Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas on veel mõni ripakil?
 
Üks naine 05. märts 2011, kl 21.48
Kas on veel ripakil mõni mees, kelle endale saaksin võtta? Olen majanduslikult kindlustamata, vaene naine. Lapsi veel pole-tulevad siis, kui olen kindlustatud. Saame kokku ja paneme leivad ühte kappi:)))
 
1 mees 05. märts 2011, kl 21.59
Kas kapp on olemas?
 
Üks naine 05. märts 2011, kl 22.05
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Kapp on olemas, aga leiba pole:(
 
1 mees 05. märts 2011, kl 22.09
Ise kirjutasid, et leivad. No hea küll ma võtan siis oma leiva ühes. On vähemalt mida kappi panna.
 
Üks naine 05. märts 2011, kl 22.12
Elu on nii-nii ilus ja tore..ei taha enam üksi olla. Sina võiksid samuti mõelda!
vaarikas.maasikas.003@mail.ee
 
1 mees 05. märts 2011, kl 22.30
Paar pisiasja ununes selles ilus ja toreduses sootuks küsida, kus kandis see tühi kapp asub ja kui vana leivatooja on oodatud
 
Üks naine 05. märts 2011, kl 23.53
Kui oled vähemalt 35a.ja rohkem, siis tule! Mina olen kolmekümbine.
 
ripakil 06. märts 2011, kl 00.12
Mul on ka ripakil aga igaleühele näppida ei anna, pipardan veidi.
 
yxikmees 06. märts 2011, kl 00.18
Mina olen ripakil ja täitsa saadaval.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 06.03.2011 00.19.
 
Mauno 06. märts 2011, kl 01.28
Ja mida selle rippuva riistaga kapis teha?
 
mehike 06. märts 2011, kl 07.13
on ka ripakil kahjuks aga eestis ei leidu ühtegi saledat tõsise tutvumis sooviga naist...
 
naine 06. märts 2011, kl 09.46
mida sa mehike sogad.?On ju küllalt täitsa saledaid naisi, (mina ka), kes tahaksid tutvuda. Mehed lihtsalt otsivad liiga noori, omaealised nagu enam ei sobi, mis on lahti?
 
mehike 06. märts 2011, kl 10.27
Ega muud polegi lahti kui see et need omaealised on endid paksuks õginud,ajavad vaid raha taga ja lapsi saab ka kaasavaraks nii tükki 3....Aga mina selliseid ei taha.
 
ripakil-räpakil mees 06. märts 2011, kl 11.28
naised,võtke ära,kauba peale räpakil elamine :(
 
teab tunneb 06. märts 2011, kl 13.56
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina olen ripakil ja täitsa saadaval.


oled vana päss ja egoist ja mine ravile :((((((((((
 
`Üks naine 06. märts 2011, kl 21.38
Endiselt otsin ripakile jäänud meest:) St. kui oled "normaalne kodanik" ja "normaalsel järjel", mitte mõni ajukääbik-vastused vähemalt tunduvad sellistena, nagu tegu tõsist puuet omavate isikutega. Kurb:(
 
teenin 1.72€ tunnis, 06. märts 2011, kl 22.29
mis on Eesti oludes üsna tavapärane bruto tunnipalk. kas ma liigitun nüüd normaalsete kategooriasse või mitte? natuke jääb sellest palgast iga kuu ka järgi.
 
Üks naine 06. märts 2011, kl 22.40
Ja, ja.. sina vist oled"normaalne". Mina ise ka teenin u. 2-3 Euri tunnis.
Asi pole rahas, pigem isiksuses! Siin minule millegipärast trefavad vaid kääbikud!
 
yxikmees 06. märts 2011, kl 23.06
teab tunneb Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> yxikmees Kirjutas:
> ----------------------------
> ---------------------------
> > Mina olen ripakil
> ja täitsa saadaval.
>
>
> oled vana päss ja
> egoist ja mine ravile :((((((((((
Minu raviks oleks hea naine,kellega luua pere.
 
jajah 06. märts 2011, kl 23.18
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina olen ripakil ja täitsa saadaval.


