Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
kas... 07. juuni 2011, kl 18.14
tunded on sinu jaoks nagu asjad-et võtad ja jätad millal aga soovid,vat tõesti tundetu ja südametu mees oled
 
naine 39 07. juuni 2011, kl 19.05
Tänan ei aga sa ei sobi visiitsuhteks.Milleks suhelda sellise mehega kes jahub enesetapust jne. Millest meil ültse siis rääkida on,kas ainult seks.Ootaks midagi enamat.Aga lugedes sinu kirjutisi arvan et seal pole midagi head oodata.
 
to yxikmees 07. juuni 2011, kl 20.07
Sa mõlgutad mõtteid vabasurmast ja räägid, et ei taha teistele seda, mida ei taha endale. Sa räägid ka, et paljud mehed vägivallatsevad naistega ja Sa ei poolda seda, kuid samas oled valmis alavääristama kõiki naisi, kes on vanemad kui 23.03.1978 sündinud.
Sa väidad, et Sul on probleemid ja lõpuks leiad probleemile lahenduse: kui Sinu põhimõtteid teised ei taha aktsepteerida, siis lahkud elust vähem kui 4 a jooksul.
minu küsimus oleks: kui lahkud elust, kas siis lähedased leinama ei jäägi? miks tahad näiteks oma emale sellist leina?
ja teiseks: kui nii paljud inimesed ei taha Sinu põhimõtetega nõustuda, siis äkki on ikkagi viga kui mitte põhimõtetes endis, siis vähemasti nende edastuses? ehk mõtled sellegi üle.
ei ole lugenud ühtegi vastukaja, kus Sinult nõutaks valetamist. aga ei saa jätta meelde tuletamata, et ainuüksi mehe sõnad võivad naist kas seksuaalselt erutada või seda erutust kustutada.
kui Sa väidad järjekindlalt, et kõik naised, kes on sündinud varem kui 23.03.1978 on lootusetult vanad, et ühe 40+ mehega püsisuhet luua või kasvõi temalt natukegi tundeid leida. ja samas, nagu aru saan, ei ole neid tundeid leidnud ka Sinu laste ema(d), kes ometi oli(d) Sinust Sinu enda väite kohaselt 10-15 a noorem(ad)! et ikka vaja sama reha otsa järjepanu astuda või mis?
 
yxikmees 07. juuni 2011, kl 23.45
Mina austan naiste õigust vabalt valida ja otsustada.Kui mind ei taheta,siis ei taheta,pole midagi parata.Kui üks eksidest näiteks armus külajoodikusse(praegu kinnipeetav mõrva eest),siis ma austasin tema vaba valikut ja ei hakanud jahuma a-la,kas sa laste peale ka mõtled või kas minu peale ka mõtled.Sama lugu kui teine eksidest armus kinnipeetavasse kirja teel.
Ma ei alaväärista grammi eestki naisi,kes on sündinud enne 23.03.1978,nende seas on palju väga toredaid naisterahvaid.
Ma ei taha leina oma lähedastele,kuid mul pole muud valikut,veel vähem tahan ma üksikuna elada.
Loomulikult tahan ka mina armastust tunda,mis-sest et see nagunii eigavesti ei kesta.
 
yxikmees 07. juuni 2011, kl 23.48
naine 39 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tänan ei aga sa ei sobi visiitsuhteks.Milleks suhe
> lda sellise mehega kes jahub enesetapust jne. Mill
> est meil ültse siis rääkida on,kas ainult seks.Oot
> aks midagi enamat.Aga lugedes sinu kirjutisi arvan
> et seal pole midagi head oodata.
Visiitsuhte puhul seoks meid ainult seks,aga rääkida võib millest iganes.
Aga kui sa visiitsuhet ei taha,pole ka katki midagi.
 
- 08. juuni 2011, kl 11.01
"" Loomulikult tahan ka mina armastust tunda,mis-sest et see nagunii eigavesti ei kesta.""

