Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
to yxikmees 05. juuni 2011, kl 22.49
Sa ei vastanud kahele esimesele küsimusele. on selleks mingi põhjus ehk?
miks kogu vastutuse laste käekäigu pärast siiski vaid eksidele annad? karistuseks? aga milles lapsed Sinu arvates süüdi on, et ema ja isa omavahel mingil põhjusel ei klappinud?
 
yxikmees 05. juuni 2011, kl 22.56
Aga vastutuse laste käekäigu eest võtsidki eksid 100% -lt omale,kui mind maha jätsid.
Mind päästab lahkumine piinarikkast ja mõtetust eksisteerimisest.
Teiste puhul võivad olla erinevad põhjused,kes vabaneb halvast inimesest kellele virutaks pidevalt munadesse,kes vabaneb tülikast konkurendist(ärialaselt).



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 05.06.2011 22.58.
 
to yxikmees 05. juuni 2011, kl 23.03
piinarikas ja mõttetu eksisteerimine? milles see piinarikas ja mõttetu eksisteerimine väljendub?
 
yxikmees 05. juuni 2011, kl 23.07
Ok,piinarikas on võib-olla pisut vale väljend,siiski on hing haige ja südames kripeldab kuna mind pole kellegile vaja.Lootusetus saavutada oma eesmärk,elada soovitud pere-elu tähendabki mõtetut eksistentsi.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 05.06.2011 23.10.
 
to yxikmees 05. juuni 2011, kl 23.13
kas väidad, et Sind ei ole vaja ei Su lastele, emale, õdedele ega kõigile teistele lähedastele? kas nad on nii Sulle ütelnudki?
räägi, mis oleks maailmas pidanud olema teisiti, et Sa end vajalikuna tunneksid?
 
yxikmees 05. juuni 2011, kl 23.18
Nagu minu nimestki võid välja lugeda,siis olen ma eeskätt mees.
Kui mind mehena kellegile vaja pole,siis ongi mu eksistents ju mõtetu.
 
- 05. juuni 2011, kl 23.18
Jajahh, tõmban ennast oksa, kui sobivat (alla 32, ülekalutut...jn.) kaaslast ei leia, ja jumal tänatud, et õed olemas. Nemad vastutavad. Yxikmees ei vastuta kunagi millegi eest.
Sina põhjustasid otseslt samuti oma lastele sellise olukorra, kas sa tropp aru ei saa, et süüdi pole mitteüksnes minev naine, vaid ka jääv mees. Kui naine kooselu ajal otsib uut tutvust, siis peab ju kuskil mingi viga olema? MIKS see naine muud tahtis, oled vaaginud?

""Tegelikult olen ma loomult pehme,kui põhimõttelised asjad välja arvata.""
Jajust. oma põhimõrtete pärast oledki sa üksi. Need polegi enam põhimõtted, vaid pigem kinnisideed. Ja paindumatud.
Valus! Sa ei suuda ühegi inimese eripäraga kohaneda, sest sul on mimgid haiglased kinnismõtted peas.
VIIENDAT korda tahaks vastust küsimusele - mida peab edasi tegema sinu matnud keskealine lastega naine, kes oma elu parimad aastad vangis veetnud. Võta seda siis kas endapihtakäivalt või kujundlikult.
Mis vahe seal olekski?
 
kuku 05. juuni 2011, kl 23.19
mimm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga mina arvan, et ykskmeest ja ginat pole olemask
> i. No ei ole võimalik,et sellised pooletoobised ka
> reaalselt eksisteerivad, ERITI SEE GINA27.


+1
 
to yxikmees 05. juuni 2011, kl 23.23
Sa oled mees ja sellest sain aru küll. tahaksin teada, mida pead mehe ülesandeks siinilmas?
lapsed Sul ju on ja iga isa (loe: mehe) ülesanne minu arusaama kohaselt on oma järeltulijaid kaitsta ja kasvatada. eksid võisid ju jalga lasta, aga ega see Sinult lapsi veel võta. või saan millestki valesti aru?
 
yxikmees 05. juuni 2011, kl 23.25
Suudan kohaneda inimeste eripäradega,kes suudavad kohaneda minu väheste kinnismõtetega.
Minuga ei ela ju kui vangis,on täiesti vaba voli liikuda,vastastikkuste kokkulepete piires loomulikult,kuhu iganes.
Minu matnud naine ei ole ju enam keskealine vaid vana,menopausiealine naine.
Edasi veedab aega lastelaste ja ehk ka lastelastelastega.
 
