Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Pajatage kohtingutest
 
Naine 14. aprill 2011, kl 14.14
Eks lõpetad kooli ära, siis sõidad, kuhu soovid. Olen ikka mõelnud, et sa järgneb...oled mees, kuid nüüd unistad inglise mehest...saa siis endas selgusele. See suurlinn ega meheunistus ei ole kuidagi omavahel seotud...mulle meeldivad eesti mehed.
 
KityMirri22 14. aprill 2011, kl 15.18
Ise eriti kuskil ei tutvu, sest olen perekeskne inimene, kuid ükskord sisiki panin kuulutuse ühte portaali ülesse. Pildi panin ka, küll mitte enda oma, vaid sarnase. Nalja pärast rohkem sai seda tehtud, aga siis kirjutas selline päris kena tüüp ja mina alguses vedu ei võtnud, sest polnud nagu selle asja peale väljas. Aga vestlesime ja tema maailmavaade oli minu omaga üsna sarnane. See oli nii mõnedki kuud nii, kui jõudsime loogilise jätkuni ja hakkasime teineteisele alasti pilte saatma. Mul oli natuke keeruline, sest pere ju kodus, kuid õnneks on vannituba privaat ruum ja seal õnnestus. Oleme ausad ma armusin...
Kohtumise määrasime ikka üle kivide ja kändude siis kokku ja tuli mitte päris see, keda ootasin. Välimus oli küll midagi muud, kui see mis pilt oli mulle saadetud, kuid muidugi nägu ei pruugi olla see mis muu keha. Muidu oli selline kohmetu, eriti midagi suust välja ei ajand, kuid ütles, et kutsub külla. Olin kahevahel, tasusin arve, kudi otsustasin siiski minna. Mingi tõmme nagu oli.
Käisime veel Comarketist läbi võttis ühe Hungary veini. Selgus, et tüüp elas mähel mingis suvilas, mis iseenesest oli tore, kuna oli suvine aeg ja oli üsna kena. Muidugi on ju arvata, kuhu see kohtumine viis ja peagi olime saunas ja intiimses mõttes oli ta üsnagi hell võib olla, et ka vein tegi oma töö ja mul oli täiesti meeldiv. Küll aga hakkas jamaks minema siis, kui sauna tuli ka tema isa aj veel natuke aega hiljem tema vanaisa. Ausalt häbenesin ainult alguses, kuid see häbi taandus, kui tundsin ennast kolme mehe silitavate käte vahel. Vanaisa ainult silitas. Muidugi võite mõelda, et olen imelik, kuid see tundus nii taevalik tol hetkel ja puujalaga vanaisa nii koomiline. Kuid see oli nauding ja esmaklassiline.
Kohe samal õhtul tehti mulle ka abieluettepanek ja ma ei kaalunud pikalt. Kuna ennem olin vabaabielus, siis erilisi takistusi ei tekkinud. Pluss ongi see, et nüüd saan naudinguid kasvõi igapäev ja tugevamaidki, sest vahest käib ka onu Ilmar seal.
 
Naine 14. aprill 2011, kl 17.52
Fantaasiatel ei ole tõepoolest piire...
 
järgneb... 14. aprill 2011, kl 18.07
näita oma võimeid siis,minu omi sa juba tead.
 
Naine 14. aprill 2011, kl 18.22
Vabandust, järgneb...kelle võimed sind huvitavad?
 
Anja-Nanja 14. aprill 2011, kl 18.28
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 25.10.2015 20.44.
 
to anja 14. aprill 2011, kl 20.06
inimestel tõesti veab, kui sa ei tutvu:)) ropp elukas.....
 
to KityMirri22 14. aprill 2011, kl 21.54
häää lugu.selle eest tuleks sulle orgasm anda
 
Anja-Nanja 14. aprill 2011, kl 22.22
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 25.10.2015 20.45.
 
Kity Mirri-le 15. aprill 2011, kl 02.14
Tõesti väga lahe, kas saaks ka kuidagi teie familisauna liituda
 
järgneb... 15. aprill 2011, kl 16.06
kogunege,kohe viskan loo....
 
järgneb... 15. aprill 2011, kl 16.27
katkend raamatust:

....mees?sõitis nädalavahetuseks vanemate juurde,pole muret,võttis lapsed ka kaasa...olgu,tulen oli minu vastus kutsele.saabusingi,istusime,rääkisime...aga kui läheksime mõnda pubisse,teeksime väikesed tringid?küsis ta nüüd...olgu,miks mitte,aga vaata,läheduses pole ühtki ja kui autoga minna siis mina ei saa ju
napsi võtta..."läheme ratastega,annan sulle oma mehe ratta"...ei noh,mõtlen,kas
pärast pesen mehe hambaharjaga hambaid kah....nõustusin,kuigi süda kripeldas sees...varsti olime linnaäärses pubis,söögid joogid laual...talle mõjub kõik-muusika,sumin,maitsev toit,vein...põsed õhetavad ja silmad säravad...
asutame end minekule,enam mitte kõrvuti vaid tema ees...vaatan kuidas tema kannikad sadulat hõõruvad nii kilomeetrit paar ja mõtlen miks ta nii hoolega metsateid uurib...ja järsku ongi ta metsateel ning mina järel.metsatee viis põlluservale,sinna ulatus veel ka õhtupäike.naeratuse saatel ta istub,kutsub mind
enda kõrvale,ilma jututa ajab jalast teksad.õhtupäikese viimased kiired langevad ta tutile vaid minuti sest mina varjan selle päikese eest.
kuhu nii kiire siis oli ,küsisin...ah,ära päri,ole vait vastas...aga rattasõit oli tunduvalt kergemaks muutunud,kuidas see võimalik on,oli minu mõte...
mis teie arvate,miks läks sõit lihtsamaks?
 
