Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mida ma küll valesti teen?
 
mõtlik mees 26. veebruar 2011, kl 17.05
Tutvun naisega,kohtume,varsti jõuame voodisse...natuke veel ja siis teatavad naised,et olen nende elu ära rikkunud,olen siga jne.Ometi ei ole ma teinud midagi vastu naise tahtmist,lubadusi ka ei andnud.
Tänase seisuga saadavad mulle sõimukirju 3 naist.
Mida ma tegin valesti?
 
seda et 26. veebruar 2011, kl 17.16
Päris lõbus, kuigi Sinu nahas olla ei tahaks :)

Aga kas Sa ikka oled kohe alguses öelnud, et Sa lubadusi anda ei kavatse? Sest tead, naised ei oota, et Sa lubadusi annaksid, naised eeldavad, et ka vaikimine on lubadus :P
 
häbelik mees 26. veebruar 2011, kl 17.19
see on sinupoolne nägemus, aga kohus kuulaks samuti ära need 3 naist ja siis langetaks otsuse
 
Trips 26. veebruar 2011, kl 17.21
ma arvan et libateema
 
häbelik mees 26. veebruar 2011, kl 17.23
aga mis selles halba kui ta provotseerib mõtteid vahetama ja siis selekteerib endale sümpaatse mõtteavaldusega naised välja
 
Jaan 26. veebruar 2011, kl 17.25
See möödarääkimine on jah väga levinud, tuleb konkreetsem olla.
Naised kipuvad liiga ette mõtlema ja neid eriti ei huvita mida mees räägib.
Kui naine leiab, et me ju nii hästi sobime, siis katsu sa jalga lasta.
Ole konkreetsem
 
küsimus 26. veebruar 2011, kl 17.26
Kui natuke see veel on, mil naised aru saavad, et sa nende elu ära oled rikkunud?
 
kepijuku 26. veebruar 2011, kl 17.27
Jutust selgub, et selline jama juhtub natukene peale voodist läbikäimist. Pead edaspidi proovima püstijalu naised ära rahuldada.
 
sõstar 26. veebruar 2011, kl 17.30
ma räägin küll enda seisukohast, aga tavaliselt lähevad naised voodisse mehega, kellest eeldatakse rohkemat kui ühe öö mõnusid....
 
mõttekas naine 26. veebruar 2011, kl 17.32
Mina aga tutvun mehega, kohtume, varsti jõuame voodisse... natuke veel ja siis - ei tee mehed mitte midagi, kaovad ära. Ometi olen ma teinud kõik mehe tahtmist mööda, olen andnud rohkeid lubadusi...
Tänase seisuga ei kirjuta mulle enam 3 sellist meest.
Mida ma tegin valesti?
 
to mõtlik mees 26. veebruar 2011, kl 17.33
naistega ei minda kohe voodisse
 
mõtlik mees 26. veebruar 2011, kl 17.34
konkreetsem...võib ju olla,aga no kuidas selle elu rikkumisega ikkagi on?
äkki tahavad vaid kaastunnet äratada,hädine paista?
 
häbelik mees 26. veebruar 2011, kl 17.36
kui ikka väga vaja selgust siis võta julgus rindu ja küsi asjaomastelt naistel
 
mõtlik mees 26. veebruar 2011, kl 17.44
See natuke on siis kui ma esimese vile peale kohale ei torma,siis on riid lahti.
 
hmmm 26. veebruar 2011, kl 18.12
ise ajad naistele keelt kõrva, provotseerid neid ning jätad mulje nagu temake ongi sinu unelmate naine. Selline mees on ehtne kelm. Tundub, et oled "Nipernaadi" moodi, Külastad mitmeid naisi korraga ja kui keegi väga piirama hakkab siis teed minekut ja jätad naise maha. Nõme mees, sa peaksidise naistest eemale hoidma, sest sul pole midagi inmlikku ju naisele pakkuda.
 
mõtlik mees 26. veebruar 2011, kl 18.22
kas tõesti?mõtlema paneb...aga mida inimlikku?ma ju lasen naisel olla nagu talle meeldib.
 
