Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Otsin depressioonis meest.
 
N33Lo 16. veebruar 2011, kl 19.29
Ma tahaksin nii väga leida ühte meest, kes on kaotamas elumõtet - iseendas pettunud ja läbi põlenud, kuid sügaval sisimas siiski teadlik sellest, et see nii ei pea olema.

Vanus ei ole oluline, ehk mõningane avatus. Esialgu suhtleks kirja teel ja sobivusel püstitaks eesmärke ja oleks teineteisele toeks.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati N33Lo 16.02.2011 19.30.
 
diivanikuningas, m 16. veebruar 2011, kl 19.37
ükski terve mõistusega mees ei ole nõus tunnistama, et on läbipõlenud jne, enesuhkus ei luba. tegelikult võib olla ta täitsa nullis aga head nägu teeb ikkagi, eriti võõrastele
 
Kalev 16. veebruar 2011, kl 19.41
Kui sa lisaks kuulutusele oma aadressi, sujuks kirjutamine ladusamalt.
 
N33Lo 16. veebruar 2011, kl 19.42
to diivanikuningas, m

Ma saan aru, millest Sa räägid, aga ma ei lepi sellega.
 
N33Lo 16. veebruar 2011, kl 19.44
to Kalev

Ma olen siin suht uus. Ma ei saa ju oma e-mail aadressi postitusse kirjutada. Küll aga saab mulle privaatsõnumeid saata, sest olen siin registreerunud. Või teen ma miskit valesti?
 
imelik 16. veebruar 2011, kl 19.49
Ei tea kas olen ma selline imelik, aga kui olen läbipõlenud ja depressioonis siis ei taha ma mingit suhet vaid tahan olla omaette ja koguda jõudu. Ja uude suhtesse astudes ei võta ma depressiooni endaga kaasa - uus suhe, uus algus.

Aga edu otsingutel, äkki on ka teistsuguseid (tegelikult kindlasti on, eks kõik me oleme erinevad :))
 
yxikmees 16. veebruar 2011, kl 19.49
Mina olen depressioonis.
 
Kalev 16. veebruar 2011, kl 19.51
Veidike valesti jah. Registreerisid end ilma asjata, saab ka teisiti. Paraku pead nüüd oma aadressi huvilistele kirja panema, või mitte panema ja suhtlema nendega kes oma aadressi siia jätavad. Mina näiteks sulle privaatsõnumeid saata ei saa kuna pole reg. kasutaja.
 
kena neju 16. veebruar 2011, kl 19.55
ega deprekas ple veel häda, peaasi ikka, et vänt funksiks
 
yxikmees 16. veebruar 2011, kl 21.18
Vänt funksib väga hästi,kuid väärt riist seisab niisama kasutult.
 
Lumerebane Smirre 16. veebruar 2011, kl 21.25
, minu teada Kopli liinidel neid päris palju........:P

* depressioon on nakkav, tasuks vaktsineerimisele mõelda....
 
M 16. veebruar 2011, kl 22.46
 
Dr.Dexter 16. veebruar 2011, kl 23.01
Meenub kusagil USA ülikoolis tehtud uuring. Mees- ja naistudengite peak katsetati valu mõju inimese avatusele. Ma ei mäleta täpselt kuidas valu tekitati, kuuma vette vist kästi käed panna vms. Igatahes päris valus olevat olnud. Avatust mõõdeti võimega lugeda piltide pealt inimeste emotsioone. Näidati pilti ja paluti kirjeldada, mida see inimene pildi peal parasjagu tunneb. Endal käed tulikuumas vees :D Ilma valuta paluti ka muidugi kirjeldada ja siis valuga. Tulemusi siis võrreldi.
Meeste empaatiavõime vähenes valuga oluliselt, nad sulgusid endasse.
Naiste empaatiavõime, vastupidi, kasvas. Kui naised tundsid valu, siis nad pöörasid ümbritsevatele inimestele rohkem tähelepanu.

Eks ta üks katse lihtsalt oli ja liiga sügavaid järeldusi sellest teha ei maksa, aga teada ikka võiks. Meeste endassetõmbumine ei pruugi olla seotud eneseuhkusega, see on minu mõte. Võib, aga ei pruugi ...
Valukatse tulemus näitas vähemalt, et füüsilise valu korral väheneb meeste võime olla avatud. See tundub olevat loomulik reaktsioon.
 
yxikmees 17. veebruar 2011, kl 00.36
Dr.Dexter enda pealt vaadates tundub sul õigus olevat.Ma oleks ka tunduvalt empaatiavõimelisem,kui mul isiklik elu korras.See selgitab ka seda,miks naised hoiavad eemale üksikutest meestest ja on nõus olema abielumeeste armukesed.
Abielumeestel jätkub aega ja närvi naistega suhelda ilma,et nad kohest edasiarengut sooviksid,vallalistel meestel(eriti pikka aega üksikutel) aga seda närvi pole ja see peletab neid eemale.
 
N33Lo 17. veebruar 2011, kl 09.54
M Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kirjuta

Kuhu?
 
siia kirjuta 17. veebruar 2011, kl 10.03
olge.julged@mail.ee
 
Kalev 17. veebruar 2011, kl 18.52
to autor: Kas su zoho.com aadress toimib?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!