Seda ära küll võta, vireled veel hullemas vaesuses, sest see mees küsib raha nii bensiini kui seksi eest.
 
yxikmees 06. märts 2011, kl 23.31
jajah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> yxikmees Kirjutas:
> ----------------------------
> ---------------------------
> > Mina olen ripakil
> ja täitsa saadaval.
>
>
> Seda ära küll võta
> , vireled veel hullemas vaesuses, sest see mees kü
> sib raha nii bensiini kui seksi eest.
Ära aja pada.Intiimteenust pakun vaid seni kuni mul naist pole.
Kui naine olemas,siis ei paku ma enam kellegile mingit teenust,vähemasti mitte ilma naise nõusolekuta.
 
jajah 06. märts 2011, kl 23.34
Mitu klienti on juba olnud, kui saladus pole?
 
N-ja 07. märts 2011, kl 00.19
yxikmees, kas sul tõesti mõnda arukat sõpra pole kes loeks selle sinu poolt siia foorumisse kirja pandu läbi, ja annaks sulle veidi nõu kuidas naistega suhelda. Mida teha ja kuidas asjad käivad. Ma saan aru, sa püüad oma postitustes aus olla, ja räägid nii nagu sa mõtled. Aga pea iga kord kui sa midagi kirjutad, võtab oigama,. No ei ole võimalik, et üks 42a. mees nii loll ja eluvõõras on ja ei ole suuteline mitte kübetki arenema. Nagu ma aru olen saanud otsid sa netist naist juba aastaid ja ikka üks ämberisse pandud postitus teise otsa. Sulle on siin hea ja kurjaga sinu vigu ette nämmutatud, no ja kus on tulemus, pole. Ei ole minu asi sulle siin nõu anda, aga ma sinu asemel teeks enesele uue tutvumisteema, aga enne pead inimesena muutuma. Ja su nimi on negatiivselt liiga kuulus, võta uus.
NB. Kui tohib paluda siis ära kasuta vastamisel seda "Tsiteeri ", me oleme siin niigi teise inimese teema ära solkinud, Üks naine nimelt tutvub siin.
 
yxikmees 07. märts 2011, kl 06.31
Ma saatsin teema-algatajale igavesti pika kirja ja tema vastas ühe lausega nii;

Sul on 7 last ja igatsed naist, kellega pere luua! Sa vist oled haige?


Nagu 7 lapse isa ei tohikski unistada oma perest ja seda eesmärgiks seada?
Ma ei saa aru,miks mu kasutajanimi teiste arvates on võtnud negatiivse varjundi,kuigi üritan selgeks teha,et minust saaks hea mees just pereinimesena.Ma ei joo,ei suitseta,ei tarvita narkotsi,ei töllerda baarides-klubides,pole vägivaldne,majanduslikult saan hästi hakkama ja selles suunas liigub kõik jõudsalt ülesmäge.Isegi selles saab ju kindel olla,et mind ei pea teiste naistega jagama,kuna teised naised mind ei taha ja mina pole ka mingitest juhusuhetest huvitatud(ma pole teinud ühtki postitust teemadesse,kus otsitakse üheöö partnereid).Viimast kinnitab ka tõik,et olen juhusuhte võimaluse tasuliseks teinud,ehk kui keegi tahab seda just minuga,siis teenusena võin ma seda teha,aga niisama vaba suhtena lihtsalt ei viitsi,parem selle asemel sisustan vaba aega elukaaslaseotsimise peale,kui hakkan mingi seksi pärast ressursse ja aega kulutama.Ja impotentsus mind ka ei kummita,sest näiteks viimase partneriga,kellest oleksin lootnud elukaaslast,seksisin öö jooksul 4 korda,seda siis eelmise aasta novembris.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 07.03.2011 06.33.
 
Siiri 07. märts 2011, kl 08.09
4 korda on ikka maru vähe ju. ma tutvuks mehega, kes 14 korda jaksab
 
yxikmees 07. märts 2011, kl 08.25
4 korda minuealise mehega on seksida saab pikemalt kui 14 korda 20aastase mehega.
 
Siiri 07. märts 2011, kl 08.27
kuidas sul riistvaraga lood?
 
yxikmees 07. märts 2011, kl 08.32
Kõik on parimas korras,nii riist kui ka tarkvaraga.
Miks küsid?Kas oled kuni 31,lasteta,mittesuitsetav ja ülekaalutu,või on raha palju?
 
Siiri 07. märts 2011, kl 08.43
olen 29 aastane ja pikkus/kaal on 171/55, ei suitseta
kui suur su riistvara on?
 
yxikmees 07. märts 2011, kl 08.52
Minu võti on keskmise suurusega lukuaugu jaoks.Kui tegemist ämbriga,siis paluks otsida mõn teine mees.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!