohe mitte ei ole. selle mehe pääle mul küll märjaks ei lähe.

Egas mina teda ära poleks tundnud, kuid sõnranna perekooli kana ja delfi tibi - tema teadis ja juhtis tähelepanu sellele, et vaata, see "väärt mees" otsin noort naist.
Noore naisena ei leia mina temas meest mitte kopka eest.
 
rattaga poisu 03. juuni 2011, kl 23.15
kle rattaga 27, ehk akkame liini ajama. ma ka läbinisti linnakas aint rattaga sõidan ja....tore noks ka olemas
 
rattaga poisu 03. juuni 2011, kl 23.17
a veel et, märjaks ajan ka, kui muidu ei saa siis viskan ämbriga vett peale
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!