Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuidas aru saada, et mees on vallaline?
 
Merilin 17. veebruar 2011, kl 21.08
Kas olete meeste puhul midagi siis märganus- riietus, välimus, käitumine?
Mida mõtleb mees, kui ulatad talle visiitkaardi tagamõttega, kuid muuseas ütled, et järsku teil kunagi läheb.... sellist teenust vaja?
 
vallaline 17. veebruar 2011, kl 21.15
Kindlaim viis teada saamiseks on küsida! Kehtib igas olukorras.
 
. 17. veebruar 2011, kl 21.20
rumalaid küsimusi esitavaid naisi on palju
 
m 17. veebruar 2011, kl 21.20
noh, oma riietuse põhjal ma väidaks, et enne vallalisusesse asumist olid mu riided pisut tihemini ja pisut paremini triigitud :)
 
N-ja 17. veebruar 2011, kl 21.25
Huvitav mis teenust siis visiitkaardi ulataja ka pakub, äkki sõltub vallalisus hoopis sellest tagamõttest.
 
Merilin 17. veebruar 2011, kl 21.35
Näiteks naisest , kes läheb autoteenindusse juba kerge aru saada, et meest pole. Üldiselt ikka naine räägib siis , et keegi tuttav vaatas mu autot ja leidis seal vea. sellega kohe asi selge. Aga kuidas mehe puhul?Mis reedab?
 
N-ja 17. veebruar 2011, kl 21.42
Kui nüüd kuidagi ikka teada saaks mis sellele visiitkaardile on kirjutatud, siis vast oskaks sulle midagi välja pakkuda. Seniks 0.
 
Merilin 17. veebruar 2011, kl 21.45
Hmm, visiitkaardil ikka amet ja nimi. Nagu ikka ?!
 
N-ja 17. veebruar 2011, kl 21.57
Kas tõesti? Ja see amet on väga sajalane, sel juhul ma seda ei reedaks, tagamõttega või ilma.
 
Merilin 17. veebruar 2011, kl 22.10
Visiitkaardil oli kirjutatud: koduperenaine:)
 
heh 17. veebruar 2011, kl 22.12
Mis sellest küsimisest kasu on? Valetada oskavad väga hästi.
 
yxikmees 17. veebruar 2011, kl 22.17
Mine mehele külla.Vaata kas on poissmeheelamine või mitte.
 
Merilin 17. veebruar 2011, kl 22.20
Tead, seda saab küll jube hästi tõesti aru, kui üksiku mehe korter või elamine. Aga enne on vaja kuidagi saada sinnamaale.
 
N-ja 17. veebruar 2011, kl 22.26
Vallaline koduperenaine, päris huvitav. Ja kus kohas sa neid visiitkaarte levitad, messidel?
 
Merilin 17. veebruar 2011, kl 22.30
Meestele ju meeldivad koduperenaised, kas pole nii?
N-ja, päris hea mõte, peaks proovima jah Ehitusmessil....
 
n-ja 17. veebruar 2011, kl 22.51
Ehitusmessini veel aega, turismimess peaks nüüd kohe tulema. Seal jälle vallalisi mehi napilt, aga võib ju sokutada visiitkaardi mõnele koduperemehele.
 
Merilin 17. veebruar 2011, kl 22.57
Enamus mehed tahavad olla ju kodus peremehed. Ei saa ikka aru?
Milla see Ehitusmess on, peaks minema. Pole juba mitu aastat käinud.
ja peaks seal vaikselt visiitkaarte jagama, ega see pole ju keelatud:)
 
n-ja 17. veebruar 2011, kl 23.03
Ehitusmess 6. - 9. aprill. Peaks isegi läbi astuma, pole ka ammu asja sinna olnud.
 
Merilin 17. veebruar 2011, kl 23.14
Ei tea , kuhu siis meie elu läheb? Mis suunas?
Missugused uued moevoolud suhetes? Tundub, et edaspidi elabki naine ja mees eraldi, sest koos enam ei suudeta üle aasta elada?
 
n-ja 17. veebruar 2011, kl 23.20
Ma suutsin 15 aastat koos elada, nüüd prooviks natuke pikemalt. Ja ega kõige olulisem pole seejuures, et ühe katuse all.
 
Merilin 17. veebruar 2011, kl 23.23
See pole mingi koos eksisteerimine , kus elatakse eraldi katuste all. Siis nagu külaskäik koguaeg. Minul õnnestus 12 aastat koos elada. Ja sellest 8 ideaalset abielu.
Pole ju normaalne, et Skypest teine pool öömusi hüüab....
 
Merilin 17. veebruar 2011, kl 23.34
Head ööd, vallalised.
 
lihtne 17. veebruar 2011, kl 23.39
tegelikult on see väg lihtne katse. vaata kui võtad suhu ja imed lõpuni, siis kui poolpunnsuutäit pauku tuleb on abielus kui terve siis vallaline
 
n-ja 17. veebruar 2011, kl 23.40
Vahel on vahemaa liig pikk, et iga õhtu reaalset öömusi saada. Aga ma olen sinuga nõus ses suhtes, koos ühe katuse all, mulle meeldiks rohkem.
 
Merilin 18. veebruar 2011, kl 07.58
Ilus hommik!
Niii hea...juba läheme kevadele vastu. Algab õitsemise aeg.
Ühe tähelepaneku olen veel teinud, et hommikuti kohvikus söövad mehed vist kah vallalised....
 
yxikmees 18. veebruar 2011, kl 08.11
Vaata ka toidupoes meeste korve.Kui korvid on suht tühjad ja seal enamjagu võilevamaterjal,siis on mehed vallalised äärmise juhul kesiste toidutegemisoskustega naiste mehed.Kui ostetakse piima,jogurtit ja kohukesi,siis võivad olla lapsed majas.
 
rumalale yksikmehele 18. veebruar 2011, kl 08.28
ma ostan poest piima, jogurtit ja vahel ka karamelli pudingit ning olen vallaline mees. lisaks sellele sellele on mu poekorv tihti suurem kui pere inimestel sest olen suure söömaga
 
vaba mees 18. veebruar 2011, kl 08.34
hommikust ajuinvaliidid!
 
Merilin 18. veebruar 2011, kl 08.38
Vaba mees, aga miks tuled siia ajuinvaliidide juurde, kui teistest nii erinev oled?
Vaba mees, miks hommikul tuju nii paha, kas polnud kedagi kaissu võtta? Siis pidid mehed pahuraks minema:)
 
? 18. veebruar 2011, kl 08.39
ajuinvaliidist vaba mees, kas vabanesid hullumajaast või vanglast?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!