Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Saamatu mees on OUT
 
dr Aadu Kadakas, psihhiaater 25. veebruar 2011, kl 22.43
naised mõtlevad ikka samuti erinevates kategooriates ja mitte ainult nii nagu kirjeldad sina, Helina. See pole mingi näitaja mehe kohta, kes piiramatult võõrastele üle päeva välja teeb, see on absurd
 
Helina 25. veebruar 2011, kl 22.48
Arvan, olgu ta mees või naine, siis mõõdupuuks on ikka intelligentsus, töökus, hoolivus, empaatia võime , headus jne.
Vaata kõigile pole antud ärisoont, selleks ei saagi nõuda , et pead olema ettevõtja. Nagu eelpool öeldi, töömehi kah vaja, muidu jääksid paljud valdkonnad katteta. Lihtsalt küsimus, mille tõstatasin, on laiskus, parasiitlikkus.
 
Kurjam 25. veebruar 2011, kl 22.49
Sul vist valus parasiit selja taga?? Tahad rääkida... hakkab kergem...
 
Helina 25. veebruar 2011, kl 22.52
Kurjam, ei ole, ei ole. Nagu ütlesin, ei lase selliseid ligi, kuigi nemad sooviksid.
Mul sõbrannal kunagi sattus selline teele ja suures armastuse tuhinas kukkus ämbrisse. Ja nüüd kannatab.
Minuga lihtsalt tahtis äsja just selline tutvuda, aga ohh ei. Mul kurjam ei teki armastust selliste suhtes, no kohe mitte ei teki seda keemiat:)
 
Kurjam 25. veebruar 2011, kl 22.55
Vaata siis on ju hästi veel läinud kui su sõbrannal oli selline.... mõned naised on saanud sellised ja veel võimekamad mehed, näiteks mehed kes on naisele meeletud võlad kaela jätnud, pealtnägijas nägin kunagi, on hästi kui saad muidusööjast lahti, aga kui see muidusööja sulle veel mingi nippuga võlad tekitab siis on jama lahti, samas võid ju alati mehe välja koolitada ja tööle saata :)
 
dr Aadu Kadakas, psihhiaater 25. veebruar 2011, kl 22.56
sinu headus võib saada kergelt sinu nõrkuseks suheldes valede ja saamahimuliste inimestega. võibolla seetõttu ongi niipaljud inimesed tunnetega sissepoole ja elavad omas maailmas
 
Kurjam 25. veebruar 2011, kl 22.59
Mulle näiteks meeldib vahest omas mullis olla :)))
 
Helina 25. veebruar 2011, kl 23.02
Aadu, ega mõnesmõttes sul tõsi. Headust kasutatakse tihti ära. Aga kole on ka see, kui juba esimestel kohtumistel hakkad inimest kahtlustama. Uhh, vanasti oli palju kergem. Õigemini noorena.
Aga kuna keegi pole loodud üksi olema,siis tuleb jätkata otsinguid, nagu Ykiskmees teinud 6 aastat, mõni juba 8 aastat ja kindlasti on ka neid , kellel kiiremini õnn naeratab või tera sõkaldest eraldub:)
Aadu, mis puutub tunnetesse, siis eesti rahvas on tuim rahavas. Oleks meis pisut hispaania verd, oleks elu ilusam. Me ei oska ennast väljendada, nagu näiteks ükspäev Haabersti risti reklaamplakatil tegi seda vene mees.....
 
dr Aadu Kadakas, psihhiaater 25. veebruar 2011, kl 23.08
Helina, ma arvan, et inimene ei tohi ennast nii kergesti avada võõrastele, parem säilitada teatud salapära, nii, et keegi ei tea, kellega tegemist. Siis on võimalus vastata inimestele vastavalt sellele, mida nad väärivad. Pättidega tuleb rääkida pättide keeles.
 
yxikmees 25. veebruar 2011, kl 23.09
Helina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Raha nimel ei peagi hingama. Hingata on vaja paras
> jagu, nii et mõlemale jätkub õhku.
> Pole need pö
> öraselt jõukad mehed üldsegi nii head. Neil omad k
> iiksud ja palju liiderlikumad kah. Olen ka seda el
> u kõrvalt näinud. Kui ikka head ajad olid, siis tä
> histati igat pisisündmust kuskil sauna rentimisega
> ja peoga, kus aiakäruga sööki , jooki kohale toim
> etati. Pidu kestis vahest teise päeva lõunai. Ja e
> ga siis sinna oma naisega mindud, asutusepidu oli
> nimeks tal. Ega tänapäeval risti ette lööda. Kõik
> on kõigile väga kättesaadavaks tehtud.
> Lihtsalt
> kahju on neist meestest, kes ei tulegi toime ja s
> iis imestavad, et miks küll naised mind ei taha. k
> as ma tundun ebakindlana. Just nimelt, vaata endal
> e otsa ja sa näed, et paljalt ilusa poisina sa pea
> le ei lähe.
> Yksikmees, ma ei tea miks sind nais
> ed ei armasta. Oled liiga arg või saamatu armastus
> ekunstis?
Arglik olen,vilets suhtleja,kergelt sotsiaalfoob(suhtlemispelglik).
Saamatuse üle armastusekunstis pole küll keegi kurtnud.
 
dr Aadu Kadakas, psihhiaater 25. veebruar 2011, kl 23.11
eestlane on kord juba selline kinnine tüüp, sest meil pole ju hispaania kuuma päikest
 
Kurjam 25. veebruar 2011, kl 23.14
Ma arvasin, et Eestlane saab kõike :) Ma küll ennast araks ei pea Nõmmik...
 
