Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvuks naisterahvaga
 
G M 07. juuli 2011, kl 16.58
Esimene noorus on möödas juba.Algas keskiga mõttega,et võtaks naise.Ei tea kust selline asi pähe kargas.Pole nagu lolliks ka joonud ennast.Pole elus abielus olnud.See selleks.Naine peaks olema tore,süüa ei tohiks palju,rahakott ei huvita aga midagi võiks olla ikka.Mis veel ? Vanust peaks olema 35-40.Lapsed pole takistuseks.Lootuses,et need on juba enda elu ära sättinud.Perekond omal või siis vanglas.Süüa ma oskan ka ise teha.See pole probleemiks.Mis see siis makarone keeta ja muna praadida on.Kandidaat peaks olema mitte üle 170 pikk ja kaalult nii +-60 kg.Mees peab olema naisest suurem mitte vastupidi.
Seiklejatel mitte tülitada.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati G M 07.07.2011 16.59.
 
revalcafe 07. juuli 2011, kl 17.45
 
küss 07. juuli 2011, kl 18.30
mis mõttes perekond omal või vanglas. ja sa ise oled mehine ja suur mees, kellele saab toetuda nii halvas kui heas?
 
GM 07. juuli 2011, kl 18.57
ise ma olen mehine ja suur mees kellele toetuda nii halvas kui heas kuigi halvas võiks toetuda millegi muu najale kui,et mina peaks toetama...............
 
Naisqa 07. juuli 2011, kl 19.01
mind ka huvitab see lause, et lapsed olgu vanglas....
et siis abielluda tahetakse asotsiaalist tädiga, kelle lapsed on kõik pätiks kätte läinud?
 
küss 07. juuli 2011, kl 19.14
selge siis. nii et kui läheb jamaks, siis vaata ise kuidas hakkama saad, sinuga arvestada ei saa. kahju, et sellise suhtumisega oled....
 
sul pole siis ju 07. juuli 2011, kl 21.44
isegi mehe mõõtu,mis krdi naist selline otsib?Ja mis vangla ja makaronid ja . . .?
 
ongi 07. juuli 2011, kl 22.39
sa ei ärata usaldust, tead seda?
 
GM 08. juuli 2011, kl 06.47
tegelikult on asjad ikka teisiti.Kartsin,et siit tuleb kohe krtteab mida juttu aga ennnäe imet.
 
LP 08. juuli 2011, kl 10.06
no aga selgita siis seda vangla asja ometi ja raskustes toetumist, miks sa selliseid asju kirjutad kui nii ei mõtle. vahetevahel on rääkimine kohustuslik.
 
GM 08. juuli 2011, kl 14.19
aga palun.Loe oma postist ülemist posti veel korra ja mõtle kui ei saanud aru siis loe veel korra.vahetevahel on muidugi vahe.
Mõtleb seda,et kas naiste elu lõpeb enamustel tõesti 40 aastaselt?
 
be 08. juuli 2011, kl 15.01
Segane jutt sul, aga edu!
 
N 08. juuli 2011, kl 17.53
kas 40selt lõpeb naistel elu?
hea küsimus.
klassi kokkutulekul on naisi seinast seina: rea alguses mõni igati super-sätitud-tuunitud rikas daam,
ja rea lõpus 40selt väsinud vormitu tädi, hädas oma teismeliste lapsepurakatega ja soomes ehitava mehega,
 
mõttetu tekst 08. juuli 2011, kl 20.00
mees peab olema suurema naisest, seetõttu naine ei tohiks üle 170cm olla ja 60kg seega oled 175cm jupats ja kaalud 65kg?


35 a lapsed nüüd küll veel oma elul pole, parimal juhul 15a aga üldiselt heal juhul 10aastased.
 
mõttetu mees 08. juuli 2011, kl 21.43
oled, GM.
 
nunnu 08. juuli 2011, kl 22.16
mis te nüüd materdate, teisel võib-olla tõsi taga, tahabki peret luua. edu unistuste elluviimisel!
 
General Motors 09. juuli 2011, kl 00.17
Sõbralik soovitus: proovi uuesti ja ilma pudrutamiseta. Tee enne mustand valmis kasvõi.
 
audi 09. juuli 2011, kl 01.53
ja puhtandit poleks ka paha 2x ümber kirjutada. siis saab ehk isegi asja... kuigi ega su mõtteviisi ikka keegi ümber kirjuta, niiet naistel hiljem üllatusi üksjagu.
 
n45 09. juuli 2011, kl 02.53
vot sinusuguste peerukottide vastutusvõimetute meeste pärast eesti naised välismaale mehele lähevadki.
ennem ollakse isegi moslemiga valmis abielluma, sest seal kasvatatakse mehi naise ning pere kaitsjaks/hoolitsejaks. mitte nagu eesti jopskid a la kui naisega midagi peaks juhtuma, siis mingu kerjaku abi/toetust/hoolivust kasvõi tänavalt, et mees jumala eest oma laisku sõrgu ei peaks liigutama.

ole sa jupats, veidike ohmu või väiksevändamees- naised on suutelised kõike andestama. aga mitte ebakindlust ja turvatunde täielikku puudumist- mida sina juba esimestes postitustes tekitad.
kui nii jätkad, võid ka ülejäänud poole elust rahulikult pihku peksta. ei mingeid muresid ega vastutust ja pihud ka kenasti siledaks poleeritud.


GM Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ise ma olen mehine ja suur mees kellele toetuda ni
> i halvas kui heas kuigi halvas võiks toetuda mille
> gi muu najale kui,et mina peaks toetama...........
> ....
 
arvaja 09. juuli 2011, kl 03.03
süüa ei tohiks palju

jessas, ma edasi ei lugenudki.
 
GM 09. juuli 2011, kl 09.33
olen muidu 182 cm pikk ja kaalun soti.Tore koht on see siin.Inimeste arvamusi on huvitav lugeda.
Minul ei tulnud siiani pähe sõna halb: kellele saab toetuda nii halvas kui heas? Ülevalpool siis sääne küss. Mida ma arvan sellisest inimesest? Elu on tore aga probleeme jagub küllaga.Jõudu. Mina ei ole see kes neid tahab lahendada.Olen siiani saanud hakkama ise s.t. ilma vanemate abita ja ka ilma pangata.Vanemaid tuleb aidata mitte nendelt raha küsida ja pank on üldse üks kannis koht.
 
n 09. juuli 2011, kl 10.20
jummel küll, on ikka tahtmist endale mitu korda vesi peale tõmmata
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!