to yxikmees 05. juuni 2011, kl 23.29
"Minu matnud naine ei ole ju enam keskealine vaid vana,menopausiealine naine."

kui vana Su naine (naised?) siis on? mina olen aru saanud, et ega nad on ikka Sinu-ealised...
 
yxikmees 05. juuni 2011, kl 23.32
Mees ja isa on 2 erinevat asja,samuti nagu naine ja ema.
Kui naine on üldjuhul ema lastele ja alles siis naine mehele,siis meeste puhul on asi vastupidi.
Teoreetiliselt ju olen veel isa,kuid faktiliselt tegelevad lastekasvatamiseg ju hoopis teised mehed,kes elavad lastega koos.Lastekasvatamisega ei saa tegeleda kaugjuhtimise teel.
 
yxikmees 05. juuni 2011, kl 23.35
Nad olid minust 10-15a nooremad.
Naitel hakkab menopaus enne 60-dat eluaastat,tervislikke eluviisidega mehe eluiga on üle 80a,seega peakski naine olema vähemalt 10,soovitavalt 20a noorem.
 
to yxikmees 05. juuni 2011, kl 23.38
yxikmees, aga lapsed on ju need, kes on ja jäävad ema ja isa, st ühte võõrast naist ja ühte võõrast meest siduma. lapsed on veresugulased nii Sulle kui oma emale. Sina oma laste emaga ju veresugulane ei ole.
see järjekord, kas ennekõike tuntakse end lapsevanemana ja siis abikaasana või vastupidi, ei oma tegelikult tähtsust.
aga Sa jätsid vastamata, mida pead mehe ülesandeks siinilmas.
 
to yxikmees 05. juuni 2011, kl 23.44
"Nad olid minust 10-15a nooremad.
Naitel hakkab menopaus enne 60-dat eluaastat,tervislikke eluviisidega mehe eluiga on üle 80a,seega peakski naine olema vähemalt 10,soovitavalt 20a noorem."

"aga eks vähem kui 4a pärast vabastan ümbritseva keskkonna endast"

kui Su laste ema(d) on Sinust 10-15 a nooremad, siis... no 4 a pärast, kui kavatsed vabastada ümbritseva keskkonna endast, ei ole ju Su laste ema(d) isegi mitte veel korralikus keskeas minu arusaamise järgi. või mis eluaastast see keskiga algab Sinu tõlgenduses? küsin, et ei räägiks mööda.
 
yxikmees 05. juuni 2011, kl 23.45
Jäävad siduma teoreetiliselt.
Järjekord oma tähtust kardinaalselt,aga tegu on soorollidest tulenevaga.
Mehe ülesanne siinilmas on paljuneda.Dr Freud vist oli seda öelnud.
 
yxikmees 05. juuni 2011, kl 23.48
Keskiga naiste puhul 30-50,meeste puhul 40-60.
Laste emaga ma ei ela koos ja minu matmisega nad ei tegele.
 
to yxikmees 05. juuni 2011, kl 23.55
veresugulus on ja jääb laste kaudu olema ja seda olematuks ei muuda. seega side ei ole teoreetiline ja praktikas väljendub selles, et ega õed-vennad, ka mitte poolõed-poolvennad omavahel ikka ei või abielluda küll.
mehe isaroll on aga mehe enda teha. ja saab laste kasvatamisest osa võtta ka siis, kui millegi pärast naisega koos ei elata.
kui määratleda mehe ülesannet vaid paljunemisega, siis see on minu arusaama kohaselt väga ahtake määratlus. see saab olla vaid üks paljudest ülesannetest. kas oled ikka Freudi teooriat põhjalikult uurinud või kirjutasid seda, mis on lihtsalt mõne elumehe poolt igapäevakäibesse võetud justkui "tõsiteaduslik" tõde?
 
to yxikmees 05. juuni 2011, kl 23.58
"Keskiga naiste puhul 30-50,meeste puhul 40-60."

kelle järgi seda väidad?
 
to yxikmees 06. juuni 2011, kl 00.08
enne kui magama lähen, ütlen veel, et keskea määratlus on vanusegrupiti ja ka rahvuseti erinev. nii et Sinu väide saab paika pidada vaid tingimisi ja kindlasti ei alga ka naiste keskiga mitte 30. eluaastast - see on liialdus igati.

