Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mehevõtt pole nali
 
Teilör 29. detsember 2011, kl 18.16
Udmurdu,
aitäh:). Meelitamine mõjub naistele alati. Kuulasin su sõna isegi rohkem kui peaks ja puhkasin terve öö näppe. Klikkimisest siis ikka jutt:P

yxikmees,
no nibin-nabin ei vasta jah. Teiseks ei saa me sinuga tutvust luua juba seepärast, et mõtle, kui me mõlemad korraga siit ära kaoks. Milline tühjus, vaikus- masendus:P
 
Udmurdu 29. detsember 2011, kl 21.12
, loodan, et tänane öö oli siis näppudele tõeline puhkus..
 
Udmurdu 29. detsember 2011, kl 21.26
, ahjaa, kuna olen vana kooli mees (naistega vesteldes võtan alati paruka peast..) siis lisan ka oma foto, ehk see lihtsustab valikut..minu ja Yxikmehe vahel..

http://www.guardian.co.uk/world/gallery/2011/jul/05/macaues-indonesia-wildlife?intcmp=239#/?picture=376506674&index=0
 
Teilör 30. detsember 2011, kl 16.11
Nii, et kogu selle klikkimise juures, jääb mulle lõplikuks valikuks pildil olev ahv ja Yxikmees?
Nalja teete mehed?
 
karm delfimutt arvab, et 30. detsember 2011, kl 16.32
sellest kahest valikust tuleks ikka võtta parim, Teilör.
ja tundub, et ahv on siiski küllalki sümpaatne. :)
 
dšäkkpott 30. detsember 2011, kl 16.40
:) have fun Teilörikene!
 
musi püksi 30. detsember 2011, kl 16.46
kulla Teilörike, parem ikka kui mitte midagi :)
 
tuutu 30. detsember 2011, kl 16.47
Njaa, valik tõepoolest kesine.Muidu siin igasugu tegelasi ripakil, aga kui konkreetsed tingimused paika paned, siis kõik madalamad kui muru.Mõtlesin, et tulen ja luuran ka, et kui kõik Sulle tormi jooksma hakkavad, jääb mõni äkki üle, aga võta näpust.
P.S Mina panustaks ka ahvile, vähemalt hea ja soe kaissu pugeda.
 
kahju 30. detsember 2011, kl 17.06
aga kõikke paremat sulle
 
Rits 30. detsember 2011, kl 17.42
Aga minu uks on sulle alati avatud...
 
egoist 30. detsember 2011, kl 17.49
Teilör on igasugu ripakil tegelastele mehele minemiseks veel liiga noor.:(
 
Teilör 30. detsember 2011, kl 18.28
Teate, ma enam üldse ei imesta, et lõpuks jõuan tagasi Ritsi juurde! Hakkab ju kahju eks?:P

Egoist, palun ära räägi nii, muidu lähen veel rohkem ennasttäis ja kükitan siin veel järgmised 10 aastat. Kas sellist naistekat me tahtsimegi?

Dšäkk, ... ;)

Tuutu, ma arvan, et see ahv on emane. Nii, et kui ikka tahad, on sinu:)
 
vana känd 30. detsember 2011, kl 18.37
Nii kui sa siia tuled, oleks nagu päike pilve tagant väljas!
 
Teilör 30. detsember 2011, kl 18.46
Just, ma ise mõtlen ka, et ma olen jube tore (vähemalt enamuse ajast). Ja siis kui keegi ütleb sedasi nagu vana känd, siis ma mõtlen, et iroonia vä?

Mina tahan siin tasakesi ja tagasihoidlikult jutukest veeretada, aga kokkuvõttes pean ise kõikse aeg rääkima. Ega mul midagi selle vastu väga ei ole ka. Inimene peab ikka endaga hästi läbi saama.;)

Kõik rapsivad ringi, sebivad homme õhtuks endale üritusi. Riläx piipl, võtame asja mõnuga:)
 
vana känd 30. detsember 2011, kl 19.01
Irooniast on asi kaugel, mõtlesin seda ikka päris tõsiselt!
 
Teilör 30. detsember 2011, kl 19.13
no näed siis nüüd, mis tegid!? Võtsid mu sõnatuks.