Ott 15. aprill 2011, kl 16.46
Esimene kohting metsas jalutades üle keskmise näitajatega blondi tüdrukuga.
Otse loomulikult olin enne julguseks paar õlli libistanud,kui metsas palusin luba puud kallistama minna(pissile)!Olles asjal helistas samal ajal sõber,et kuidas pihv on?
Naastes neiu juurde küsis,et mis juhtus?Vastasin naljatades, et tead samal ajal võttis rästik mul otsast kinni,ning hammustas ja helistasin 112 küsides mis nüüd teha?
Blondil läksid silmad suureks ja küsis et mis öeldi?? Vastasin et mürk tuleb välja imeda muidu suren ära vat. Niisiis laskus elupäästja põlvili..ja teadagi mis!
 
mhm 15. aprill 2011, kl 19.53
Valetate.
 
Naine 15. aprill 2011, kl 20.14
meeste unistused ikka vägaväga erinevad naiste omast...ja nii nad ei saagi kaua ja hästi läbi saada :(
 
järgneb... 15. aprill 2011, kl 20.38
Ott teeb nalja,mitte ei valeta.
Mina räägin tõtt,viksisin teksti raamatust maha.

Kas on veel küsimusi?
 
NB. 15. aprill 2011, kl 21.00
järgneb...
15. aprill 2011, kl 16.27

Kirjutas. teeksime väikesed tringid? - tringid, mis need veel on?

DRINGID!
 
Naine 15. aprill 2011, kl 21.26
järgneb... milline võiks olla sinu tõeline esimene kohting meeldiva naisega?
 
järgneb... 15. aprill 2011, kl 21.43
eks paistab, ma annan hommikul teile teada...
juhtub see 15mindi pärast....

eestlased tringivad tarkur,me kirjutame nii nagu hääldame.
meil on isegi selline pk.nimi.
 
:) 15. aprill 2011, kl 21.52
Tavaliselt on see soomlaste viga T-ed ja D-ed segamini ajada.
 
Pekka 17. aprill 2011, kl 09.32
onko täällä viron tüttoä?
 
järgneb... 17. aprill 2011, kl 10.27
ühed landivad siin naisi,teised on hädas nendest lahtisaamisega...asi saab alguse mehe seemnerakust,kellel(just)on võime mõjutada naise DNA-d,see omakorda
paneb paika naise hormonaalse(ja üldse kogu keemiliste ühendite tootmise)toimimise,maakeeli öeldes tähendab see,et mehe sperma progeb naise
käitumise.
mehed kes kasutavad kummi,ei proge naist,naine jääb ikka otsima ja otsima seni
kuni mõni mees ta täis laeb ja programmi peale paneb.siinne foorum koosnebki
juba ammu progetud naistest,kes nagu tahaksid uut meest sest vana lasi nooremaga jalga,aga ei saa seda teha sest programm ei luba,asjani ei jõuta.
naised,kui tahate armuda tuleks vana programm kustutada.teha saab seda iga mees,lase tal sisse lasta ja valmis...ka teie eksid oleksid rahul sest siis te ei tüüta
neid enam,lõpetate kirumise ja hakkate oma elust rõõmu tundma...
 
N 18. aprill 2011, kl 17.07
Ah mis sa ajad,see pole võimalik.
 
Naine 18. aprill 2011, kl 22.04
järgneb....

ootame sinu pajatust kohtingust...
 
va 18. aprill 2011, kl 22.12
miks sa Naine endast mitmuses räägid?
 
Naine 18. aprill 2011, kl 22.19
va

Kuna järgneb... lubas siin ja avalikult lugejatele teada anda...aga kui ma ainult endast räägin, siis ikka ainsuses...teisalt aga, miks mitte rääkida vahel ka mitmuses...? :)
 
Aug 19. aprill 2011, kl 08.03
varsti kirjutab,me seome tal käed lahti.
 
järgneb.... 19. aprill 2011, kl 09.02
hommikust armsad lugejad,lubadused tuleb täita jah,panen siis viimaseid uudiseid...

lubas siis õhtul kell 10 kohal olla...no pane või kella õigeks,täpselt 10 keerasid auto
tuled suurelt teelt maha...aitasin siis tal jope seljast ja kutsusin tuppa,temakesel
aga hakkasid silmad imelikult pöörlema...vaba poissmees nagu ma olen on mul
väike segadus...pakkusin siis kohvi,aga tema ütles,et oota,koristaks esiteks väheke ja hakkas nõusid pesema...siis küsis tolmuimejat,hakkas sellega möllama...mul
hakkas juba kopp ette tulema,aga see pole veel kõik,varsti asus ta vannitoa kallale...aga asi läheb veel hullemaks,nimelt loopis ta laiali minu voodi teki ja linad mis olin ilusasti meile valmis settinud ning toppis need pesumasinasse...mul
oligi juba kopp täiesti ees...ei ole enam mõtet edasi rääkida,saate isegi aru ,et asi
jäi katki.
hommikul olin igatahes üksinda,aga toad olid puhtad.
selline loll lugu siis juhtus,luban teile,et rohkem nii lolli juttu ei räägi.
ainult asjast ja veelkord asjast.
 
Naine 19. aprill 2011, kl 10.03
kulla järgneb...

see sai ainult su ema olla, kes nii usinalt pojakese kodu kraamima asus :)))
 
vana kohtaja 19. aprill 2011, kl 15.35
Kas kellelgi on ette tulnud, et kohtama minnes leiad eest juba tuttava inimese?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!