Helina 25. veebruar 2011, kl 23.16
Aadu, avatus on suhtluse alus. Mulle meeldivad siirad, avatud inimesed ja temperamenti ikka võiks ka natuke olla. Kui hakatakse midagi varjama, saan sellest üsna ruttu aru ja see tekitab kohe automaatselt ebakindlust selle inimese suhtes. Palju parem on, kui mees räägib ära tõeselt oma kurva loo, kui jätab selle kuhugi saladusse.
Depressiivsed inimesed kah ei mõju ju hästi.Ja mees ei tohiks ka pugeda ütluse ja kuuldu taha, et näed mehed põevad tööstust palju rohkem hingeliselt läbi kui naised. Tegutseda tuleb, mitte istuda käed rüpes.
 
dr Aadu Kadakas, psihhiaater 25. veebruar 2011, kl 23.25
Helina, kõik inimesed on erinevad, samamoodi ka käitumismallid, mida nad järgivad.
Igal mehel polegi rääkida nn. kurba lugu või siis ei soovita seda teha, sest nii peetakse vajalikuks ja õigeks.
 
Helina 25. veebruar 2011, kl 23.28
Aadu, peaks vist maga minema. Uni tikub peale.Õnneks , et ei pe luuseriga ühte voodi heitma:)
Mulle vaatas sealt vastu, üks karvase rinnaga asjalik mees, ei tea isegi, kas see oli unes või ilmsi:) Just sellist meest ihaldab enamus eesti naisi.
 
Kurjam 25. veebruar 2011, kl 23.30
See olin vist mina, aga sulle soovitus, abiellu telliskivi seinaga, see suht kõva, vastupidava ja tundetu :)) sinu kirjeldusele täitsa vastav.... karvad mõtle ise juurde...
 
dr Aadu Kadakas, psihhiaater 25. veebruar 2011, kl 23.33
olen kuulnud seda, et magamine pidi naiste ilu pant olema, seega mine magama ja ole ilus ning paku meessoole silmarõõmu
 
Helina 25. veebruar 2011, kl 23.33
Ok, ok Kurjam, natuke ikka astusin sulle suure varba peale.
Ps. olete toredad kõik...
Head ööd.
 
Helina 25. veebruar 2011, kl 23.36
Aadu, mulle on alati arstid meeldinud. Eriti kui valge kitli hõlmad pisut eest lahti ja...
Aga olgu, rohkem ei flirdi, midagi peab jätma ka teisteks kordadeks. Taheti ju salapärasust nii väga...
Head ööd, kallid...kaasvõitlejad.
 
Kurjam 25. veebruar 2011, kl 23.36
mmm ei mitte... pigem varba alla... :) või siis ..... ( mõtleb roppusi )...
 
dr Aadu Kadakas, psihhiaater 25. veebruar 2011, kl 23.45
sälitagem soliidsus ja hakakem alles teistkordsel kohtumisel arsti mängima
 
mehe arvamus 26. veebruar 2011, kl 00.05
Näide, kus mees elab emaga, tööl ei käi ning loodab rahaliselt emale, sugulastele, tuttavatele, ei ole mees vaid poisike. Ning näites toodud 35 aastane siis seda ka on. Kuid, see ka äärmus ning selliseid näiteid oma tutvusringkonnast ei tea. Tean mehi kes teenivad eesti min. ja keskmise vahelist palka, käivad kellast kellani tööl, ei oma suurt tutvusringkonda, elavad oma korteri/majas - siis neid nimetada mökudeks ja saamatuteks, oleks julm. Ebakindlateks naiste seltskonnas? Seda kindlasti. Kuid naised, nad tahavad mehi kes oleksid jutukad, oskaksid seltskonnas käituda, kes kui vaja kuulaks ning mõistaks neid. Mida suurem palk seda parem, sest see näitab mehe suutlikust peret üleval pidada.
Viimase näite mehed kipuvad eranditult olema elumehed, alfa isased, "naistemehed"- hea on kui sa ta maha joostud sarvedega kätte saad. Kuid ka siis pead arvestama nii mõnegi, kapist välja ilmuda võiva luukerega. Teatavasti armastavad naised kõrvadega ja pole harv juhus, et satutakse hea jutuga joodiku ja priileiba lootva lontruse otsa. Ilmselt sinu näide?
Mökude, tossikestega- kes muidu töökad, rahulikud ning kodu armastavad, võid nii mõnelgi seltskondlikul üritusel piinlikku olukorda sattuda, rambivalgusesse pead sellise mehe jalgupidi tirima. Kogu sotsiaalne elu lasub selliste meeste puhul naise õlul. Tean naisi, kes sellega ka väga edukalt hakkama saavad, kuigi kipuvad nurisema aga selle kompenseerib üle keskmine eesti palk või mõni muu hea omadus. Kuna selline tüüp ei paista silma, ei esine, ning kui tagatipuks ka palk väike, siis nad kipuvad ka üksikud olema, sest pahatihti neid hinnatakse/mõistetakse valesti. Kuid kuidas sa sellist mõistadki kui ta sulle armastust avaldada või muul viisil külge lüüa ei julge/oska. :P
Tänapäevases ühiskonnas viib edasi nahaalsus/ülbus, sõnaosavus- enamus ärimehi (kõrge palk). Töökus+haridus (kõrge palk).
Kui oled lihtsalt töökas või lihtsalt haridusega aga silmapaistmatu ning jalaga uksi lahti ei löö- oled madalapalgaline.
Paraku on eesti arenguriik, kus elu (ka mehi) vaadatakse läbi rahaprisma ning korralikud sotsiaalsed tagatised sisuliselt puuduvad. Tugevam jääb ellu. (ja saab naise). :D
Vaadakem kui haritud olema ning tehkem omad järeldused :P
Pikk jutt... irw
 