YX 26. veebruar 2011, kl 18.24
kolm naist korraga kohe...oletan siis, et oled nende kõigiga üheaegselt suhtes olnud või siis enam-vähem.... no oled ju siga ja süüdimatu ka veel...milleks protesteerida
 
yxikmees 26. veebruar 2011, kl 18.26
Aga naistele meeldivad sellised mehed ja ilusad valed.Mis parata.Ma küsin ka endaealiselt naiselt,kas sa minuga ajutist suhet sooviksid.Tavaliselt tehakse selle peale ettepanek anaalvahekorraks,aga pükse maha või seelikut üles ei võeta,sest selle ütlemise all mõeldakse hoopis midagi muud,umbes nii,et kao minema sa vana töll.
 
mõtlik mees 26. veebruar 2011, kl 18.38
Palun ikka selgitusi,mitte noomimist.
Saage aru,naised ise helistavad,tulevad külla,aga kui ma teinekord ei vasta või
ütlen et olen hõivatud siis on riid lahti.Peale õiendamist palun ma rohkem mitte
helistada.Eriti häirib kui mõni hakkab mu riideid ümber tõstma või nõusid pesema.
Kui seletan,et see on minu kodu ja siin on minu segadus või kord siis see ajab
neid ka keema.
Selgitusi palun.
 
hmmm 26. veebruar 2011, kl 18.42
mõtlik mees
tahaksin sinult küsida: Kas sa oled loll või mängid lolli või pead naisi idiootideks?
Loomulikult arvab naine, et ta natukenegi sulle meeldib. Sa oled nõus temaga kohtuma, temale külla minema või kutsud sina teda omale külla, temaga koos aega veetma, seksite, räägite vabalt kõigest, annad lootust, et kindlasti kohtute veel ja sul meeldib temaga koos olla. Rohkem polegi vaja. Naine unistab sinust, ootab sind jne. aga sina soovid vaid mängida, täna ühega homme teisega ja nii manipuleerid kõigi naistega. Ehtne kelm.
 
mõtlik mees 26. veebruar 2011, kl 18.51
Ma ei pea kedagi idioodiks.Mida ma siis tegema pean kui naine tahab külla tulla?Pikalt saatma?Olen ise idioot?
Veel kui palun naisel mitte autot mu väravasse parkida,tulla hoopis bussiga siis...kas see on siis liiga palju tahetud?On mul privaatsuse õigust...et naabrid ei kobiseks või teised ei vahiks?
 
kuradike 26. veebruar 2011, kl 18.52
mõtlik mees, lihtsalt pole sulle ette sattund veel keemilist naist, aga kui satub siis võib juhtuda et sa uuesti siin ja mure sul just vastupidineDDDDDD
 
ha ha 26. veebruar 2011, kl 18.55
Mul ema rääkis, et vene ajal olid mõned poissmehed sellised. Käisid igal õhtul erineva naise pool, sõid kõhu täis,veetsid öö ja lubasid veel tulla.
Ju sa sealt inspiratsiooni oled saanudki. Või oledki veel selle aja mees?
 
mõtlik mees 26. veebruar 2011, kl 18.56
Ehk on see lollus,aga mis lootuse andmisest on jutt?
Ma kas armastan seda naist ja tema mind ,või siis mitte.Kui mitte siis
mis lootust?
 
siis 26. veebruar 2011, kl 19.01
ole vähemalt aus ja ütle kohe naisele, et vajan sind vaid k.piks. Naine saab aru küll, ok, lähen ja asjatan temaga ja tulen siis kohe tulema, ei mingit nõude pesemist ega koristamist ega inimlikku juttu. Maini, et sul ei ole raha l.tsides käia ja otsid naisi, kes enamat ei soovi kui vaid maha ja taha. Vaevalt sa aus suudad olla, sest siis jääd sa k.epist ilma, ükski normaalne naine ei soovi sinusuguse kepivennaga tegemiski teha.
Kui alatu üks isane ikka k.pi saamise eesmärgil olla võib. Nõme.
 
jajaa 26. veebruar 2011, kl 19.04
Külalised tulgu bussiga, mida muidu naabrid arvavad!
Sinule ei saagi midagi seletada, see paistab su igast vastusest läbi.
 
jaaaa 26. veebruar 2011, kl 19.12
Vaesed eesti mehed! Varsti on neil kaitseks naiste eest turvameeste abi vaja! Mõnes mõttes on see hea, loodaks uusi töökohti juurde.
 
mõtlik mees 26. veebruar 2011, kl 19.14
Ma hakkan nüüd taipama...jajah,mina olen vallaline,naised aga mehenaised...lapsed kah...päris vaba ja lasteta naist pole teele juhtunud.
On kah,aga liiga noored.
 
n51 26. veebruar 2011, kl 20.57
Naised lootsid, et sex sinuga läheb egaspidi paremaks, aga sina, selmet areneda, lasid lihtsalt jalga. Muidugi on nad vihased - peale sinu ka enese peale, et nad nii lollid olid ja üldse sinuga katsetama hakkasid.
 
n45 26. veebruar 2011, kl 21.07
Mina arvan,et vastupidi.Oma kogemustest võin öelda,et
ma sain alles armukesega teada mis on orgasm.Ja seda
peale kahe lapse sünnitamist.Ka minul sõitis katus ära.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!