mis aga puutub 40. eluaastatesse, siis tsiteerin üht artiklit:
"Depressiooni langemise tõenäosus kasvab koos vanusega ja kõige levinum vanus depressiooni langemiseks on neljakümnendad eluaastad. /---/ Hea uudis kogu selle masenduse juures on see, et kui 40-ndad on üle elatud, siis 70-ndatel eluaastatel (kui tervis on korras), siis on inimene sama õnnelik kui 20-aastaselt. Madalseisust välja tulemine algab juba 50-ndatel eluaastatel." http://www.epl.ee/artikkel/416571
 
yxikmees 06. juuni 2011, kl 07.30
Laste kasvatamisega saab siiski tegeleda vaid see vanem,kes lapsega koos elab.
Kohtumistel ju lastekasvatamisega tegeleda suurt ei saa.
Olen lugenud vaid artikkleid kus on viidatud Freudile,otse tema kirjapandut ma ei ole lugenud.
Keskea aastaid väidan enda järgi.
Kuna olen kindlalt otsustanud oma eluiga limiteerida,siis hea uudis 70-datest mind ei morjenda.
 
Mees_mustas 06. juuni 2011, kl 09.33
Kuule, yksikmees, kui sa nüüd just delfi palgal pole, siis mine 4 seina vahelt välja ja otsi omale naine, mtte mingeid mõttetuid delfi kommentaare.
 
talent 06. juuni 2011, kl 09.56
Jätkuvalt uskumatu!
 
- 06. juuni 2011, kl 10.42
On ikka küll, jah...

Mis sellest "ainsast ja öigest" siis saab, kui sel menopaus kallale tuleb? Lendab uksetaha?
 
to yxikmees 06. juuni 2011, kl 10.43
"Kuna olen kindlalt otsustanud oma eluiga limiteerida"

yxikmees, soovitan soojalt pöörduda Sul oma probleemiga erialaspetsialisti poole. kui oled lugenud tõesti asjalikke artikleid Freudist, siis peaks Sul olema ka aimu psühhoanalüüsist.
mitte ükski naine, olgu kui noor tahes, ei saa Sinusse süstida elujaatust ega elamislusti; mitte keegi ei ole võimeline elama Sinu eest! tule oma kapslist välja ja vaata korraks oma sisemusse. tee selgeks, mis on siiski Sinu tegelikud hirmud ja probleemid. leia üles oma elurõõm ja elujaatus, siis leiad ka enda kõrvale kaasa.
üksinda ja omal käel meelevaldseid mingeid teooriad tõlgendades on see tee keeruline, ehk isegi ohtlik käia. aga usun, et oled selleks suuteline, kui asjatundja on nõu ja jõuga abiks.
et mu jutt ei jääks lihtsalt jutuks, siis siin ka üks telefoninumber: FIE Helgi Toomsalu 5166465 tegemist on pikaajalise praktikuga psühhiaatria-seksuoloogia vallas, võta temaga ühendust ja hakka enda kallal tööle.
 
- 06. juuni 2011, kl 11.06
to to yxikmees -
Sul on väga kena soovitus ja seda on siin ka korduvalt tehtud, aga saa aru - yxik ei lähe sinna, kui proua Toomsalu ei ole vallaline, lastetu, kuni 32, ülekaalutu, suitsutu. lihtsalt ei lähe ja kõik. Tema elujaatuse toob vaid eelnimetatud naiu, kellega 24/7 nagistada ja "rahuliku pere-elu elada". Muu on kõik mukikaka.
 
NR 06. juuni 2011, kl 11.38
 
yxikmehele 06. juuni 2011, kl 12.11
pisut silmaringi laiendamiseks ja mõtlemiseks: http://www.naine24.ee/?id=329862
kui veel lisada, et ka 40ndates naised sünnitavad edukalt, siis kas ikka üks 40-ndates mees peab nii hirmsasti kinni olema neiueas tüdrukutes?
yxikmees, ootan Sinu kommentaari.
 
- 06. juuni 2011, kl 12.42
Võimalikult noor peab olema selleks, et menopaus võimalikult hiljem kallale tuleks. Yxik säilib kõige kurja kiuste veel 2 x samakaua, kui elanud on, aga naised, need va tobud, need ju VANANEVAD! No mida sa teed sellisega, kes küll seksinuku ülesannet täitnud, lapsedki ilmale kandnud, aga MENOPAUSIS? Loogish ju, et jalaga peesse ja aidaa, primadonna!
 
gina40 06. juuni 2011, kl 12.43
Ikka eriline tase: AJUTINE PÜSISUHE?????!!!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!