Täitsa sassis omadega! Pole siis kuulnud igavesest armastusest?
M tahaks küsida, ja olen ka küsinud kordi - mis sellest õnnetukesest saab, kes mingi juhuse tõttu saakski su järjekordseks elukaaslaseks, kui temalegi menopaus kallale tuleb? Viskad minema? Seksimiseks ta ju enam ei kõlba, mida muud ühe liigse suuga majas ikka ette võtta?
 
lilleke 08. juuni 2011, kl 13.27
to -
ta ju võtab omale niipalju noorema naise et kui see menopausi jõuab on tema juba surnud
 
- 08. juuni 2011, kl 15.06
tundub küll, aga siis on üks lasteahistaja jälle juures...
 
yxikmees 09. juuni 2011, kl 00.35
Ei otsi lapsi,täisealiste seast siiski sooviksin leida.Parim oleks muidugi 25 tuuris,aga +-7a siia-sinna on ka OK.
 
ma ei 09. juuni 2011, kl 04.01
saa aru milles probleem naised-lausa ideaalsete omadustega mees ju täiesti vaba ja saadaval???
 
lilleke 09. juuni 2011, kl 09.01
to ma ei
ma loodan et sa ei mõtle tõsiselt oma juttu
 
- 09. juuni 2011, kl 10.13
- Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tundub küll, aga siis on üks lasteahistaja jälle j
> uures...


Tee nüüd omale selgeks, kas LEIDA või LEITUD SAADA. Ütlesid ju ise, et kõigeparem on, kui naine ise sülle lendab. No yxik ei julge ju inimeste seas liikuda.
 
lilleke 09. juuni 2011, kl 11.17
selleks et naine ise sulle kätte tuleks,peaksid ikka oluliselt rohkem pingutama,olema romantiline,seltskondlik jne
aga seda sa ju ei oska sest sul on foobia mida sa ei tahagi üldse ravida,äkki peaksid panema hoopis kuulutuse tekstiga otsin teist sotsfoobikut
 
Vembuvana 09. juuni 2011, kl 11.22
ohh sa lilleke, tule mu kätele, panen õllepudeli siis hetkeks käest
 
gina27 09. juuni 2011, kl 20.17
yxikmees,
kui sa kasvõi korra elus oleksid tõelist armastust kogenud, siis sa ei arvaks, et naise menopausi saabumisel või mehe vända väsimisel tingimata kohe tunded otsa saavad.

aga sinusugust kortsus friiki ei tahaks ka 5-kümbiselt kui aus olla. ja mida teeks sinuga 25-ne naine või 18-ne, seda küll ei kujuta ette. tütreks kõlbaksid nii noored naised sulle...
 
haha 09. juuni 2011, kl 20.33
arutletakse teemal, ei tea miks naised ei taha, kui ei joo ja suitseta

kui kupli all miskit viltu on, siis minnakse isegi ennem suitsumehe juurde, suitsu saab maha ka jätta, aga kuplit remontida ei saa
 
yxikmees 09. juuni 2011, kl 20.45
Kuni 32-se naise jaoks on ju minu kupli all kõik korras.
 
a 09. juuni 2011, kl 21.01
kuidas sa selles kindel oled? isegi vanemad ei taha sind...
 
yxikmees 09. juuni 2011, kl 21.04
Vanemad ei taha,sest nende arvates ei ole minu kupli all kõik korras,kuna ma arvan,et nendega ei saa elu lõpuni koos elada.Nooremate puhul seda probleemi ju pole,
 
a 09. juuni 2011, kl 21.07
mis sa siis teed, kui nooremad ka su kuplis kahtlevad?
 
yxikmees 09. juuni 2011, kl 21.28
Paraku pole midagi teha,aga põhjust ju pole,sest menopausiprobleemi neil ju pole.
 
lilleke 09. juuni 2011, kl 21.43
kui poleks ise seda meest kohand,ei usuks et sellist olla võib,aga näe on siuke imeloom ilma loodud
 
- 09. juuni 2011, kl 21.50
Appi, ma suren! KUI loll saab veel üks RAKENDUSLIKU KÕRGHARIDUSEGA inimene olla? Nooremad ei tea... Muide nooremas oskavad ilmselt samuti netti kasutada ja siit piisavalt inffi saada, et miilide kaugusele hoida. Juhul, kui nad kohe ei hooma, et inimesega pole kõik korras ja neid vaid kepppppimiseks tahetakse.
Vanemaid naisi kardad, sest nad ei pea isegi füüsiliselt sind nägema, et tajuda - selle isendiga pole midagi ette võtta.