Aitäh;)
 
vana känd 30. detsember 2011, kl 19.18
Aga palun!
 
Teilör 30. detsember 2011, kl 19.20
Paljudel meestel on sinult õppida, kuidas naisel suu kinni panna:)
 
tuutu 30. detsember 2011, kl 19.20
tänud lahkuse eest, jääb minust ka see ahv sinnapaika. Sellisest meeleheitest olen ikka väga kaugel :)
 
Teilör 30. detsember 2011, kl 19.32
ah tuutu, ära ole nüüd nii tagasihoidlik! Tegelikult oli ahvil nunnumeeter põhjas:P Keegi ei meist ei mõtle, et sa meeleheitel oled:P
 
tuutu 30. detsember 2011, kl 20.15
aitäh julgustavate sõnade eest, just seda ma pelgasingi kõige rohkem, et mida Delfi kroonilised kräunujad minust küll arvata võivad, kui kohe ahviga nõus olen :)Aga nüüd vähemalt sinu toetav sõna olemas.kaalun seda pärdiku varianti, aga hoian ka silmad igaks juhuks lahti kui mõni väärt prints siia teemasse sattuma peaks.
 
Teilör 30. detsember 2011, kl 20.27
Ahvides pole midagi halba. Mu tütre isa on ka vist ahv- ise heasti ei mäleta, et midagi oleks olnud, aga tüdruk ronib mööda kappe ja riiuleid väga osavalt. Seega väike kahtlus on tekkinud, et midagi on valesti:P

Kui sa siit siiski mõne printsi leiad, siis lase teistel telhvi muttidel ka üle vaadata. Me ütleme kohe, kas on prints või mitte;)
 
tuutu 30. detsember 2011, kl 20.38
Tõotan pühalikult kõiki detaile jagada, kuidas muidu terasid sõkaldest eraldada.:)
 
egoist 30. detsember 2011, kl 20.46
Kas kõik siin meeldivad vaid nendele, kes neile ei meeldi?
 
Udmurdu 30. detsember 2011, kl 21.32
, pilt pildiks..aga arenemisruumi ju veel jagub..:)
 
kahju 31. detsember 2011, kl 04.21
olen vana kännuga 100% nõus ja kahju on mul muidugi iseendast, et printsina antud teemas ei kvalifitseeru. saadan sulle teilorike lihtsalt ühe tugeva viruaalkalli, mul tuleb kallistamine hästi välja
 
Teilör 31. detsember 2011, kl 11.53
Mina tänan. Näed siis milliseks aasta viimased päevad kujunevad. Komplimendid ja puha.
Siiski ma ei loe kuskilt välja, et mina printsi oleksin otsinud. Mul neid paar tükki juba olnud ja tuleb välja, et printsid pikas perspektiivis ei "kesta":)
Tahaks kohe sellist tavalist meest, lihtsalt toredat, kes paneks silmad särama.

Ja teate mis, minu akna taga sajab lund. Ausalt!

Head vana aasta lõppu- saatusekaaslased;)
 
Udmurdu 31. detsember 2011, kl 12.48
, hääd vana-aasta lõppu Sullegi, Teilör..ja mida soovidagi...meest, sellist kahemeetrist ja puudaste kämmaldega, kes Su mõnikord oma peopesale paneb ja pilvedeni üles tõstab, kui vahel kurb ja väsinud oled..aga silmadega ära jama..need säravad ka hiiri varitseval kassil pimedas öös..

* bye-bye..ja saada ka siiapoole lund..liaanid ja mangomahl on ära tüüdanud juba..
 
tuutu 31. detsember 2011, kl 13.39
Printsid oli jah minu teema! Mehel peab ikka nii hea enesehinnang olema, et julgeb ennast Printsiks pakkuda.Õhulossid ja hobused jätaks muidugi mängustvälja ka 7 kuningriiki( kus kuningannad lossis taganutmas) ning kullakoormaid pole vaja.Lihtsalt tavaline mees ei sobi, midagi erilist peab olema, et just Sind oma Printsiks sooviksin.
 
Rolex Monacolt 31. detsember 2011, kl 18.01
Teilör, 2 lapse ema ei vöi olla enam eliitmeeste ihaldus, niiet harju oma kurva saatusega ja otsi omasuguseid yksikisasid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!