Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Toots ja tema õunad - teema eelkõige keskealistele meestele
 
Testitegija 24. veebruar 2011, kl 19.11
Kas on võimalik, et on olemas üldse mõni keskealine meesterahvas, kes tahaks ENNE intiimsuhte alustamist naise iseloomu ja hingega tutvust teha? Või see viimati mainitu pole enam üldse selles eas oluline? Või mõnele siiski on? Kui nii, siis võib mulle kirjutada. Ei otsi platoonilist suhet, kuid ei alusta ka mingit suhtlust võhivõõraga ööd veetes. Artikkel, mis siinsamas ümber nurga avaldati, et keskealised naised on üheöösuhetele altimad....ma ei tea, võibolla mõned ongi, mina kindlasti mitte. Mõni ütleb nüüd, et olen vanamoodne, las siis olen, varsti isegi saamas keskealiseks....aga minu puhul pole asi selles. Mõtlen praegu sellelle...kui paljud naised, olgu siis keskealised või mitte, tahaks end tunda õunana, mille pealt Toots hommikul vaatab....või siis mitte...prrrr.... Kas tõesti on maailm niipalju muutunud mu ümber, et SELLINE kaaslase leidmine paneb vaid minul õlgu väristama? Valgustage mind.
 
yxikmees 24. veebruar 2011, kl 19.30
Kui leiaks kuni 31a,lastetu,mittesuitsetava ja ülekaalutu naise,siis võiks esmakohtingul naise iseloomu ja hingega tutvuda ka enne seksi .
 
kolmiknaine 24. veebruar 2011, kl 19.37
yksikmees, ütle ausalt, kas sa kehastad siin seda idioodi rolli, või oledki selline?
 
n30+ 24. veebruar 2011, kl 19.39
Ülekaalutu, mittesuitstav, aga lapsed täitsa olemas. Seega sobimatu:(
 
yxikmees 24. veebruar 2011, kl 20.53
Tegelikult ka otsin naist,kellega luua pere.
 
perekooli kägu 24. veebruar 2011, kl 21.07
Yxik, sina ju tahad küll, et esimesel korral, peale "tere" ütlemist, see kuni 31a, lastetu, mittesuitsetav ja ülekaalutu naine jalad laiali lööks ja laseks sind otsejoones "sisemisi võlusid" avastama. Vahet pole kas see toimub auto kapotil või mersu tagaistmel.
Sinu arvates see suhe, mis esimesel korral "sisemisi võlusid" avastama ei vii, ei vii ka järgmise kohtumiseni.
 
yxikmees 24. veebruar 2011, kl 21.17
Tahtmine on taevariik,saamine on iseasi.
Minul pole küll ühestki suhtlemisest suhet arenenud,kui esmakohtingul pole voodisse jõutud,sel juhul on see vaid suhtlemiseks jäänud ja sellena ka vaibunud.
Aga ma ei väida,et vastupidine pole võimalik.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 25.02.2011 07.34.
 
Delfi 24. veebruar 2011, kl 23.58
Testi; veeretasin seda sinu teemat nii ja naapidi. Otsustasin vastuse siiski sulle postkasti pista.
 
testitegijale 25. veebruar 2011, kl 13.30
Kust riigist sina siia saabunud oled? Kas sa pole kuulnud siis, et Eestis on täielik meestepõud.
 
siil põõsast 25. veebruar 2011, kl 13.35
eestis mitte pole meestepõud vaid osad naised elavad unistustes ja soovivad meheks suurettevõtte tippjuhti kellel olks suur maja mere ääres või korter vanalinnas aga samas naised ei adu oma turuväärtust
 
yxikmees 25. veebruar 2011, kl 14.03
Ei ole meestepõud,hoopis naistepõud,sest meheleminekueas naised lähevad eestist välja mehele.
 
siil põõsast 25. veebruar 2011, kl 14.13
yksikmees kas sa ei arva et põhjus miks sind ei taheta peitub sinus endas mitte naiste puuduses
 
vastus 25. veebruar 2011, kl 14.16
Kui lisad siia oma sentimeetrid pikkuse,laiuse ,kõrguse ja vanuse suhtes, siis tekivad ka mõtted, kas seda üldse vallutama hakata, jutustama tuleb sul hakata aga sõbrannadega .öö mõtetele kisub esmapilgul küll ainult 25 aastane siresäärne kergekaaluline pikajuuskeline.
 
vastus 25. veebruar 2011, kl 14.18
mis naised need on, eks 30-ks eluaastaks muretsevad lapsed ja siis hakkavad otsima seda eeslit, kes ta lapsed riietab,koolitab, katab ja eluaseme annab.
 
vastus 25. veebruar 2011, kl 14.18
vigadest õpitakse: kes
 
siil põõsast 25. veebruar 2011, kl 14.27
vastus sa võta yksikmehel käest kinni ja marss statoili
 
asjalik mees 25. veebruar 2011, kl 14.28
Kui tegu on süütu naisega siis täiesti mõeldav. Aga kui on juba äraaetud mära, siis mis läbi lillede juttu siin enam rääkida?
 
Testi 25. veebruar 2011, kl 18.03
Delfi, tähh, kätte sain, mis saatsid. Vabandust, et vastus viibib...on objektiivseid põhjuseid.... ja mõned subjektiivsed lisaks:)
Aga see tuleb, ma lubab ;)
Mitte küll poole päeva jooksul, aga Sa oskad ju oodata, nagu mõistnud olen..
 
mark39 25. veebruar 2011, kl 20.06
kes on keskealine mees? Aga muidu naise iseloom, hing, möttemaailm ikka oluline
 
Testi 27. veebruar 2011, kl 18.18
Keskealine mees on umbkaudu pluss/miinus viiskümmend, kui Sa seda ei teadnud, Mark, no vähemalt minu arusaamist mööda, seega on Sinul sinna aega veel. Aga aitäh, et vastasid....niimoodi :).... muidu ma hakkasin juba mõtlema, et sellised tõekspidamised on meeste maailmas juba ammuunustatud igandid. Tore, et see nii siiski pole ... Delfit ma juba tänasin selle eest:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!