Ütle Yxik - kas sul endal on vahel piinlik oma vastuseid lugeda? Juhul, kui sul mingit vaagimisoskust on - kas sinu poolt paisatud info põhjal + kommentaatorite õel mulin juurde - naisena sa tahaksid sellise mehega tutvuda? Päris tõsiselt ootan ja ole nüüd ometi arenguvõimeline ja jäta oma stamplause hetkeks ära (a la ....ma arvan, et lastetu, kuni 32, ülekaalutu... jne. naisena ma...).
Issajumalaristike, nagu mu kadunud vanaisa tavatses eriti veidras olukorras öelda - kas SINA tutvuks sellise MEHEGA? Oled sa reaalselt oma + ja - pooled kokku võtnud? Sa osakad loetleda vaid nelja-viit enda meelest "tohutut" väärtust - ei joo, ei suitseta, ei laamenda, ei käi baaris, ei peta - aga MIINUSPOOLED? Näed sa neid ise ka või on kõik vaid kommenteerijate väljamõeldis? Vallaslapsed, suutmatus elukaaslasi kinni pidada, saamatu "isa",, keda ei lubatagi lastel "isaks" kutsuda, sünnipäevadele ei oodata, kokkulaskmine on sisuliselt null, ärakasutamine, alandamine, haiglased kinnisideed, enda müümine, koilisus, sotsiaalfoobia, sõprade-lähedaste puudumine, huumorisoonepuudumine, seltsielu puudumine, eraklikus, piiratud elutingimused, veelkord haiglased kinnisideed, eitmeheks olemine... Ohjumal. Kasutades legendaarse köstri legendaarset lauset - "Enne läheb Jumalapäike looja, kui sinu vallatusteregistriga ühele poole saame!". Vallatusteregister asendada siis mõttega - yxikmehe tegemised/ mõtlemised.

Kas täie aruga naine tahaks ennast sedasi matta? Ei mingeid emotsioone, motivatsioone, elamust, põnevust - üks "must lagi ja madal põrand". Ahvatlev?
 
She 09. juuni 2011, kl 22.58
Mnjah, mina olen 19-aastane ja minu arvates ka yksikul päris kõik kupli all kindlasti korras pole.. Ise nii vana mees juba, aga nii rumal jutt!
 
