Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Oled endiselt vallaline ? Avatud konkurss vaid kenadele noormeestele!
 
BellaBonita 20. mai 2011, kl 19.46
Särasilmne Tartu neiu, vanust 21, hulljulge, avatud ja sõbralik otsib suhtluskaaslast või ka partnerit!

Kõik noormehed on oodatud osalema minu konkursil, mis avaneb 20. mail ja sulgub 1. juunil.

Selleks, et osa võtta peab olema täidetud alljärgnev ankeet mis vastab minu nõuetele.


Vanus: 22-30

Kasv: 165-.. mitte üle 2 m

Kehaehitus:

Hetke suhteseis: vaba

Lapsed: pole

Huvid: kultuur, kunst, muusika, sport, teadus, meditsiin

Suhe religiooni: pole usklik!

Elukoht: terve Eesti (eelistus Tartu)

Haridus: keskkool, kõrgharidus, kõrgharidust omandamas

Töösuhe: omab kindlat ja meeldivat töökohta (kui õpingud lõppenud)

Iseloom: hakkaja, avatud, viisakas

Sõnad mis seostuskid sinu nädalavahetusega: sport, kultuurisündmus, loodus, tants, ekstreemsused, hariv, rand, lõke

(VÄGA OLULINE!) Millisest seltskonnast sind leida ei ole võimalik: peoloomad, nurgas häbenejad, "ärikad", juuatäispeaga, ralliässad


Foto: kohustuslik!


2. juunil kuulutan siin selle sama teema all välja kandidaadid, kes osutusid valituks!
Valitutega võtan meilitsi ühendust ja saadan ka omaenda pildi!

Osale , sest sa ei kahetse!

:)

ANKEEDID SAATA MAILILE
bellabonita@hot.ee
 
Tln 20. mai 2011, kl 22.29
paluks vähem seal Tartus juua, Tartu heade mõtete linn küll, aga ...
 
no 20. mai 2011, kl 23.18
vabandust, aga mis autosportlastel viga on ?
 
Õuna Endel 21. mai 2011, kl 18.12
igal pool on sul seletused juures enda kohta aga kehaehituse oled tühjaks jätnud, mingi kõõm oled vee?

usku pole mõtet rõhutada. eestis on kõik kristlased, vähemalt minu tutvusringkonnas peavad kõik jõule
 
no to autosportlasele 21. mai 2011, kl 20.57
Ei ole autosportlane, natuke olen tegelenud ja tean ka paljusid, kellest 85 % väga meeldivad ja viisakad inimesed, likluses kindlasti oluliselt viisakamad kui keskmine juht.Tundub, et autor mingiteks rullnokkadeks peab rallisõitjaid.

PS.Sinu puhul tuleb välja, et haridus ja haritus ning lai silmaring ei käi tingimata käsikäes."Mõttetu" oskad kirjutada, aga intelligentsiga on ikka kehvasti.
 
ann 21. mai 2011, kl 22.01
Naine olen ja tutvusi ka ei otsi, aga kulla teemaalgataja - alustad reipalt, lõpetad järjest vajuvamalt...
Mina mehena ei reageeriks sellele kuulutusele, kuigi see algab positiivselt. Liiga palju klisheed ja võltsoptimismi.
Originaalsust saab õppida iseenesest, tehes tähelepanekuid. Ammukõlanud kunstlaused on tutvumiseks nats koomilised.
 
naiska21 22. mai 2011, kl 11.59
kegi ei reageerigi jah, no vähemalt 1 inimene on mulle juba kirjutanud :D
 
StenTen 22. mai 2011, kl 16.33
Ja sellele inimesele Sa ei kirjuta vastu:)......ootan
 
revalcafe 22. mai 2011, kl 18.19
Bonita omaenda pilt ;)


 
m28 23. mai 2011, kl 15.38
Kulla Bellakene

Iseenesest väga huvitav eksperiment, mida korraldad, seega edu.

Mida oskan kosta? Ehk oled nii kena ja teed veel ühe eksperimendi?
Nimelt, trüki tehtud ankeet paberile välja ja pane see lauasahtlisse, oota vähemalt 5 aastat ( 7 oleks ehk isegi parem), ja loe see ankeet uuesti läbi.


Ma karanteerin sulle, et sa hakkad seda tehes naerma, asja võlu seisnebki selles, et hetkel on see tekst täiesti loogilne ja hea, kuid aastate pärast hea huumor.


m28
 
karanteerin? 23. mai 2011, kl 16.47
karantiin?
 
loen 23. mai 2011, kl 16.53
loen ja imestan, elu nagu auktsionil))))

kaup läheb enampakkumisega!!!

olen keskealine meesterahvas, üksik, hea korteriga Tallinnas ja väga hea töökohaga, kuid armastust ostma ei hakka!!!)))
 
m28 23. mai 2011, kl 18.00
karanteerin? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> karantiin?


õige märkus, pigem garanteerin
 
Remo 23. mai 2011, kl 22.34
eelmisele: mhhm.... märkasin sama....
 
Osaleja Tartust 30. mai 2011, kl 00.56
Ankeet läks teele:)
 
huvituja 02. juuni 2011, kl 09.49
oled juba kellegagi kohtunud?
 
Horst Wessel 02. juuni 2011, kl 10.12
Heil

no jah analüüsiks nüüd vähe seda algpostitust. õigemini selle esimest lauset.

1. "Särasilmne " - pidevalt läige silmis.

2. "Tartu neiu" - 50% tõenäusust et tegu on rahatu tudengiga

3. "vanust 21" - saab kasiinosse minna seega pole enam esimeses nooruses.

4 ." hulljulge, avatud ja sõbralik" - teeb kõike, kõikjal ja kõikidega tõenäoliselt sära tõttu silmis
(vt ka 1.)

5. " otsib suhtluskaaslast või ka partnerit!" - vajab sponsorit või arvetemaksjat.
(vt ka 1. ja 2 ja 3)

kui nüüd kogu see ankeet sedapidi läbi vaadata siis meenub anekdoot loomadest mida ühel naisel vaja. Õigemini selle puänt Oinast kes kõik kinni maksab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!