Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Teilör saame kokku? !
 
Mees 03. juuli 2011, kl 14.14
HeEEiiaaa! Miks sa nii kättesaamatu oled?
 
teine mees 03. juuli 2011, kl 14.45
no ma tean seda, parem sulle, kui sa teda ei näe...:D
 
mehike 03. juuli 2011, kl 15.11
tänan sind, revalcafe, tänan.
 
Anja-Nanja 03. juuli 2011, kl 18.31
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 13.30.
 
Teilör 03. juuli 2011, kl 21.14
Mees, tänan tähelepanu eest.
Tead sellega on nii, et kuna aeg on raha, siis ma kasutan oma aega võimalikult hästi. Peab ikka midagi väga huvipakkuvat olema:)

Ja Anjal on õigus ka, ma ei ole tegelikult nagu bruki sõbranna. Ma pole botoxit huultesse pannud ega ka Ridžiga semminud:P
Kaaluga on ka probleeme. Minu vanuses ja kahe lapse emana oleks mul õigus olla natuke kaalukam. Praegu olen ma selline lahja 59kg vaal:P
 
liivapaber 04. juuli 2011, kl 03.53
Anja-Nanja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
..ilmselt ta e
> nam nii kõhna ka pole, ja kahe lapse ema..ilmselt
> juba välja veninud..no mis ta nüüd on - 31? - ilms
> elt baaba juba..:DDD

mkm, ei ole välja veninud, ilus on
 
Teilör 04. juuli 2011, kl 09.35
 
wow 07. juuli 2011, kl 03.51
ah või ilus ka.
teilör kus me kohtume?
 
ei 07. juuli 2011, kl 04.02
teilör on parim. delfi naissugu oleks kardetavasti välja surnud ilma teilörita.
teilör kus me kohtume?
:D
 
Teilör 07. juuli 2011, kl 08.45
Delfi on nagu"vaprad ja ilusad", kunagi ei saa otsa ja kangelased ei sure kunagi, ega jää ka eriti vanemaks:P
Ei sure siin miskit välja. Siin kihvte naisi küll ja küll, aga pigem vähe on vist neid (naisi ja ka mehi), kes pidevalt kirjutaks ühe nime alt. Ei midagi muud.
Aga teemadest käib hästi palju läbi see, et kõik otsivad ja ei leia. Mis värk siis on? Kas keegi ei tahagi enam reaali? Või sellest, mis reaalis toimub räägitakse vähe?

Norige palju tahate, et passin siin aegajalt- pidevalt (:P) ja otsin isekaeiteamida, aga peab tunnistama, et tõesti pole olnud põhjust ühegi uue tegelasega välja minna pea aasta juba. Noore(ma)d ma välistan, ja ega neid hakkajaid siin nii väga ei olegi. Aga no jah, ega ma ise pole ka liiga konkreetne olnud eks. Keegi ei aja isegi isu peale!

Aa ja kes "vastupandamatut" teemat teab ja jälgis, siis ma nägin täna öösel jälle väga head und ja tegu ei olnud IT-mehega. Täiesti tavaline (igatepidi funktsioneeriv) mees oli:P

millest siis elus rõõmu tunda? Lastest, delfi naistekast ja magusatest unenägudest:P
Vot nii alustame päeva:)
 
Naisqa 07. juuli 2011, kl 09.09
passid siin aeg-ajalt ja pidevalt, hahaa. tuleb tuttav ette.
hommikul arvuti lahti ja muuhulgas ka naisteka foorum kohvi kõrvale.maamajja ma ei võta meelega arvutit ja netipulka kaasa, aga kui linna satun , siis jälle.
vajaksin vist võõrutusravi.
 
revalcafe 07. juuli 2011, kl 09.36
 
entomoloog 07. juuli 2011, kl 11.06
teilör,
unenägudesse sulle need iti- ja muud mehed jäävadki, kui oma päevi ainult delfis tutivahet kratsides veedad. get a real life, mummy
 
mainenaine 07. juuli 2011, kl 12.03
Teilör, seepärast sa viimasel ajal sageli unenägusid näedki meestest, sest keha nõuab oma... . Miks sa lased nooruse mõõda, sul see probleem, et otsid väärikat partnerit st. meest. Otsi parem meessõpra, nii kaua kuni tuleb see nn. õige. Noor kaunis naine ei pea veetma oma parimaid aastaid üksi, milleks ?.... ega sa ära ei kulu:)
Ja võtagi meest, kes rahuldab teatud sinu vajadusi ja sina tema vajadusi ... hetked mis koos on pöörased ja siis jälle oma elu (südamesse ära lase). Loodan, et selline sul kusagil on... Naine naudi elu!
 
