Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Korralikud neiud
 
M28 12. august 2011, kl 18.06
Tere neiud!
Haritud, tervislikke eluviise pooldav sportlik noormees (28.a/180cm/78kg) tutvub spordilembelise saleda neiuga vanuses 20-28. Seiklejaid ja üheööliblikad ei otsi. Üksteise seltsi võime nautida nii Tallinnas kui Tartus.
Augustiööd on langevaid tähti täis ;-)
 
maali43 12. august 2011, kl 18.29
Kas vembo on ikka töökorras, et naisi landid?
 
Neiu 12. august 2011, kl 21.07
Tere M28,

Kui oled sel nädalavahetusel Tartus, siis võiks kuskil kokku saada!
:)
 
Lady 12. august 2011, kl 21.24
Mersu on?
 
M28 12. august 2011, kl 21.28
ei ole, aga tilliga jääd rahule, garanteerin.
 
tüdruk 12. august 2011, kl 21.34
Noo...otsid korralikku tüdrukut ja selline vastus...
 
Neiu 12. august 2011, kl 23.21
See, et ta otsib korralikku tüdrukut ei tähenda seda, et ta ise korralik oleks:D
 
tüdruk 12. august 2011, kl 23.26
Tuleb nii välja jah ....
 
kribu 12. august 2011, kl 23.42
Tundub, et mitte teema autor ei ole vahepealset kommentaari kirjutanud?
 
M28 13. august 2011, kl 12.21
Tavaliselt otsitakse oma ellu sarnaste huvide/maailmavaadetega inimest. Olen heade elukommetega korralik noormees, kes saab oma elu ja toimetustega iseseisvalt hästi hakkama. Usun, et hea sõna võidab kurja väe ja positiivne ellusuhtumine, sihikindlus ning töökus viivad elus kaugele. Hindan kõrgelt eluterveid naise- ja mehevahelisi suhteid, kus mõlemad väärtustavad üksteist sellisena nagu nad on ja ei pea vajalikuks otsida endale põnevaid seiklusi kõrvalt nii nagu seda tänapäeva ühiskonnas võib üsna palju kohata. Inimene on loomult seltsiv olevus ja oleks tore elu nautida üheskoos armsa neiuga, kellele saaks kinkida ühe kirgliku ja truu südame.

Võõra nime all kirjutamine ei ole viisakas ja nagu näha taipavad arukamad, et selliseid banaalseid kommentaare üks korralik noormees siia ei postita.
 
tüdruk 13. august 2011, kl 12.32
Millegipärast arvasin ise ka,et ilmselt keegi teine.Edu sulle otsingutel,ehk leiad selle keda otsid!
 
M29 13. august 2011, kl 19.16
soovin edu sulle selle õige leidmisel.

otsin isegi, kijutage mulle ka
 
Teine mees 13. august 2011, kl 19.42
huvitav oleks teada kas siit foorumist mõni mees kunagi ka mõne kena ja vaimselt stabiilse naise leidnud on? Muidu on naistel pidev häda, et kenasi ja edukaid mehi ei ole võtta, aga kui lausa pakutakse siis pole mitte mingit huvi.
 
Teine mees 13. august 2011, kl 19.46
ma arvan seda, et normaalsed naised on enamuses kinni, need kes veel vabad on nemad ei tahagi meest ja ainukesed kes siia foorumisse satuvad polegi edukat meest väärt. sorry kui eksin aga on selline tunne jäänud.
 
to teisele mehele 13. august 2011, kl 22.37
Miks sa nii arvad?Paljud ju käivad foorumites ja suhtlevad omavahel.Mingit tõsisemat asja siit ilmselt küll ei leia,aga suhelda võib ju ikka.Sellepärast ei pea ju inetu või vaimselt ebastabiilne olema.Kahju ,kui selline mulje on jäänud.
 
to teisele mehele 13. august 2011, kl 23.12
Ma olen normaalne naine, aga ükski mees ei taha mind.
 
M28 16. august 2011, kl 22.17
"Sa kahtle, kas täht on tuli,
kas päike liigub veel,
kas tõde pole suli,
kuid usu - on truu mu meel." (Hamlet)

... leida see tore ja korralik neiu :-)
 
irvadi-irv 17. august 2011, kl 00.16
korralikul tüdrukul on alati kondoom kaasas... et sellist otsidki? ja oled ise muidugi mõista samuti korralik
 
diagnoosiga ebanormaalne 17. august 2011, kl 21.45
Issand, kui armas - ma sain teada, et olen ebanormaalne ja pole väärt edukat meest. Aitäh sulle, Teine mees :)

Aga ma ei otsigi tingimata meie ühiskonna silmis edukat meest, kel on oma firma, uhke auto, viimase peal tehnikavidinad, uhke kodu jne. Ei pea isegi kõrgharidusega olema. Täiesti piisaks, kui tegemist oleks lihtsalt keskmise toreda nooremapoolse mehega. Kas ma pole isegi mitte ühte harju keskmist väärt? Kuigi olen truu ja koduhoidva iseloomuga.

Teemaalgataja aga on oma jutuga jätnud täitsa meeldiva mulje. Ennast ma välja pakkuma ei hakka, kuna olen pisut liiga pikk ning ka päris ideaalkaalus pole :)

Aga edu igatahes!
 
revalcafe 17. august 2011, kl 22.01
no comments ;)

 
kuule, ebanormaalne naine 17. august 2011, kl 22.18
Ehk kirjutad mõne rea endast, ma olen just selline ebanormaalne mees: ei ole oma firmat, ei ole autot, kuigi tehnikavidinaid veidi on, kodu ja kõrgharidus samuti.
 
no 17. august 2011, kl 22.18
kuule oliver lepp, sul on selline tüdruk ja sa otsid kõrvalt veel ? :O
 
mammu 18. august 2011, kl 08.37
No supperhaige, tal on jah tydruk olemas. Mainiksid äkki selle kah oma kuulutuses ära??? Mis korralik tydruk tahab sulle teiseks tulla. Haige.......
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!