yxikmees 10. juuni 2011, kl 00.12
Tsiteerin:
aga MIINUSPOOLED? Näed sa neid ise ka või on kõik vaid kommenteerijate väljamõeldis? Vallaslapsed, suutmatus elukaaslasi kinni pidada, saamatu "isa",, keda ei lubatagi lastel "isaks" kutsuda, sünnipäevadele ei oodata, kokkulaskmine on sisuliselt null, ärakasutamine, alandamine, haiglased kinnisideed, enda müümine, koilisus, sotsiaalfoobia, sõprade-lähedaste puudumine, huumorisoonepuudumine, seltsielu puudumine, eraklikus, piiratud elutingimused, veelkord haiglased kinnisideed, eitmeheks olemine...
Vallaslapsed- ei tule koosellu kaasa.Uuel elukaaslasel ei pea olema nendega kokkuupuuteid kui ei soovi.
Elukaaslast kinnihoida- tõesti ma ei hoia vägisi kedagi kinni,samuti puudub mul ümberveenmisvõime.
Saamatu isa,keda ei luba isaks kutsuda-ma ei taha konflikte ja ei viitsi sõdida sellise asja pärast.
Kokkulaskmine 0-kuulub sinna kategooriasse,et lapsed ei tule uude koosellu kaasa.
Ärakasutamine-on jah probleemiks,et minu heasüdamlikust üritatakse kuritarvitada,selleks võiks ollagi kodus kuri naine.
Alandamine-alandatakse mind siiski vaid internetis,mitte reaalelus.
Kinnisideed-kelle jaoks haiglased,kelle jaoks mitte,kas sado-maso on kellegi jaoks haiglased,samuti homosesualism.Minul on oma põhimõtted.
Enda müümine- pigem on see selgeks tegemine,et ma pole huvitatud juhuseksist.
Koilisus-see on suhteline,pigem rõhuksin soolisele võrdõiguslikkusele.Ja ega ülearuse rahaga priisata ka pole.
Sotsiaalfoobia -jah,kuid ka see pole probleemiks kui leiaks sobiva kaaslase.
Sõbrad- sõbrad on,kuid neil ka oma pered,tõesti kuluks hea suhtlemisoskusega naistemehest sõber ära,mina saaksin olla kaine autojuht.
Huumorisoone puudumine-omaarust on mul huumorisoolikas olemas.
Seltsielu puudumine- saangi rohkem pühenduda perele.
Eraklikkus-sobivale kaaslasele võiks rahulik elu linnakärast eemal sobida.
Elutingimused- neid on ju võimalik muuta(parandada).
Eitmees-eks selleks on mind muutnud masendus,mis on omakorda põhjustatud lootusetust olukorrast elukaaslase leidmisel.
 
Kui tervelt 10. juuni 2011, kl 04.29
7!!! naist on pidanud teda oma laste isa vääriliseks ja temaga lapsed saanud siis järelikult temas midagi siiski on:)
 
jajah 10. juuni 2011, kl 05.09
alustakski sellest, et kui terved need naised siis ikka olid. vaimselt, ma mõtlen. mingid veidrikud ikka vahel omataoliste otsa komistavad. iseasi, kas iga komistuse tagajärjel peab ikka järeltulijaid soetama. ju siis oli kogu see kamp piisavalt ohmu, et iseennast ja partnerit õieti tundmata ohjeldamatult paljunes..
 
wtf 10. juuni 2011, kl 06.29
Kui tervelt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 7!!! naist on pidanud teda oma laste isa väärilise
> ks ja temaga lapsed saanud siis järelikult temas m
> idagi siiski on:)

mida sa soustid.... mis 7 naist???? tal on olnud 3 naist olnud ja kokku on 7 last.
 
nii et... 10. juuni 2011, kl 08.06
endal sa ühtegi puudust ega miskit muutmisväärilist ei näe jah,kõige tobedam et sa ei näe probleemi oma sots.foobias-aga see ju takistab sind oluliselt naise leidmisel,ma ei näe ühtegi põhjust miks terve mõistusega noor naine peaks sind tahtma
mis sa ise arvad yxik
 
gina27 10. juuni 2011, kl 08.20
ükski naine ei jää elu lõpuni 25-seks, selle pisikese probleemi sa vist unustasid, yxikmees.
noored naised ei saaks jällegi sinuga elu lõpuni koos elada, kuna sul varsti andropaus ja impotentsiaastad käes, lisaks vanamehelikule välimusele ja kortsus sihverplaadile.
nii et nagu nõiaring, kas pole?
sa oled nagu turumutt, kes rikneva kauba hinda alla ei taha lasta. ikka kiidab ja ajab oma joru, et ilus ja hea kaup, kuigi juba seest mädanev. aga selliste kaupmeeste saatus on pankrot. ehk sinu puhul: pihkutagumine ja üksindus:p


yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vanemad ei taha,sest nende arvates ei ole minu kup
> li all kõik korras,kuna ma arvan,et nendega ei saa
> elu lõpuni koos elada.Nooremate puhul seda proble
> emi ju pole,
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!