N arvamus 26. veebruar 2011, kl 02.20
ma ei nõustu mehe arvamusega...nii üheselt ei saa järeldusi teha. Ka keskmise sissetulekuga ja kõrgema hariduseta mees võib olla meeldiv kaaslane. Oluline, et inimesel on eneseväärikus, lugupidamine enese vastu. tegelikult ei tohiks üldse üldistada. Tean jõukaid ja töökaid mehi, kuid suheldes nendega ei paista see jõukus kusagilt välja... meeldivad vestluskaaslased, pigem tagasihoidlikud suhtlejad. samas on ka vastupidiseid näiteid. Pigem võib leida n.n.elumehi, kel suurustlev jutt ja meri põlvini, kuid sisu puudub. Nõustun selle osaga, et julgust võiks rohkem olla...isegi siis kui on mõni negatiivne kogemus tutvuse sobitamisel, siis alati tasub uuesti proovida (eeldusel, et alati jäädakse viisakaks) :)
 
Helina 26. veebruar 2011, kl 07.49
Mehe arvamus: ja poisike ei saagi meheks kunagi. Aga missugune on siis Eesti mehe keskmine palk? Mina näiteks ei tea.
Mina väidaks ka vastu, et mees, kes keskmine, tubli, töökas, saab kah endale naise kindlasti.
 
vaba mees 26. veebruar 2011, kl 08.01
otsin juba 8 aastat,peab vist esimese soovija sisse laskma...seni olen neid laiali ajanud.vot selline viga on mul.:)
 
lihtsalt lugeja 26. veebruar 2011, kl 08.30
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> > Arglik olen,vilets suhtleja,kergelt sotsiaalfoob
> (suhtlemispelglik).

ei ole ju selles asi. tegelikult on su tutvumise tingimuste latt seatud selliselt, et keegi ei suuda sealt üle ronida. seda on sulle ka tuhat korda seletatud ja ma ei hakka seda praegu üle nämmutama (sellest poleks ka kasu, sa ei võta nagunii kedagi kuulda ja ajad oma joru edasi)
 
Mees 26. veebruar 2011, kl 08.39
Mo ma ei tea.....midagi debiilsemat, kui autor, annab ikka välja mõelda. Vaata pisut sügavamale....Ma ei saa aru, maailmas,kus on kõigile võrdsed võimalused. Rsk, teenige naised ise omale raha ja ärge oodake seda mehelt. Enesemüük täiesti.!!Prostitutsioon on selle nimi. Ise sittagi hakkma ei saa, ainult mehele vaja loota. Rõve. Minu naine on iseseisvalt edukas ja ei ole, käsi sirutatult abi ootamas. Kõik on tasakaalus. Edukas mees ja naine. Ülejäänud abivajajad naised on saamatud hoorad!
 
yxikmees 26. veebruar 2011, kl 08.43
Elukaaslase leidmisel on jah latt,otsin endasugust,kel meeldib elu maal,tuleks koosellu lasteta,oleks ülekaalutu,mittesuitsetav ja eeldatavalt võrdse seksuaalse elueaga,ehk siis kuni 31a.
Samas ajutise suhte jaoks on latt pea olematu,põhitingimuseks on vahemaa,aga ei leia ka ajutist suhet.
Seega on saatuse poolt määratud üksi jääda/surra.
 
vaba mees 26. veebruar 2011, kl 08.48
mees pani asjad paika.nii on jah.
 
to vaba mees 26. veebruar 2011, kl 08.55
nii on tõeste tundetutele ja ainult materiaalseid väärtusi hindavatele machodele
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!