Teilör 07. juuli 2011, kl 13.05
Vot kui leiaks sellise mehepoja, kes hommikul kaineks saades kohe hirmuga plagama ei pistaks, küll siis naudiks nii et mühiseks:P
 
mainenaine 07. juuli 2011, kl 14.05
sul hetkel sellist just vaja ongi, kes hommikul plagama pistaks, et nädalapärast taas kohtuda ja uus maraton korraldada ..., kuid tundub siin lugedes, et sina oled see, kes hommikul kaineks saades plagama pistab ja tagasi ei vaata:))))
 
Teeeilooor 07. juuli 2011, kl 14.34
teilör kirjutas .......'
Vot kui leiaks sellise mehepoja, kes hommikul kaineks saades kohe hirmuga plagama ei pistaks, küll siis naudiks nii et mühiseks:P

Pildike teilörist.....

http://www.youtube.com/watch?v=Xrzcdvs4V2Y
 
Teilör 07. juuli 2011, kl 15.59
No, kes see kell 13.05 mind järele püüdis ahvida? Kui ma oleks sina, siis ma ei tahaks küll olla mina!:P Ja üleüldse, miks hommikuni oodata? Võib ka varem lahkuda;)

mainenaine, no jaa, sellist ma otsingi ju, kes rahuldaks minu vajadusi ja mina rahuldan tema omi enivei:P. Aga see võiks püsiv rahuldamine olla. Ega ma ei hetkel tahagi, et ta mulle toa peale töllerdama jääb.
Aga ma peaks teda siiski rohkem kui natuke tahtma-ihalema.
 
entomoloog 07. juuli 2011, kl 19.12
püsiv rahuldamine, aga toa peal töllerdada ei tohi? kus see püsiv rahuldamine siis peaks toimuma kui ei julge tuppagi kutsuda? balti jaama taga võsas või mõnes täisoksendatud ööklubi pelleris? keskealine tädi, aga lapse jutt
 
Teilör 07. juuli 2011, kl 20.13
Jah, püüdsin jutu saja muu tegevuse vahel kirja panna ja tuli selline käkerdis kokku. Anna andeks, eks ole.
Püsiv rahuldamine oli mõeldud nii, et ma tean, et ma saan ja kindla partneri poolt. Mitut meest ei viitsi pidada.
 
Mees 09. juuli 2011, kl 09.20
OMG normaalne... pole siin ammu käinud ja nii palju juttu! Väga hea! Anja Nanja (Y) Teilör (Y) (Y)
 
Mees 09. juuli 2011, kl 09.21
mu naisqad
 
Mees 09. juuli 2011, kl 09.22
pigem turnoff
 
Teilör 09. juuli 2011, kl 09.53
Oli ka aeg! Minusugune kontorirott läheb nüüd igatahes randa ja soovitan siinsetel sama teha. Vahelduseks natuke reaali :P
 
Mees 10. juuli 2011, kl 19.37
 
Teilör 10. juuli 2011, kl 20.13
Oma tra võid sõlme keerata ja endale minetti teha kui ulatad. Täna jälle rannas nahka grillimas, aga ükski mees ligi ei julgenud tulla. Peaks vist kummist tissid ette kleepima järgmine kord:P
 
Teilör 10. juuli 2011, kl 20.51
kle ahv kell 20:13, keera ise endal midagi sõlme. Ole originaalne ja leia endale nimi. Kui sellega hakkama ei saa, ole pealegi Teilör ja muudan ise nime. Ära niisama mu marki maha tee, saan sellega ka ise osavalt hakkama!

Mina ei grilli, vaid lasen endale normaalse, terve jume peale. Jalad tunduvad pikemad, käed peenemad ja tagumik vormikam.
Mehed ligi ei tule jah, sest ma otsin vaiksemaid ja nurgataguseid kohti, kus saab..... noh teate isegi:P
 
Kalev 10. juuli 2011, kl 20.55
Teilör; Anna siis teada kui järgmine kord randa minek plaanis, ma tulen ka, võtan kummist ujumisrõnga ligi, aga enese külge kinni ei hakka seda igaks juhuks kleepima. Või jätame kummitooted koju ja katsume ilma hakkama saada?
 
Teilör 10. juuli 2011, kl 21.14
eee, mis see küsimus oli?
 
Kalev 10. juuli 2011, kl 21.23
Kas kumm on hea? See nagu küsimus, kõik muu oli nagu vee sogamiseks ja jälgede hajutaqmiseks. Aga kui natuke mõelda, siis oleks veel küsimusi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!